Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z okazji dnia płci MENskiej ;3
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-09-30, 17:22   Z okazji dnia płci MENskiej ;3

-
- D z i e ń - C h ł o p a k a -


Jestę chłopcę...
    W takim razie wszystkiego najlepszego! Masz dzisiaj pełne prawo, żeby założyć ulubione dresy, jakiś wychodzony podkoszulek i niczym Ferdynand Kiepski zasiąść wygodnie na fotelu przed telewizorem z... soczkiem w ręce :) Nie wstydź się zostawić swoich dziurawych skarpetek na środku pokoju i pamiętaj, że masz porządnie wypocząć, więc odstaw wszelkie zmartwienia w ciemny kąt. Ulubiony kanał włączony? Nogi na stole? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, prawdopodobnie jesteś już mocno zrelaksowany i możesz pomyśleć nad następującym pytaniem:
Jak wyobrażasz sobie dowolną żeńską postać z anime "Pokemon" bądź mangi "Pokemon Adventures" w wersji męskiej?

Wystarczy, byś odpowiedział na tą zagwozdkę, a otrzymasz 3 Rare Candy lub 3 dowolne TMy. Bez względu na to, na który prezencik się zdecydujesz, zgarniesz również 2CD.



Jestę dziewczynkę...
    W takim razie leć złożyć swojemu chłopakowi/tacie/bratu/dziadkowi/koledze/itd. najserdeczniejsze życzenia. A może nawet coś mu upieczesz? Większość facetów uwielbia słodkości, więc domowy sernik będzie w sam raz. Kiedy już to zrobisz, wróć tutaj i też weź sobie coś od życia, bo czemu nie, prawda? ;) Niestety masz troszkę trudniejsze zadanie i żeby zgarnąć fajne upominki, musisz...
Rozpoznać poniższe męskie postacie z anime "Pokemon", mangi "Pokemon Adventures" oraz Poki, które mogą być wyłącznie samcami:

Swoje rozwiązania wyślij mi w PW zatytułowanym "Dzień Chłopaka". Jeśli nie popełnisz żadnego błędu, zgarniesz 2 Rare Candy lub 2 dowolne TMy. Jeśli gdzieś się rypniesz, ale przynajmniej połowę będziesz miała dobrze, otrzymasz 1 Rare Candy lub 1 dowolny TM. Za mniej niż połowę nie ma ani cukierków, ani płytek. Jednak bez względu na to, na który prezencik się zdecydujesz i ile poprawnych odpowiedzi udzielisz, zgarniesz również 2CD.

Dziewczyny, które...
• rozpoznały wszystkie postacie:
- Samuel
- Panda
- Gwen Brown

• rozpoznały min. połowę postaci:
- Rabarbarossa
• rozpoznały mniej niż połowę postaci:
- brak



~ Atrakcja potrwa do 07/10/2017 r., godz: 18:00 ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2017-10-02, 19:06, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-09-30, 18:42   

Yellow z Pokemon Special. Byłby on taki wrażliwy, nieco wycofany. Trzymałby w tajemnicy [SPOILER!] swoje moce związane z tym, że urodził się w Viridian Forest, tak samo jak Lance i bodajże Giovanni. Ubierałby się jak taki pasterz, łowiłby rybki. Laski na pewno leciałyby na jego wrażliwość i takie "niedomyślanie się", że on lubią go bardziej aniżeli kolegę.

Biorę TMki <3
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
jKDx 


Wiek: 22
Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 380
Wysłany: 2017-10-01, 07:28   

Jak na moje Iris - towarzyszka Asha z V Generacji byłaby dobrym mężczyzną. W mojej opinii miała trochę męskiego charakteru. Nie wiem czemu, ale wyobrażam sobie ją jako przypakowaną, "ostrzejszą" wersję LT. Surge'a. Kładłaby na rękę każdego kto stanąłby jej na drodze, a jak "wyczepiste smerfastyczne super ekstra" pokemony smoki byłyby w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Biorę Cukieraski.

To tylko wytwór mojego chorego mózgu. Proszę mnie zrozumieć. Przepraszam jeśli potrzebujecie po tym konsultacji z lekarzem.
  
