Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy
Autor Wiadomość
Kimiko 


Wiek: 30
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 133
Wysłany: 2018-04-23, 15:14   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: O, tutaj, bardzo proszę!
Region, miasto startu: Dowolne, moja postać w zupełności nie zna świata Pokemon.
Pora roku: Początek lata, kiedy to pogoda pozwala przechadzać się nago po lesie.
Cel gry: Odnaleźć siedem kawałków swojej duszy, dowiedzieć się kto był prawdziwym infiltratorem w Weird, znaleźć sposób jak wrócić do Podziemia, zaaklimatyzować się i pokochać świat, w którym przyszło jej żyć.
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Nie mam. ♥
Chciał(a)bym schwytać (max 15 stworków): -
Ulubione typy: Baśń, Duch, Robak, Psychika, Roślina, Trucizna.
Nielubiane typy: Ziemia, Kamień, Walka,
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: Jasne. ♥
Towarzysze: Pewnie. ♥
Przekleństwa: Oczywiście. ♥
Przemoc: Tak. ♥
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy/Rzadsze, treściwe odpisy: Mieszane, bez presji.
Łapanie poprzez walkę/Łapanie poprzez przyjaźń: Łapanie poprzez przyjaźń.
Krótkie, proste zadania/Długie, skomplikowane problemy: Mieszane, z większością tych skomplikowanych.
Towarzysze na chwilę/Towarzysze na stałe: Na stałe.
Przechowywanie pokemonów w PC/Noszenie przy sobie wszystkiego: Noszenie przy sobie wszystkiego.
Trzymanie się zdobywania odznak/Odznaki to tylko dodatek: Odznaki to tylko dodatek.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne/Sen raz na tydzień to nie problem: Realistyczne potrzeby fizjologiczne. Realizm jest spoko, nawet jak grasz mrocznym elfem. ♥

Chciałbym również, żeby gra była luźna, trochę komediowo-śmieszkowa, żebyś i Ty i ja czerpali z tego maksimum przyjemności.
PS. Dedenne nazywałaby się Pan Kąsacz. ♥
_________________

k s i ę c i o w e- m u l t i
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-24, 03:06   


𝓪𝓴𝓬𝒆𝓹𝓽
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-05-19, 00:20   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2268.htm#44924
Region, miasto startu: Kanto, Viridian City
Pora roku: Późne lato, kończące się wakacje - dzień w którym zaczyna się moja podróż. Mam jakiś taki nawyk sprzed lat (pierwszy raz PBF'ów liznąłem w 2009; od tego czasu dawno nie grałem), że historię zaczynam w łóżku od budzącego mnie budzika i zejścia na śniadanie. Możemy tak (jeśli nie masz nic przeciwko) sentymentalnie zacząć.
Cel gry: Trudny do określenia, celów jest dużo. Czysta chęć przeżycia zbyt późno rozpoczętej przygody, poznawanie świata, samorealizacja, skompletowanie wyjątkowej drużyny. Jako, że postać jest ambitna, nie chcę łapać prymitywnych, zwykłych pokemonów, bo lubię z każdym mieć jakieś głębsze relacje, jak z przyjaciółmi. "Byle jakie" byłyby po prostu zbędne, a łapanie ich byle mieć i odłożyć do boxu mija się z celem. Moja postać jest (trochę?) perfekcjonistą, dlatego dużą wagę będzie przykładała do treningu swojej drużyny (w końcu trening czyni mistrza, a efekty biorą się z ciężkiej pracy i chęci bycia lepszym od innych). Podejmowanie trudnych decyzji i dylematów (moralnych również). Na pewno też nawiązanie trochę poważniejszych niż przyjaźń relacji z Chloe (ale na nic nie naciskam, możesz też zrobić mi kompletnie na złość i nigdy do tego nie dopuścić xd). Ciekawym wątkiem może być także poznanie okoliczności śmierci ojca, może stoi za tym jakaś głębsza intryga i tajemnica, którą powinienem rozwikłać? Zdecydowanie na tym chciałbym się skupić. Lubię też wplątywać się po drodze w różne afery. :>
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Szczerze - nie wiem, po prostu niżej wymienię kilka.
Chciał(a)bym schwytać (max 15 stworków): Eevee, Gyarados, Piplup, Banette, Buizel, Riolu, Absol, Vulpix, Growlithe, Lapras, Yanma, Aipom, Milotic, Dratini
Ulubione typy: Wodne, lodowe, smocze
Nielubiane typy: Robaki, ziemne, kamienne
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: Jasne.
Towarzysze: Jak najbardziej, mogą być liczni towarzysze epizodyczni.
Przekleństwa: W granicach rozsądku, ale jasne - tak.
Przemoc: Tak.
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy/Rzadsze, treściwe odpisy: Częstsze, byle nie bardzo krótkie. Bez presji, choć lubię często odpisywać.
Łapanie poprzez walkę/Łapanie poprzez przyjaźń: Jedno i drugie, z przewagą przyjaźni.
Krótkie, proste zadania/Długie, skomplikowane problemy: Mieszane, więcej skomplikowanych.
Towarzysze na chwilę/Towarzysze na stałe: Epizodyczni towarzysze. Na stałe (choć w sumie kto wie?) podróżuję z Collie.
Przechowywanie pokemonów w PC/Noszenie przy sobie wszystkiego: Bez presji chowania wszystkiego do PC, chociaż chcę zachować realizm. Rzecz jasna 20 pokemonów, śpiwora, laptopa i wiertarki udarowej nie schowam do plecaka w jednej chwili.
Trzymanie się zdobywania odznak/Odznaki to tylko dodatek: Odznaki w jakiś sposób warunkują ciągłość podróży, jednak nie mam nic przeciwko wielokrotnemu zbaczaniu z tej ścieżki. Cel to poznawanie świata, tajemnica ojca, nie stricte odznaki.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne/Sen raz na tydzień to nie problem: W zależności od sytuacji i tempa gry, możemy grać siedzenie w nocy przez paręnaście postów, a możemy po prostu pominąć noc. Jedzenie, karmienie pokemonów jest spoko, ale jeśli sztucznie spowalnia rozgrywkę to jest średnie. Generalnie sam pamiętam o tego typu potrzebach.

