Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-09-01, 10:45
KP Fay Black
Autor Wiadomość
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-04-24, 08:53   KP Fay Black



Imię/imiona: Fay
Nazwisko: Black
Data urodzenia: 02.12.1992
Profesja: Trener (Hodowca)
Team: ---
Partner/partnerka: ---
Opis charakteru: Zwykle małomówna i spokojna. Chodzi wiecznie zamyślona. Nie lubi jak ktoś jej przeszkadza. Skupiona na swoim celu. Woli przebywać bardziej ze swoim pokemonem niż z ludźmi. Uwielbia czytać książki, uczyć się i trenować swojego Treecko. Wobec ludzi jest raczej obojętna i woli unikać ich towarzystwa. Jeśli jednak jest zmuszona z nimi przebywać jest wobec nich trochę złośliwa, ale stara zachowywać się grzecznie. Bardzo drażnią ją rozmowy o niczym, które w jej mniemaniu tylko marnują jej czas. Bardzo interesują ją opowieści o legendarnych pokemonach. Marzy jej się, by kiedyś spotkać taka istotę. Jest dość inteligentna i ma dobrą pamięć do faktów. Uważa pokemony za przyjaciół ludzi, ale wie że wszystko ma swoje granice i wykorzystywanie pokemonów jest niedopuszczalne.
Opis wyglądu: Jest dość wysoka i szczupła, ma 169 cm wzrostu. Jej cera jest blada ponieważ nie lubi za bardzo przebywać na słońcu. Jej włosy są ciemnobrązowego koloru i sięgają do ramion. Zwykle ma je nie upięte, ale czasami związuje je w kucyk. Oczy mają mało spotykany fioletowy kolor. Zwykle ma na sobie szarą bluzę z kapturem, a pod nią białą koszulkę z krótkim rękawem. Jej spodnie zawsze są ciemnego koloru. Na nogach nosi brązowe buty z gruba podeszwą tzw trapery. Przez ramię przewiesza niebieski plecak w którym nosi swoje rzeczy.
Historia:
Otworzyłam oczy. Musiała być jeszcze noc, bo przez żaluzje prześwitywał księżyc w pełni. Skrzywiłam się zwlekłam się z łóżka. Podeszłam do okna i popatrzyłam w kierunku wieży radiowej. Stała ona w Lavender już od pięciu lat, ale ciągle nie mogłam się do niej przyzwyczaić. Nie mogłam zrozumieć tego dlaczego pan Fuji na to pozwolił. Zamienić cmentarz na wieże radiową? To niedorzeczne. Co nie zmieniało faktu, że na cmentarzu wałęsały się duchy Cubonów i Marowaków. Odeszłam od okna i usiadłam na łóżku. Popatrzyłam na leżące na stoliku pokeballe. Mieszkam sama już od dwóch lat, ale cały czas nie mogłam się przyzwyczaić do tego, ze zawsze wracam do pustego domu. Pokręciłam głową. Nie chciałam o tym myśleć. Lepiej jak pójdę spać.
Ranek
