Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2017-12-17, 23:16
Zmiany, zmiany.
Autor Wiadomość
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-18, 22:29   

Jestem za propozycją Lu. Choć i tak nie przejdzie, Daisy7 nie ufa ludziom, co sama wybrała na mg .-.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-10-18, 22:39   

Odnośnie propki Dantego.
Dante Aligieri napisał/a:
Kilka PBF'ów z tego co widziałem mają nazwijmy to Skrypt do robienia KP. Nie wiem jak u nas by to się mogło sprawdzić ale wydaje mi się że mogło by to nieco usprawnić robienie KP, a przynajmniej wyglądało by nieco profesjonalniej ;p

Wyjaśnij, co dokładnie masz na myśli, pisząc "skypt", bo mi się to skojarzyło z instrukcją wykonania dobrej KP, a coś takiego mamy już od dosyć dawna (+ przykładowa, dobrze zrobiona KP).


Odnośnie propki Rabarbarossy.
Cytat:
Moim zdaniem fajnie by było, gdyby raz na jakiś czas (tak jak to jest z pokazami) odbywały się ogólnodostępne turnieje walk.

Pomysł sam w sobie brzmi spoko, no bo skoro są pokazy, to czemu by nie robić też co 2 miechy turniejów. Tylko że roboty z nimi byłoby więcej, trwałyby znacznie dłużej (no bo kilka walk w pierwszym etapie, potem drugim itd., a większość pojedynków nie kończy się po jednej kolejce odpisów) i nie wiem, czy wyrobilibyśmy z sędziami chętnymi do prowadzenia takiej atrakcji. Myślę, że póki co starczą walki między graczami, które mogą odbywać w dowolnym momencie, walki z liderami w przygodzie oraz od czasu do czasu jakieś turnieje (jak na przykład Crystal Clean Cup, do którego trwają nadal zapisy - zapraszam w imieniu Szopa!).


Odnośnie safari - kminię nadal. Póki co podoba mi się pomysł Kesty, żeby zwiększona szansa na spotkanie Poków z mini-eventu rzeczywiście coś znaczyła, a nie tylko takie puste słowa, które ładnie brzmią xD


Odnośnie propki Shuu.
Gdyby było tak, że gracz ustala jeden dzień na zawsze, w którym będzie odbierał, to okey, bo byłoby słabo, że wybrał sobie niedziele, raz zapomniał i musi czekać cały tydzień do następnej (a broń Boże jak przy drugiej też przeoczy!), aczkolwiek tak nie jest - jak zapomni w niedzielę, może rzucić post w poniedziałek/wtorek/itd., po prostu kolejka mu się lekko przesuwa, ale skoro sobie nie upilnował to coś za coś, jeden dzień później to jeszcze nie taka tragedia ;)


Odnośnie propki Sosika.
Raczej będę na NIE z dwóch powodów:
1. Obawiam się, że MG mogliby trochę czitować. Przykładowo, gdy zbliża się nowy miesiąc (= wypłaty i moje kontrole), MG mógłby szybko przenieść grę wymarłego gracza do archiwum, a potem po kontroli znów ją sobie zwrócić, żeby nie "zużywać" zamrożenia. No i na pewno mielibyśmy mniejsze pojęcie, co się u danego MG dzieje, bo teraz, kiedy ktoś chce przenieść swoją przygodę, musi o tym napisać w "przenosinach" czy też poprosić admina na chatango. A tak zrobiłaby się większa samowolka, a co za tym idzie, niewykluczone, że niestety częściej dochodziłoby do łamania regulaminu.
2. Jak już wspominałam pińćset razy, żeby MG mógł mieć wspomnianą przez Lu kontrolę nad swoim działem (czyt. przyklejanie wątków), musiałby dostać moda. Bez tego nie może robić takich rzeczy. Nie da się utworzyć specjalnej rangi, której przedstawiciele mieliby możliwość przenoszenia wątków w danym dziale, ale żadnych innych uprawnień moderatora by nie posiadali. W związku z tym każdy MG miałby dostęp do funkcji moda, czyli m.in. banowania, podglądania IP użytkowników. MG mamy sporo i nie zostają nimi jedynie zaufani ludzie, więc sorki, ale ze względów bezpieczeństwa po prostu nie mogę się na coś takiego zgodzić.
// Odnośnie zarzutu Szopa, że nie ufam ludziom, których sama wybrałam na MG:
Mistrzów Gier potrzeba dużo i często jakiś odchodzi, inny chce spróbować swoich sił itd. To nie jest tak jak z moderatorami czy tym bardziej adminem/jr. adminem, że mamy ich niewielu i na dłuższy czas. Dodatkowo, gdybym miała przyznawać MG tylko tym, którym bardzo ufam, znacznie trudniej byłoby o zdobycie owej rangi (i nie mam tu na myśli jakiejś nieufności do ludzi, ale znów kwestię bezpieczeństwa, tym bardziej, że już nie raz się przejechałam na zbyt pochopnym zaufaniu komuś, kogo myślałam, że dobrze znam, a tu nagle miał zły humor i jebs - postanowił odreagować poprzez wyżycie się na forum), zwłaszcza w miarę nowym userom.