Dedenne nazwałbym Piggy, a kanapkę poproszę z szynką i serem.
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-19, 01:02   


𝓪𝓴𝓬𝒆𝓹𝓽

Założę Ci grę jak wstanę. Próbowałam teraz, ale mi się już oczy zamykają :D
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Villain


Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 85
Wysłany: 2018-05-19, 12:41   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/3153.htm
Region, miasto startu: Unova; Undella Town
Pora roku: Późna wiosna
Cel gry:
- Zostać trenerem pokemon (teoretyczny cel)
- Podążać za Celebi i wplątać się przez to w jakąś intrygę (prawdziwy cel)
- Zdobyć więcej poków
- Dalej uciekać od odpowiedzialności... :P
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Flygon, Galvantula, Ninetales, Zoroark, Sylveon, Lycanrock
Chciał(a)bym schwytać (max 15 stworków):
- Eevee!!!
- Ninetails
- Mismagius
- Espurr
- Lucario
-Zoroark
- Alolan Marowak
- Rowlet
- Pigeot
- Flygon
- Ralts
- Mawile
- Skarmory
- Galvaltula
Ulubione typy: W każdym mam jakieś ulubione! :D
Nielubiane typy: W sumie nie potrzebuję już innego kamiennego. Ale mogą i tak być, do samej walki. :P
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: Raczej nie.
Towarzysze: Jak będziesz chciał wprowadzić, to jasne. :D
Przekleństwa: Mogą być
Przemoc: Może być, tylko bez przesadnego gore'u
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy/Rzadsze, treściwe odpisy: Nie musisz pisać elaboratów. Wolałabym regularne odpisy, choć mam nadzieję że nie będą trzy linijkowe.
Łapanie poprzez walkę/Łapanie poprzez przyjaźń: Oba, zależnie od sytuacji i charakteru pokemona.
Krótkie, proste zadania/Długie, skomplikowane problemy: Lubię dłuższe posty. Jednak jeżeli nie będziesz się czuć na siłach, to możesz krótkimi.
Towarzysze na chwilę/Towarzysze na stałe: Może być 1-2 towarzyszy na dłuższy czas. Ale nie pogardzę jakimiś tymczasowymi podczas fabuły.
Przechowywanie pokemonów w PC/Noszenie przy sobie wszystkiego: Powiedzmy że względnie realizmu, bo ile może nosić przy sobie dziesięciolatek? Powiedzmy że do 10 poków przy sobie.
Trzymanie się zdobywania odznak/Odznaki to tylko dodatek: Odznaki raczej powinny być tłem podróży. Dobrze by pojawiały się raz na jakiś czas, ale bardziej kieruję się w stronę wątku fabularnego.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne/Sen raz na tydzień to nie problem: Mogę dać jakieś opis raz na jakiś czas w kwestii tego, dla klimatu. Jednak raczej kierowałabym się w stronę drugiej opcji. :I

