Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uciec i nie dać się złapać
Autor Wiadomość
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-05-13, 18:57   

Yukine praktycznie od razu pobiegł w stronę wbitego w pień drzewa Honedge'a. Mightyena również podszedł bliżej swojego oponenta, zaś po wyrazie jego pyska widziałaś, że on również jest zmartwiony jego stanem. Honedge oderwał się od pnia, z którego odpadły kawałki kory, ale dalej wydawał się być żyw, pomimo spotkania z drzewem. Miecz nadal unosił się nad powierzchnią ziemi, jednak był wyraźnie zdezorientowany, ponieważ zaczął atakować pień, z którym się zderzył, robiąc w nich nacięcia.
- Wydaje mi się, że tobie już wystarczy. - odparł Yukine, po czym schował Honedge'a do kuli, zanim ściąłby drzewo na amen. - No cóż, wygląda na to, że wygrałeś. Musicie się długo znać z Poochyeną, skoro ewoluował. W końcu pokemon musi coś czuć do trenera, żeby dokonać tego procesu. A przynajmniej tak zwykł mówić mój wujek.

Cytat:

#262 Mightyena [18.00%]

Ewolucja
Poochyena (18lvl) -> Mightyena
Ruchy:
Tackle, Howl, Sand Attack, Bite, Fire Fang, Odor Sleuth, Roar, Counter, Super Fang, Ice Fang, Thunder Fang, Snarl
Historia i charakter:
Poochyena na pierwszy rzut oka wydaje się być agresywnym i bardzo oschłym pokemonem. Dochodzi do tego duża samodzielność i chęć robienia wszystkiego samemu. Daje to obraz pokemona bardzo skrytego, wręcz typowego samotnika. Tak naprawdę jednak pokemon jest bardzo czuły, miły i przyjacielski. Jego "pierwszy" wygląda spowodowany jest jego przeszłością. Zanim psiak znalazł się w Pinwheel Forest był własnością młodej dziedziczki fortuny z Castelii. Dziewczynka kochała stworka, bawiła się z nim, opiekowała. Pokemon jednak nie podobał się jej matce, która przy pierwszej możliwej okazji wywiozła go, zaś córce wmówiła, że ten uciekł. Poochyena liczył na to, że kiedyś jego właścicielka po niego wróci, to jednak się nie wydarzyło. Wtedy stał się agresywny i nieufny względem ludzi. Zaczynało się to jednak kiedy pokemon poznał Yuujiego. Postanowił wtedy mu zaufać, aby na nowo odbudować ufność względem ludzi. Pokemon szybko okazał swoje odczucia względem nowego trenera. Podczas treningowej walki z Honedgem, należącym do Yukine, ewoluował. Uznał on wtedy, że chce on chronić Yuujiego, który postanowił go przygarnąć, że teraz chce się odwdzięczyć i stać się jego obrońcą. Względem swojego trenera zachowuje się niczym mały psiak, którym kiedyś był, wobec nieznanych mu osób jest zdystansowany, jednak nigdy nie ocenia książki po okładce i nie atakuje, jeśli nie ma ku temu jasnych powodów.
Umiejętność:
Moxie Werwa - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-17, 14:47   

- Cóż, wygląda na to, że dość szybko się do siebie przyzwyczailiśmy - uśmiechnąłem się na tę myśl. Tak naprawdę przecież dopiero wczoraj złapałem Poochyenę i stoczyliśmy tylko jedną walkę. Wszystko wskazuje na to, że szczeniak od samego początku był silny, a potrzebował jedynie trenera, który się nim zajmie. Poczochrałem Mightyenę po głowie i za uszami.
- Może wieczorem to jakoś uczcimy? - zapytałem, wyjmując pokeball Horsea. Nie byłem przekonany, czy rzucanie jej na suchy ląd to dobry pomysł, skoro nie ma nóg, ale nie każę jej się przecież bić z Rockruffem.
- Rockruff, potrenujesz Rock Throw, ok? Rzucaj kamienie przed Horsea, uważaj, żeby jej nie trafić. Z kolei Ty Horsea poćwiczysz siłę ataku. Postaraj się rozbić kamienie Aurora Beam lub Water Gun.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-05-28, 10:59   

