Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2017-10-20, 09:26
Zapisy
Autor Wiadomość
Matuidi 


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 54
Wysłany: 2017-07-31, 10:21   Zapisy

Czyli najważniejsze :) Poniżej schemat zapisu, którego wypełnienie zbliży Cię, do stworzenia wspólnej historii z Matuidim.

Kod:
[b]Link do KP:[/b] Link do Karty Postaci
[b]Region i miasto początkowe:[/b]
[b]Cel:[/b] Co motywuje twoją postać do życia, do podróży, jaki chce zostawić po sobie ślad
[b]Charakter historii:[/b] W dużym skrócie klimat, jaki chcesz aby pasował w Twojej historii. Dużo walk Pokemon? Więcej romansu? Brutalny świat? Sielanka? W tym miejscu określ jaki rodzaj rozgrywki będzie ci najbardziej odpowiadał
[b]Życzenia:[/b] Specjalne prośby, aby stworzyć taką historię, o jakiej zawsze marzyłeś/marzyłaś :)
  
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-08-10, 12:45   

Wiem, że minimalizm jest teraz w cenie, ale wydaje mi się tego trochę mało. Przekleję z zapisu od Daisy te informacje, których nie znajdziesz w mojej KP w ramach takiego uzupełnienia. Mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza.

Cytat:
Rywal: Hm... jako tako nie ma, ale ojczym nigdy nie był mu przychylny. A po ostatnim ich konflikcie na pewno będzie mu chciał dać porządną nauczkę i obić dobrze mordę. Kto wie, może kogoś do tego wynajął? W końcu pieniądze to dla niego nie problem. Jeżeli będziesz chciała wprowadzić jeszcze kogoś innego, to śmiało. Kai jest dość kłopotliwym człowiekiem, więc na pewno ma masę wrogów, chociażby swoich przeciwników z nielegalnych walk w klatkach.
Informacje o rywalu: Dane ojca są w KP, nie wiem czy je kopiować, bo na takiego typowego rywala to on nie wygląda.
Cel: Głównym jego celem jest żyć własnym życiem, bez żadnych zasad panujących w domu itd. (jakby ich jeszcze przestrzegał). Co się tego tyczy, zamierza zaliczyć jak najwięcej lasek *i Bena! ale jeszcze o tym nie wie 8B*! Na pewno nie popuści też ojczymowi tego, że chciał go wyrzucić z domu - mimo, że sprał mu twarz na kwaśne jabłko i go okradł, to wydaje mu się to za mało na odpowiednią zemstę. Może będzie chciał go okraść jeszcze bardziej? Kto go tam wie. Na pewno zamierza dalej brać udział w nielegalnych walkach w klatkach, bo ma z tego całkiem spory przychód i nie zamierza rezygnować z takiej rozrywki. A dalej? Coś się wymyśli ^^
Pora roku: Koniec maja, więc jeszcze wiosna, ale lato zbliża się wielkimi krokami.
Rok rozgrywki: 2017 - obecny.
Ulubione Pokemony: Arcanine, Swampert, Mamoswine, Gengar, Manectric, Torterra, Wailord, Charizard, Rowlet, Popplio, Rockruff, Mareanie, Ampharos, Pidgeot, Alolan Sandshrew, Luxray, Dragonair, Metagross, Flygon.
Znienawidzone Pokemony: Bruxish, Drampa, Minior, Crablawrer, Voltrob, Pinsir, Baltoy, Binacle, Probopass, Klefki, Hariyama, Litleo.

Życzenia: chyba wszystko napisałem powyżej, więc tutaj nie będę się za bardzo rozpisywał. Jakby coś się takiego znalazło, to dam znać na PW. No i jeszcze jedno - baw się! Niech ta przygoda będzie przyjemnością zarówno dla ciebie, jak i dla mnie. W Rozmowach w moim temacie napisałem, jaki styl dla tej przygody widzę, więc nie będę się powtarzał. Powinieneś już wszystko wiedzieć, a jeżeli coś jest niejasne - pisz! :)
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Matuidi 


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 54
Wysłany: 2017-08-10, 18:31   

Minimalizm jest tu efektem niedbalstwa i braku chęci. Na pewno zapisy zmienią się na bardziej atrakcyjne w niedalekiej przyszłości.

