Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala sądowa
Autor Wiadomość
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2017-01-24, 13:03   

To ja mam takie inne pytanie, bardzo proste. Viviann, skoro planowałaś wystawić i tak Sevipera do walki z Chmurkiem, to...to czemu nie kupiłaś tych TM'ów wcześniej? Walka zaczęła się 20.01 o godzinie 20:31, odpowiedź na zadanie dałaś 22.01 o godzinie 13:57, dnia następnego, mianowicie 23.01 o godzinie 7:52 lider wystawił Nidokinga. Moje pytanie ma o tyle sens, że kupiłaś TM'y 20.01 o godzinie 20:48, więc proszę Cię, skoro miałaś i tak wystawić Sevipera to czemu nie kupiłaś ruchów dla niego podczas tego zakupu? Ten fakt pogłębia to, że mogłaś kupić ruchy dla niego zarówno 21 jak i 22, więc odpowiedz mi na to jedno banalne pytanie. Czemu kupiłaś je, akurat 23.01? Skoro jak twierdzisz, i tak miałaś wystawić Sevipera? :) Mogłaś go przecież dozbroić wcześniej.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-24, 13:03   

Podpunkt a jest nieprawdziwy, ponieważ sam czasami kupowałem TM&MT po pierwszym poście walki x)
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-01-24, 13:39   

Viviann Malesci napisał/a:
Tak więc równie dobrze NIE MACIE PEWNOŚCI i NIE MOŻECIE TEGO UDOWODNIĆ, że widziałam najpierw Nidokinga i poleciałam kupić Seviperowi ataki.

Tak samo jak Ty nie możesz udowodnić nam, że nie nie patrzyłaś do walki i nie widziałaś, jakiego Pokemon wystawił Chmurek, przed zakupem TMów (wczoraj przed godziną 11).

Wczoraj było mówione na chatango, że przecież nikt nie może od tak zaufać Ci na słowo, że nie patrzyłaś do walki przed tym zakupem, a niestety jeśli chodzi o godziny to są przeciwko Tobie, bo dokonałaś zakupu po pojawieniu się posta Chmurka z wybranym przez niego Pokiem, więc mogłaś go zobaczyć (nie mówię, że to zrobiłaś, ale MOGŁAŚ). Mnie jednak ciekawi to co Kei napisał, czyli czemu dopiero wczoraj dokupiłaś ataki Seviperowi, skoro, jak sama napisałaś w swoim poście, od początku zamierzałaś go wystawić. Tym bardziej, że wcześniej (20 sty) zrobiłaś zakupy ataków, więc mogłaś od razu wężowi wziąć. Po aktualnym stanie Twojego konta bankowego widać, że przyczyną nie był brak hajsu.

Według mnie główną kwestią jest to, o czym napisała Gwen, czyli jak kto rozumie wyrażenie "podczas trwającego pojedynku".
Dla mnie na przykład wyjaśnienie jest takie - trwającym pojedynkiem jest walka z liderem od chwili pojawienia się postu lidera z zagadką i już do samego końca walki. Już tłumaczę czemu. Ano dlatego, że według mnie gracz nie powinien mieć możliwości ulepszania swoich stworków po tym, jak lider wystawił już swojego Pokemona. Okey, sama jatka się jeszcze nie zaczęła i taktyki nie poszły w ruch, ale lider wystawił stworka, więc według mnie to takie trochę słabe, że gracz sobie zobaczy "o, to ja dam Charizarda, tylko najpierw skoczę do sklepu go dokoksić, bo wcześniej mi się to nie opłacało, bo nie wiedziałem, co lider wystawi". Wszystkie kwestie związane z dodawaniem ataków, poziomów, itemów do trzymania według mnie powinny zostać załatwione przed pojawieniem się wątku z walką.
Jednakże, jak Gwen wspominała, inni mogą powyższe wyrażenie rozumieć tak - trwającym pojedynkiem jest już jakaś konkretna walka między stworkami lidera i wyzywającego, czyli jak w tym wypadku Nidokinga i Sevipera. Rzeczywiście, jak się teraz nad tym zastanowię, można to tak zrozumieć. Może po prostu myślałam, że moje powyższe rozumowanie jest logiczne dla każdego i każdy w ten sposób odbiera tą zasadę? Albo boli mnie, że trzeba wszystko dokładnie opisywać, przez co potem niektórzy śmiechają, że regulamin brzmi jak napisany dla pięciolatka, któremu wszystko trzeba krok po kroczku objaśniać ;-;