Siedząc w kuchni usłyszałam jak ktoś puka do drzwi. Zerwałam się i pobiegłam otworzyć przybyszowi. Na zewnątrz stał wysoki chłopak o brązowych włosach i szarych oczach. -Czego chcesz Toru?- Spytałam się i zaprosiłam go do środka. Chłopak pokręcił głową. -Słyszałaś o tym? Pan Fuji nie żyje.- popatrzyłam na niego zszokowana. -Nie żyje? Zmarł?- Dopytałam się. Toru pokręcił głową. -Nie. On został zamordowany. We własnym domu. Jego wnuczka go znalazła.- Poinformował mnie. -I jeszcze jedno. Może to cię zainteresuje. To prawdopodobnie musieli być Rocketsi.- Zacisnęłam zęby, gdy to usłyszałam. Dwa lata temu moi rodzice zaginęli, a pół roku później okazało się, że zostali prawdopodobnie zabici przez Rocketsów. -Miło, ze mnie o tym poinformowałeś Toru.- Powiedziałam chłodnym tonem do chłopaka. Popatrzyłam ponad jego ramieniem w kierunku domu pana Fujiego. Było tam pełno ludzi, ale ja nie miałam zamiaru tam iść. -Do zobaczenia, Fay.- Pożegnał się Toru. Zamknęłam drzwi i oparłam się o ścianę. Rocketsi wrócili. Ale czy pod wodzą Giovanniego czy kogoś innego? Popatrzyłam przez okno. Policja już odjeżdżała. Nigdy nie potrafili sobie poradzić z tą bandą kryminalistów. Uśmiechnęłam się gorzko. Nie chciałam powracać do wydarzeń z przed 2 lat. Widocznie jednak los zdecydował inaczej. Ruszyłam do kuchni. Na stole leżał dzisiejsza gazeta. Zerknęłam na stronę tytułową. Szybko ją złapała. Nie zwróciłam wcześniej na to uwagi. W kilku miastach w Kanto zostali zamordowani ludzie związani z Lavender. Popatrzyłam na nazwiska ofiar. Znałam ich. Tak jak moi rodzice protestowali przeciwko wyburzeniu cmentarza. Opadłam na krzesło. O co do cholery tutaj chodzi? Zamknęłam oczy. To się znowu zaczyna. Tylko czego tym razem chcą Rocketsi? Wieży już nie ma, jest tylko stacja radiowa. W Viridian od kilku lat jest nowy lider. Nie wiem czego chcą, ale się tego dowiem. Wstałam i ruszyłam do swojego pokoju. Jest tylko jeden sposób, by zdobyć tą wiedzę.
Dzień później
Stałam przy zachodnim wyjściu z Lavender. Miałam założony swój plecak. Popatrzyłam na stojącego obok mnie Toru. Rzuciłam w jego stronę klucze. -Łap. Pilnuj mojej chaty dopóki nie wrócę.- przekrzywiłam głowę. -Wracaj szybko. I nie daj się zabić.- Powiedział chłopak . -Do zobaczenia.- Pożegnał się i ruszył do Lavender. Przez chwile odprowadzałam go wzrokiem. Znaliśmy się od dziecka i można by powiedzieć, że byliśmy przyjaciółmi. Odwróciłam się do Lavender plecami. Czas ruszać. Teraz moim jedynym celem jest powstrzymać Rocketsów, cokolwiek sobie oni umyślili zrobić.
Rodzina: Ojciec - Bill Black 43 lata / matka - Dalia Black 39 lat