Wypuszczona Horsea od razu znalazła sposób na to, ażeby nie paść plackiem i wyglądać jak pokarm dla Mandibuzzów - po prostu stanęła na swoim zakręconym ogonku. Kiedy Rockruff zaczął rzuczać w nią kamieniami, nawet pokazała ci, że umie na nim skakać i wykonywać uniku. Może nie poruszała się z gracją konia arabskiej krwi, ale radziła sobie, zarówno w unikach jak i w kontrataku przy użyciu Aurora Beam bardzo dobrze.
- Woof! - zabrzmiał silnie Mightyena, kiedy ponownie zachwycałaś się nad jego ewolucją.
Yukine dalej patrzył z niemym zachwytem w stronę wyewoluowanego wilka. Ten zaś podszedł bliżej chłopaka i zaczął wtulać się głową w jego brzuch, dodatkowo łaszcząc się o głaskanie po jego gęstym futrze.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-28, 13:49   

Podszedłem do Yukine i usiadłem sobie na ziemi obok niego, obserwując, jak radzą sobie Rockruff i Horsea. Przerwę trening, kiedy się nieco zmęczą, a potem może przejdziemy się do sklepu? Trzeba coś kupić na obiecaną zwierzakom "ucztę".
- Widzisz, zdaje się, że Ciebie też polubił. Albo ma wyrzuty sumienia. - zaśmiałem się, widząc, jak Mightyena łasi się do Yukine. Pewnie ma. Ja też mam. W końcu zrobiliśmy Honedge niespodziankę, której się nie spodziewał. Obejrzałem przy tym miejsce po uderzeniu miecza, żeby upewnić się, że na pewno nic nie dolega mojemu podopiecznemu.
- Ciekawe, kiedy Rockruff ewoluuje. Albo Horsea. Chociaż jej chyba jeszcze trochę brakuje do tego momentu - zastanowiłem się. - Buizel pewnie jest bliższy ewolucji. A Honedge?
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-06-08, 17:32   

Mightyena był wyraźnie zmieszany waszą wymianą zdań na jego temat, ponieważ spojrzał na was, po czym przyjął postawę jakby mówił: "Ej no, nie mówcie tak, to wcale nie prawda!", po czym znowu zaczął przymilać się do Yukine.
- Honedge jest ze mną już od dłuższego czasu, ale wydaje mi się, że jeszcze mu brakuje do ewolucji. W sumie sam nie jestem do końca pewny, czy przy moim boku czuje się on... wystarczająco pewnie i bezpiecznie. - odpowiedział ci Yukine, jego głos był bardzo wyraźnie czymś zmartwiony. - Sam czuję, że nie jestem bardzo dobry, powiedziałbym, że jestem nawet poniżej przeciętnej. Dlatego bardzo cieszę się, że mogę podróżować z tobą, z kimś bardziej ode mnie doświadczonym.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-11, 15:17   

- Mówiąc szczerze nie jestem zbyt doświadczony. - wyjawiłem Yukine. - Byłeś świadkiem mojej pierwszej, prawdziwej pokemonowej walki. Całą wiedzę jaką posiadam mam z telewizji, internetu i tych paru książek, które dopiero co przeglądałem w bibliotece.
Poczochrałem jeszcze trochę Mightyenę i przerwałem trening Rockruffa i Horsea, wołając oba stworki do siebie. One też zasłużyły sobie na trochę pieszczot. Kto wie, jak blisko ewolucji się znajdują? Horsea na pewno brakuje więcej niż Rockruffowi, ale na dobrą sprawę nie wiedziałem, jaki i jak intensywny trening szczeniak przeszedł w hodowli, z której go zabrałem. Nadal gryzło mnie sumienie, jednak wciąż nie miałem wystarczających środków na to, by zapłacić jego prawowitym właścicielom. Zagłuszyłem wszelkie wyrzuty i uśmiechnąłem się do siebie. Na pewno zwrócę za niego pieniądze, nie ma się czym martwić.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-06-20, 13:22   

Trening w wykonaniu duetu Rockruff-Horsea nie był bardzo intensywny, jednak na pewno nieco im to dało (+0,5lv dla każdego pokemona). Schowawszy oba pokemony, znowu spojrzałeś na Yukine, które po twoich słowach o twoim małym doświadczeniu w kwestii wychowania pokemonów jak i farcie w związku z ewolucją Mightyeny, wyraźnie się rozpromienił.
- Dziękuje... - dodał po dłuższej chwili białowłosy. - Wiem, że jeszcze nie jestem doświadczony w wielu kwestiach, ale liczę na to, że kiedyś będzie silny!

