Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skarbiec Eventowy Inkwizycji
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-11-02, 19:02   Skarbiec Eventowy Inkwizycji

A więc, jestem Leniem i robię rzadko eventy, dlatego macie potężnego Eventa. Będzie kilka Etapów które mam nadzieje skończą się lekko po sylwestrze. Zależy czy zdążycie przed końcem ;)
Nagrody są ciekawe bowiem poza jakimś RC czy Tm w nagrodę wlicza się SPECJALNY POKEMON! Więc Warto!!11!!!oneone!!!!! :D

A więc!

ETAP I

Waszym zadaniem będzie Napisać list do Mikołaja(tak wiem spóźniony) oraz opisać co byście chcieli ze szczegółami! Tak na 20 stron A4! A tak serio minimalnie 15 pełnoprawnych zdań!

Czas na to Jest do 28.12.2017 18:00
_________________
  
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-26, 20:42   

Dodatkowo Dopuszczam Do udziału 3 osoby SPOZA mojego MG. Zapraszam!

- Mirajane
- Zumi
- Maxwell
- Sosik(+)
- Zły Orzeszek(+)
- Księciu(+)
_________________
  
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-26, 20:45   

To ja chcę.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-12-26, 20:46   

Ja chcę
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-26, 20:56   

Ja chcę, o.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-26, 20:57   

Okej, zamknięte! Więc zapraszam do Pisania!! ;)
_________________
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-27, 22:18   

W sumie to całkiem fajnie się go pisało, propsuję zadanie :D

Święty Mikołaj
Arctic Circle 96930
Rovaniemi
Finlandia
Crystal City, 27.12.2017

Drogi Święty Mikołaju,

nie dosyć, że piszę do Ciebie z opóźnieniem, to jeszcze odzywam się tak rzadko. "Na pewno czegoś chce!" - pomyślisz sobie. Nie wyobrażaj sobie, że o Tobie zapomniałem. Po prostu w odpowiednim wieku uznałem, że musisz się czuć przemęczony tymi wszystkimi dzieciakami, którym musisz na czas podrzucić super prezenty, więc postanowiłem Cię trochę odciążyć. Czy to nie wspaniałomyślne z mojej strony? No dobra, ale dlaczego w takim bądź razie do Ciebie piszę?
W sumie, to mam... kilka próśb, którym nie mogę sam sprostać i przydałaby mi się pomoc Świętego. Świętego, kapujesz? Tak będę się do Ciebie od dzisiaj zwracał. Musisz ruszyć z czasem, chociaż nie za bardzo. Nie chciałbyś słyszeć, jakich słów na co dzień używa dzisiejsza młodzież. Jeszcze musiałbyś im przynieść pod choinkę rózgę albo węgiel, i co wtedy z tymi wszystkimi prezentami?!
No więc słuchaj. Nie będę wymyślał cudów na kiju, w końcu jestem już duży i wiem na czym ten świat stoi. A przynajmniej tak mi mówią, kiedy nie pozmywam po sobie naczyń... Chciałbym... żebyś wymienił mi zamek w samochodzie. Pasażer z przodu - w Skodach są dość wadliwe, a jakoś minęło tyle czasu i nikt mi do niego nie zajrzał. Wiesz, lubię jeździć autem, ale kiedy zabieram kogoś ze sobą i każę mu siadać z przodu (ofc nie mówię, że zamek z przodu nie działa, bo siara trochę), czuję się jak jakiś taksówkarz. Czekaj, zwolnij. Taksówkarz sobie kasuje za każdą jazdę. Może bardziej jak szofer? Tyle, że nie dostaję swojej wypłaty. Nigdy. To jak? Jesteś w stanie coś na to zaradzić? Drugie primo, chciałbym, aby w końcu spadł u nas śnieg. Może zagarniesz z tej Laponii trochę na saniach i rozprószysz go nad naszym pięknym krajem? W Kanadzie mają podobno zimę, jakiej nie mieli od ponad 60 lat. Sto trzydzieści centrymetrów śniegu, WYOBRAŻASZ SOBIE? Niedługo będą chodzić w tunelach, a u nas ani widu, ani słychu... Liczę na ciebie. Więcej życzeń nie mam... Bo chyba nie muszę wspominać o pokoju na świecie i takich tam, jesteś już w tym oblatany, no nie?
No i spokojnie, mnie się nie śpieszy. Fakt, że napisałem do ciebie po Twoim święcie i po Bożym Narodzeniu może mnie ustawić wysoko w Twojej liście spóźnialskich, ale jestem cierpliwy. Czekam już na swoje mazaki z Chin ponad miesiąc, to i mogę poczekać trochę na Twoje prezenty. Jednak jeśli przeczytasz go w połowie roku, to wstrzymaj się do następnych świąt. Nie chcę śniegu w wakacje (chociaż w Fineaszu&Ferbie Lazima wydawała się całkiem cool).
Sosik

