Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2018-08-15, 15:05
Zapisy
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-24, 12:00   Zapisy

Najważniejsze informacje i stan aktualny miejsc:

Na junie powróciłam do funkcji MG: 1 marca 2016r
(staż na wrzesień 2018 - 2 lata i 6 miesięcy)
Przygody ludzkie: 3/3 - bezwzględnie zamknięte
Poke- przygody: 1/1 - bezwzględnie zamknięte
Fakemony: Jak ktoś życzy to jak najbardziej tak
Przygody wieloosobowe: Nie
Zastępca: Nie mam


Wszystko jasne? Regulamin przeczytany i warunki Ci odpowiadają? Wspaniale. W takim razie uzupełnij formularz i poczekaj na werdykt :)

Formularz dla ludziów:
Kod:
[b]Link do KP:[/b](tam jest wszystko co muszę wiedzieć o Tobie, więc nie zapomnij wkleić linka)
[b]Towarzysz (Tak/ Nie):[/b]
[b]Informacje o towarzyszu:[/b] ( Możesz dać mi gotowe informacje- historię, posiadane pokemony, charakterystykę, itp.  lub zdać się na mnie.)
[b]Rywal (Tak/Nie):[/b]
[b]Informacje o rywalu:[/b] (Tak jak przy towarzyszu)
[b]Cele:[/b] (Tylko bez celów typu: "Złap je wszystkie!" Z pewnością stać Cię na coś dużo ambitniejszego)
[b]Początkowy region i miasto:[/b]
[b]Początkowa pora roku:[/b] (nie jest istotna, jeśli zostawisz pole puste, wprowadzę losową)
[b]Ulubione typy pokemonów:[/b]
[b]Znienawidzone typy pokemonów:[/b]
[b]Ulubione regiony:[/b]
[b]Znienawidzone regiony:[/b]
[b]Szóstka ulubionych pokemonów:[/b]
[b]Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych:[/b] (chociaż link do konkretnego stworka byłby jeszcze bardziej mile widziany)
[b]Klimaty:[/b] Znaczy czy mam iść bardziej w fantastykę, romansidło, horror? Nie żebym była miszcz wszystkich gatunków, ale coś tam mogę próbować zakombinować ;P
[b]Uwagi i prośby:[/b] (Rozmaite uwagi odnośnie gry. Tylko poproszę bez większych szaleństw i z rozumkiem ;) )


Formularz dla pokemonów:
Kod:
[b]Link do KP:[/b](tam jest wszystko co muszę wiedzieć o Tobie, więc nie zapomnij wkleić linka)
[b]Towarzysz (Tak/ Nie):[/b]
[b]Informacje o towarzyszu:[/b] ( Możesz dać mi gotowe informacje- historię, charakterystykę, itp.  lub zdać się na mnie.)
[b]Rywal (Tak/Nie):[/b]
[b]Informacje o rywalu:[/b] (Tak jak przy towarzyszu)
[b]Cele:[/b] (Postarajcie się, niech to nie będzie coś co da się zamknąć w kilku odpisach.)
[b]Początkowy region i miasto:[/b] (Znaczy nie musi to być konkretnie jakieś miasto. Może być też las czy góry położony w jakichś okolicach. Wiecie- ku rozeznaniu się na mapce. Może to być też jakieś zupełnie nowe miejsce- np. kiedy zechcecie grać w świecie pozbawionym ludzi. Wtedy będzie się wymyślać coś na bieżąco)
[b]Początkowa pora roku:[/b] (Nie jest istotna, jeśli zostawisz pole puste, wprowadzę losową)
[b]Typ przygody:[/b] (Czy ma to być świat z samymi pokemonami, taki gdzie ludzie i pokemony żyją obok siebie bez łapania w pokeball czy może tak jak jest to przedstawione w anime?)
[b]Klimaty:[/b] Znaczy czy mam iść bardziej w fantastykę, romansidło, horror? Nie żebym była miszcz wszystkich gatunków, ale coś tam mogę próbować zakombinować ;P
[b]Uwagi i prośby:[/b] (Rozmaite uwagi odnośnie gry. Tylko poproszę bez większych szaleństw i z rozumkiem ;) )