Po treningu wspólnie podjęliście decyzję, że jesteście głodni. Yukine za twoją pomoc postanowił zasponsorować posiłek, przeciw czemu długo się wzbraniałeś, jednak ostatecznie odpuściłeś. Po zjedzeniu śniadania udaliście się na główną ulicę Nacrene. Był to początek pierwszego tygodnia wakacji, więc wszędzie widzieliście sporą ilość młodych ludzi, większość stanowili nastolatkowie siedzący na kocach, gdzie to grali czy po prostu rozmawiali, jednak widzieliście również rodziców bawiących się ze swoimi dziećmi.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Yuu
Multi Kyuu


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 89
Wysłany: 2018-06-20, 14:28   

Podziękowałem Yukine za obiad, bo ten był naprawdę świetny. Przez ten czas pokemony także nieco odpoczęły, ba, podzieliłem się trochę zawartością mojego talerza.
- Myślisz, że ktoś tutaj byłby skory do walki? - zwróciłem się do chłopaka. Skoro już tu jesteśmy, to czemu nie skorzystać z okazji i nie zawalczyć na poważnie? Poza tym to dość dobry sposób na zarobienie odrobiny pieniędzy. Zbliżyłoby mnie to nieco do mojego celu i pozwoliło spać nieco spokojniej. - Podobno trening czyni mistrza. Moglibyśmy potrenować też z innymi przeciwnikami, żeby być przygotowanymi na więcej możliwości.
Rozejrzałem się dookoła w poszukiwaniu kogoś, kto nadawałby się do takiego starcia dla Rockruffa lub Horsea. Nie chciałem nadwyrężać dzisiaj sił Mightyeny, po porannej walce należy mu się zasłużony odpoczynek.
_________________
  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-02, 10:48   

- W sumie to można by spróbować. - odpowiedział tobie Yukine. - Ale raczej nikt tutaj nie będzie chodził z transparentem "Chcę z kimś walczyć." - dodał chłopak w żarcie, po czym w dwójkę ruszyliście długą alejką.
Spacer ten był dosyć nudny, ludzie byli zajęci swoimi sprawami i nawet nie zwracali na was jakiejkolwiek uwagi. Nie żeby to było tobie nie na rękę, zmniejsza to ewentualne prawdopodobieństwo tego, że ktoś przypadkowy może rozpoznać ciebie jako złodzieja Rockruffa. Ciekawiej zrobiło się, kiedy doszliście do ogrodzonego terenu, na którym zebrała się spora grupka gapiów. Patrzyli oni na walkę dwóch osób, gdzie zwycięski prym zdobywany był przez... dwie dziewczyny. Do tego całkiem niepozorne, jedna z nich ubrana była jak na wizytę w szkółce niedzielnej, druga zaś jakby wybierała się pobiegać.
- To jak, ktoś jeszcze zechce zawalczyć z nami o to niezwykłe jajko? - usłyszałeś pytanie z ust typowej Mary Sue.
- Przypominamy jest to nietypowa odmiana Vulpixa, o typie lodowym! - dodała żeńska wersja Karate Kida.
- Lodowy Vulpix? Przecież one są typami ognistymi... - mruczał coś pod nosem Yukine, po czym złapał ciebie za dłoń i zaczął przepychać się do przodu. - Zgłaszamy się! - te dwa słowa skierowane były do dziewczyn.
- Dwóch śmiałków? Świetnie. Wręcz wspaniale, co Vi? - odezwała się Karate Girl.
- Całkiem fajnie, Caitlyn. - odparła Mary Sue, po czym odezwała się do was. - Zatem będziecie walczyli z nami, jednak nie razem, tylko oddzielnie. Walka jeden na jeden. Tego młodzienieszka weźmiesz ty, Vi.
- Wyśmienicie. - wtrąciła dziewczyna-biegaczka, wypuściwszy Timburra.
- Damy radę Yuu. - zwiększał twoje morale Yukine, przed którym stał już jego Buizel.
- Zaś jeśli chodzi o ciebie, - tutaj Mary Sue skierowała słowa w twoją stronę. - będziesz walczył ze mną. Zgoda? - spytała, jakby dla pewności, po czym wypuściła swojego pokemona - dostojnego i dumnego kota o fioletowej grzywie.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Yuu
Multi Kyuu


