Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ułożyć życie na nowo [2 tygodnie]
Autor Wiadomość
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-07-26, 21:01   

- Dostałam wiadomość od N'a. W jednym z laboratorium w Ferrum ukrywa się Ghetsis i zamierza zawładnąć nad umysłami legendarnych pokemonów tworząc jakieś cholerstwo. Uważajcie na siebie. Może już wiedzieć, że jesteście w pobliżu. - Rzekłam niemal to od razu spoglądając na Saitou, któremu najwyraźniej trzeba reset zafundować. Usiadłam tuż obok niego dalej podtrzymując rozmowę. - Skoro mamy tego zalesionego zgreda centralnie obok siebie, to musimy być ostrożniejsi. Trzymamy się dalej ustalonego planu czy któreś z nas ma do was przybyć jako dodatkowe wsparcie? - Zapytałam zarówno Hakurena jak i Saitou. Macałam ukochanego po głowie chcąc go dobudzić.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-26, 22:03   

- Ufff, czyli jednak N ma się dobrze - słyszałaś wysiłek w głosie Hakurena, kiedy ten najprawdopodobniej podnosił się z łóżka. - Raczej nie wie, bo skąd? Nie jesteśmy zbyt charakterystyczni, w przeciwieństwie do Was. To nie my mamy zielone włosy, uszy i ogony. - przypomniał Ci delikatnie, że jesteś chodzącą anomalią i całym swoim jestestwem wręcz krzyczysz "patrzcie, jestem pomiotem zielonego kłaka!". - Ale dobrze, że informujesz. Dostosujemy swoją część planu, Wy dowiedzcie się, jak dokładnie działa całe to łączenie się z pokemonami i dzięki czemu to w ogóle funkcjonuje. My poobserwujemy laboratoria z daleka. Litwick potrafi stać się niewidzialny i przenikać przez ściany, więc będzie doskonałym szpiegiem. Może go nawet ustawimy na biurku samego Ghetsisa.
Zdaje się też, że trafiłaś paluchem na przycisk "reset" na głowie niedoszłego męża. Saitou klepnął się energicznie w oba policzki i jakoś trzeźwiej zaczął przebierać oczami po tekście napisanym przez Twojego brata.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-07-31, 15:40   

No... w sumie, to ma racje. Kompletnie zapomniałam o tym, że jesteśmy zmutowanymi sierściuchami. Za bardzo się przyzwyczaiłam do tych kocich uszu i ogona. To oczywiste, iż Ghetsis i jego niewolnicy z daleka by nas rozpoznali.
- Niedługo wyruszymy do szkółki dla turystów. Jak tylko w pełni ogarniemy specyfikę łączenia się z pokemonami, to zaraz damy wam znać. - Oparłam się o Saitou spoglądając na Hane i Hitsu. Czy będą zmuszone ujrzeć swego spaczonego umysłowo dziadka? - Okej. Nie przeszkadzam wam. Chłopaki... trzymajcie się oraz zaprawdę uważajcie. Mój ojciec nie jest aż takim imbecylem. Czasem go olśni i potrafi zaskoczyć. - Rzekłam kończąc powoli rozmowę.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-31, 15:58   

- Jest imbecylem, skoro nawiał z więzienia i robi wszystko, żeby wrócić do niego w trybie natychmiastowym - usłyszałaś głos Darka. Pewnie Hakuren miał na tyle głośno ustawiony telefon, że słyszał Waszą rozmowę będąc obok.
- Będziemy ostrożni - Hakuren go olał, ale usłyszałaś pacnięcie, jakby blondyn rzucił czymś w Darka. - Wy tez uważajcie. Nigdy nie wiadomo, gdzie ten Grinch szuka informacji do swojego chorego projektu. - Trzymajcie się, pozdrów Saitou i maluchy.
Rozłączył się.
Saitou z kolei zdążył przez ten czas przeczytać list i dojść do siebie.
- A ja naiwnie wierzyłem, że to nie jest jego sprawka - skrzywił się. - Ale kto inny mógłby na to wpaść?
(Prawdę mówiąc, każdy boss złego teamu, ale na potrzeby fabuły Ghetsis jest oczywistym podejrzanym).
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-07-31, 16:41   

- Przynajmniej wiemy z kim dokładnie mamy do czynienia przy zabawie ze Spaczeniem. Hakurena i Darka tak szybko nie zauważą, ale nie wiadomo czy nas już żaden człowiek Ghetsisa czasem nie dojrzał. Zanim ruszymy do szkółki powinniśmy się jakoś przygotować. Czapki z daszkiem i ogony pochowane. Nie ma co już bardziej się wyróżniać. - Wstałam, by zacząć budzić dzieci do życia. - Wcześniej Kyurem, a teraz to... Ghetsis jest zaprawdę uparty. Już większy sens miałoby to, by przywrócić matkę do życia za pomocą Celebi czy samego Arceusa. Przynajmniej byłoby to dobre, bo bym ją ujrzała... - Westchnęłam nieco zirytowana tym swoim dawcą zwycięskiego plemnika.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-31, 23:30   