W razie pytań lub wątpliwości, zapraszam na pw :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-09-01, 12:04, w całości zmieniany 28 razy  
 
     
SitLetto 
Letto


Wiek: 25
Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 53
Skąd: Spod Katowic
Wysłany: 2016-05-16, 11:36   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/568.htm
Towarzysz: Nie
Rywal: Nie
Cele: Stoczyć wiele walk pokemon, odnaleźć przeciwnika
Początkowy region i miasto: Region Kalos miasto Lumiose City
Początkowa pora roku: Wiosna
Ulubione typy pokemonów: Rock
Znienawidzone typy pokemonów: Water
Ulubione regiony: Kalos
Znienawidzone regiony Kanto
Szóstka ulubionych pokemonów: Shieldon, Charizard, Onix, Geodude, Pikachu, Gyarados
Uwagi i prośby: +18, Przemoc
_________________
Scraggy
Imię: Scraffy

Poziom: 6
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-16, 12:35   

Hm... Po pierwsze zapis jest niekompletny (pomijając już wyrzucanie ze wzoru kilku punkcików) i wiem po nim, że nie czytałeś mojego Regulaminu. Bo gdybyś przeczytał, wiedziałabym o tym za sprawą pewnego ukrytego w nim podpunktu ;P
Po drugie ogólna wizja przygody i KP. Odniosłam wrażenie, że wszystko odbywa się nieco chaotycznie, niby spójnie, ale chaotycznie. No i cele. Cóż, przygody skoncentrowane wyłącznie na walkach nie są moją mocną stroną. Jak jeszcze dorzucić do tego twoje dodatkowe prośby, to już wiem sama z siebie, że to nie jest ten rodzaj przygody, które prowadziłabym z przyjemnością.
Podsumowując Odrzucam. Może poszczęści ci się u kogoś innego :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2016-05-21, 14:07   

Kod:Link do KP:(tam jest wszystko co muszę wiedzieć o Tobie, więc nie zapomnij wkleić linka)http://pokemoncrystal.pl/topics4/577.htm#3299
Towarzysz (Tak/ Nie):Może w przyszłości jeśli ci to nie przeszkadza
Informacje o towarzyszu: ( Możesz dać mi gotowe informacje- historię, posiadane pokemony, charakterystykę, itp. lub zdać się na mnie.)brak
Rywal (Tak/Nie):Nie
Informacje o rywalu: (Tak jak przy towarzyszu)Brak
Cele: Pokazać ojcu piękno w walkach, stać się silną, znaleźć partnera na resztę życia
Początkowy region i miasto:może być santalune Forest w Kalos? Jak nie to Santalune city
Początkowa pora roku: (nie jest istotna, jeśli zostawisz pole puste, wprowadzę losową)Wiosna
Ulubione typy pokemonów:Fairy, Grass, psychic
Znienawidzone typy pokemonów:fight
Ulubione regiony:Hoenn
Znienawidzone regionyUnova
Szóstka ulubionych pokemonów:Murkrow, Sceptile, Spritzee, Meganium, Mantine, espeone
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: nie
Uwagi i prośby: nieco romansu
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-21, 15:05   

Zapis jest trochę chaotyczny i ma pewien zasadniczy brak, przez co wiem, że nie czytałeś mojego Regulaminu ;P
Aczkolwiek przygoda zapowiadałaby się względnie spokojna i bez udziwnień sadząc po historii z KP.
A, niechaj będzie- uzupełnij zapis i możemy dać temu szansę :)

EDIT: Zapis uzupełniony, więc zgodnie z tym co napisałam, dajemy temu szansę- Przyjmuję Przygoda pojawi się z nową turą odpisów, w zasadzie lada moment.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-05-21, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Solano 

Dołączyła: 07 Sie 2016
Posty: 21
Wysłany: 2016-08-07, 16:45   

Link do KP: Solano
Towarzysz (Tak/ Nie): W przyszłości prosiłabym o... ogniste albo kopytne.
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal (Tak/Nie): Przydałby się jakiś wodny albo kamienny (z nietypowym wyglądem).
Informacje o rywalu: ---
Cele:
~ Znaleźć informacje dotyczące ojca klaczy oraz jego aktualnego pobytu;
~ Przezwyciężenie strachu przed ciasnymi pomieszczeniami;
~ Odnalezienie miejsca, gdzie pokemony żyją bez jakiejkolwiek pomocy/ingerencji człowieka;
~ Poznanie pokemonów, które są podobne do Solano (pod względem wyglądu);
~ Spotkanie choć jednej legendarnej bestii;
~ Nauczenie się życia bez pomocy człowieka.