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 89
Wysłany: 2018-07-02, 16:30   

No proszę, szczęście się do nas uśmiechnęło. A Yukine tak nie wierzył, ze znajdziemy kogoś z transparentami. A tu prawie, prawie to samo.
- Pewnie, że damy. Co mamy nie dać? - uśmiechnąłem się i podrzuciłem pokeball Rockruffa. Jeśli dobrze pójdzie, to dostaniemy jajo jakiejś dziwnej odmiany Vulpixa, a to podobało mi się jeszcze bardziej. Zlustrowałem wzrokiem kota Caitlyn. Nie wyglądał na takiego, który mógłby sprawić nam wiele kłopotu, ale lepiej nie oceniać książki po okładce, bo się na tym jeszcze przejedziemy.
- Rockruff, użyj Howl, żeby wzmocnić siłę, po czym zaatakuj Delcatty Thunder Fang. Spróbujemy nieco uprzykrzyć mu życie, przy odrobinie szczęścia zaskoczy paraliż. Uważaj na wszelkie ataki typu Sing, Attract czy Captivate, bo mogą być bardzo upierdliwe, unikaj ich za wszelką cenę. Nie pozwalaj mu do siebie podejść, obrzucaj go Rock Throw, tak, jak dzisiaj ćwiczyliśmy. Jeśli się zbliży mimo tego, skontruj Crush Claw!
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-08, 17:51   

Rockruff warknął głośno na kotkę, ta jednak zdawała się nie zrobić z tego zupełnie nic, ponieważ bez jakiejkolwiek reakcji z jej strony rozpoczęła szarżę na twojego pokemona. Zmniejszenie odległości pomiędzy pokemonami umożliwiło twojemu podopiecznemu czyste wyprowadzenie Thunder Fanga. Po tym ruchu Delcatty wykonała trzy swoje idealne kopie i w takim czteroosobowym składzie okrążyła psa. Ten, zupełnie jak w amoku, zaczął rzucać w nie kamieniami, jednak nie udało mu się trafić tej prawdziwej. Kotka odpowiedziała kolejnym kontaktowym ruchem, a Rockruff wykonał Crush Claw. Zauważyłaś na pyszczku Delcatty grymas bólu z powodu siły ataku, jednak po chwili znów była ona w bojowej pozycji gotowa do dalszej walki.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Yuu
Multi Kyuu


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 89
Wysłany: 2018-07-08, 18:32   

- Dobrze, Rockruff. Zaatakuj ją połączeniem Thunder i Fire Fang, może któryś ze statusów zaskoczy. Jeśli znów stworzy swoje kopie, wyniuchaj prawdziwą za pomocą Odor Sleuth i wtedy powtórz Rock Throw. Jeśli nie, i zobaczysz, że się zbliża, przyłóż jej uprzednio Sucker Punch. Próbuj trafić ją Rock Tomb, jeśli zrobisz to odpowiednio mocno i celnie, powinno ją na chwilę unieruchomić - wydałem polecenie. Delcatty była cwana, ale jej ataki typu normalnego nie robiły na szczeniaku zbyt wielkiego wrażenia. Pokładałem w tym dość spore nadzieje, bo siła stworków zdawała się być mniej więcej zbliżona. Jeśli będzie trzeba, zwyczajnie weźmiemy ją na przetrzymanie.
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-21, 18:21   

