Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tablica ogłoszeń...
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-24, 13:03   Tablica ogłoszeń...

Tutaj będą się pojawiać wszelkiej maści wiadomości ode mnie, czy to o jakichś zmianach w moim regulaminie, czy o jakichś nieobecnościach, czy o czym tam jeszcze będę mieć potrzebę poinformowania. Ot taki temat-łącznik.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-06-30, 18:26   

Uwaga, ogłoszenia parafialne!


Wiecie lub nie wiecie, ale od przyszłego poniedziałku, tj. 04.07 do 22.07 Jaguź ma praktyki.
Znaczy, nie bójcie się- będę wchodzić na Crystala. Z tym, że raczej nie spodziewajcie się przez te mniej więcej 3 tygodnie odpisów tak na tygodniu, bardziej przy weekendzie (weekendy będę mieć 100% wolne).

Dodatkowo, miejcie też na uwadze, że mniej więcej w 2 połowie lipca zaczynają się rzepakowe żniwa (które dzięki praktykom niby mnie ominą, ale nie do tego piję). Chociaż, kiedy tak grzeje jak do tej pory, to na serio kwestia ze 2 tygodni ;P A jak kończą się żniwa rzepaczane, to tylko dotknąć i zaczynają się żniwa pszeniczne. Wbijać na Crystala będę, ale też nie liczyłabym na jakieś wybitnie częste odpisy, a już zwłaszcza w tygodniu. No cóż, uroki życia na wsi ;P Więc jakby się zdarzyło, że byłam, byłam i naraz mnie wcięło, to najpewniej nic mnie nie zeżarło, tylko sobie jeżdżę na szufli w przyczepie xD

Jeszcze mam epicki plan napisać gdzieś przez wakacje (ze szczególnym naciskiem na sierpień) swoją ukochaną pracę inżynierską, niech moja promotorka ma co sprawdzać koło września ;P Aczkolwiek to dzieło mego żywota będę tworzyć jakoś tak "przy okazji" w tzw. międzyczasie.

Nie martwcie się, postaram się jakoś odkuć za te tymczasowe utrudnienia jakimś zacnym, większym eventem czy coś :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-27, 21:19   

Dobra ludkowie, możecie radować, albowiem obwieszczam oficjalnie, że żniwowanie mam właściwie za pasem i staram się usilnie powrócić do częstszych odpisów... zakładając, że matula nie będzie mnie zbytnio gnębić zadaniami z cyklu pomocy przydomowej. Ale wierzę w nią i może da mi troszkę luzu, miewa takie przebłyski ;P

Mam też taki plan, aby przy weekendzie zarzucić obiecanym eventem i bardzo będę dążyć do jego realizacji.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-12, 20:41   

Wrzucam nowy podpunkt do swoich zasad.
Dotyczy on ilości ataków, które możecie użyć w swej taktyce, a ilość ta wynosi 5.
Tak jakoś pomyślałam, że pasowałoby to gdzieś ująć ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-11-07, 21:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-12-10, 18:13   

Tak, tak - odpiseły, wiem i pamiętam, jeno zarobiona jestem xD Jutro na 100% będą. Ale ja nie o tym.

Na Crystalku każden jeden gracz z przygodą trenerską może mać Ultra Beast, sztuk raz. I tu pytanko do moich ludków w postaci Galla i Tylera - chcecie takiego stwora mać? No, nie od razu oczywiście, ogólnie tak bardziej. A jak chcecie mać, to możecie tutaj pisać jaki by was najbardziej urządzał to kiedyś tam wam w przygodzie zaistnieje :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-12-10, 22:56   

Co do mnie, mi to tam rybka. Jak się pojawi w przygodzie to spoko, będzie. Jak nie pojawi, nie będę płakał.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-03-03, 13:23   

Uszanowanko! Mam taką drobną informację organizacyjną.
Pewnie wiecie, że Jaguź idzie na magisterkę? Wiecie, a jak nie wiedzieliście to już wiecie ;P W każdym razie dostałam plan zajęć, który się przedstawia następująco:



Jak widać na załączonym obrazku trochę tych zajęć jednak mam. Do czego piję? A do tego, że moja aktywność odpisowa nieco spadnie.
I tak:
- we wtorki i środy może jakieś odpisy się pojawią- jak mi czas i poziom zmęczenia na to pozwolą, ale raczej skłaniałabym się na nie, a jeśli już to bardziej w środę niż we wtorek
- w czwartek zdecydowanie niet
- w resztę tygodnia raczej na luzie coś tam stworzę

Ciort jeden wie czy mi coś tam jeszcze nie pozmieniają i na jak bardzo szurniętych wykładowców popadnę. Może okaże się, że będzie bardziej na luzie i będę mieć więcej czasu dla Crystalka... albo będę musiała ślęczeć nad masą projektów i innej papierologii "bo tak" i wtedy tego czasu będzie jeszcze mniej ;)

Taki stan rzeczy będzie trwał od przyszłego wtorku, kiedy to zaczynam semestr i utrzyma się gdzieś do połowy czerwca. Oczywiście jak trafią się dni wolne z tytułu jakichś świąt czy coś to będę starała się o was pamiętać ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-10-07, 19:06   

Uszanowanko!
Doszedł nowy punkt w regulaminie. W sumie nie wiem czemu do tej pory jeszcze tego gdzieś nie ujęłam. W każdym razie, chodzi o to, że macie teraz czarno na białym, że ja sama z siebie nigdy nikomu nie przedłużam czasu na odpis. Takie rzeczy tylko na wyraźną prośbę gracza ;)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-10-07, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-15, 16:13   

Uszanowanko.