PS1. Czy jeżeli ostreczuję ciasteczka i schowam je w szafce pod ciuchami, to będą się nadawały na następny rok? Mleko zamierzam zamrozić.
PS2. No dobra, mleko skołuję Ci świeże, ale nie mów Kicajowi.
PS3. Kicaj to Królik Wielkanocny, jakbyś nie załapał, hehe. On też dostał ksywkę, całkiem jak ty!
[mru]
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
  
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2017-12-27, 22:57   

Drogi Mikołaju

Piszę do Ciebie ten list chcąc poprosić o kilka rzeczy. Jako trener pokemon mam sporo rzeczy na głowie i potrzebuje małej pomocy jeśli chodzi o trening. Chciałabym dostać jeden mega stone dla mojej Absol. Dzięki temu będzie silniejsza. Ona jedyna jest słabsza od reszty jeśli chodzi o umiejętności. Jesli to nie problem to też poprosiłabym o zestaw pierwszej pomocy dla pokemonów bym w każdej chwili mogła pomóc swoim podobiecznym. Dodatkowo tak z 5 kg ciasteczek dla Ray'a, sprzęt treningowy dla Chaosa by miał lepszą celność, Dla gengara zestaw żartownisia, Dla Skalniaka coś co go rozweseli, a dla Scizora worek treningowy oraz najlepszą karmę dla nich. Bardzo mi zalezy na to bym nic im się nie stało. Zostaje jeszcze mój chłopak Ed więc dla niego najlepsze by były pewne rzeczy. Zapewne już masz o mnie niezbyt pochlebne zdanie, ale wracając chce by dostał modny oraz poręczny męski zegarek na rękę. Ostatnio nawet mówił, że chciałby mieć jeden. Więc akurat jest do tego okazja. Dodatkowo wszystkie filmy Marvela na DVD w HD. Dla mnie chciałabym Musical "Heather" na DVD też w HD z oryginalną pierwszą obsadą. Dodatkowo prosiłabym o
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Jeśli chodzi o naszą dwójkę to chyba tyle wystarczy. Mam nadzieję, zę te prezenty nie będą dla Ciebie problemem. Wiem, ze masz mnóstwo roboty więc nie będę cię już męczyć. To wszystko czego chcę na te piękne święta.

Ze szczerymi wyrazami wdzięczności
Mirajane
_________________
KP/ Box/Bank
  
 
     
Zumi 
The end of time is near


Wiek: 28
Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 222
Wysłany: 2017-12-28, 00:04   

Drogi Święty Mikołaju.
Piszę do ciebie ten list z czystego sentymentu i uszanowania tradycji. Jest to jedna z niewielu rzeczy, która pozwala mi ponownie poczuć się, jakbym miał 10 lat.
Po pierwsze chciałbym bardzo podziękować za prezenty minionego roku. Nie mówię tylko o prezentach pod choinką, ale o wszystkich prezentach. Dziękuję za nową pracę, miłą atmosferę, znajomych, oraz wszystkie małe rzeczy o których zapomniałem.
Ten rok był dla mnie naprawdę dobry, dla tego i lista będzie dosyć krótka. Niczego mi nie brakuje i tak na prawdę ciężko mi było cokolwiek wymyślić.
Najbardziej chciałbym szczęścia wszystkich osób, które są dla mnie ważne, które mnie kochają, a i które kocham ja. Niech ten rok będzie dla nich po stokroć lepszy niż miniony rok dla mnie.
To właśnie życzenie jest dla mnie najważniejsze. A jeśli chodzi o rzeczy nieco bardziej przyjemne to proszę przede wszystkim o duuuużo słodyczy (troszeczkę tłuszczyku na zimę się przyda). Moja nerdowska natura nie pozwala mi nie poprosić o grę, na którą już troszkę poluję, a mianowicie NieR: Automata. Doskonale wiem, że mam w co grać, a lista gier które mam przejść się tylko powiększa, ale tak bardzo mam na nią chrapkę, że aż nie mogę sobie odmówić. Chciałbym jeszcze prosić o dobre relacje z innymi użytkownikami forum, na którym ostatnio piszę. Mam nadzieję, że to nie za dużo. Wiem, że raczej mnie polubią, bo nigdy nie miałem z tym problemu. Lecz proszę o odwagę i czas do większego udzielania się i uczestniczeniu w życiu tego właśnie forum.
Z poważaniem:
Zumi