Zdecydowanie na plus byłoby to, że mistrzowie gier mogą sami sobie przyklejać wątki czy też edytować tematy/podtematy wątków niezałożonych przez siebie (chodzi mi tu o dopiski do gry "zawieszona" czy też "zgoda na odpis co 2tyg."), jednakże roboty nie ma z tym dużo. Ba, to kwestia kilkunastu sekund, żeby komuś przykleić wątek czy dodać jakiś dopisek. Wystarczy, że MG napisze na chatango, SB czy też PW do kogoś z administracji z odpowiednią prośbą i po sprawie. Warto też dodać, że nie ma takich próśb codziennie, więc pod tym aspektem to również nie jest męczące ani czasochłonne.


Na dniach postaram się dodać swoją propozycję dot. rewolucji działu "Prace", bo już prawie skończyłam :)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-18, 22:43   

Daisy7, na każdym forum co do tej pory (około 10) każdy mg miał moda na swój dział. Twoje argumenty można podsumować jako "nie ufam mg", napisałaś dwa powody dla których nam nie ufasz i to tyle, więc zostaje przy swoim.
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-18, 22:55   

Wyśle ci na PW o co mi biega bym nie był oskarżony o jakąś krypto reklamę ;p
_________________
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-10-18, 23:04   

Cytat:
Pomysł sam w sobie brzmi spoko, no bo skoro są pokazy, to czemu by nie robić też co 2 miechy turniejów. Tylko że roboty z nimi byłoby więcej, trwałyby znacznie dłużej (no bo kilka walk w pierwszym etapie, potem drugim itd., a większość pojedynków nie kończy się po jednej kolejce odpisów) i nie wiem, czy wyrobilibyśmy z sędziami chętnymi do prowadzenia takiej atrakcji. Myślę, że póki co starczą walki między graczami, które mogą odbywać w dowolnym momencie, walki z liderami w przygodzie oraz od czasu do czasu jakieś turnieje (jak na przykład Crystal Clean Cup, do którego trwają nadal zapisy - zapraszam w imieniu Szopa!).

Również uważam, że z turniejem mógłby być niewypał właśnie ze względu na sędziów, którzy mogliby mieć natłok roboty przy tym przedsięwzięciu. Od czasu do czasu takie eventy w postaci walk są okej, ale gdyby weszły w "codzienność" Crystala, na pewno trudniej byłoby z ich organizacją.
Jeszcze co do pogrubionej części zdania. Wcale nie musi tak być. W 1 i/lub 2 etapie takich turniejów można by zrobić taki myk, gdzie każda walka trwa tylko jedną turę i po niej ogłaszani są zwycięzcy ze względu na to, kto komu więcej obrażeń zada/komu więcej HP zostanie. Wtedy takie walki byłyby dość dynamiczne i powinny szybko się kończyć. Dopiero te finały czy któreś tam już etapy prowadzić w miarę normalnie. Wtedy miałoby to jakiś sens. No i trzeba by nałożyć ograniczenia na takie turnieje, m.in. format bitew, ile poków można wybrać. medykamenty i inne wytyczne, które miałyby wpływ na czas trwania walki.

