Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2018-08-15, 16:05
Zapisy
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-06-03, 21:40   

Lucyfer przykro mi, ale Odrzucam
Ale bynajmniej nie z Twojej winy. KP jest doprawdy ciekawie napisana i ogólnie ogarnięta + szacenuk za te wszystkie legendy i ich opisy. Pewnie nawet znalazłabym jakąś koncepcję jak to sensownie poprowadzić, ale... zwyczajnie nie mam czasu. Dla Pikutorialu zrobiłam wyjątek, bo był już moim graczem, a na dawnych graczy jakoś siłą rzeczy patrzę łaskawiej- ja wiem czego się po nich spodziewać i oni już mnie znają i wiedzą jak prowadzę przygody. No i jego postać jest tak nie skomplikowana, że aż banalna w prowadzeniu- przy twojej musiałabym dłużej podumać nad prowadzeniem wątku, coby miało to jakieś ręce i nogi.
W każdym razie wiem, że w najbliższym czasie ( a ZWŁASZCZA w najbliższym czasie) nie mam czasu na nadprogramowych graczy. Teraz sesja, potem żniwa, w wakacje chciałabym zacząć ogarniać swoją pracę magisterską, a w październiku modlić się by wykładowcy nie wpadli na szalony pomysł aby z każdego przedmiotu robić jakieś nikomu nie potrzebne projekty na pierdyliard stron i nie wiadomo o czym. Przepraszam, ale jak raz muszę pozostać stanowcza w tej kwestii :(
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-08-09, 21:09   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics5/2218.htm#44211
Towarzysz (Tak/ Nie): Póki co nie, ale z chęcią jakąś przyjmę
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal (Tak/Nie): Tak, są nimi ci, którzy zmienili Lugię w Naomi
Informacje o rywalu: ---
Cele: Dowiedzieć się, dlaczego to właśnie ona i Naomi zostały wciągnięte do tego eksperymentu; odzyskać własne ciało
Początkowy region i miasto: Niech to będzie Kanto albo Johto. Miasto dowolnie ^^
Początkowa pora roku: niech będzie późne lato
Typ przygody: Świat w pełni ludzki, gijinki są eksperymentami Zespołu Rocket i są czymś nowym; chciałbym, żeby uniwersum opierało się na mandze, jeśli to nie problem c:
Klimaty: Ogólnie ma to być taka bardziej dorosła gra, pokazująca, że świat pokemon nie jest taki słodki, jaki może się wydawać. Oczywiście mogą być tam śmieszne elementy, w końcu nie cały świat jest szary
Uwagi i prośby: Tak jak tam było gdzieś wyżej, jeśli nie byłby to problem, chciałbym aby nieco gra opierała się na mandze Pokemon. Jeśli nie miałaś okazji jej przeczytać, to gorąco polecam ^^
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-08-09, 22:42   

Black Lotus Taak, KP obczaiłam już wcześniej, więc wiem z grubsza na co bym się pisała. Ogólnie koncepcja jakaś by się znalazła. Mangi nie ogarniam niestety i raczej się na to nie zanosi w najbliższym czasie, gdyż ponieważ bo... jakoś nie mam na to czasu xD
W każdym razie spróbować możemy, jak ci się nie spodoba, zawsze możemy zakończyć współpracę- przecież to nie na wieki wieków. Tak, przyjmuję, w końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz z gijinką ;P Na tę okoliczność przymknę oko na zdjęcie pieseła na znak przeczytania regulaminu xD

Temat z przygodą założę pewnie przy okazji popełniania odpisów, bo ja rzucam tak zbiorowo, na raz i w jednym czasie, a nie że jeden ludź dostanie z rana, inny w południe a jeszcze inny na wieczór. W każdym razie temat zapewne pojawi się jakoś niedługo :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
KatNajlepszaAktorka
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 65
Wysłany: 2017-08-16, 17:07   