Pokemony:

Mega Sceptile
Imię: Gekko

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Treecko (16 lvl) ->Grovyle (36 lvl) -> Sceptile <-> Mega Sceptile
Ataki: Pound, Leer, Absorb, Quick Attack, Pursuit, Fury Cutter, Screech, Dig, Energy ball, Solar Beam, Sunny Day, Leaf Blade, Rock Tomb, Night Slash, X-scissor, Agility, Iron Tail, Grass Knot, Cut, Outrage, Frenzy Plant, Drain Punch, Dragon Pulse, Giga Drain, Thunderpunch, Leaf Storm, Slam, Bullet Seed, Hone Claws, Leech Seed, Detect, Crunch, False Swipe, Earthquake, Endeavor,
Charakter i historia: Gekko jest radosnym i pełnym życia pokemonem. Uwielbia być w centrum uwagi. Jedyne czego pragnie to pochwały i miłość trenera. Ma obsesje na punkcie swojej piękności. Gdy ktoś powie mu, że jest brzydki to od razu wpada w depresje i się załamuje.
Umiejętności: Lightningrod - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: Leftovers - co turę leczy 1/16 maksymalnego HP pokemona.

Mega Charizard X
Imię: Miki

Poziom: 86
Typ:
Ewolucja: Charmander (lvl 16) -> Charmeleon (lvl 36) -> Charizard <-> Mega Charizard X
Ataki: Scrath, Growl, Dragon Dance, Ember, Smokescreen, Dragon Rage, Scary Face, Fire Fang, Flame Burst, Slash, Flamethower, Fire Spin, Inferno, Flare Blitz, Heat Wave, Dragon Claw, Shadow Claw, Air Slash, Swords Dance, Earthquake, Rock Slide, Brick Break, Steel Wing, Dragon Rush, Outrage, Blast Burn, Mega Punch, Mega Kick, Seismic Toss, Belly Drum, Crunch, Skull Bash,
Charakter i historia: Miki pochodzi z wymian u Ann. Jako Charmander błąkała się po lesie Viridian, gdzie znalazł ją jakiś trener i oddał do adopcji. Ognista jaszczurka miała już wielu trenerów, którzy albo ją porzucali lub zwracali do adopcji, bo była bardzo tchórzliwa. Po ewolucji w ostateczna formę stałą się bardzo odważna i mężna. Jest bardzo przywiązana do Fay i zawsze będzie gotowa stanąć w jej obronie, choćby nie wiem co. Ma manię co do swojego kocyka, który zawsze jej trenerka musi nosić w plecaku i kocha pieszczoty, zwłaszcza drapanie pod mordką i między rogami. Uwielbia też wszelkie ryzyko.
Umiejętności: Tough Claws - podnosi siłę ataków fizycznych o 30%
Trzyma: Megastone X

Raikou
Imię:

Poziom: 78.5
Typ:
Ewolucja: Raikou
Ataki: Hidden Power (Ice), Extrasensory, Discharge, Bite, Leer, Thunder Shock, Roar, Quick Attack, Spark, Reflect, Crunch, Thunder Fang, Discharge, Rain Dance, Magnet Rise, Iron Tail, Shock Wave, Iron Head, Volt Switch, Quash, Aura Sphere, Shadow Ball, Snarl, Signal Beam, Weather Ball, Zap Cannon,
Charakter i historia: Raikou, to honorowa i szlachetna bestia, która nie boi się niczego i nikogo, co czasami wpędza ją w poważne tarapaty. Niegdyś była postrachem w jaskini trolli, ale po przegranej bitwie dołączyła do wspaniałej trenerki o wdzięcznym imieniu Fay. Może i nie ma płci, ale w głębi duszy czuje się samicą z pociągiem do innych samic, tak jest lesbijką, więc dlatego zachowuje się beztrosko w obecności swojej pani, bowiem to ją obrała za kobietą swojego życia, której zamierza bronić do upadłego. Oprócz swojej odmiennej orientacji, posiada również ukryty talent, a mianowicie potrafi zmieniać swoją formę. Na obecną chwilę opanowała dopiero technikę zmiany w ptaka i krzesło. Aczkolwiek, pracuje nad kolejnymi technikami przemian. Jej priorytetem jest możliwość przybierania ludzkiej formy, by mogła skraść pocałunek swej wybranki.
Umiejętności: Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch).
Trzyma: Wise Glasses - zwiększa siłę ataków specjalnych o 10%.

Mega Lucario
Imię: Lilly

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Riolu (szczęście w dzień) -> Lucario(Mega Stone)<-> Mega Lucario
Ataki: Dark Pulse, Quick Attack, Foresight, Detect, Metal Claw, Counter, Force Palm, Feint, Me Firt, Metal Sound, Bone Rush, Quick Guard, Swords dance, Heal pulse, Blaze Kick [EM], Calm Mind, Ice Punch, ThunderPunch, Focus Blast, Retaliate, Aura Sphere, Extreme Speed, Dragon Pulse, Close Combat, Power-Up Punch, Psychic, Shadow Ball, Brick Break, Shadow Claw, Flash Cannon, Rock Slide, Earthquake, Double Team, Iron Tail, High Jump Kick, Bullet Punch, Water Pulse, Laser Focus, Meteor Mash
Charakter i historia: Pokemon ten został otrzymany jako nagroda w Letiej Szkole Marzeń.Lucario jest bardzo przyjacielskim stworkiem. Chociaż jest już duża bardzo lubi sie bawić i bardzo lubi wszelakie słodycze. Zawsze wykonuje polecenia swojej trenerki i oczekuje wzamian pieszczot oraz pochwał.
Zdolność: Przystosowanie (Adaptability) - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma: Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.