Początkowa pora roku: Przełom lato/jesień.
Typ przygody: Wybieram przygodę, gdzie ludzie dopiero poznają pokeballe i dostają ich niewiele, bo produkcja zajmuje trochę czasu. Dlatego też niektóre osoby muszą się napracować przy zdobywaniu zaufania pokemonów. Poza tym im dalej w świat, tym mniej siedzib 'dwunożnych istot'.
Uwagi i prośby:
Prosiłabym o:
~ Różnego rodzaju zadania dla postaci np. znajdź owoc, a powiem gdzie masz iść;
~ Wszelkie pokemonowe "mini- społeczności" ze swoimi liderami, mędrcami itp.;
~ Wymyślone przez ciebie lokalizacje, które wykraczają poza ustalone granice dotychczasowych map np. Tęczowy Wodospad;
~ Możliwość spotkania Fakemonów.

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-07, 16:49   

Da się zrobić. Witam na pokładzie ;P
Przygodę założę ci przy okazji następnej kolejki odpisów. Hm... i trzeba będzie ci wykombinować zagadki w evencie.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Tyler Blackwood


Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 68
Wysłany: 2016-11-01, 16:58   

Link do KP: KLIK
Towarzysz): Nie.
Informacje o towarzyszu: -
Rywal: Nie.
Informacje o rywalu: -
Cele:
- Dostać się do najlepszej szkoły trenerskiej w Regionie. Aby ten cel wypełnić musi zdobyć wszystkie odznaki z Regionu Sinnoh, zgromadzić informacje(pokedexowe) o przynajmniej stu pięćdziesięciu pokemonach.
- Odnaleźć ojca. Generalnie znajduje się on gdzieś w regionie Hoenn... Trochę się to gryzie ze szkołą trenerską chłopaka, więc najlepiej by było gdyby w jakiś sposób ojczulek zamieszkał w Sinnoh.
Początkowy region i miasto: Sinnoh, Alamso Town.
Początkowa pora roku: -
Ulubione typy pokemonów: Trawa, woda.
Znienawidzone typy pokemonów: Wróżki, duchy.
Ulubione regiony: Kanto, Sinnoh
Znienawidzone regiony: Unova.
Szóstka ulubionych pokemonów: Aipom, Tailow, Abra, Torkoal, Sneasel, Mankey.
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: Nie.
Klimaty: Możesz zrobić z tego kryminał, ale bez przekombinowania.
Uwagi i prośby: -

  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-11-01, 17:30   

Właściwie czemu nie? KP i zapis są wykonane prawidłowo, nic w nich nie braknie. Można popróbować :) Przyjmuję
Wątek z przygodą założę ci w wolnej chwili, ale ciężko mi powiedzieć kiedy to będzie. Ale będzie ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2016-12-11, 23:13   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1302.htm#26134
Towarzysz (Tak/ Nie): Na razie nie.
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal (Tak/Nie): Nope.
Informacje o rywalu: ---
Cele:
    ♦ Enzo chce się dowiedzieć, co się z nim dzieje
    ♦ nie dać złapać się policji, przynajmniej do czasu, aż nie dowie się, co stało się w sypialni
    ♦ opanować przemiany podczas pełni i zachować kontrolę podczas przemiany
    ♦ zrobić wszystko, aby Selene wybudziła się ze śpiączki i wybaczyła mu to, co zrobił
    ♦ poznać nadnaturalny świat *bo może być więcej nadnaturalnych istot, niż tylko on - jeden wilkołak*
    ♦ coś jeszcze się na pewno wymyśli.