A Dedenne mogłabym nazwać fakePikacz.
_________________
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-19, 23:46   


𝓪𝓴𝓬𝒆𝓹𝓽

Gra będzie. Może nawet zaraz, jak mi pyknie zamysł, który mam na pierwszego posta ;)
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Castiel 



Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 827
Wysłany: 2018-06-08, 19:49   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: kp
Region, miasto startu: Hoenn, Rustboro
Pora roku: Lato
Cel gry:
- Zdobyć szacunek rodziny
- Zdobyć sławę
- Udowodnić, że nie jestem fajtłapą i potrafię czegoś dokonać
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Gliscor, Garchomp, Charizard, Torterra, Lucario, Electivire
Chciał(a)bym schwytać (max 15 stworków): Na tę chwilę nic mi nie przychodzi na myśl, jak się namyślę to zedytuję/ zasugeruję przez PW ;x
Ulubione typy: Ogień, Smok, Ciemność
Nielubiane typy: Robak, Wróżka
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: Yes
Towarzysze: Czemu nie, ale nie od razu
Przekleństwa: Yes
Przemoc: Yes
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy: Bo większy "wpływ" na grę, a i krótsze odpisy są przyjemniejsze w pisaniu
Łapanie poprzez walkę/Łapanie poprzez przyjaźń: Raczej walka
Krótkie, proste zadania/Długie, skomplikowane problemy: I to, i to. Zależy od Twojej woli i pomysłu ;)
Towarzysze na chwilę/Towarzysze na stałe: Jak wyżej - zależy od Ciebie
Przechowywanie pokemonów w PC/Noszenie przy sobie wszystkiego: Wygodniejsze byłoby noszenie ze sobą, ale jeśli wolisz lecieć w zgodności z realiami anime/gier, to też spoko
Trzymanie się zdobywania odznak/Odznaki to tylko dodatek: Zdobywanie odznak fajne, ale jak raz za czas wpadniesz na urozmaicenie, to jak najbardziej biorę ^^
Realistyczne potrzeby fizjologiczne/Sen raz na tydzień to nie problem: Realizm
Jak nazwałbyś Dedenne: Dedenne

Jeśli chodzi o streszczenie przygody, wyślę wkrótce na PW ;)
_________________
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-09, 14:17   


𝓪𝓴𝓬𝒆𝓹𝓽

Żeby formalności stało się zadość :omomom:
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Walkapa 
Main Rakana


Wiek: 16
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-06-24, 19:58   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: Klik!
Region, miasto startu: Alola. (Taka sama tylko że w Krainie Snów. Więcej znajdziesz w Historii Mojej Postaci)
Pora roku: Tam gdzie jestem panuje wieczne Lato.
Cel gry: Powrót do świata żywych. (W sensie że popełnił Samobójstwo i myślał że rodzice się tym nie przejmą, a oni będą w Rozpaczy i będą żałować tego co robili, (Więcej w Karcie Postaci) a jemu zacznie brakować przyjaciół, których miał. )
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Dewott, Furfrou, Shinx, Dedenne, Primarina.
Chciał(a)bym schwytać (max 15 stworków): Spinda, Bunnelby, Rowlet, Togedemaru.
Ulubione typy: Fairy
Nielubiane typy: Dark
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: Zgadzam się.
Towarzysze: Brak
Przekleństwa: Jak chcesz to tak.
Przemoc: Tak, tak i jeszcze raz Tak!
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy/Rzadsze, treściwe odpisy: Pomiędzy. Jak wolisz i czy masz czas i wenę.Łapanie poprzez walkę/Łapanie poprzez przyjaźń: Poprzez Przyjaźń
Krótkie, proste zadania/Długie, skomplikowane problemy: Długie i Skomplikowane.
Towarzysze na chwilę/Towarzysze na stałe: Na stałe
Przechowywanie pokemonów w PC/Noszenie przy sobie wszystkiego: Przy sobie
Trzymanie się zdobywania odznak/Odznaki to tylko dodatek: Dodatek
Realistyczne potrzeby fizjologiczne/Sen raz na tydzień to nie problem: Sen raz na tydzień.
Jak nazwałbyś Dedenne?: Nigdy nie lubiłem nazywać pokemonów. Wole normalne nazwy.
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-24, 20:33   

