Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Yasha Primeval
Autor Wiadomość
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-09-20, 19:53   Yasha Primeval



~ PODSTAWOWE INFORMACJE ~
Imię/imiona: Yasha Primeval
Płeć: bez płci, ale mówi o sobie w formie żeńskiej
Gatunek: Mewtwo
Data urodzenia (wiek): 06.02.19XX - około 300-400 lat

~ SKAN ~

Poziom: 11.5
Typ:
Ewolucja: Mewtwo (Mega Stone X/Y) <-> Mega Mewtwo X/Y
Ataki (zdobywane przez poziom): Laser Focus, Psywave, Confusion, Disable, Safeguard, Swift,
Ataki (MT, TM, Tranfer): Metronome, Teleport, Drain Punch, Protect, Iron Tail, Focus Blast, Mega Kick, Zap Cannon, Mega Punch, Tri Attack,
Umiejętność: Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%.
Trzyma: Expert Belt

~ OPIS FABULARNY ~
Opis wyglądu: Yasha jest wysoka, ale nie aż tak jak jej pokemonowy odpowiednik. Mierzy około 180cm. Szczupła i oprócz dwóch "rogów" na głowie oraz ogona wygląda jak człowiek. Szare oczy wyglądają na bez wyrazu, ale nikt nie ma ochoty zobaczyć, że Yasha wpatruje się w niego. Ubiera się w ubrania o kolorze jej pokemonowego odpowiednika. Wygląda na słabowitą, ale używając swoich psychicznych mocy staje się nie do powstrzymania. Pod ubraniem na ślady po igłach, które akurat za dobrze się nie zagoiły.

Opis charakteru: Na pierwszy rzut oka jest bezbarwna. Bez żadnych kolorytów i tylko wygląd odróżnia ja od innych. Po głębszym poznaniu natrafia się na zimny mur obojętności pod który kryje się jej prawdziwy charakter. Jest nieco szalona, ma dużą wiedzę na temat pokemonów i innych regionów chociaż nigdzie nie była. Typowy mól książkowy. Potrafi być jednak bezwzględna i nie ma żadnych oporów przed zabijaniem. Nie bez powodu Mewtwo nazywany jest pokemonem z najdzikszym sercem. Nie przywiązuje się zbyt szybko do nikogo, ale po pewnym czasie będzie bronic swoich towarzyszy jak siebie. Nie ma ochoty umierać zbyt szybko i jest zdolna do dużych poświęceń, by do tego nie dopuścić. Potrafi porozumiewać się z ludźmi i z pokemonami.

Zdolności: Yasha posiada ogromne psychiczne zdolności, które pozwalają jej na porozumiewanie się telepatycznie i używanie psychokinezy. Dzięki znajomości ruchu Metronom może zaskoczyć przeciwnika atakując go ruchem, którego nawet się nie spodziewa. Kiedy uwalnia "Pressure" jej przeciwnicy szybciej się męczą. Czasami przywołuję do walki coś w stylu ogromnej łyżki, ale nie lubi tej broni.

Historia:
Wpis numer 1
Nia podróżując po świecie zdobyła dla nas próbkę nieznanego pokemona. Według jej opisu był różowy i przypominał embrion. Nazwaliśmy go MEW.
Wpis numer 8
Klamka zapadła razem z doktorem Fuji podjęliśmy decyzję o próbie sklonowania nowego pokemona.
Wpis numer 9
Udało się. 06.02.19XX MEW dał początek nowemu życiu. Forma tej istoty przypomina bardziej ludzką niż pokemona, ale jej cechy zewnętrzne wskazują, że musi pochodzić od MEW. Nasze dzieło musi przez cały czas przebywać w śpiączce. Nikt oprócz nas nie wie, ze DNA tej istoty składa się w 99% z MEW, a 1% pochodzi od człowieka.
Wpis numer 10
MEW 2 się przebudził. Nawiązał kontakt telepatyczny w Nia i bardzo szybko się uczy. Pozwoliliśmy jej poruszać się po całym laboratorium. MEW 2 cały czas zachowuje się jak dziecko, ale musimy pamiętać, ze zostanie on użyty jako broń.
Wpis numer 13
MEW 2 jest zbyt silna. Nie możemy powstrzymać jej destrukcyjnych zachować. Projekt zostaję zamknięty, a nasze dzieło wprowadzone w śpiączkę ma nigdy nie zostać przebudzone.

