Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-06-17, 21:31
Pokazy Wakacyjne
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-18, 12:27   Pokazy Wakacyjne



Jako, że zbliżają się wakacje, atrakcji będzie co nie mała - czy w rodzimym regionie czy za granicą. Nie wszyscy jednak jeszcze zaplanowali formę wypoczynku albo nie mogą zdecydować się spośród setki ofert z biur podróży, którą wybrać. Dlatego obecne Pokazy mogą być natchnieniem dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, jak spędzić w pełni zasłużony urlop w tegoroczne wakacje. Spełnij wymogi z poszczególnych etapów, aby Twoja prezentacja nakłoniła jak najwięcej osób na zaprezentowaną formę odpoczynku! Pamiętaj, że nie tylko ludzie potrzebują wytchnienia, więc nie zapomnij o ich pupilach! W tej edycji pokazów można zapisać dowolne pokemony.

Zanim jednak rozpoczniemy pragnę dodać jeszcze kilka słów na temat Pożyczonych Pokemonów, otóż nie mogą one mieć większego poziomu, niźli wasz najsilniejszy stworek oraz zawsze jest 10% szansy na nieposłuszeństwo stworka przy wszelkich konkurencjach. Taki tam standard.

Tak więc Jaguź ponownie testuje inną koncepcję pokazów xD
Z racji zbliżających się wakacji, faktu dość nietypowych pokazów (znowu xD) oraz mojego "letniego niechcemisia", jak ktoś nie odpisze na czas, nie będzie wyciąganych żadnych konsekwencji. Żadnej grzywny czy czegoś tam- po prostu dany ludek odpada ;P


1#Prezentacja oferty
Wybierz i zaprezentuj miejsce, które chcieliście zaproponować niezdecydowanym urlopowiczom i ich Pokemonom. Miejsce może dotyczyć całego regionu, jednego miasta, albo jakichś drobnych ciekawostek wartych zobaczenia. Trzeba opisać to miejsce, jego walory, co tam można ciekawego zobaczyć, może wiążą się z tym miejscem jakieś legendy... Oczywiście mówimy wyłącznie o lokacjach w świecie Pokemonów- żeby ktoś czasem nie wyskoczył z jakimś Paryżem, czy inną Wenecją ;P Mile widziane jakieś klimatyczne "smaczki i ozdóbki" wykonane przez pokemony- jakieś "fajerwerki" czy inne cosie.

2#Nowy Ciuch!
Zaprojektuj przebranie dla Ciebie i Pokemona w tematyce wybranej przez siebie formy wypoczynku oraz omówienie najważniejszych rzeczy, jakie należy wziąć ze sobą we wskazane wczasy. Czyli możecie np. zaprezentować jakiś epicki strój kąpielowy albo ciuchy zdatne do szwendania się po górach, czy co tam wymyślcie. Zarówno ubiór jak i niezbędne przedmioty można omówić opisowo i wizualnie. Mile widziane nawiązania do prezentowanego wcześniej miejsca (np. dodanie jakiegoś symbolu na ciuchach) oraz tak jak wcześniej- jakieś ozdobniki w wykonaniu pokemonów. Jak ktoś chce, może się pokusić o własny rysunek- miejcie jednak na uwadze, że nie będę oceniać jakości wykonania rysunku, tylko sam ciuch, a i to bardziej pod względem praktyczności na daną okazję :)
Potraktujcie to trochę jak taki pokaz mody czy coś- podobne do standardowego etapu prezentacji z innych pokazów, ale bez gadania o swoim podopiecznym ;P

3#Plan na wypoczynek
Przedstaw plan (minimum jednodniowy) z rozpiską zajęć i atrakcji od rana do nocy. Dla Pokemona i jego trenera, razem lub osobno. Można wspomnieć o formie transportu, noclegach etc. Niech to będzie coś ciekawego! Coś porywającego! Nie nudne ganianie cały dzień po smętnych muzeach- niech ludziowie poczują, że chcą pojechać akurat na WASZĄ wycieczkę!