Aby formalności były załatwione: Przyjęty
 
     
juleksissi 



Wiek: 50
Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 98
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-18, 11:28   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2154.htm
Cel: Mimo przeciwności losu żyć w miarę normalnie.
Życzenia: Niech będzie trochę walk pokemon w przygodzie. Przygoda ma być typowa gangsterska, mają być strzelaniny, handel narkotykami, napady.
 
     
Matuidi 


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 54
Wysłany: 2017-08-18, 17:50   

Przyjęty

Gra jutro albo pojutrze.
 
     
Kys 
Nocne Zwierzątko


Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 149
Skąd: multikonto Kesty
Wysłany: 2017-08-24, 19:31   


Link do KP: *puf*
Region i miasto początkowe:
Przyznam bez bicia, na miastach w pokemonach nie znam się za bardzo. Kojarzę parę z nich, ale to żadna wiedza x'D Możesz dopasować je do celów - albo nie. Podróżowanie to rzecz, która istnieje, którą trzeba będzie praktykować bardzo często, jak podejrzewam, a ja wcale nie dążę do jak najszybszego zrealizowania celów mojej postaci. A niech się męczy >w< Może dotychczas prowadził bezpieczne życie przy domowym kominku, ale czas przewrócić jego życie do góry nogami!
(a jeśli nie będzie pomysłów, to się jakieś wybierze/wylosuje XD)

Cel:

- Na pewno jakoś się przygotować przed wyruszeniem x'D
(nie wiem, czy zrobić to forumowo, czy uwzględniać to także w przygodzie)
- Ogłosić się królem Slowpoke'ów òwó
- Przypomnieć sobie, że posiada jakieś potrzeby duchowe i odwiedzić Pokemon Tower.
- Jakoś przeżyć poza domem.
- Przeżyć w ogóle.
- Złapać Chingling/Chimecho
- Złapać Parasa

(nie miałam pojęcia, czy tutaj pisać szczegóły poszczególnych punktów, czy to już przez PW, o ile zostanę przyjęta x'D)

Charakter historii / życzenia:

Napisałeś u siebie w zasadach, że nie ograniczasz się wobec gatunków - i niech tak zostanie~

Jeśli chodzi o mnie, lubię zarówno spokojniejsze momenty, gdzie postać ma chwilę wytchnienia przy jakimś jeziorku, czas na podziwianie widoków spędzenia czasu z pokemonem na wspólnym siedzeniu czy treningach, by zacieśniać swoje więzi. Nie mam nic przeciwko scenom +18, brutalnym opisom, przekleństwom i tym podobnym. Bardzo też lubię historie o duchach, nie tylko tych pokemonowych, ale i o ludzkich. Lubię creepypasty, jakieś sny, iluzje, absurdalne sytuacje, groteska, opuszczone miejsca/laboratoria/szpitale, tajemnice, wszelkie czary, rytuały, zaklęte przedmioty, przeklęte statuetki i magie; mogą być kontrasty - w jednej chwili trwa sielanka, a nawet komedia, a później znów ją przygniata jakiś czarny scenariusz. To już zależy od Ciebie x'D

Co to jeszcze wspomnieć... Nie mam nic przeciwko fake'om, gijinkom (choć nigdy za bardzo z tym zjawiskiem się nie spotkałam, ale to zawsze jakieś nowe doświadczenie, więc czemu nie x"D). Czarny humor, biały humor, penis-humor - tutaj też dowolnie. Wszystko jest fajne \o/

Jeśli chodzi o relacje i tym podobne... średnio u mnie jest z romansowaniem, raczej nie jestem fanką historii miłosnych x'D Za to nie mam nic do jakiś znajomości trwalszych/przelotnych, jak i również samotności~

Walki pokemon... *shrug* Nigdy tego nie robiłam (nie licząc poke-gier, gdzie się spami najsilniejszym atakiem z pokemonem o 20 poziomów większym od rywala XD), więc może być zabawnie x'D Nie narzucam ich ilości - jak wyjdzie, tak wyjdzie.


(sorka za tyle tekstu, chyba zgłoszenia zazwyczaj powinny mniej zajmować .w.'')
 
     
Matuidi 


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 54
Wysłany: 2017-08-24, 19:52   

A więc decyzja zapadła :)

Bardzo podoba mi się zapis, widać że jesteś zaangażowana.

Przyjęta. Gra powinna być jeszcze dzisiaj
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.