Początkowy region i miasto: Alola. Miasto... nie wiem. Nie określiłem dokładnie w historii, gdzie mieszkał Enzo, a powinien być już od tego miejsca stosunkowo daleko.
Początkowa pora roku: Jesień. Co do dnia, to niech to będzie jakoś przed pełnią - od ostatnich zapisów w dzienniku minęło już kilkanaście dni.
Ulubione typy pokemonów:
Znienawidzone typy pokemonów:
Ulubione regiony: Johto, Sinnoh, Alola.
Znienawidzone regiony: ---
Szóstka ulubionych pokemonów: Rowlet, Popplio, Rockruff, Mareanie, Salandit, Alolan Marowak.
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: Na tej KP nie chcę.
Klimaty: Wszystkiego po trochu. Wiadomo, że z racji "przypadłości" Enzo będzie nieodłącznie związany z fantastyką (na którą oczywiście jak najbardziej się piszę), ale elementy dramatu, horroru - później nawet romansu, będą równie mile widziane.
Uwagi i prośby: Liczę na rozwinięcie wątku wilkołactwa i poznanie innych istot nadprzyrodzonych, tak jak wypisałem w celach. Co więcej... Chciałbym, aby w odpowiednich regionach znajdowały się odpowiednie dla niego Pokemony. W Aloli chcę na razie łapać same stworki z VII generacji i po kolei kompletować kolejne dexy.

_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-12, 12:13   

O wow, Alola... Nie znam za dobrze tego regionu i miast, będzie pociesznie xD Ale jest pretekst by się z tym zaznajomić xD Jeśli dobrze zrozumiałam - chcesz żeby np. w Aloli spotykać tylko poki z Aloli, w Kanto z Kanto itp, bez mieszania, tak? Jak dla mnie spoko :)

Ogólnie ni do KP, ni do zapisów nie mam zastrzeżeń, możemy popróbować. Przyjmuję. Wątku z przygodą spodziewaj się przy mojej najbliższej turze odpisów :)

Przy okazji wywalam z działu grę Solano, jako że już jej się KP przedawniła.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-11-07, 21:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Karthus 
So long my friend


Wiek: 20
Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 474
Wysłany: 2017-03-26, 15:29   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/902.htm#11669
Towarzysz (Tak/ Nie): Tak
Informacje o towarzyszu:

Imię: Lisa Stone
Wiek: 8
Jedzenie: Wszystko co słodkie, nic co gorzkie.
Muzyka: Rock, Punk, Ska
Pokemony: Beldum, Ralts (Male)

Jej rodzice zostali zabici przez omnivesre, a ona została sama na tym świecie. Wie o istnieniu rebelii, ale ze względu na swój wiek nie pozwala się jej do niej dołączyć. Była wysyłana do wielu domów zastępczych, skąd błyskawicznie uciekała i wracała pod drzwi Natali.
Prawdopodobnie najbystrzejsza i najsprytniejsza osoba jaką widział Marcus. Doskonały strateg, błyskawicznie łapie kontakt z pokemonami i okazuje ogromny potencjał w trenowaniu ich.
Po mimo młodego wieku jest niezwykle dojrzała i choć darzy nienawiść do omnivesre, stara się ją przekuć w coś pozytywnego. Nie pragnie zemsty, nie chce jedynie aby podobny los spotkał kogoś innego.
Pomimo wszystko to dalej dziecko. Jest ciekawska świata, nieśmiała w stosunku do obcych, niezwykle słodka i urocza. Sprawia wrażenie wiecznie ospałej i znużonej, ale to tylko pozory, pod tym skrywa swe bystre, widzące wszystko, spojrzenie.
Inteligenta, niezwykle opanowana, czasem można zapomnieć, że to jedynie dziecko, ale wciąż pragnie podstawowych rzeczy jak czułości i czucia się bezpieczną.
Marcus widzi w niej dziwną mieszankę siebie za młodu i Luny, więc to jest też czynnik .-.
Jeśli chodzi o pokemony to nie ma żadnych większych preferencji, wybiera te, które mają największy potencjał w walce.