Co do mojej propki. Wiemy, że tak nie da się zrobić na Crystalu obecnym i poprzednich jego domenach. Sam nie jestem obeznany, ale forumpolish albo inne (nie wiem, na czym chcemy robić nowe forum) działa chyba na trochę innych zasadach, niż wxv/czo/jun/pun. Nie wiem, mogę się mylić, ale na razie wstrzymałbym się z tą decyzją do czasu ogarnięcia tej sprawy. A nóż na nowej domenie da się stworzyć nową grupę, której nadawałoby się odpowiednie przywileje (w sensie, żeby każdy nie był swoim Panem, tj. człowiekiem z uprawnieniami moda, tylko właśnie z możliwością przesuwania tych tematów, przypinania ich itd.). Druga sprawa, zdawało mi się, że mówiłaś, że po odejściu z MG będziesz częściej kontrolowała działy MG, niż raz w miesiącu. Na dobrą sprawę przedstawia się to teraz tak: warn za nieodpisanie w MG znika po 2 miesiącach, a potrzeba ich 3, żeby wyrzucić MG. Jeśli będziesz kontrolowała to raz w miesiącu, żaden MG nie straci posady XD No i serio, chyba trochę to wyolbrzymiasz, żeby dochodziło do takich przekrętów opisanych w 1. względem "zamrożenia". Archiwum też jest ogólnodostępne i widać wszystko, co tam trafia, więc raczej nic nie umknęłoby twojemu oku przy wystawianiu ocen MG na koniec miesiąca.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-19, 00:34   

Samowolka w dziale MG to pomysł dobry, ale zachowanie tego w takiej samej formie jaka jest obecnie ma jeden ważny plus - gdy dzieje się coś z grami, graczami czy ogólnie w dziale MG, Administracja o tym wie. Nie musi tego sprawdzać, tylko po prostu sama to robi.
Ktoś przecież musi sprawdzać, czy wszystko działa wg regulaminu.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-10-19, 11:41   

Sosik napisał/a:
A nóż na nowej domenie da się stworzyć nową grupę, której nadawałoby się odpowiednie przywileje (w sensie, żeby każdy nie był swoim Panem, tj. człowiekiem z uprawnieniami moda, tylko właśnie z możliwością przesuwania tych tematów, przypinania ich itd.).

Jakby się tak dało (też jeszcze nie zagłębiałam się w systemy inaczej pracujących hostingów), można wrócić do tej propozycji.

Sosik napisał/a:
Druga sprawa, zdawało mi się, że mówiłaś, że po odejściu z MG będziesz częściej kontrolowała działy MG, niż raz w miesiącu.

Yup, staram się czasem robić niespodziewane kontrole (czyt. nie przy wypłatach), aczkolwiek te przy wypłatach pozostają głównymi/kluczowymi i wówczas można by chociaż je czitować ;p

Sosik napisał/a:
Archiwum też jest ogólnodostępne i widać wszystko, co tam trafia, więc raczej nic nie umknęłoby twojemu oku przy wystawianiu ocen MG na koniec miesiąca.

Yup, jest ogólnodostępne, aczkolwiek kontrola poprzez przekopywanie się przez archiwum byłaby znaaaacznie bardziej czasochłonna niż szybkie zerknięcie sobie do działu danego MG.