Na chwilę obecną chciałabym, aby Viviann odpowiedziała na pytanie Keisuke'a. Tak z czystej ciekawości w sumie, bo to rzeczywiście trochę tajemnicza zagadka. Jednakowoż jestem gotowa, tak jak Gwen napisała, pójść na kompromis, aczkolwiek zamiast wznowienia walki proponowałabym zacząć ją od nowa (no niestety ;-;), żeby już było według zasad - poprawionych zasad, gdzie będzie wszystko jasne i wyraźne ;w;

A tak na przyszłość dla wszystkich - jeśli ktoś czegoś nie jest pewny, niech zapyta, zamiast liczyć na to, że nikt nie zauważy, a jak zauważy, to się będzie można kłócić o swoje. Ba, nawet mamy w regulaminie forum punkt, który o tym mówi!
Cytat:
2.16 Zakaz czitowania (oszukiwania). Nie ma możliwości, by wszystko, co może się zdarzyć na forum, zostało opisane w regulaminie. Jeżeli nie jesteś pewien, czy to, co chcesz uczynić, jest zgodne z regulaminem Crystala, zapytaj administratorów.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-24, 14:53   

Już odpowiadam. Pisałam to na czacie. Nie miałam okazji kupić TMów i MTa szybciej, ponieważ od trzech dni był straszny zamęt w domu związany z wyjazdem na narty. Sprzątanie całej chałupy, dzień później zakupy przez pół dnia i potem musiałam zawieźć swojego zwierzę do kuzynki a na wieczór nic mi się nie chciało i potem pakowanie. Potem wyjazd i przyjazd koło popołudnia
Dopiero rano w hotelu miałam chwilę więc spomniało mi się o Seviperze do którego miałam kupić ataki.
_________________

------------
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-01-24, 15:40   

Hmm... no cóż... teraz mogłyby się pojawić dwa obozy: jeden, gdzie ludzie twierdzą, że to kłamstwo i zwykła bajeczka, drugi, który broniłby Viv. Osobiście nie chcę wstępować do żadnego, bo uczucia mam dosyć mieszane. Tak czy siak myślę, że dalsze ciągnięcie tej sprawy nie ma sensu, bo wyglądałoby to tak, że jedni mówią "nie macie dowodu, że Viviann nie zobaczyła postu Chmurka przed zakupami", a drudzy "nie macie dowodu, że Viviann zobaczyła post Chmurka przed zakupami". No i do niczego nie dojdziemy takim sposobem, a winę ponosi tu niezrozumienie regulaminu albo raczej jego inna interpretacja. Dlatego też proponuję rozpoczęcie walki od nowa, bo uważam, że to najbardziej kompromisowe rozwiązanie. Czemu? Korzyść dla Viv jest wiadoma - nie musi czekać miesiąca. A co idzie na zysk "drugiej strony"? Ano to, że walka będzie rozpoczęta od nowa, a nie wznowiona, więc cóż - znowu zabawa z zagadką i odbędzie się na dokładnie opisanych zasadach. Dodatkowo tak czy siak Viviann utraciła szansę na pozycję sędziego (powody: złamanie zasady w poprzedniej walce, a w przypadku tej wolała zinterpretować zasadę po swojemu, zamiast się dopytać, co nakazuje regulamin forum). Także taki werdykt proponuję i chciałabym wiedzieć co sądzą o nim: Gwen, Kei i Viv.