Mega Salamence
Imię: Rowena

Poziom: 100
Typ:
Ewolucja: Bagon (lvl 30) -> Shelgon (lvl 50) -> Salamence <-> Mega Salamence
Ataki: Double-Edge, Fire Fang, Thunder Fang, Rage, Bite, Leer, Headbutt, Focus Energy, Ember, Protect, Dragon Breath, Zen Headbutt, Scary Face, Fly, Dragon Dance, Hydro Pump, Heat Wave, Earthquake, Brick Break, Stone Edge, Steel Wing, Crunch, Dragon Claw, Dragon Tail,
Charakter i historia: Pokemon otrzymany za aktywność we wszystkich dniach szkółki letniej. Salamence to smoczyca, która ma poczucie swojej siły i potrafi ją wykorzystać. Wobec innych pokemonów jest nieufna i na każdą rzecz, która jej się nie podoba reaguje agresją. Wobec osób które zna jest łagodna jak baranek i bez problemu pozwala im podróżować na swoim grzbiecie.
Umiejętności: Aerilate - Zwiększa moc ataków typu normalnego o 20%, następnie zmienia typ tych ataków na flying.
Trzyma: Expert Belt - super efektywne ruchy pokemona trzymającego są silniejsze o 20%.

Yatagaryu
Imię: Ahashima

Poziom: 85.5
Typ:
Ewolucja: Volchik (poziom 42) -> Voltasu (poziom 66) -> Yatagaryu
Ataki: Peck, Leer, Charge, Thunder Shock, Spark, Roar, Wing Attack, Dragon Rage, Spark, Shock Wave, Air Cutter, Feather Dance, Roost, Discharge, Dragon Dance, Nasty Plot, Brave Bird, Dragon Pulse, Hurricane, Thunder, Outrage, Thunderstorm, Draco Meteor, Air Slash, Hyper Voice, Bounce, Calm Mind, Psychic,
Charakter i historia: Ahashima została otrzymana jako Volchik w konkursie. Jako jajko została sprowadzona z regionu o nazwie Tandor. Yatagaryu są tam czczone jako święte bestie, które sprowadzają burze. Choć wydaje się, że ma tylko trzy łapy posiada ich jednak cztery, chowa jednak jedną tak jak Hooothoot. Ahashima jest dumnym pokemonem, który zna swoją wartość. Można by powiedzieć, że zachowuje się jak prawdziwa cesarzowa. W walkach zachowuje elegancję, ale też nie ma problemów z pokazaniem całej swojej potęgi. Wobec swojej trenerki i jej przyjaciół jest przyjaznym stworzeniem, które traktuje Fay niczym swojego pisklaka. Dlatego też próby wepchnięcia trenerki pod swoje skrzydła są u niej na porządku dziennym. Odbija się to też na tym, że jeśli ktoś zaatakuję Fay to krew się w niej burzy i staje się pełnym wściekłości potworem. Lubi latać z pasażerami na grzbiecie. Uwielbia wszelkiego rodzaju jagody oraz oczywiście mięsko.
Umiejętności: Stormbringer - Gdy pokemon wchodzi do walki zaczyna szaleć burza z piorunami, która trwa pięć tur. Po każdej turze jest szansa, że pokemon, który nie jest typu elektrycznego lub ziemnego oraz nie posiada zdolności Motor Drive, Volt Absorb i Lighting Rod zostanie uderzony przez piorun, który zadaje obrażenie według wzoru. Dodatkowo atak Thunder ma 100% szanse na trafienie celu oraz siła wszystkich ataków typu elektrycznego zostaje wzmocniona o 50%.
Trzyma: Dragonium Z - Z-Crystal potrzebny do podrasowania ataków smoczych przez Devastating Drake.