Propozycja zmiany działania PRAC
Zostawiłabym to, że w pracach można pisać tylko w danych dniach i o konkretnych godzinach. Nie żebym była złośliwa i chciała utrudniać wszystkim życie, aczkolwiek ta reguła dodaje im jakiejś takiej fajnej odmienności, że nie możesz, kiedy chcesz, sobie iść i pracować ;)
Zmieniłabym formę prac, tj. aktualnie chodzi o lanie wody. Im więcej napiszesz, tym lepsza nagroda i tyle. Zupełnie jak w dawnych kopalniach, które zdecydowanie cieszyły się mniejszym zainteresowaniem niż teraz po przemienieniu ich w rezerwaty... ale nie o tym ;d Chodzi mi to, żeby w każdej pracy chodziło o coś innego, a jednocześnie z nią związanego i tak wymyśliłam:
    > Cyrk - opisz zabawną historyjkę (czy to powiązaną z Pokami, czy też nie); Wyjaśnienie: nie musi to być historia z życia wzięta, możecie dać się ponieść wyobraźni, po prostu coś na zasadzie napisania takiej bardzo krótkiej komedii na poprawę humoru (trochę jak niektóre anonimowe czy yafudy). Mod sobie potem czyta, chichra się i im bardziej się uśmieje, tym wyższa wypłatą zarzuci.
    > Restauracja - napisz przepis na dowolną potrawę (swoimi słowami, nie skopiowane z internetów), a dodatkowo za wrzucenie SWOJEGO (czyli też nie z internetów) zdjęcia tego dania, dostaniesz wyższą wypłatę; Wyjaśnienie: chyba nie ma tu wiele do wyjaśniania. Wiadomo, że jeśli ktoś zarzuci banalnym przepisem na domowy koktajl (1. 1,5 szklanki mleka zmiksuj z dwoma bananami. 2. Koniec), dostanie mniej hajsów niż osoba, która odważyła się opisać skomplikowany proces przygotowania wyśmienitego tortu.
    > Schronisko - zrób ogłoszenie reklamujące Pokemona do adopcji; Wyjaśnienie: może widzieliście na fanpejżdżach schronisk dla zwierząt posty, które reklamują jakiegoś pieska czy kotka do adopcji. Zawsze podają w nich imię zwierzęcia, jego zdjęcie, wiek, rasę, opis jak trafił, charakter itd. Tu chodzi o coś podobnego, czyli zrobienie takiego postu w formie reklamy, ale zamiast zwierzaka opisujemy zmyślonego Pokemona. Na pewno można nieźle poszaleć z opisem historii czy charakteru stworka, a co więcej liczyłby się tu również wygląd postu, tj. warto imię Poka wyśrodkować i napisać dużymi literami, potem jakiś ładny art w rameczce wrzucić i rozplanować dalszą część, żeby to nie był tekst napisany ciurkiem.
    > Komisariat - rozwiąż wykreślankę; Wyjaśnienie: Policja często musi szukać przestępców, zbierać różne dowody itd., więc poszłam w tym kierunku. Mianowicie osoba chętna zgłasza się po wykreślankę, którą dostaje od moda i musi ją wykonać w ciągu 48/72h. W wykreślance znajdują się nazwy zaginionych Pokemonów, które losuje moderator. Samo zrobienie wykreślanki nie jest dla niego trudne, bo korzysta z tego generatora, dzięki czemu uwija się z tym w kilka minut. Oczywiście ustaliłoby się wielkość i inne ustawienia, ale proponowałabym jeszcze takie dodatkowe urozmaicenia:
      1. można wybrać, czy chce się do odszukania np. 8, 15 czy 22 poki, im więcej tym oczywiście większa pensja
      2. wersja trudniejsza, za którą dostaje się pełne 100% hajsów, czyli mod nie podaje Ci nazw Poków do odszukania, oraz wersja prostsza, za którą dostaje się tylko 50% należnych hajsów, gdyż mod podaje Ci nazwy Poków do odszukania

    > Poke-szkoła (nowe) - zrób wykład/lekcję o jakimś Pokemonie; Wyjaśnienie: opisujesz wybranego przez siebie stworka, rzecz jasna mile widziane jakieś arty i ciekawostki (czyt. zamiast kopiować spis ataków, których Marill może się nauczyć, lepszym będzie poinformowanie, że w jego ogonie znajduje się lżejszy od wody olej, dzięki któremu mysz utrzymuje się na wodzie - takie zagwozdki znajdziemy na bulbie, wystarczy pobawić się w tłumacza). Można by też to trochę utrudnić, tj. gracz się zgłasza i mod mu losuje Poka.
    > Pływalnia i lecznica - nie mam żadnego pomysłu odnośnie tych placówek :<

Dodałabym wspomniane przez Pandę nagrody za kilkukrotne korzystanie z prac, czyli przykładowo: przy trzeciej pracy w tym samym miejscu, dodatkowo dostaje się wybrany TM/MT + 1HS.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-10-20, 09:09   

Ogarnąwszy popkę Daisy o pracach... Jaguź jest zachwycona.
Może faktycznie różnorodność zadań przyciągnie graczy by tam ktoś pisał. Obecnie wieje takimi pustakami, że szok i niedowierzanie. Co jest dość zaskakujące, bo Prace dają możliwość wzbogacenia się naszym forumowym świeżakom w dość prosty sposób.
W sumie to wątpię by ludzie rzucili się na odnowione Prace tak na łeb na szyję i całymi tabunami, więc ogarnięcie jakiejś wykreślanki czy czegoś tam, nie stanowiłoby dla mnie problemu :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-20, 12:36   