Ps. Pierniczki i mleko tradycyjnie na stole koło kominka
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-28, 17:16   

Cytat:
Drogi Święty Mikołaju,
jak co roku piszę do Ciebie list po twoim święcie i po Bożym Narodzeniu, co roku tłumacząc sobie to w taki sposób, że może teraz zwrócisz na mnie swoją uwagę. Tak trochę w imię zasady - ostatni będą pierwszymi.
Mam na imię Alexander, mam 14 lat i pochodzę z Rustboro w Hoenn. To znaczy, nie wiem czy pochodzę stąd, ale mieszkam tutaj w domu dziecka wraz z innymi dziećmi bez rodziców. Jestem uczniem szkoły publicznej. Uczę się dobrze, w sumie to moje jedyne zajęcie jak wracam do ośrodka. Od zawsze jestem twoim fanem i podziwiam Cię, że znajdujesz czas na wszystkie dzieci na całym świecie. Wszyscy się ze mnie nabijają, że mam tyle lat i piszę listy do Ciebie, ale ja wiem, że tam jesteś i właśnie go czytasz. Niektórzy też mówią, że nie istniejesz i wszystkie prezenty jakie dostajemy pod choinką są od opiekunek, ale skąd one miałyby tyle pieniędzy, żeby nam wszystkim kupić tyle słodyczy co rok? Zresztą, co roku zostawiam dla Ciebie na gwiazdkę mleko i oreo, i zawsze znikają, więc jest to chyba znak, że istniejesz.
Chciałbym Ci przede wszystkim podziękować za to, co dla mnie robisz. Te wszystkie słodycze i skarpetki są naprawdę fajnym prezentem, z którego korzystam cały rok. Chciałbym Cię również prosić o spełnienie mojego prawdziwego marzenia jakim jest nowa rodzina. Chciałbym mieć własny pokój, własne książki i komputer na którym będę mógł grać w gry. Chciałbym mieć mamę i tatę i rodzeństwo z którym mógłbym się bawić, robić psikusy i opowiadać straszne historie. Jeżeli gdzieś tam jesteś, proszę, spełnij moje życzenie. Wiem, że to dużo, ale naprawdę tego pragnę.
Spraw, żeby te święta miały w sobie chociaż odrobinę magii.

Twój Xander.
ps. Zawsze będę w Ciebie wierzył!
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-28, 19:52   

Ok! Kto miał zrobić ten zrobił! Punkty za to zadanie pojawią się za jakiś czas w tym poście, Pora na 2 zadanie!

Etap II

Noworoczny czas to czas życzeń, będę oryginalny! Napiszcie tutaj życzenia dla dowolnej osoby albo jako postać albo jako ty! Jako że to proste zadanie czas macie do 29.12.2017 do Godziny 19!
_________________
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2017-12-28, 20:28   

Mary Penelope Hamilton
ul. Greenway 53
Celestia City
Unova
Slateport City, 28.12.2017