Przede wszystkim musisz poprawić Kartę Postaci. Czyta się ją niesamowicie ciężko, jest nieskładna i zwyczajnie mało ciekawa. Uniwersum League of Legends też niezbyt łączy się tu z pokemonami - zmieszać uniwersa trzeba umieć, bo zwyczajne wrzucenie Vastayi do świata pokemonowego nie ma kompletnie sensu. Owszem, da się to zrobić (mam gry Ahri i mrocznego elfa), ale w tym przypadku to kompletnie nie trzyma się kupy. Masz w niej też masę błędów, czy to składniowych, czy ortograficznych (czemu piszesz losowe wyrazy wielką literą?).
Po drugie, słyszałam, że zapisałeś się do Rudej i chwilę później zrezygnowałeś. Przykro mi, ale nie chcę ryzykować przyjęcia gracza, który po tym, jak obmyślę i rozpiszę mu fabułę nagle stwierdzi, że woli inną Kartę i innego MG. Zwyczajnie szkoda mi na to czasu i sił.
Tym bardziej, że jednak wolałabym prowadzić grę komuś, kto pisze płynnie. Ciebie czekają jeszcze lata praktyki, zanim będziesz pisać teksty, które będzie czytało się z przyjemnością.

Odrzucam.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-15, 01:40   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: klik klik
Region, miasto startu: Johto, Violet City
Pora roku: Wczesne lato
Cel gry: Przeżyć przygodę życia. Nie pozwolić, by rodzice dowiedzieli się, gdzie jestem oraz dotrzeć do regionu Unova, w którym prawdopodobnie przebywa Jerome i odkryć tajemnicę, jaką przede mną skrywał.
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Zoroark, Empoleon, Gardevoir, Gliscor, Mimikyu, Shaymin (choć nie będzie to docelowa drużyna - szczerze mówiąc zbyt wiele pokemonów lubię, by tego się trzymać)
Chciał(a)bym schwytać (max 15 stworków): Lubię niespodzianki, ale ogólnie to Eevee, Chatot, Floatzel, Raichu, Weavile, Marshadow, Breloom, Samurott, Infernape
Ulubione typy: Wodne, elektryczne, duchy
Nielubiane typy: Robaki, trujące
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: Jak najbardziej
Towarzysze: Miło by było, gdyby jakiś się znalazł w trakcie podróży
Przekleństwa: Nie ma problemu
Przemoc: Tak
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy/Rzadsze, treściwe odpisy: Coś po środku, ale raczej chyliłabym się ku krótszym i częstszym.
Łapanie poprzez walkę/Łapanie poprzez przyjaźń: Jedno i drugie, ale preferuję przez przyjaźń (średnio lubię walki)
Krótkie, proste zadania/Długie, skomplikowane problemy: Mieszane (tak naprawdę w zależności od sytuacji)
Towarzysze na chwilę/Towarzysze na stałe: Wyjdzie w praniu o/
Przechowywanie pokemonów w PC/Noszenie przy sobie wszystkiego: Tak, by wyglądało to w miarę realistyczne - wiadomo, że młoda i drobna dziewczyna nie uniesie na plecach 50 kg. A co do pokemonów - szczerze mówiąc bez różnicy.
Trzymanie się zdobywania odznak/Odznaki to tylko dodatek: Odznaki to dodatek
Realistyczne potrzeby fizjologiczne/Sen raz na tydzień to nie problem: Uwielbiam realistyczne gry, więc wybieram pierwszą opcję.
Jak nazwałabym Pachirisu? Kesty :v
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-15, 01:56   

No nie zgadniesz...!