Jako, że mamy nagrody dla MG, które jednak kończą się po roku, można byłoby dodać ich więcej.
Np:
- w drugim roku nagrody byłyby co trzy miesiące, a nie co dwa
- w trzecim co cztery
- w czwartym co sześć
- a w piątym i wyżej jedna na rok
- albo inne przedziały czasowe
Co prawda nikt nie będzie MG przez pięć lat, ale takie dwa/trzy lata są optymalne, więc można byłoby coś za nie dostawać. Jakieś dodatki na forum albo po prostu więcej pieniążków za odpisy, bo taki MG ze stażem dwóch lat dostaje tyle samo, co MG ze stażem 8 miesięcy. Nie wiem, co jeszcze innego można byłoby w nich otrzymywać, bo sam nie korzystam z bonusów dla MG od ponad 2 lat. Jedynie mam z nich grządkę i jakiegoś pokemona w odmętach boxu.

#wcalenieliczenajakiesdobrerzeczyztego
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2017-10-20, 13:06   

Ale dlaczego MG, który wytrwał więcej ma dostawać z czasem coraz mniej?
To powinny być jakieś stałe, odpowiednio wysokie bonusy. Więcej, niż 2 dodatkowe pieniążki za linijkę odpisu.
 
     
Stwór



Wiek: 28
Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 202
Wysłany: 2017-10-20, 13:13   

Chodzi tu raczej o to, że część z nagród dla MG są dość OP.
Cytat:
2 miesiące - dodatkowa grządka w Ogródku
4 miesiące - +10% szans w powodzeniu chwytania stworka w Safari
6 miesięcy - +10% szans w powodzeniu sadzenia krzaków w Ogrodzie
8 miesięcy - przy wypłatach: 7$ za linijkę, 150$ za skan (przy każdych wypłatach od 8 miesiąca, nie tylko za ósmy miesiąc)
10 miesięcy - jednorazowa zniżka 50% przy zakupach w sklepie
12 miesięcy - dowolny Pokemon (prócz legend, mega, unique, form alolańskich, ultra beasts, za to dozwolona jest wersja shiny) lub Fakemon (za zgodą MG) na poziomie średniej poziomów sześciu najsilniejszych stworków tego MG, któremu przysługuje owa nagroda

Nagle okaże się, że ktoś ma 100% możliwości na złapanie pokemona i masę grządek z enigmami (co co prawda już panuje, ale w uzasadnionym, imho, stopniu), które sadzi ze 100% pewnością. Co prawda po kilku ładnych latach oddawania się na rzecz forum, w dalszym ciągu to kiepski pomysł.
Jak dla mnie nagrody w kolejnych latach byłyby spoko pomysłem, nawet tak regularne jak co 2 miesiące - ale byłby to np. jeden pokemon co roku, może jeszcze gdzieś zwiększenie płatności, a większość z nich to pomniejsze rzeczy w rodzaju "dowolny item do 1000$" albo RC w rozsądnym zakresie.
_________________
Stwórcza grządka
Chatka na stworzej nóżce
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2017-10-20, 15:12   

A ja wyjdę z czymś innym.
Z myślą o MG i modach wnoszę o zwiększenie czasu odpisów w okresie wakacji tj. Czerwiec-Październik (od 1 do 1 przykładowo) Tylko o ten konkretny czas mi chodzi, gdyż wtedy są wyjazdy, najczęściej tygodniowe i nijak się wyrobić.
- Dla MG z 7 do 10 dni na odpis u gracza.

- Modzi i ludzie:

* Trylogia
Cytat:
10. Ogólny czas na wysyłanie prac na trylogie to 7 dni, natomiast głosowanie trwa 5 dni. Jeżeli będzie za mało prac, czas zostanie przedłużony o 1 bądź 2 dni.

Z 7 na 10 dni, głosowanie 7, przedłużenie 2-3 lub.

* Loteria
Z 5 na 7 dni.

* KP - tu myślę, że może zostać te 3 dni. I tak sprawdzamy od razu.

* Adopcje
Cytat:
Moderator odpowiada na zlecenia po 4 dniach od ich nadesłania.

Zwiększyć do 6-7 dni.

* Market
Tam bodaj Gwen ma 3 dni, ale można dać do 6-7. Bo i tak nie czekają na jej odpisy.
Wymiany Mhrok daje co tydzień/dwa/nie wiem to tu chyba problemu nie ma.