~ Zapisy trwają do 24.06.2017 (włącznie). Aby pokazy wystartowały, zapisać się musi minimum 6 graczy. Górny limit ludków wynosi 16- wincyj nie ogarnę rozumkiem xD


1# Miejsce
- Wstążka
- 3000$
- 2x Heart Scale
- Pokemon na poziomie 20. z EM – zwykły lub shiny, zależne od woli zwycięzcy.

2# Miejsce
- 1500$
- Heart Scale
- Pokemon na poziomie 10. z EM.

3# Miejsce
- 750$
- Heart Scale
- Jajo pokemona z EM.

Pokemony będą tradycyjnie losowane przeze mnie :)


Kod:
[b]Wybrany Pokemon:[/b]
[b]Imię Pokemona:[/b]
[b]Płeć Pokemona: [/b]
[b]Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:[/b]
[b]Pytania związane z pokazami:[/b] może masz jakieś?
[b]Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):[/b] (żeby mi ktoś nie wpisał tego samego stworka 5 razy- drugi raz się na to nie złapię xD)
[b]Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był:[/b] shiny/zwykły


Dodatkowo, za każdy etap w którym się znajdziecie dostajecie 5 CD. Dochodząc do finału możecie zgarnąć nawet 15 CD!


- Viviann Malesci - Heliolisk "Tayokage "
- Imala - Amaura "Ice"
- Black Lotus - Gardevoir "Sirnight "
- Fay - Braixen "Delfinia"
- Jikken - Absol "Ikar"
- Orange - Leafeon-Klon
- Pikutorialu - Silvally "Arc"
- Kimiko - Alolański Raichu "Nabanami"


Pomysł na pokazy i wstępne opracowanie - Arashi. Serdecznie dziękujemy w imieniu forum ~
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-06-23, 18:50, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-06-18, 13:03   

Wybrany Pokemon: Heliolisk
Imię Pokemona: Tayokage
Płeć Pokemona: samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: nope.
Pytania związane z pokazami: ni.
Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Snivy, Gyarados, Ralts, Goodra i Febnekin
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________

------------
  
 
     
Imala 
ViniIm - naleśnik


Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 813
Skąd: Okolice Białegostoku
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-06-18, 13:09   

Wybrany Pokemon: Amaura
Imię Pokemona: Ice
Płeć Pokemona: samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: nope
Pytania związane z pokazami: raczej nie
Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Snivy, Goomy, Absol, Electrike, Aron
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________
Bohaterów zapamiętasz, ale legendy nie giną!
| Shadow |

 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-06-18, 14:23   

Wybrany Pokemon: Gardevoir
Imię Pokemona: Sirnight
Płeć Pokemona: samiczka
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: normalny :)
Pytania związane z pokazami: nołp
Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Fennekin, Litleo, Honedge, Blitzle, Litwick
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-06-18, 14:37   

Wybrany Pokemon: Braixen
Imię Pokemona: Delfinia
Płeć Pokemona: samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: nie
Pytania związane z pokazami: -
Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Sandygast, Minior, Chinchou, Wurmple, Sentret,
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Jikken
Multikonto Arashi



Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 149
Wysłany: 2017-06-18, 20:15   

Wybrany Pokemon: Absol.
Imię Pokemona: Ikar.
Płeć Pokemona: Samiec.
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Nie.
Pytania związane z pokazami: Nie.
Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Dratini, Mimikyu, Eevee, Zangoose, Growlithe
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________

#993333 - Kolor dialogu,
czcionka Century Gothic

Wygląd Jikkena || Wygląd Jie
Ogród || Jezioro || Kopalnia

Posiadane Pokemony:

Do wprowadzenia w przygodzie:
  
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2017-06-18, 22:15   

Wybrany Pokemon: Klon Leafon
Imię Pokemona: ---
Płeć Pokemona: Mężczyzna
Czy Pokemon jest "wyjątkowy"?: Unique
Pytania związane z pokazami: "(Żeby mi ktoś nie wpisał tego samego stworka 5 razy- drugi raz się na to nie złapię xD)" Można spytać o to zdarzenie, którego tyczy się zdanie?
Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Croagunk, Slowpoke, Honedge, Beedrill, Cubone
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: Zwykły
_________________