Box | Konto bankowe
Galeria z trofeami

    Zawartość plecaka:
    - Aktualny stan pieniążków w banku
    - pokedex
    - Super Wędka
    - Kilof
    - Rower
    - Karta abonamentowa
    - Latarka
    - Lornetka
    - Śpiwór
    - Namiot
    - Okrycie Wierzchnie
    - Aparat
    - Sprzęt górniczy
    - Wędka
    - Kombinezon
    - Okularki do nurkowania
    - 2 Liny
    - 2 x Shiny Proszek
    - Bon na trenowanie w DC 50% zniżki
    - 7 Super Potion
    - Max Potion
    - Hyper Potion
    - Czerwony Nos Rudofa, za który możecie dostać dodatkową nagrodę, ale tylko w Mount Lanakila
    - klucz do skrzyni na Pegazowej Wyspie *jeśli będziecie chciały, w waszych przygodach możecie rozpocząć nowy event związany z wyprawą na Pegazową Wyspę*
    - 132RC

    Pokeballe:
    - 7 pokeball
    - 2 Moonballe
    - Darkball
    - 10 pokeballi, które łapią bezproblemowo dany gatunek pokemona, gdy jest zmęczony
    - 4 pokeballi szklanych w których widać co dzieje się z pokemonem
    - 7 greatballi
    - 4 x Beast Ball
    - Masterball

    Karma:
    - 3 x Miód
    - Karma dla pokemonów - 15kg
    - Zwykła poke-karma - 67kg
    - 4 Chlebki
    - 11 Muffinek
    - 10 udek kurczaka
    - Herbata

    Płytki:
    - 2 x HM1 Cut
    - HM Surf
    - TM69 Rock Polish
    - TM Thunderbolt
    - 2 x Dowolny TM
    - Dwowolny MT

    Skamieliny i jajka:
    - jajko shiny Arona
    - jajko shiny Froakie
    - 2 x jajka Ponyt pegazów
    - jajko Rockruffa 10% na shiny
    - 2 x jajko Cubone 10% na shiny
    - jajko Snoruta
    - Armor Fossil
    - Claw Fossl
    - Dome Fossil
    - Helix Fossil
    - 2 x jajko Shinxa 910% na shiny)
    - 2 x jajko Zubata (10% na shiny)

    Jajka do wyklucia i skamieliny do ożywienia:
    - jajko Trubbisha EM Curse
    - jajko Magnemite TM Substitute
    - jajko Carbinka EM do wyboru
    - jajko Sandile EM Counter
    - jajko shiny Shroomish z EM Drain Punch
    - jajko Minccino z EM Gunk Shot
    - jajko Geodute z EM Hammer Arm
    - jajko Roggenroli z EM Heavy Slam
    - jajko Piplupa z EM Feather Dance
    - jajko Doduo z EM Brave Bird
    - jajko Lillipupa z EM Yawn
    - jajko Mime Jr
    - jajko Larvesty
    - jajko samiczki Chayan
    - jajko Totter
    - jajko Pottle
    - jajko Chelonite
    - jajko Flabebe
    - jajko Wendingo
    - jajko Salandit
    - jajko Rowlet
    - jajko Turtonatora
    - jajko Bounsweet
    - jajko Cubzero
    - jajko Peppita
    - jajko Skiddo
    - jajko Kidlinga
    - jajko Baziliska
    - jajko pastelowego Caterpie
    - jajko Cleffy
    - jajko Purrolina
    - jajko Torchica
    - jajko shiny Dedenne EM Covet
    - jajko Atomite
    - jajko Cutiefly
    - jajko Yungoosa

    Przedmioty ewolucyjne:
    - 27 x Heart Scale
    - 5 x Leaf Stone
    - 5 x Sun Stone
    - 2 x Dawn Stone
    - Protector
    - 2 x Magmarizer
    - King's Rock
    - 6 x Moon Stone
    - 4 x Shiny Stone
    - 5 x Water Stone
    - Dusk Stone
    - 2 x Whipped Dream
    - Protein
    - 2 x Iron
    - Sachet
    - 6 x Pal Pad
    - 2 x Thunderstone
    - Moss Rock
    - 2 x Ice Stone
    - Up-Grade
    - Dubious Disc
    - 2 x Everstone
    - Alola Leaf Stone
    - Alola Dusk stone
    - Moon Shard
    - Electirizer
    - Moss Rock