-Hmpf. Ja zapamiętałam to zupełnie inaczej.- Powiedziałam paląc kolejne kartki dziennika z ogniu, który wywołałam używając Metronome. Musiało akurat paść na Fire Blast, ale przynajmniej było ciepło. Wokół mnie walały się ruiny laboratorium i szła z tuby w której przebywałam przez ostatnie... -Ile lat minęło od roku 19XX?- Spytałam się kolegi? Koleżanki? Siedzącego obok ognista z notatek i bawiącego się kawałkiem gałęzi. Jak na mój gust nie przypominał za bardzo Pikachu za którego się podawał. -Jakieś trzysta albo czterysta lat.- Odpowiedział. -I jestem Pikachu pamiętasz?- Przypomniał mi. Machnęłam na to dłonią.
Laboratorium było zniszczone już od wielu lat, ale notatki przetrwały. Mnie obudziło trzęsienie ziemi, które uszkodziło komorę i pozwoliło mi się wybudzić. Świat się zmienił. Wojna wyniszczyła regiony, a ludzko-pokemonowe hybrydy nie były już aż tak rzadkie jak kiedyś. Ludzie są na skraju wyginięcia, a pokemony przejmują te królestwo. A dla ns nie ma w nim miejsca?
-Za cholerę nie jesteś Pikachu.- Powiedziałam. -Ano, nie.- Mój towarzysz się wyszczerzył. -Jestem Kay - Mimikyu.- Poprawił gałąź w dłoni i wstał. -Co teraz zamierzasz zrobić?- spytał się rozglądając po ruinach. -Zobaczyć świat.- Uśmiechnęłam się zimno, a ostatnie notatki spłonęły w ogniu.

Rodzina:
Mew - pokemon-rodzic Mew2, nigdy go/jej nie poznała.
Nia - Człowiek od którego pochodzi 1% ludzkiego DNA Mew2. Już nie żyje.

~TOWARZYSZ~

Gijinka Shiny Mimikyu
Upierdliwy kurdupel o imieniu Kay, który uczepił się Yashy i cały czas za nią łazi. Wmawia wszystkim, że jest Pikachu, a potem, gdy się odwracają do niego plecami kiwając współczująco głową wali ich w potylicę swoim kijem przy pomocy Wood Hammer. Jak na ironię, nie cierpi prawdziwych Pikachu, z których trofea w postaci ogonów nowi przy pasie. Udaję chojraka, ale boi się Yashy co nie przeszkadza mu wałęsać się za nią.

~ CIEKAWOSTKI ~
- Świat w którym obudziła się Yasha jest pustkowiem po użyciu parę wieków temu bomby atomowej. Ludzie nie potrafili za bardzo dać sobie na takich terenach rady, ale pokemony i gijinki przystosowali się.
- Rasa ludzka jest na wyginięciu.
- Gijinki próbują już tworzyć coś na wzór cywilizacji sprzed wojny.
- Yasha nie ma jakiegoś sprecyzowanego celu. Chce po prostu poznać ten nowy świat.
- Można by powiedzieć, że klon Mew jest prawie nieśmiertelny. Oczywiście dobrze wymierzony cios jest w stanie ja zabić, ale nie choruję, a trucizny nie maja na nią wpływu.

~ EKWIPUNEK ~

- 2x Lum Berry
- 15x Tamato Berry
- 2l wody mineralnej
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
  
 
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2017-09-20, 23:42   


_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.