  
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-06-19, 10:39   

Wybrany Pokemon: Silvally
Imię Pokemona: Arc
Płeć Pokemona: nie ma
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Jest on genetycznie zmodyfikowanym pokemonem, który może zmieniać typy i jest stworzony do walk z Ultra Bestiami. Chwila, o co wam chodziło? W takim razie nie jest wyjątkowy
Pytania związane z pokazami:[/b nie, brałem już w nich udział
[b]Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage):
Lanturn, Delfox, Alola Ninetales, decidueye, Murkrow
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-22, 12:52   

Orange Można xD Tu masz wszystkie odpowiedzi ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kimiko 


Wiek: 30
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 133
Wysłany: 2017-06-22, 18:41   

Wybrany Pokemon: Alolański Raichu.
Imię Pokemona: Nabanami.
Płeć Pokemona: Samiec.
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Alolański.
Pytania związane z pokazami: -
Podaj 5 ulubionych RÓŻNYCH Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage): Magnemite, Rotom, Chikorita, Snorlax, Inkay.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: Shiny
_________________

k s i ę c i o w e- m u l t i
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-25, 11:02   




Waszym zadaniem jest wybranie i zaprezentowanie miejsca, które chcieliście zaproponować niezdecydowanym urlopowiczom i ich Pokemonom. "Miejsce" może dotyczyć całego regionu, jednego miasta, albo jakichś drobnych ciekawostek wartych zobaczenia. Trzeba opisać to miejsce, jego walory, co tam można ciekawego zobaczyć, może wiążą się z tym miejscem jakieś legendy... Oczywiście mówimy wyłącznie o lokacjach w świecie Pokemonów- żeby ktoś czasem nie wyskoczył z jakimś Paryżem, czy inną Wenecją ;P Mile widziane jakieś klimatyczne "smaczki i ozdóbki" wykonane przez pokemony- jakieś "fajerwerki" czy inne cosie. Fakt, w tych pokazach nie skupiamy się na stworkach, ale miło by było, gdyby też coś porabiały na scenie.

Oceniany będzie sposób prezentacji- jak wiele dostarcza informacji, czy forma prezentacji jest ciekawa i zwyczajnie nie nudzi, czy zaproponowane atrakcje pasują do odbiorców (tj. jeśli założycie wycieczkę pełną wyjątkowo ekstremalnych i wymagających atrakcji, nie poślemy na nią zdziadziałego emeryta czy strachliwego dzieciaka- takie szczegóły jak do kogo kierujecie ofertę też uwzględnijcie ;P). Fajnie by było by pokemony też coś porabiały na scenie- wszelkie dodatki w ich wykonaniu są jak najbardziej na plus. Jakieś muzyczki i inne duperelki też są na plus.

Ocenie nie będą podlegać opisy miejsc nie będących lokacjami z uniwersum Pokemonów. Aczkolwiek liczę, że do tego nie dojdzie. Pamiętajcie też, że w tym etapie opisujecie to gdzie chcecie posłać ewentualnych urlopowiczów- dokładne plany wycieczki zaprezentujecie w innym etapie- w tym nie będą podlegać ocenie ;P

Post wklejacie tutaj albo wysyłacie mi na PW. Postu wysłanego nie można już edytować pod groźbą wybatożenia mokrą ścierą i dyskwalifikacji ;)

Czas macie do 27.06.2017 do godziny 18:00. Życzę wam powodzenia :3
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-06-25, 11:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-06-27, 17:27   


Razem z Delfinią, moją Braixen pojawiłam się na arenie. Obie się ukłoniłyśmy. -Witam państwa. Mamy piękny wakacyjny czas, który można spędzić zwiedzając różne regiony i miasta.- Zaczęłam i na te słowa Braixen wyciągnęła swoja różdżkę z ogona i zamachała nią przywołując słońce przy pomocy Sunny Day. -Moją skromna propozycją na wycieczkę byłoby miasto Nimbasa, miasto rozrywki z Unovy.- Ciągnęłam dalej, a Delfinia zaczęła tworzyć ogniki z Will-o-Wisp.