Link do KP: http://pokemoncrystal.pl/topics4/109.htm#125
Towarzysz (Tak/ Nie): Aktualnie Jasper i Remi
Informacje o towarzyszu: Dostałaś na PW
Rywal (Tak/Nie): Aktualnie nie wiem nic na jego temat, więc masz wolną rękę
Informacje o rywalu: jw
Cele: Znaleźć osobę odpowiedzialną za zabranie wspomnień moim bliskim i przywrócenie ich im, w przeszłości dowiedzenie się, co stało się z elfim światem, rozwijanie swoich magicznych mocy, wychować dzieci, zgłębić tajemnice wampiryzmu i co tam życie przyniesie
Początkowy region i miasto: Sinnoh i okolice Snowpoint - teraz Alola
Początkowa pora roku: Lato chyba jest na Aloli, a tak ogólnie to jesień
Ulubione typy pokemonów: wszystkie
Znienawidzone typy pokemonów: żadne
Ulubione regiony: wszystko, oprócz Unovy
Znienawidzone regiony: Unova
Szóstka ulubionych pokemonów: Aktualnie już ją posiadam i trudno mi coś wybrać
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: Chce je wszystkie ;c
Klimaty: Wszystkie po trochu ;c
Uwagi i prośby: Nie zrażaj się jeśli w postach będę wspominał o siostrze Joy z Snowpoint i to tym, że jej włosy pachniały jabłkami. To taka pierwsza miłość May.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Stwór



Wiek: 28
Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 202
Wysłany: 2017-12-07, 13:35   

Link do KP: >Klik!<
Towarzysz (Tak/ Nie): Ciężko sprecyzować, bo dziewczyna stacjonuje w Pallet, a Drake zwiedza. Nie mam nic przeciwko dołączeniu mu dodatkowego przydupasa.
Informacje o towarzyszu:
Yukino Miyamoto
Dziewczyna, z którą Drake wpadł. Jest drobnej budowy, całkiem ładna i choć tamtej jednej nocy wydawała się dość odważna - w rzeczywistości jest wycofana i nieco nieśmiała. Pijący ojciec zamieniał jej życie w piekło, przez co została ostatecznie zmuszona do wyniesienia się z hukiem z domu. Aktualnie Kiba mocno ją wspomaga, ponieważ czuje taki obowiązek, jednak nie ma między nimi romantycznych uniesień.

Rywal (Tak/Nie): Chwilowo brak, nie pogardzę
Informacje o rywalu: ---
Cele:
- Przede wszystkim zapewnienie sobie stałego przychodu finansowego w formie prosperującej hodowli charmanderów (i być może innych), co, jak mam nadzieję, będzie Syzyfową pracą
- Dowiedzieć się czegoś o swoim pochodzeniu, może znaleźć rodziców
- Rozwinąć psioniczne moce, może znaleźć do tego nauczyciela, albo w ogóle kogoś, kto mu powie co i jak. Jak na razie na dobrą sprawę nawet nikt o tym nie wie, a on sam nie próbował nawet tego w żaden sposób ćwiczyć, bo nie wie jak
- Odwiedzić gymy i zdobyć odznaki, może startować w lidze
- Rozwijając powyższe, ze względu na docelowo osiadły tryb rozgrywki, może zostać liderem?
- Nawiązać jakieś jednonocne romanse w ramach odstresowania się - i być może tym razem z płcią męską, bo przynajmniej znowu nie zaciąży :P
Początkowy region i miasto: okolice Pallet/Viridian, ewentualnie transit Fuchsia -> Pallet, jadą promem
Początkowa pora roku: początek jesieni, bo to sezon na nieco podrośnięte charmandery :>
Ulubione typy pokemonów: dark, fire, eletric, poison, ghost, dragon, etc, etc
Znienawidzone typy pokemonów: nie przepadam za w wszelkimi ożywionymi rzeczami pokroju klefki (chyba, że mają fajne backstory)
Ulubione regiony: >Klik!< Ale chętnie wybiorę się za morze
Znienawidzone regiony: Każdy region może być spoko, ale ja jestem 'starsze pokolenie', jak to ostatnio mi powiedziano, więc wolę większość gry siedzieć na klasycznym Kanto-Hoenn
Szóstka ulubionych pokemonów: ---
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: raczej nie
Klimaty: naturalizm z całym jego brudem :D Co do fantastyki i dodatkowych elementów - teorie spiskowe z jutuba udowodniły mi, że świat pokemonów jest bardzo ciekawy sam z siebie i zaciąga do naprawdę ciekawych inspiracji. Tak więc poproszę plain-brutal-pokemon :3
Uwagi i prośby:
Podlinkuje tu swój własny regulamin, bo w sumie to jest system, w którym najlepiej mi się gra. Oczywiście nie mówię, że ma być kropka w kropkę, ale chyba nic się stamtąd z Twoim nie gryzie.
Ogólnie gra miałaby się kręcić wokół rozmnażania poków i opisany przeze mnie w KP system nieco przypomina wystawy psów/kotów - tj. pokemon z rodowodem musi przejść kilka wystaw, aby uzyskać uprawnienia, które są wymagane, aby jego potomstwo mogło być pokemonem startowym dla młodych trenerów. Pokemony złapane dziko muszą przejść przegląd w CP i muszą dostać zielone światło do ewentualnych wystaw. Są oceniane pod kątem posiadania wad genetycznych, budowy ciała, wagi etc. Żeby nie zaśmiecić linii hodowlanych ;)
_________________
Stwórcza grządka
Chatka na stworzej nóżce
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-08-15, 12:11   