Jest to bardziej uroczy wariant. Marcus musiałby nauczyć się nowej roli, o której w sumie nigdy nie myślał, musiałby się stać ojcem (a zważywszy na jego wiek, to już najwyższa pora). Do tej pory dbał wyłącznie o siebie i traktował wszystkich jak żołnierzy, teraz musiałby się nauczyć dbać o innych. Do tego mają różne cele, gdy dojdzie do końca drogi Marcus wybierze omnivesre, czy ją? A może zrobi jej pranie mózgu i zrobi z niej żołnierza doskonałego?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mPBPa2BQFRM&feature=youtu.be[/youtube]


Ewentualny 2 towarzysz



Imię: Rarity Moonlight
Prawdziwe imię: Rebecca De Majo
Wiek: 17
Jedzenie: Weganka, uwielbia herbatę
Muzyka: Klasyka, emo k-popy
Pokemony: Gothita, Minccino

Córka bogatego typka o ogromnych znajomościach. Jej ojciec pomaga lub ma zamiar pomóc rebeliantom, ale za to oczekuje, że będą oni wypełniać każde jej polecenie i zachciankę.
Bogata i rozpieszczona do granic możliwości, uważa, że wszystko się jej należy, a jak nie, to pieniądze załatwią sprawę. Absolutnie nieodpowiedzialna i nie zna życia po za jej sterylnym pałacem. Chcę dołączyć do rebelii pod pozorem nadzorowanie jej w imieniu jej ojca, prawda jest taka, że chce przeżyć przygodę. Pod żadnym pozorem nie przygotowana na taką "przygodę" i bardziej od bólu boj się jedynie brudu.
Ogólnie jest spokojna, przeważnie odpowiada albo przesłodzonym głosem, albo zimnym sarkazmem, choć w sumie oba tony nie wiele się różną. Znana jest z tego, że potrafi wybuchnąć gniewem jak wulkan, choć bardzo rzadko się to zdarza, to jak już, wszyscy uciekają przed nią w popłochu. Dziewczyna wprowadza dziwną aurę, przez którą wszyscy czują się przy niej nieswojo, a wręcz się jej boją. Nie traktuje innych jak ludzi, w najlepszym wypadku uważa ich za coś w rodzaju niewolników.
Potrafi spędzić w jednej pozycji, bezgłośnie nawet parę godzin nie mrugając przy tym praktycznie, co nie tylko doprowadza Marcusa do szału, ale przeraża go do szpiku kości.
Jeśli chodzi o pokemony preferuje wszystko co uroczę i słodkie, trzeba jej przypominać, że to nie zabawki i należy je karmić.

Bardziej komediowy wariant. Zderzenie dwóch różnych światów i charakterów z szansą na romans. Ona młoda, niedoświadczona, nierozumiana i szykanowana, on straszy, doświadczony i jak nikt inny wie, jak to jest być wyrzutkiem. Ale co z Luną? Marcus nigdy nie miał z nią jasny relacji, ale ona wciąż ma miejscu w jego sercu. A gdy zdobędzie swój cel, co się stanie z Rarity? Pozwoli jej odejść, czy może wykorzysta ją do końca? Zrobi z niej swą królową, swą Harley Quinn.


Rywal (Tak/Nie): Tak
Informacje o rywalu: Helios, nie tyle co rywal, ale arcywróg Marcusa. Kiedyś obaj byli generałami w team omniverse, ale po śmierci dowódcy, Helios zdradził Marcusa i przejął panowanie. Helios teraz jest na drodze do podboju świata. Perfidna, podstępna menda bez żadnych skrupułów, gotowa zdradzić każdego dla władzy.
Cele:
Powstrzymać Heliosa
Zniszczyć Omniverse, lub przejąć kontrolę nad mocno osłabionym Omniverse (tworząc z niego nie groźną organizację przestępczą, dzięki której może żyć jak chcę).
Początkowy region i miasto: Sinnoh Sandgem Town (na jakieś 95% właśnie tam moja postać się znajduje xD)
Początkowa pora roku: Wczesna wiosna
Ulubione typy pokemonów: Fighting, poison, dragon, bug
Znienawidzone typy pokemonów: Ice, Fairy
Ulubione regiony: Sinnoh, Unova, Kalos
Znienawidzone regiony: Kanto
Szóstka ulubionych pokemonów: Aegislash, Bulbasaur, Aaron, Buneary, Staraptor, Shinx
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: Mogą być, ale nie zależy mi na ich łapaniu.
Klimaty: Trocha taka gangsterska, brudna opowieść z feelsami.
Uwagi i prośby: Chyba nie...