-Miasto świateł które nie gaśnie nawet w nocy.- Na te słowa ogniki okrążyły pokemona i poleciały w niebo. -Atrakcje dla każdego. Musicale dla pokemonów oraz ich trenerów, które mogą konkurować z pokazami z Hoenn. Metro walk dla tych, którzy chcą sprawdzić się w walkach. Stadiony dla aktywnych oraz park rozrywki z diabelskim młynem dla odważnych.- Wymieniałam atrakcje, a Delfinia przybierała na każdą nazwę atrakcji inna pozę. Przy Musicalu udawała, że gra na flecie używając swojej różdżki; Metro walki - przybrała bojową postawę i wypuściła w powietrze kule ognia z Flamethrower; Stadion - zrobiła okrążenie wokół areny udając, ze jej różdżka to kijek do sztafety i w końcu przy parku rozrywki zakręciła zapaloną różdżka okrąg ognia, który wypuściła w powietrze. po tym ukłoniła się i stanęła obok mnie. -Nimbase można nazwać miastem, które nigdy nie śpi. Jeśli ktoś lubi spędzać dnie aktywnie i codziennie odkrywać coraz to nowe atrakcje to miasto to jest dla niego najlepszym wyborem.- Zakończyłam. -Dziękuję za wysłuchanie.- Ukłoniłam się i wyszłam ze swoim pokemonem z areny.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-06-27, 17:47   

Weszłam wraz z moim ukochanym Arciem na scenę, gdzie miałam zachęcić publiczność do odwiedzenia wybranego przeze mnie miejsca, którego wybór był niezwykle trudny, ale w końcu go dokonałem.
-Chciałabym powitać tu wszystkich zebranych i zachęcić do odwiedzenia Miasta Nimbasy- Powiedziałam do ogromnej publiczności- Jest to olbrzymie miasto w centrum Unovy,z którego można dojechać do każdego miasta w tym regionie, gdzie nie da się nudzić, jest po prostu zbyt duzo zajęć. W samym mieście znajdują się dwa ogromne stadiony sportowe, w których jest osoby uwielbiające sport mogą ćwiczyć i teatr muzyczny, w którym wszyscy kreatywni mogą samemu zrobić Musical. Jeśli chce się spędzić czas na zabawie, można odwiedzić park rozrywki- Za każdym razem gdy podawałam jakąś lokacje za mną wyświetlało się jej zdjęcie- Na północ od miasta można odwiedzić pustynię jeśli się chce spędzić czas niebezpieczne i w skrajnych warunkach, zaś jeśli chce się odprężyć, można odwiedzić rzekę znajdującą się niedaleko miasta. Mam nadzieje, ze udało mi się państwa zachęcić do odwiedzenia tego miasta
_________________
 
     
Kimiko 


Wiek: 30
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 133
Wysłany: 2017-06-27, 17:53   

Tym razem Ariel, wraz ze swoim podopiecznym nie wyłonili się widowisko z mroku sceny, tylko wyszli w najnormalniejszy w świecie sposób.
Muzyka, która zaczęła w tle przygrywać, mogła poniekąd zdradzić gdzie ta para chce zaprosić na wypoczynek w wakacyjnych miesiącach.
Koordynator, którym był Ariel, odziany był lekko, bardzo letnio, w stylu przypominającym hawaje - koszula w kwiaty, wieniec z przewleczonych różowych kwiatów, szorty i klapki "japonki". Czarne włosy delikatnie opadały na lewą stronę twarzy, trzymane przez założone okulary.
Jego kompan, Nabanami, to Alolański Raichu, przyzdobiony czarną farbą w stylu maorskim. Czarne linie pokrywały finezyjnie brązowe ciało gryzonia, który frywolnie unosił się na swoim ogonie. Z dodatków możnaby jeszcze doliczyć złotą biżuterię, którą pokemon miał przyzdobione łapy w postaci bransolet.
- Szanowni Państwo, Panie i Panowie.
Wraz z Nabanami chciałbym przedstawić wam region, który zachwyci was różnorodnością, utrzymując stale gorącą temperaturę. Zapraszam was do Aloli.

Wraz z ostatnim słowem, Alolański Raichu podkoczył wysoko w powietrze, używając przy tym Eletric Terrain. Wtem, ów gryzoń niczym zawodowy surfer podjął ujeżdżanie elektrycznych fal na swoim ogonie.