Dalsza walka była niestety zdominowana przez Delcatty. Trenerka kocica powiedziała ci, że znudziło jej dawanie ci fory i weszła na poziom 120% efektywności. W Delcatty wstąpiła prawdziwa dusza Kitsune i zaczęła ona rozpoczynać proces anihilacji i dezintegracji twojego podopiecznego. Plan początkowo skutkował i kamienny psiak dostawał bęcki. Jednak do czasu.
- Dobrze Delcatty, teraz gra na Grand Final! - zakrzyknęła typowa Mary Sue. - Hyper Beam!
Kocica stanęła naprzeciwko leżącego na ziemi Rockruffa i zaczęła zbierać w swoich ustach wiązkę energii. Walczący obok ciebie Yukine i Karate Girl przerwali własny pojedynek i patrzyli na wasz. Rocruff próbował wstać, jednak było to daremne. Widziałeś te ogniki w oczach Mary Sue, poczucie dominacji nad przeciwnikiem. W pewnym momencie jednak coś ciebie oślepiło. Blask ten bił od twojego pokemona. Znałeś ten proces, gdyż widziałeś go dosłownie kilkadziesiąt minut wcześniej, Twój podopieczny ewoluował. Po kilku chwilach blask opadł, a ty mogłeś ujrzeć jego nową formę.
Delcatty, jak i jej trenerka, były zaskoczone, co przerwało przygotowywany przez kotkę atak. Psiak wykorzystał ten moment, szybko podbiegł do przeciwniczki i ugryzł ją Fire Fangiem.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-24, 05:05   

Arceusie drogi, niemożliwe! Druga ewolucja dzisiejszego dnia! Co jeszcze może mnie dzisiaj spotkać? Miałem ogromną ochotę przerwać walkę i uściskać Rockruffa, znaczy Lycanroca, jednak pojedynek trwał. Wbiegnięcie na boisko oznaczałoby jego przerwanie. Wyciągnąłem jedynie pokedex, żeby przeskanować swojego psiaka po zmianie.
- Niesamowicie, Rockru... Lycanroc! - pochwaliłem psa. - Teraz jej pokażemy! Sypnij jej po ślepiach Sand Attack i przejdź do ofensywy. Wgryź się w nią Thunder Fang, a kiedy już unieruchomisz ją szczękami dołóż jej Crush Claw! Jeśli zobaczysz, że próbuje atakować, od razu skontruj Sucker Punch! Zmuś ją do robienia uników Rock Throw!
Spojrzałem na Yukine. Biedny, po dzisiejszej walce z Poochyeną sprawiał wrażenie nieco smutnego, że jego pokemony jeszcze nie ewoluowały. Może powinienem potrenować z nim nieco więcej, żeby zdobyły odpowiednią ilość doświadczenia do przemiany?
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-08-05, 14:39   

Dalsza walka była całkiem łatwa, po ewolucji twojego podopiecznego nie tylko wzrosła jego siła i pewność siebie, ale i osłabiło to morale twojej przeciwniczki i jej Delcatty. Mary Sue zaczęła popełniać błędy, co pozwoliło ci na zwycięstwo. Ewolucja jednak pozwoliła wygrać nie tylko tobie. Nowe siły weszły również do Yukine, który rozgromił również i swojego oponenta.
- Zatem tak jak zapowiadałyśmy, oto i wasza wygrana. - odparła z dużą niechęcią Mary Sue, wręczając wam jajko, od którego biła dziwna mgiełka chłodu. - W środku znajduje się specjalni alolański Vulpix.
- Oby tylko nie zmroził wam tyłków. - dodała na odchodne Karate Girl, która od razu została uciszona przez Mary Sue.
- Twoja walka była po prostu... wow! - ocenił Yukine, kiedy tłum gapiów wpatrujących się w walczące dziewczyny zmniejszył się. - Dało mi to przekonanie, że muszę więcej trenować, a wtedy na pewno uda mi się zostać takim dobrym trenerem jak ty.
Już wyciągałeś PokeDex z torby, już kierowałeś go na swojego świeżo wyewoluowanego podopiecznego, kiedy poczułeś nagłe uderzenie w plecy. Upadłeś, co wytrąciło ci urządzenie z dłoni. Odwróciłeś się na plecy i zobaczyłeś przed sobą jelonka o zielonej sierści i czymś jakby kwiatkiem na głowie.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.