Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2017-10-26, 13:46
Ryuzaki Tachibana
Autor Wiadomość
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-02, 11:58   Ryuzaki Tachibana

Minęło kilka dni od czasu kiedy to po raz ostatni znalazłeś się w opuszczonej chacie. Od tamtego momentu zacząłeś się mimowolnie odcinać od wszystkich znajomych udając chorobę, aby twoja mała tajemnica nie wyszła na jaw. O dziwo, jak na razie szło ci całkiem sprawnie, zwłaszcza, że twoja babcia miała w tym miesiącu, jak to przystało na florystkę, ogrom pracy. Wszechobecne śluby, rocznice i inne tego typu rzeczy skutecznie odwracały jej uwagę od twoich problemów. Mimo skupienia całej swej uwagi na rozwiązaniu zagadek przemian nie udało ci się odnaleźć metody, na zapanowanie nad tym fenomenem, co było wyjątkowo frustrujące. Przecież nie będziesz tak siedział w domu do końca życia, prawda? Nagle rozległo się głośne pukanie do drzwi twojego pokoju. Uchyliły się lekko, a zza nich wyłoniła się twarz babci wywołując w tobie mieszankę strachu jak i radości.
- Hej Zaki, masz gościa.
Powiedziała radośnie, używając wyjątkowo infantylnego zdrobnienia, na które tylko ona mogła sobie pozwolić. Po chwili z wielkim uśmiechem na twarzy zaczęła kontynuować.
- Ostatnio rzadko wychodzisz z pokoju, zaczynałam się martwić... i jak widać nie tylko ja.
Zrobiła krótką przerwę po tych słowach i otworzyła drzwi w geście subtelnego rozkazu. Zapukała jeszcze rytmicznie opuszkami palców w lite drewno i dorzuciła wyraźnie zadowolona z obrotu sprawy.
- Kei czeka na dole, doprowadź się do ładu i chodź. Zrobię herbatkę i podam ciasto.
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-08-09, 13:43   

Normalnie w takiej sytuacji zszedłbym na dół w mniej niż minutę, jednak nie teraz. Nie po tym, co wydarzyło się w tamtym lesie. Nawet nie wiedziałem, co do końca się tam wydarzyło. Mimo że samą sytuację idealnie pamiętam, jej znaczenie nadal jest dla mnie wielką niewiadomą.
Leniwie zwlokłem się z łóżka, po czym podszedłem do szafy, aby zmienić ubranie na nieco bardziej "wyjściowe" - biorę dżinsy i jakiś ciemny t-shirt. Sam tak właściwie nie wiedziałem, po co schodzę na dół, skoro nie do końca miałem ochotę spotykać się z nikim, nawet jeśli to był Kei. Uznałem jednak, że kto jak kto, ale on nie da mi spokoju, i jeśli będzie musiał, wyciągnie mnie z mojego pokoju siłą. Wychodzę z mojej twierdzy i schodzę na dolne piętro.
- Cześć. - witaj się bez jakiegokolwiek entuzjazmu, kiedy tylko zobaczę Keia.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-09, 21:38   

Gdy tylko dotarłeś do salonu zauważyłeś swojego kumpla pałaszującego z zapałem świeżą babkę cytrynową spod ręki twojej babci. Jak wiadomo każda babcia posiada nieopisane wręcz zdolności kulinarne, więc nawet w tym stanie mógłbyś się zajadać jej potrawami, oczywiście o ile mógłbyś to robić w świętym spokoju.
- Heyoooo Ryu!
Przywitał się chłopak pomiędzy kęsami, a gdy tylko skończył swój kawałek ciasta podszedł do ciebie dziarsko i zaczął obserwować ze wszystkich stron. Jego brązowe, radosne oczy skanowały cię z każdej strony z tak charakterystycznym dla twojego gościa entuzjazmem.
- Ej no... nie wyglądasz tak źle jak na gościa leżącego od tygodnia z gorączką.
Po tych słowach złapał cię pod rękę, tak jak to się robi ze staruszkami przeprowadzanymi przez ulicę i pociągnął w geście nie znoszącym sprzeciwu w stronę wyjścia. Na jego twarzy można było dostrzec wyraźny uśmiech radości. Przed całym zajściem byliście praktycznie nierozłączni, więc nic dziwnego, że te odwiedziny byly dla niego tak ważne.
- Chodź na spacer. Wybierz miejsce.
Powiedział coś na kształt propozycji nie do odrzucenia, bardzo podobnej do legendarnego "idziemy na piwo?"
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-08-17, 03:12   

Gdyby nie okoliczności sprzed kilku minionych dni, najpewniej od razu wymieniłbym z trzy miejsca, do których normalnie chodziliśmy, po czym zastanawiałbym się, które z nich jest lepsze, i czy nie zaprosić reszty naszej grupy.
Jednak teraz, kiedy przeżywałem wydarzenia z lasu oraz moje dziwne... przemiany, nie miałem zbytnio ochoty na cokolwiek. Zwłaszcza, że transformacja mogła nastąpić w każdym momencie. Starałem się przez te kilka dni udawanej choroby opracować jakąś zależność pomiędzy tym co robię czy jak się czuję a moją przemianą w Elekida, jednak nie przyniosło to żadnych konkretnych wniosków.
- Wiesz co... Chodźmy może na przechadzkę po lesie. - odparłem, wybrawszy dosyć dogodne miejsce.
Pomiędzy drzewami łatwo było się schować, więc zdawało się być to optymalne środowisko do wyjścia. Gdyby zaszła taka potrzeba, mógłbym udawać, że uciekam przed Keiem i się z nim droczę, co było dosyć częste. Do tego nawet jeśli coś nie wypali, to tylko on zobaczy moją przemianę, co nieco mnie uspokajało.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-08-17, 10:01   