    Jagody:
    - 301 Lum Berry
    - 907 Enigma Berry
    - 5 Liechi Berry
    - 5 Sitrus Berry

    Pozostałe przedmioty:
    - Soczewka
    - Cell Battery
    - Binding Band
    - 3 x Float Stone
    - Super Potion
    - jednorazowy kupon -25% na jeden towar z Marketu z rubryki "Jedzenie"
    - trzy kupony 10% na dowolne rzeczy w markecie
    - Pamiętnik
    - 2 x Revive
    - 2 x Lemoniada
    - Balonik
    - 2 x Maskotka
    - Wide Lens
    - 2 x Komórka
    - 5 x Smoke ball
    - Smooth Rock
    - Syntezator mowy
    - Komórka
    -
    - telewizor
    - Stick
    -
    -
    -
    -
    - 3 x Toxic Orb
    - Light Ball
    - Damp Rock
    - Fairy Memory - Gdy Silvally trzyma ten przedmiot, jego forma zmienia się na Type: Fairy.
    - Dark Memory - Gdy Silvally trzyma ten przedmiot, jego forma zmienia się na Type: Dark.
    - figurka jednorożca
    - śmieszna opaska z króliczymi uszami
    - Dragon Gem
    - Lefovers
    - Duża Perła
    - 2 x Wide Lens
    - Flame Orb
    - Zoom Lens
    - Rubin
    - Thick Club
    - Electric Memory
    - Steel Memory
    - Ghost Memory
    - 2 x Bright Powder
    - Diament
    - Lagging Tail
    - Grip Claw
    - Pink Nectar
    - Normal Gem
    - Flying Memory
    - Poisonium-Z
    - Assault Vest
    - Smoczy Pazur
    - Flyium-Z


    Wylosowana Legenda: Raikou - 35 stron przygody
    Ilość stron na aafie - 12
  
 
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2016-04-24, 09:36   


_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2018-07-28, 12:00   

Bonusy:
+0,5 poziomu (28.0.2018) mini-event: Gengar, Torterra, Arbok, Milotic, Greninja, Slowpoke, Leafeon, Kingdra, Samurott, Psyduck, Zubat, Skorupi, Phantump, Spheal, Sewaddle, Bulbasaur, Venipede, Skrelp, Poliwag, Cacnea, Lurantis, Nidoran (male), Nidoran (female), Chesnaught, Oddish, Exeggcute, Seel, Krabby, Carracosta, Mega Beedrill, Chokorita, Vaporeon, Deerling, Blastoise, Pumpkaboo, Shellder, Shellos, Feraligatr, Buizel, Hurricanine, Floressum, Mudkip, Snivy, Ferroseed, Carvanha, Kabuto, Wimpod, Phlask, Hydranticus, Tropius, Tympole, Budew, Klon Budew, Aguanaut, Klon Ariadosa, Clauncher, Ankillosore, Gyarados, Lapras, klon Lapras, Klon Psyducka, Decidueye, Venomoth, Dhelmise, Primarina, Omastar, Quecko, Alola Grimer, Klon Poliwaga, Chinchou, Klon Chinchou, Qwilfish, Petlil, Klon Shellos
+0,5 poziomu (21.08.2018) mini-event: Mega Sceptile, Mega Charizard X, Raikou, Mega Salamence, Yatagaryu, Gliscor, Torterra, Alola Raichu, Luxray, Helioptile, Vikavolt, Hydreigon, Kingdra, Haxorus, Electivire, Druddigon, Klon Mareepa, Joltik, Rhyhorn, Flygon, Drampa, Eelektross, Golett, Jolteon, Drilbur, Swinub, Hurricanine, Sandshrew, Steelix, Diamat, Basilect, Electrike, Nincada, Klon Nincady, Blitzle, Royjibiv, Numel, Quetzar, Laissure, Tyrunt, Dragonite, Fuelong, Goodra, Kommo-o, Garchomp, Emolga, Marowak, Ankillosore, Noivern, Soul Marowak, Elektryczny Steelix, Mudbray, Klon Sandshrewa, Chinchou, Klon Chinchou,
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
  
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-09-01, 10:45   

_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.