Jeśli werdykt przejdzie, to proszę jeszcze wstrzymać się z rozpoczęciem nowego pojedynku, bo musimy poprawić tą felerną zasadę, aby brzmiała jasno. Niby 5min roboty, aczkolwiek pojawiła się jeszcze nowa propozycja dot. sposobu wystawiania Poków i musimy to przedyskutować ;w;
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-01-24, 15:43   

Co ja się będę rozpisywać- jestem za tym werdyktem.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2017-01-24, 15:43   

Zgadzam się z werdyktem i kończmy to ;3;
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-24, 15:48   

Ja też się zgadzam. Jestem typem człowieka co jak zawinił to się przyzna, jednak jak ktoś będzie mi zarzucał kłamstwo czy tego typu rzeczy, to będę się burzyć i robić wszystko aby udowodnić że to guzik prawda. A że tam nie mogę być sędzią to już niech będzie, tak naprawdę różnicy mi to nie robi. Dziękuję tak czy inaczej.
_________________

------------
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-09, 20:47   

#robięgównoburzębojestemzabliskolosowanialegendyabytakpoprostuodejśćwiemżenicniewskórambocrystaljestskorumpowanymforumzjędząbezsercajakoadmin

Formularz
Nick osoby oskarżonej: Daisy7 (oj tak, robię to)
Co zrobił/a + dowód (zrzut ekranu): Jest bezduszną jedzą, która nie wywiązuje się ze swoich obowiązków w terminie i zamiast sama cierpieć za swoje gapiostwo, sprawia, że inni cierpią. Do tego sam regulamin ma tak wiele dziur, że nie powinien być używany w stosunku do niczego.
Kiedy to zrobił/a: Dzisiaj
Świadkowie: Duża część forum
Informacje dodatkowe:Miała półtora miesiąca czasu, aby pozbyć się tej gry, ale przypomniało się jej akurat wtedy, kiedy ja za chciałem do niej wrócić i to po tym jak ją przeniosła. Jak to nie jest wredne i okrutne, to ja nie wiem co jest :/
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2017-02-09, 21:15   

#lubiesięwtrącaćbotak

Cytat:
4.2 Gracz, który nie odpisał w swojej przygodzie od dwóch tygodni i nie była ona zawieszona (patrz: pkt. 4.4), jest uznawany za nieaktywnego. Jego karta postaci (dalej: KP) i przygoda, są uznawane za wymarłe bez możliwości ich przywrócenia (MG proszeni są o przypominanie adminowi, gdy nadarzy się owa okazja).
//Zabrania się kombinowania ze zdobyciem starych Poków/itemów/kasy. Nie możesz ich nikomu dać na przechowanie ani wymyślać innych przekrętów. Po prostu nie możesz ich już odzyskać w żaden sposób.
//User nie może decydować o swoich Pokemonach, ekwipunku, kasie itd., jeśli został już zaklasyfikowany jako nieaktywny.
4.3 Gracz ma miesiąc na znalezienie MG, jeśli dopiero zaczął grę (założył KP) lub stracił dotychczasowego MG z nieswojej winy (np. MG odszedł). Jeżeli w ciągu miesiąca user nie znajdzie żadnego MG, jest traktowany jako nieaktywny, a co za tym idzie jego KP jest uznawana za wymarłą bez możliwości jej przywrócenia.


http://pokemoncrystal.pl/topics7/1002.htm#27234 Ostatni post jest allie czyli twego MG. Ty nie odpisałeś do dzisiaj w tej przygodzie.