- To byłoby wbrew naturze - zwrócił Ci uwagę. - Poza tym doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że Ghetsis nie jest typem człowieka, który zrobiłby coś dla kogoś. On patrzy tylko na własny nos i własny interes - westchnął. - Bardziej mu się marzy panowanie nad światem niż ponowne spotkanie z kimś, kogo stracił.
- Kto to jest Ghetsis? - usłyszeliście za plecami ciche pytanie. Wasze pociechy siedziały pod kołdrami na łóżkach i wpatrywały się w Was tymi swoimi wielkimi, okrągłymi ślepkami. Cóż, wszystko wskazuje na to, że pierwszym niewygodnym pytaniem, jakie usłyszycie w swojej rodzicielskiej karierze nie będzie "skąd się biorą dzieci". Będzie ono znacznie, znacznie gorsze. Bo jak wyjaśnić dzieciom, że ich dziadek jest trawnikiem marzącym o władzy?
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-08-07, 15:26   

Wolałam się już nie udzielać na temat Ghetsisa i jego uczuć względem mojej rodzicielki. Jeszcze bym się o to bezsensownie posprzeczała z Saitou, a nie mamy teraz czasu na wszelkie fochy oraz bóle rzyci. Lepiej ogarnąć to, jak opowiedzieć ciekawskim małolatom o ich krnąbrnym dziadku. Spojrzałam na Saitou. Czas chyba im rzec prawdę. Nie chce by jakiekolwiek kłamstwo doprowadziło do tego, że nasze kocie poczwarki nas znienawidzą i broń boże przejdą na stronę tego chwastodupca.
- Wyobraźcie sobie wujaszka N'a, ale z 40 lat starszego i obrośniętego zielskiem. Tak właśnie wygląda wasz dziadek, a mój tato. - Zaczęłam - Ten człowiek... zrobił wiele złego w swym życiu. Krzywdził Pokemony oraz innych ludzi, w tym takie urocze dzieciaki jak wy. Dlatego też został zamknięty, dla własnego i naszego bezpieczeństwa. Niestety, uciekł z więzienia, jednak nie musicie się o nic martwić. Ochronimy was z tatą.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-09, 15:45   

- Nasz dziadek to wielka stopa?
- Tak, tylko zielona. I zła, jak jakiś boss mafii.
- Wypas. - Hitsu nie wyglądał na ani trochę przejętego tym, że właśnie powiedziałaś mu, że ich dziadek to zmechacony, zielony szaleniec robiący krzywdę pokemonom i dzieciom. Hana uderzyła go w ramię.
- Żaden wypas! Mamy dziadka włochatego zwyrola, z czego tu się cieszyć! Krzywdzi pokemony, ogłuchłeś? A jak to on zrobił krzywdę Ducklettowi? - zapytała, wyraźnie zła na brata. Chłopiec zmarkotniał, orientując się, jaką głupotę palnął.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-08-22, 22:41   

Do prawdziwej wielkiej stopy to Ghetsisowi jeszcze troszku kłaków tu i ówdzie brakuje, ale to dobre określenie na niego. Potwór siejący strach, cierpienie, odrazę oraz powodujący chęć sięgnięcia po kielicha. Pić by zapomnieć o tej zieleni.
- Myślę, że na tę chwilę nie musicie się martwić, że skrzywdzi waszych przyjaciół. Dziadek planuje coś innego... jednak my na razie skupmy się na tym, by zrozumieć funkcjonowanie łączenia się z Pokemonami. - Rzekłam do dzieci. - Zbierajmy się.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-05, 22:58   

- Skoro tak mówisz... - Twoje pociechy nie były przekonane co do tego pomysłu. Saitou wygonił Wasze potomstwo do łazienki, dopilnowując, by oboje umyli zęby i doprowadzili się do porządku. Sam również się ogarnął, po czym wyszedł do Ciebie, zwalniając łazienkę.
- Myślę, że możesz zająć się już sobą, ja ubiorę dzieciaki - poczochrał Cię po głowie i wsadził ręce do torby w poszukiwaniu świeżych ubrań.
- Myślisz, że uda nam się połączyć z pokemonami? - usłyszałaś jeszcze, jak Hitsu dopytuje ojca o szczegóły współpracy ze stworkami.
- Na pewno. W końcu jesteście zdolni, prawda?
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.