Przechadzka po lesie... był to dość dziwny wybór jak na ciebie, zwłaszcza, że zawsze wolałeś poszlajać się po barach z szybkim jedzeniem niż obcować z naturą. Przynajmniej miałeś teraz po swojej stronie element zaskoczenia.
- Ryu... Może naprawdę jesteś chory?
Powiedział Kei przykładając, niby to z troską, dłoń do twojego czoła. Gdy tylko ją odsuwał strzelił cię lekko palcem w nos i zwiększył dystans aby nie oberwać w ramach zemsty, co było najpewniejszą reakcją zważywszy na przebieg waszej relacji. Zapewne liczył, że ta psota mu się upiecze, gdyż nie odważysz się na publiczne przepychanki z nim... taką przynajmniej miał nadzieję...
- No to do lasu!
Po tych słowach zniknął za drzwiami, a gdy się znaleźliście na zewnątrz zdałeś sobie sprawę jak bardzo brakowało ci ciepła słonecznych promieni i wiatru we włosach. Takie siedzenie w domu, zwłaszcza latem nie było czymś naturalnym dla młodych ludzi. Nie minęło wiele czasu a znaleźliście się za miastem, w końcu las zaczął gęstnieć tworząc poczucie intymności do tego stopnia, że nieco się rozluźniłeś.
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-09-07, 10:32   

Kei zawsze był duszą towarzystwa, takim pozytywnym duchem. Jakby się tak głębiej zastanowić, to chyba nigdy nie widziałem go smutnego. Czasami bywał nieco markotny, ale ostatecznie zawsze obracał to w żart tekstem typu "planuję jak zawładnąć nad miastem przy pomocy armii Magikarpi". Mimowolnie dzięki roztaczanej przez chłopaka aurze pojawił się na mojej twarzy uśmiech, jednak było to tylko chwilowe. Znowu przypomniałem sobie o wydarzeniu sprzed kilku dni, co doprowadziło do powrotu do mojego doła i rozmyślaniu, tak jak miałem już to w zwyczaju robić po nocach.
- Wiem, że próbujesz mnie pocieszyć, tyle że... Raczej będzie to ciężkie. - mówię do Keia, kiedy już znajdziemy się w lesie. - Jest to problem, z którym sam muszę się zmierzyć.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-07, 23:00   

Key chwilę spoglądał na ciebie jakby zastanawiając się, czy aby nie masz zamiaru wejść w konflikt z prawem. W sumie wiedziałeś o tym gdy tylko zobaczyłeś jego minę. Dłuższa melancholia w twoim przypadku zawsze kończyła się jego słowami: "Chyba nie planujesz nic nielegalnego?". W sumie... było to dość dziwne, nawet jak na żart.
Key zerknął na chwilę w swój telefon, sprawdzając jakiś SMS, po czym ponownie skupił swą uwagę na tobie. Rzucił ci dziwne spojrzenie swoich bursztynowych oczu, po złapał się teatralnie za brodę, jakby udawał wielkiego myśliciela.
- Udajesz takiego chorego, zmartwionego. Tylko odwróciłem wzrok i już założyłeś głupkowate uszy. Wstyd!
Zawołał udając oburzenie, po czym machnął dłonią nad twoją głową a ty poczułeś jak jego ręka zatrzymuje się na nadprogramowej części twojego ciała. W tym momencie na twarzy twojego kumpla pojawiło się coś na granicy przerażenia i szoku, a z jego ust wydobyło się tylko ciche:
- Wow...
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 26
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-09-08, 22:27   

I stało się najgorsze. Zamieniłem się w Elekida. Nie żeby sam fakt przemiany był dla mnie szokiem, do tego zdołałem się nieco przyzwyczaić, a zgrabniej powiedziawszy przywyknąć. Niestety, albo może i stety, zobaczył to Kei. A właśnie tego wolałem uniknąć.
- Tak właściwie, to chyba już nie mam czego przed tobą chować. - odparłem, starając brzmieć jak najbardziej spokojnie i naturalnie. - Musisz mi tylko obiecać, że nikomu o tym nie powiesz, zrozumiałeś? Nawet babci.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-11, 13:07   

Kei zrobił duże oczy i, jakby to można było delikatnie powiedzieć... "kopara mu opadła". Roztrzęsiony stał i słuchał spoglądając jak nieco żółkniesz, co nieco rozładowało atmosferę, gdyż w cytrynowej barwie wyglądałeś głupkowato.
- Ale moja babcia mieszka w Aloli, dzwonimy do niej raz w roku na święta, bo to kosztuje majątek.
Odparł na twoją prośbę, w ogóle nie ogarnąwszy co miałeś na myśli. Chwilę jeszcze stał jak wmurowany aby w końcu jeszcze raz się przemóc i dotknąć twoich poke-uszu. Po tym cofnął rękę a twoja transmutacja zaczęła się cofać, co było dość dziwnym zjawiskiem.
- Dobra, niech będzie, obiecuję.
Wymamrotał w końcu ściszając głos coraz bardziej do tego stopnia, że jego kolejne słowa były niemal niesłyszalne.
- Co to za akcja...?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.