Cześć,

na wstępie zaznaczę, że nie wiem, jak się pisze te cholerne listy. Ben mnie do niego zmusił, bo inaczej nie mógłbym się z tobą skontaktować. Nie kłopocz Isaaca, adres jest zmyślony i wcale mnie nie ma w Slateport. Możliwe, że nie ma mnie nawet w Hoenn. Ale tym się już nie zamartwiaj, kiedyś na pewno jeszcze o mnie usłyszysz, a może nawet mnie zobaczysz. Prędzej czy później zgłoszę się do tego dupka po to, co moje.
Wiem, że między nami różnie się układało, ale zawsze starałaś się trzymać moją stronę. Za to chciałem Ci podziękować. Nie widzę powodu, dla którego jeszcze przy nim jesteś. Nie musisz być od niego zależna. Ani Ty, ani ja. Jak widzisz, cały czas żyję i mam się dobrze, więc chyba udowodniłem Ci, że nie jesteśmy jego marionetkami. Piszę głównie po to, aby złożyć życzenia z okazji świąt i Nowego Roku. To chyba pierwszy raz, kiedy nie spędzamy ich razem. Znaczy się, wcześniej też nie spędzaliśmy ich wspólnie, bo o tym czasie siedziałem już pewnie zapruty gdzieś w jakimś klubie, ale wiesz, o co mi chodzi. Tym razem Ben nie przywlecze mnie dwa dni po Sylwestrze pijanego do domu, mogę Ci to obiecać.
Dobra, trochę się rozpisałem, a papier mi się zaraz skończy. Nawet nie wiem, czy dotrze to w Twoje ręce, a się tutaj produkuję. Przejdę więc do konkretów. Chciałbym Ci życzyć podejmowania jak najlepszych decyzji i abyś w końcu przejrzała na oczy oraz rzuciła tego gnoja. Nie jest Ci w ogóle potrzebny do szczęścia, chyba że tak bardzo zakochałaś się w jego pieniądzach. Mam nadzieję, że mimo tego, co się wtedy stało, nie straciłaś wiary we mnie i nie skreśliłaś kompletnie. Życzę Ci również, abyś w końcu znalazła kogoś godnego swojego serca i potrafiła znaleźć z nim nić porozumienia.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie dane nam porozmawiać na osobności, bowiem większej ilości tej badziewnej korespondencji nie przewiduję.
Trzymaj się, kocham Cię.
Kai Campbell
PS1. Masz pozdrowienia od Bena.
PS2. Mam nadzieję, że miło spędzisz Sylwestra. Mną się nie przejmuj, ja sobie na tą wyjątkową noc kogoś przygrucham, przecież mnie znasz.
[mru]
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
  
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2017-12-29, 16:30   

Arthur.
Nie wiem gdzie Cię wcięło ani czy w ogóle żyjesz, znam Cię jednak dobrze i wysyłam ten list do miejsca gdzie mogłeś się skryć. Pamiętasz jeszcze, jak wysyłaliśmy sobie listy z "niespodzianką"? Na każde obchody kolejnego obrotu planety. Tutaj na Ziemi nosi to nazwę Boże Narodzenie, Wigilia i tak dalej. To coś co sobie wymyślili regilści i wierzący. Arthur, życzę ci abyś żył i abyś mnie znalazł, zamknęłam się strasznie w sobie. Nie mogę Ci okazać tylu uczuć jak kiedyś, wojna mnie wyniszczyła. Życzę Ci spokoju ducha i niezłomnego powera do muzyki jaki w tobie szaleje.

~ Oie
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-29, 17:19   

    Mroku,
    jeszcze raz chciałbym Ci podziękować za cały rok przyjaźni, śmieszków i oznaczeń na facebooku. Chciałbym Ci również życzyć samych najlepszych rzeczy w nadchodzącym roku, a przede wszystkim siły i energii do spełniania marzeń i postawionych przed sobą celów. Życzę Ci sukcesów na studiach i w pracy, mnóstwa chwil wartych zapamiętania i samych świetnych Pokemonów na forum i w życiu.
    Niech moc kebsa będzie z Tobą.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-29, 18:10   

Mirajane spędza sylwestra u mnie. Jako by nie wpisywać i nie gmatwać z IP pisze z mojego konta!

Sylwester już za rogiem, a nowy roczek zbliża się wielkimi krokami to chlałabym życzyć każdemu z was doskonalej impresy w gronie rodziny lub przyjaciół. Niech szampan wam wystrzeli o północy, a fajerwerki rozświetlą pięknie początek nowego roku. Lepiej by alkohol nie lał się litrami do waszego ciała, ale jak ktoś chce to niech się potem liczy z kacem. Oby ten nowy rok 2018 przyniósł wam mnóstwo radości, sukcesu, nowe przyjaźnie lub miłości jak ktoś jeszcze nie zlazł swojej drugiej połówki. Życzę też emocjonujących oraz ciekawych przygód na tym forum.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2018!!!
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.