Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Świat po drugiej stronie światła (aka Fate/stay hyped)
Autor Wiadomość
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-03, 22:22   

- Sługa... o rany. - Dukam, mrugając w niedowierzaniu oczami.- Dlaczego Zabójca? Muszę Cię uprzedzić, Zabójco, żaden ze mnie mag czy mistrz. Musisz to, to znaczy mnie, potraktować jako wyzwanie. Jestem Xander... Alexander Hale. Dziękuję, że jesteś i mnie obroniłeś. Zatrzymaj swoje imię, mam do Ciebie mnóstwo pytań.
- Tobias, jak to się stało, że...? Nie rozumiem...
- Gubię się we własnych słowach, patrząc po kolei na każdego, swój wzrok zatrzymując na Słudze Tobiasa.
- Dziękuję również tobie, Lansjer. Bez Ciebie i twojej zwinności ostrze fioletowowłosej przebiłoby mnie na wskroś. To była Jeździec? Bez wierzchowca?[/i] - Pytam, zaintrygowany, jednak prawdopodobnie jest to sztuczka, podobnie jak całe to zajście w zagajniku. Przysięgam, następnym razem wsłucham się lepiej w naturę i głos ziemi. Może to pomoże mi przewidzieć takie rzeczy i pozwoli mi się bronić.
- Im nas więcej, tym lepiej, bezpieczniej, wszechstronniej na obronę. Czuję się przegrywem, poważnie. - Mówię to Tobiasa. - Jedźmy.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-09-03, 22:48   

- Bycie przyporządkowanym do klasy Jeźdźca może być związane z jej przeszłością. W jakiś sposób czyny za jej życia musiały sprawić, że to właśnie w tej klasie została przyzwana. - wyjaśnił twoje rzeczy, po czym spojrzał na swoją torbę. - Moje rzeczy, kiedy kopnęła mnie Jeździec, wysypały się na krąg. Najwyraźniej coś z tego zostało użyte za katalizator... - odpowiedział tobie Tobias, po czym wykonał niepokojącą pauzę, podczas której uważnie przypatrywał się Zabójcy. - Nie jesteś stary, prawda? To znaczy pochodzisz z czasów bliskich dzisiejszych, mam rację?
- Tak, masz rację. - odparł mu spokojnie twój Sługa. - Pochodzę z XIX wieku i w pełni wiem, co to oznacza i z czym się to wiąże. - dodał, promienny uśmiech jednak nie zniknął z jego twarzy. - Mimo wszystko cieszę się, że ponownie dane mi jest zobaczyć ten świat.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-09-03, 23:27   

- Faktycznie całkiem niedawno. Cieszę się, że tutaj jesteś. Pozwól, że będę Ci mówił Will, Zabójco. Nie chcę Cię obrazić, jednak nie wyglądasz na Zabójcę. Jesteś sympatyczny i taki.. miły. - Akcentuje ostatnie słowo trochę wyżej, jakby pytając, szukając odpowiedzi właśnie u blondyna. Katalizator, przedmiot nadający kierunek przywołaniu. Nie zdążyłem rzucić okiem na rozsypane rzeczy z torby, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że przestaje to być dla mnie ważne. Posiadanie magicznego sojusznika, strażnika, Sługi - ugh, nie przyzwyczaję się do tego określenia, jest nacechowane niewolnictwem - to spora zaleta. Skoro został przywołany Zabójca, to działanie w ukryciu powinno być jego domeną. Granie w otwarte karty nie wchodzi tutaj w grę. Sztuczki i podstęp.
- W zasadzie to gdzie oni są? - Pytam, odruchowo wyciągając telefon z kieszeni, sprawdzając godzinę i ewentualne powiadomienia, a następnie przechodzę do aplikacji SMS i wysyłam wiadomość do Harleya, jeżeli ten nie znajdzie się w przeciągu kilku sekund w zasięgu mojego wzroku.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-09-06, 00:00   

Zupełnie niczym za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki w niewielkim lesie znaleźli się Harley i Logan. Pierwszy z nich przywitał was z daleka ciepło, po czym oznajmił, że nigdzie nie znaleźli niczego niepokojącego. Jednak gdy przyszli bliżej, uśmiech zszedł z jego twarzy.
- Czyżbyście z kimś tutaj walczyli? Nic wam nie jest? - pytał was opiekuńczo Harley.
Dopiero teraz na spokojnie mogłeś rozejrzeć się po okolicy, w której to widać było wyraźne ślady walki - dziury po dziwnej broni Jeźdźca, zaoraną ziemię, powyrywane fragmenty trawy czy ślady po włóczni Lansjer.
- W sumie to tak, ale nic się nam nie stało. - odpowiedział, nieco zakłopotany sytuacją, Tobias. - Przy okazji chyba przydało wam się kogoś przedstawić. Jest to... - chłopak wskazał dłonią na Zabójcę, który ukłonił się przed twoimi przyjaciółmi, po czym się przedstawił, oczywiście poprzez podanie jedynie swojej klasy. - Teraz udamy się do Kościoła Kotomine. Wiem, że już raz tam byliśmy, jednak teraz jest to konieczne. Takie tam "formalności" związane z Wojną.

Podróż autobusem przez część miasta zajęła wam jakąś godzinę. Słońce już zaszło, kiedy to wraz z Tobiasem wszedłeś do środka świątyni, zostawiając Harleya i Logana przed bramą na teren kościoła. W środku, niedaleko od ołtarza dojrzeliście wysokiego mężczyznę ubranego w długą szatę. Po chwili obrócił się do was i przemówił niskim głosem:
- Nie spieszyłeś się, wysłanniku Stowarzyszenia. Byłeś tutaj już wczoraj, jednak najwyraźniej dotarcie do środka musiało być niezwykle trudne.
- Po drodze doszło do pewnych... Zresztą nieważne. Ważniejszym jest, że oprócz mnie, zgłasza się do ciebie jeszcze jeden Mistrz. - Tobias wskazał tutaj na ciebie, stojącego do tej pory za chłopakiem. - Tak jak wspominałem ci już wcześniej, ja jestem Mistrzem Lansjer, on zawarł pakt z Zabójcą?
- Zabójcą? - mężczyzna wyglądał jakby na zdziwionego wyznaniem Tobiasa, szybko jednak zmienił swój wyraz twarzy na rozbawiony. - Haha, wygląda na to, że został jedynie jeden Mistrz do wyłonienia, ten który posiądzie po swojej stronie Szermierza. - "odpowiedział" wam kapłan, po czym się do ciebie zbliżył. - Jestem Kirei Kotomine. A jak ty się zwiesz, Mistrzu Zabójcy? - spytał ciebie mężczyzna swoim przeszywającym, niskim głosem.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.