- Tropikalny klimat w połączeniu z niespotykaną kulturą i tradycją nadają temu miejscu cudowny wydźwięk, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Każda z czterech wysp kryje w sobie tajemnice, które kuszą, by zostać odkryte. Zachowane od wieków fauna i flora niedotknięte przez ludzką rękę żyje w harmonii z nowoczesnością dzisiejszego świata. Wulkany, śnieżne szczyty czy złote plaże aż proszą się, by ktoś odkrył ich piękno.

Podczas przemówienia Ariela, Nabanami używajać Double Teamu i Electro Ball podjął się gry z samym sobą w siatkówkę, śmiejąc się przy tym, imitując dobrą zabawę w blasku elektrycznych wyładowań.
- Alola to idealne miejsce, odpocząć, nabrać sił i zjednoczyć się z energią Tapu, a harmonia tego miejsca sprawi, że wrócicie do tego archipelagu nie raz!
Zwieńczeniem opowieści o regionie było uderzenie przez Raichu elektrycznej kuli wykorzystywanej do siatkówki poprzez Iron Tail, rozbijając sferę energii na iskry, które przypruszyły koordynatora, jak i samego pokemona.
Para zakończyła swój występ głębokim, synchronicznym ukłonem i zeszła ze sceny, czekając na reakcję sędziów.
_________________

k s i ę c i o w e- m u l t i
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-06-27, 17:56   



Ecruteak City, północna część regionu Johto

‹‹ Na scenę wchodzę ja, ubrana w niebieskie kimono (link)
oraz Gardevoir przyodziana w czerwono-zielone kimono (link).
Zaraz po wejściu podchodzę do magnetowidu, z którego zaczyna
grać muzyka (♪ ♫ ♪). Wtedy też Gardevoir zaczyna tańczyć (link) ››

- Witam państwa na prezentacji propozycji wycieczki. Zwyczajne wyjazdy nad morze czy w góry na pewno już są dla części z państwa przereklamowane, więc chciałabym przedstawić miejsce, w którym zarówno wypoczniecie na ciele, jak i zaspokoicie potrzeby duchowe. - mówię do zgromadzonych ludzi. - Miasto Ecruteak, pozornie doceniane przez ludność Johto, jednak pomimo swojej historii oraz orientalnej kultury, dalej w pełni nieodkryte przez osoby z dalszych części świata. Jest to ewenement w skali regionu, nigdzie indziej nie znajdą państwo równie urokliwego miasta. Rozsławione jest ono głównie przez trupę teatralną Kimono Girls, które to posiadają w Ecruteak swój własny teatr, w którym to występują raz w tygodniu. Jednak miasto nie ogranicza się jedynie do tego. Odnaleźć w nim można dwie zabytkowe budowle - Bell Tower oraz Burnt Tower. Związana jest z nimi ciekawa legenda. Wedle niej, w drugiej z wież uwięziona miała zostać trójka pokemonów, która zginęła w pożarze. Zostały one jednak wskrzeszone do życia przez Tęczowego Pokémon - Ho-oha - i znane są jako Raikou, Suicune oraz Entei. Jednak nie zostaje się jedynie ograniczonym do poznawania dawnej historii miasta. W okolicy znajduje się jeden z większych pasm górskich regionu - Góra Mortar. Fani wspinaczek górskich czy zwiedzania jaskiń powinni być tym miejscem zachwyceni. Ci z tych, którzy wolą mniej ekstremalne sporty na pewno ucieszy fakt, że w niedaleko położonym National Parku organizowany jest Konkurs Łapania Robaków. Jednak to nie koniec. Dzięki hojności trupy Kimono Girls możemy państwu umożliwić warsztaty z tańca oraz kultury japońskiej, czyli między innymi tradycyjne parzenie herbaty, pisanie znaków jak i pielęgnacja własnego drzewka bonsai. Mam nadzieję, że zainteresowałam państwa naszą ofertą, a dla tych którzy chcieliby na spokojnie to przemyśleć, przekazuję ulotki streszczające moje dzisiejsze wystąpienie. - ulotki są "rozdawane" mocą psychiczną Gardevoir, która już przestaje tańczyć. - Dziękuję bardzo za poświęcenie państwa czasu, mata aimashō (do zobaczenia wkrótce). - dodaję na koniec, po czym wraz z Gardevoir kłaniam się, poprzez zgięcie wpół.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.