_________________

"But still, I want someone to find me
Gazing up to the night sky as I scream
I want to escape, yet I can't
No more bright future I can see"


"Hey! But still, I want you to find me
I'd soar up like a butterfly
Fly away with my broken wings
I'm a child of ugly star, crescent moon"

  
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2017-05-27, 19:11   

Link do KP:http://pokemoncrystal.pl/topics4/1953.htm#39105
Towarzysz (Tak/ Nie): Jakbyś mogła jakiegoś dać
Informacje o towarzyszu: brak
Rywal (Tak/Nie): Chciałbym, żeby był
Informacje o rywalu: (Tak jak przy towarzyszu) brak
Cele: Poznać kawałek świata, poznać wiele osób, nauczyć się żyć na własną rękę
Początkowy region i miasto: Hau'oli city, Akika
Początkowa pora roku: (nie jest istotna, jeśli zostawisz pole puste, wprowadzę losową) Lato
Ulubione typy pokemonów: Grass, Flying, Ice
Znienawidzone typy pokemonów: Ghost, Poison, Fighting
Ulubione regiony: Unova, Johto
Znienawidzone regiony: Sinnoh
Szóstka ulubionych pokemonów: Murkrow, Lanturn, Leafeon, Ninetales (obydwie formy), decidueye, Zorua
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: (chociaż link do konkretnego stworka byłby jeszcze bardziej mile widziany) nie
Klimaty: Przygota trenerska z odrobiną przyszłego romansu
Uwagi i prośby: Oprowadzanie po Alola, główna bohaterka (jak i ja) średnio ogarnia ten region
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-05-27, 19:38   

Witaj ponownie w mych skromnych progach :)
Popaczmy... KP faktycznie raczej na luzie, cele raczej też.
O, będzie pretekst by ogarnąć nowy region- szczerze mówiąc wiem tylko, że są 4 wyspy i... tyle xD

Przyjmuję, a temat z przygodą tradycyjnie wrzucę z kolejną turą odpisów (najpewniej jeśli nie dziś to jutro).
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Lucyfer 
Multikonto SayuriSagi


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Maj 2017
Posty: 42
Wysłany: 2017-06-03, 07:31   

Zapisy niby zamknięte, ale i tak spróbuję szczęścia tutaj ...

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics5/1945.htm#39479
Towarzysz Sługa: Na początku wykluwający się właśnie Charmander, potem spróbuję zdobyć kolejnych niewolników
Informacje o towarzyszu słudze: Mały skan mam już gotowy w KP poza charakterem (jeśli to nie problem to ty go wymyśl, bo chciałam mieć taką małą niespodziankę)
Rywal Wrogowie: W sumie cały świat (poza Giratiną i Ultra Beasts, których mam zamiar wykorzystać - o tych ostatnich wpierw muszę się dowiedzieć, że istnieją)
Informacje o rywalu wrogach: To, co o nich wiem jako postać mam wypisane w KP (miejsca pobytu mogą być zupełnie inne, nie narzucam się z nimi)
Cele: To będzie raczej długa przygoda
Przemienić cały świat w nieskończony koszmar
- pokonać Arceusa i pozostałe Legendy (w miarę logicznej kolejności - w sensie najpierw te najsłabsze, a dopiero potem silniejsze)
- zebrać Armię Zła (moich sług)
- zdobyć ogromną siłę
W trakcie na pewno pojawią się jeszcze jakieś mniejsze cele
Początkowy region i miasto: Newmoon Island w Sinnoh
Początkowa pora roku: Przełom wiosny/lata
Typ przygody: Świat taki jak w anime
Klimaty: Horror z elementami fantastyki
Uwagi i prośby: Skoro gram jako Pokemon i tak naprawdę nie korzystam z reszty forum, to czy jest szansa, abym mogła nauczyć się ruchów, których normalnie Darkrai nie poznaje? A także czy mogę z czasem nauczyć się jakiś nowych umiejętności? (czy nie przeginam?)

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.