Allie ostatni post walnęła 22 grudnia. od tego czasu znikła. Nie ma żadnych obecności ani nic. jednak nikt nic nie wie. tj. jest niby żywym mg nadal w grudniu, bo przecież odpisała wam.
ty masz odpisane, to mogłeś odpisać. czemu miałaby włazić i odpisać ludziowi, który nie odpisał?
2 tygodnie na twój odpis minęły 5 stycznia. Nic nie zrobiłeś wobec tego.
Toć mogłeś od razu po 2 tygodniach swego zwlekania się przenieść lub znaleźć MG, a robisz to dzisiaj. tak lekko za późno. Po uj w ogóle się zwlekało.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-09, 21:30   

MakaronikShuu


by Łukasz Sosik Lu Nathanek Zawsze w naszych sercach
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-09, 21:31   

Bo czekałem, aż Kirara zostanie mg, a że nie została pomyślałem let it kill. Daisy zrobiła porządki przedwczesne zostawiła tę grę, gdy inne wywaliła. Zdziwiło mnie to. Minęło parę dni, myślałem nad tą grą, dużo myślałem. Do teraz nie mam pojęcia czy Kirara wróci na mg, ale jeśli weźmiemy, że każdy człowiek napiszę jedną idealną kp, ta jest właśnie tą w moim przypadku. Więc postanowiłem o nią walczyć, nie dać jej umrzeć.
Mimo wszystko to nie była prosta decyzja, idealny mg nie miał statusu mg, a nie wiedziałem co robić, czekać na niego, czy może pójść z inną kp do nowego. Nad tym idzie siedzieć, bo to nie jest tak prosta decyzja .-.
W końcu zdecydowałem, za bardzo lubię tę grę, Daisy7 w swej dobroci dała mi szansę, aby to naprawić, więc postanowiłem to zrobić.
Zrobiłem to, gra została przeniesiona, a wtedy Daisy7 wyskoczyła mi z:

"Just a prank, bro. It's a social experiment".

Dla Daisy7 co nie umie ang "To tylko kawał, bracholu, eksperyment socjalny".

Czemu mam płaci za jej gapiostwo, miała prawie tyle samo czasu, co ja aby pozbyć się tej gry i byłoby to dla mnie ok, ale w momencie kiedy postanowiłem o nią zawalczyć...

Zresztą w tym wszystkim nie rozumiem jednego. Skoro tak walczę o tę grę, to dlaczego nie pozwolić mi jej mieć? Widać, że mi zależy, widać, że jej chcę i przez to widać, że będę w niej odpisywał.
Czemu zabijać coś co może żyć? W imię zasad? Nie brzmi to jak dyktatura? Gdzie zasady są ważniejsze od użytkowników?

Nie proszę o coś co było martwe w archiwum od nie wiadomo jakiego czasu, proszę o coś co było w śpiączce i chciałem dać szansę narodzić się na nowo.

Czy o to nie chodzi na forum o pokemonach? A fun i spełnianie marzeń w nierealnym świecie pisanym. Dlaczego kierujemy się wyłącznie kulawym regulaminem i wolimy zabić kogoś, niż przymknąć oko i pozwolić rozwinąć się w coś pięknego?

.-.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2017-02-09, 21:47   

#ŻebyDejziWiedziałaOdKiedySzopMyślałANieBędęJejWysyłaćNaPWBoLaskaMaStudniówkęINiechNieZaglądaDoŚąduPókiNieSkończySięZabawa



Btw. Ktoś tu za bardzo się wczuł w słuchanie wywodów Trumpa :C
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
  
 
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-02-09, 22:12   

MakaronikDida.
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-02-09, 22:24   

Wiem!! Mam rozwiązanie!!
Proponuje ustawę Szopa.
Czyli pozwolenie na kontynuowanie tej gry, ale jeśli w ciągu pół roku gra wyląduje w archiwum z mojej winy, dostaje 20% (czy tam pkt) warna!!
Jestem za!!

O o o, jeszcze lepiej. Dostaje 60 pkt% warna na zawieszieniu i co miesiąc aktywności gry spada mi o 10. Czyli jakbym zrezygnował chwilę po jej odnowieniu to dostaje 60 warna, a jak po 5 miesiącach 10 wanra. Chyba łapiecie o co cho, jak dla mnie fair i oddaje determinację gracza do gry!
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.