𝓪𝓴𝓬𝒆𝓹𝓽
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-20, 21:48   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: pyk!
Region, miasto startu: Johto, Violet
Pora roku: połowa lata
Cel gry: są w kapciu :3
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Umbreon, Sceptile, Braviary, Charizard, Gardevoir, Empoleon
Chciałbym schwytać (max 15 stworków): Pangoro, Kingdra, Jolteon, Vaporeon, Flareon, Espeon, Leafeon, Glaceon, Sylveon, Crobat, Chandelure, Alolan Marowak, Gliscor, Sawsbuck, Aggron
Ulubione typy: Water, Dark, Psychic
Nielubiane typy: Rock, Ground
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: yep
Towarzysze: yep
Przekleństwa: yep
Przemoc: yep
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy/Rzadsze, treściwe odpisy: Mogą być krótsze bądź dłuższe, ale oby nie były laniem wody
Łapanie poprzez walkę/Łapanie poprzez przyjaźń: 50/50
Krótkie, proste zadania/Długie, skomplikowane problemy: Walczę z życiem więc raczej to drugie
Towarzysze na chwilę/Towarzysze na stałe: A to jak chcesz
Przechowywanie pokemonów w PC/Noszenie przy sobie wszystkiego: Niech PC sobie istnieje, jednak fabularnie nie ograniczajmy się do jedynie 6 poków
Trzymanie się zdobywania odznak/Odznaki to tylko dodatek: dwójeczka ;>
Realistyczne potrzeby fizjologiczne/Sen raz na tydzień to nie problem: Sen jest dla słabych! o/
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-21, 00:34   


𝓪𝓴𝓬𝒆𝓹𝓽

Si!
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-08-08, 22:17   


𝒇𝓸𝓻𝓶𝓾𝓵𝓪𝓻𝔃
𝒾𝓃𝒻𝑜𝓇𝓂𝒶𝒸𝒿𝑒
Link do KP: klik
Region, miasto startu: Unova, Nuvema Town
Pora roku: Lato (noc)
Cel gry: Najważniejszym celem podróży jest na pewno odnalezienie starszego brata, ale również odkrycie rodzinnej intrygi, przez którą najwidoczniej brat Cynthii postanowił uciec. Co do jakichś innych spraw - raczej masz wolną rękę, na pewno chciałabym, żeby Cynthia poznała jakiegoś przystojniaka, może nieco rozwinąć wątek Joe, który wspomniany jest w KP jako najlepszy przyjaciel Andrew. Właściwie jeśli masz ochotę i pomysł to może pomóc jej w rozwiązaniu sprawy z rodziną, bo pewnie Andrew mu się zwierzał.
Wymarzona drużyna (max 6 stworków): Mega Shiny Gardevoir, Mega Houndoom, Primarina, Lycanroc (Midday Form), Mega Shiny Lopunny, Alolan Raichu
Chciał(a)bym schwytać (max 15 stworków): Squirtle, Charmander, Alolan Vulpix, Oshawott, Snivy, Shinx, Gible, Axew, Shiny Eevee
Ulubione typy:
Nielubiane typy: -
~~~~~~~~~~~~~~
𝓉𝒶𝓀 𝓁𝓊𝒷 𝓃𝒾𝑒
Wątki +18: Tak
Towarzysze: Tak
Przekleństwa: Tak
Przemoc: Tak, ale nie rób masakry piłą maszynową :<
~~~~~~~~~~~~~~
𝒶 𝓁𝓊𝒷 𝒷
Częste, krótkie odpisy: Ale jak będziesz potrzebowała rzucić czasem coś rzadziej to nie ma problemu.
Łapanie poprzez przyjaźń: Czasem jakaś walka byłaby fajna. ;D
Krótkie, proste zadania: Kwestia rodziny jest raczej bardziej rozbudowanym problemem, podeślę Ci PW do jutra jak ja to widziałam pisząc kartę postaci.
Towarzysze na stałe: Ale jakieś fajne epizodyczne postacie też niech się pojawią. :3
Przechowywanie pokemonów w PC.
Odznaki to tylko dodatek.
Realistyczne potrzeby fizjologiczne.
    Jak nazwałbyś Pachirisu?: Wiewióra
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.