Link do KP: link
Towarzysz:
Andy oraz Milo (duch)
Informacje o towarzyszu:
Andy - sama niewiele o nim wiem, ale: pochodzi z Kanto; zdobył trzy odznaki w Kanto, a potem trenował w Aloli; zdobyłtakze pierwszą odznakę z Johto, wraz ze mną; ma rodzinę w Aloli; posiada Torracata, Monferno, Alolańskiego Golema, Tapu Koko (oficjalnie o tym nie wiem, bo podglądałam); utrzymuje kontakt z Arceusem i ukrywa przede mną ważne rzeczy (moja opinia) + ma w sobie magię.
Milo - wiem jeszcze mniej: jego rodzina prowadziła hotel; zginął przez rodziców (musieli go bić w piwnicy i nieszczęśliwie uderzył w róg regału); jego „serce" znajduje się wewnątrz medaliku, który obecnie noszę na szyi; za pomocą serca może opętać ludzi i zwierzęta o słabej psychice; nie lubi tłumów; był dawnym trenerem mojego Shuppeta.
Rywal: Obecnie nie mam, ale nie będę narzekać, jeśli jakiś się pojawi.
Informacje o rywalu: Jak go nie ma, to i tu nic nie ma.
Cele:
- spotkać i zbadać (nie złapać!) wszystkie Legendy
- uratować Diancie
- zrozumieć, o co chodzi z tą mocą we mnie (rozumiem, że to magia)
- jeśli to możliwe, to znaleźć sposób, aby Milo mógł spokojnie odejść w zaświaty (jeśli będzie chciał)
Początkowy region i miasto: Obecnie jestem w Goldenrod Town w Johto.
Początkowa pora roku: Wiosna, około tydzień po moich 18 urodzinach (tyle mniej więcej fabularnie minęło czasu)
Ulubione typy pokemonów: Szczególnie ulubionych nie mam, ale zazwyczaj podobają mi się Pokemony typu dark, Ghost i Dragon.
Znienawidzone typy pokemonów: Tak samo jak wyżej - nie ma konkretnych.
Ulubione regiony: Podobnie - brak konkretów, ale jeśli miałabym wybierać, to Johto, Sinnoh i Alola.
Znienawidzone regiony: Brak
Szóstka ulubionych pokemonów: Eee (zbyt wiele) - niech będzie Dusknoir, Charizard, Naganadel, Noivern, Zoroark i Blacephalon.
Chcesz mieć tzw. Fakemony w przygodzie? Jeśli tak, wypisz sześć wybranych: Ogólnie mogą być, ale niech będą one takie epizodyczne (coś w stylu przybysz z odległego regionu/planety/wymiaru)
Klimaty: Najbardziej mi odpowiadałaby mieszanka fantasy-horror-akcji
Uwagi i prośby: Nie zabij mnie za te wszystkie Pokemony. I czy byłaby szansa, aby Serafina dołączyła do mnie?

_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-08-15, 16:05   

Wsio się zgadza, oczywiście, że jesteś przyjęta
O poki się nie martw, a i z Serafiną coś wykombinujemy ;) Będziesz pani zadowolon.


Tymczasem skoro wolnych miejsc u mnie już definitywnie nie ma, pozwolę sobie zamknąć ten temat na czas bliżej nieokreślony, coby nikt się tu nie błąkał bez potrzeby.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.