* Tereny
Księciowie tereny - 5-7 dni na odpis
Safari - Też 5-7 i wydłużyć wtedy znacznie czas trwania strefy
Ogródki to co tydzień, więc problemu nie ma.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
  
 
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-20, 15:44   

Lisek Chytrusek napisał/a:
Ale dlaczego MG, który wytrwał więcej ma dostawać z czasem coraz mniej?
To powinny być jakieś stałe, odpowiednio wysokie bonusy. Więcej, niż 2 dodatkowe pieniążki za linijkę odpisu.


Wszystko da się zrobić. Można ustalić stał bonusy z odpowiednimi nagrodami.

Stwór napisał/a:
Nagle okaże się, że ktoś ma 100% możliwości na złapanie pokemona i masę grządek z enigmami (co co prawda już panuje, ale w uzasadnionym, imho, stopniu), które sadzi ze 100% pewnością. Co prawda po kilku ładnych latach oddawania się na rzecz forum, w dalszym ciągu to kiepski pomysł.
Jak dla mnie nagrody w kolejnych latach byłyby spoko pomysłem, nawet tak regularne jak co 2 miesiące - ale byłby to np. jeden pokemon co roku, może jeszcze gdzieś zwiększenie płatności, a większość z nich to pomniejsze rzeczy w rodzaju "dowolny item do 1000$" albo RC w rozsądnym zakresie.


100% na złapanie pokemona już jest, bowiem Gwen przeważnie daje pokemony na Safari, o które się starami, a w przygodzie wszystko zależy od MG. Co do masy grządek. W życiu się na to nie zgodzę. Już ta jedna z florysty będzie oznaczała dla mnie więcej pracy, ale ją jeszcze jakoś przeżyję. Na więcej nigdy się nie zgodzę, jestem leniwy i nie chcę więcej pracy, lol. Jeśli chodzi o przedmioty do trzymania albo cukierki, pomysł wydaje się być fajny. Jest masa przedmiotów to trzymania, a sposób ich zdobycia jest bardzo ograniczony albo zależy od szczęścia.

Panda napisał/a:
A ja wyjdę z czymś innym.
Z myślą o MG i modach wnoszę o zwiększenie czasu odpisów w okresie wakacji tj. Czerwiec-Październik (od 1 do 1 przykładowo) Tylko o ten konkretny czas mi chodzi, gdyż wtedy są wyjazdy, najczęściej tygodniowe i nijak się wyrobić.
- Dla MG z 7 do 10 dni na odpis u gracza.


Jestem za, całym sercem. W końcu wyszłaś z dobrą propozycją, Nino <3
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-10-20, 17:30   

PanDAła fajne pomysły, daję jej "like it"
Fajnie jakby weszły faktycznie jakieś nagrody dla MGów którzy np. są 2 lata i więcej na forum, np. ja bym dała jeszcze tak za drugi rok i za czwarty rok bycie MG - ale za ten czwarty rok to bym dała coś super, bo naprawdę wytrwać 4 lata jako MG to jest wyczyn. Nie mam pomysłów dlatego zostawiam wykombinowanie tego kreatywnym graczą/om :P
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-10-20, 21:05   

Did napisał/a:
100% na złapanie pokemona już jest, bowiem Gwen przeważnie daje pokemony na Safari, o które się starami, a w przygodzie wszystko zależy od MG.


Dziena, mordo, bo to wcale nie dlatego że jestem czasem zbyt leniwa by się długo pastwić nad graczami i rzucać w nich wszystkim innym, tylko nie tym, czego szukają i tłumaczę to swoim miłosierdziem dla graczy xD

A tak co do propki Pandy... W sumie w Safari nie miewam szczególnie dużych problemów z odpisami, poza tym już się przyzwyczaiłam do obecnego czasu trwania Stref, więc cytując "o mnie się nie martw" xD

O, propka z nagrodami dla MG z wyższym stażem to jest bardzo smaczny pomysł. Uczyńmy tak! Tylko... trzeba by właśnie pomyśleć jak te nagrody sensownie rozlokować, by nie przedobrzyć. Ale to już w zasadzie kosmetyka, ta idea sama w sobie ma u mnie plusa na wejściu ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.