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-10-01, 11:54   

Ja również uważam, że Iris najbardziej nadawałaby się na faceta spośród żeńskich towarzyszek Asha. Chociaż mam inną wizję niż pan u góry. Wyobrażam ją sobie jako dobrze zbudowanego, zwinnego nastolatka o ciemnej karnacji i z długimi włosami, takie jak ma naprawdę. Skoro żyła w lasach i bujała się po drzewach, to długie włosy jej męskiej wersji również by pasowały. Do tego gdzieniegdzie przeplątywałyby się z nimi dredy czy jakieś warkoczyki. Taki pokemonowy Tarzan, tylko jego młodsza wersja, z mniejszą muskulaturą.
Odbieram TMy :>
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-01, 13:26   

Wg mnie Misty mogłaby być ciekawym mężczyzną, gdybyśmy zmienili jej płeć.
Mist byłby jedynym bratem sióstr z sali w Cerulean. Wybuchowy, walczący o swoje oraz zwarty i gotowy do walki jako lider sali byłby prawdziwym wyzwaniem, a w anime gasiłby na swój sposób Asha i jego lekkie podejście do życia i świata. I na pewno nie odpuściłby mu zniszczenia roweru. ;)
Dziękuję za cukierki i CD. <3
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-01, 16:22   

Misty jako facet, jak to sobie wyobrażam? Byłaby wrednym rudzielcem szukającym zaczepki, którego nie powstrzymywałaby przed srogim wpier***** płeć. Pewnie nadawałaby się lepiej na głównego bohatera anime niż Ash...
Biorę 3 Rare Candy
 
     
Keisuke 
Mało Ambitny


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2863
Wysłany: 2017-10-01, 18:38   

Oficer Jenny, jako jeden z wielu braci Jenn. Miałby krótkie niebieskie włosy, typowy mundur policjanta. Odgrywałby znaczącą rolę w anime pokemon, byłby rywalem Asha, ponieważ uważałby że najlepiej respektować prawo będąc Mistrzem. Jego stworki bazowałyby głównie na psach, a głównym byłby Growlithe, który podobnie jak Pikachu nie chce ewoluować. To z jego ręki Zespół R wylatywałby w powietrze.

Cukierki.
_________________

KP | Box | Bank | Trofea

Inspiration by A'la Matias
  
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-02, 14:14   

Ta reporterka Rhonda z regionu Sinnoh. Z wyglądu to pewnie wile by się nie zmieniło, krótkie włosy by miała i inne ciuchy, ale wyobrażam sobie że jako facet w końcu walnęłaby w cymbał temu typowi co walił ją mikrofonem w łeb.
Biorę cuksy
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-03, 15:09   

Professor Juniper! Wyglądałaby jak normalny przeciętny profesor, bez tego całego feminazizmu i równouprawnienia! Taki zwyczajny chłop o brązowych włosach, dość chudy, ale radzący sobie poza laboratorium, czy coś... (Czemu dziewczyny mają łatwiejsze zadanie? ;-;)
Biorę RC.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-10-14, 11:31   

W końcu znalazłam ten wątek, w którym wiedziałam, że miałam odpisać, ale nie pamiętałam, jaki to był, i tak mnie męczył gdzieś z tyłu głowy .-.

Wszystkie odpowiedzi chłopaków zaliczam, także śmiało zgarniajcie nagrody, jeśli jeszcze tego nie uczyniliście.

Co do dziewczyn, oto prawidłowe rozwiązania:
    1. Paul
    2. Ruby
    3. Sawk
    4. Bruno
    5. Mothim
    6. Tauros
    7. Gladion
    8. Lt. Surge
    9. Emmet
    10. Clemont
    11. Nidoking
    12. Lance
    13. Profesor Birch
    14. Rufflet
    15. Pearl
    16. Tyrogue
W pierwszym poście zamieściłam info ze spisem crystalowiczek, które wzięły udział + przysługujące im nagrody, więc też proszę się nie krępować i je sobie wpisywać ;)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.