Dziś mam raczej nieprzyjemną wiadomość. I nie, nie- nie rezygnuję z funkcji MG, żeby to było jasne ;P

Dość długo biłam się z myślami, ale postanowiłam zrobić lekkie czystki w dziale. To pierwszy raz kiedy wykorzystuję 4 podpunkt w moim regulaminie i to ja muszę pożegnać kogoś z mojej gromadki. Ostatnio pomimo mniejszej liczby dni spędzanych na uczelni mam znacznie więcej na głowie. Nieprawdopodobne a jednak tak jest. Z tego powodu postanowiłam okroić przygody w swoim dziale do pierwotnej formy 2 trenerskich i 2 pokemonowych. Mój wybór był dość oczywisty i zamierzam pożegnać 2 przygody, w których dzieje się najmniej.

Pikutorialu i Stwór - przykro mi to mówić, ale jestem zmuszona się z wami pożegnać. Choć potencjalnie to u was miałam najmniej do roboty to... szczerze mówiąc waszych przygód jest mi najmniej szkoda porzucać. Nie zrozumcie mnie źle, to nie chodzi o wasz styl pisania czy skomplikowane wątki, bo w tych kwestiach nie mam nic do zarzucenia. Wybrałam was bo i jedno i drugie już kilka razy ocierało się u mnie o nieodpisanie w terminie i tym samym "przedawnienie" KP. Wolałabym skupić się na przygodach które idą w miarę płynnie, kiedy nie muszę się zastanawiać co się dzieje i czemu gracz mi znika na prawie 2 tygodnie bez słowa. U was nawet jeśli mam jakiś zamysł na jakieś wydarzenie czy wątek, zanim dojdziemy do odpowiedniego momentu być coś w tę stronę popchnąć już sama zdążę zapomnieć o co mi chodziło i tak się kisimy w tym luksusie. Po prostu widzę, że nie ma sensu tego dłużej ciągnąc, zwłaszcza, że i tak nie mam na to czasu.

Cóż, mam nadzieję, że uda wam się kogoś znaleźć i zakotwiczyć na dłużej. Wasze KP nie przedawniły się jeszcze. Poza tym tracicie MG właściwie z mojej winy, bo to ja zdecydowałam, że pora się pożegnać. Tym samym od dnia dzisiejszego macie równiutki miesiąc, czyli do 15.04.2018, aby znaleźć nowego MG by zacząć temat z przygodą od nowa lub kontynuować dotychczasowy wątek.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-03-15, 16:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-08-12, 14:54   

Uszanowanko.
Dziś przychodzę z ogłoszeniem, ale takim średnio przyjemnym.

Kaiwe, przykro mi to stwierdzić, ale nie będę już dłużej prowadzić twojej poke-przygody. Nie zrozum mnie źle, ale od jakiegoś czasu strasznie mnie męczy i działa na mnie wyjątkowo demotywująco gdy przychodzi do tworzenia odpisów. Jest bo jest, odpisuję bo odpisuję... ale to zdecydowanie nie jest to. Ta przygoda nie zajmuje mnie już jak kiedyś, nie sprawia jakiejś przyjemności twórczej- krótko mówiąc nadeszła pora by powiedzieć sobie stanowcze nołp i sprawę zakończyć. W końcu po co mam brać się za coś i robić to na siłę? No bez sensu, bo i ja cierpię i ty cierpisz. A tak może ktoś inny lepiej się sprawdzi w roli twego MG i jakoś ogarnie twojego smokeła. W każdym razie życzę ci, aby tak było.


Jak widać tym samym zwalnia się u mnie jedno miejsce. Co prawda w poke-przygodach, ale gdyby ktoś był chętny na jakąś luźną przygodę trenerską, jestem skłonna i na taką przystać. Jakoś będziemy się dogadywać.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-12, 15:11   

Nie wybacze ci tego. Jak mogłaś mnie zostawiać. Przecież miałyśmy takie plany!!! ;'(
_________________

------------
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-09-05, 09:25   

WAŻNE OGŁOSZENIE PARAFIALNE!

Jak już wiecie Crystalka będą czekać przymusowe przenosiny. Na razie egzystujemy jeszcze w miarę normalnie (tak, trzeba odpisywać w przygodach i pilnować terminów ;P), a ponoć 1-2 października mamy mieć udostępnione bazy danych Crystala. Gdyby to doszło do skutku, to jesteśmy w domu, bo nie tracimy żadnych postów. ALE na wszelki wypadek (tfu, tfu, tfu!) miałabym do was ogromną prośbę:

Popełnijcie w wolnej chwili streszczenia waszych przygód. Może być wypunktowany plan wydarzeń, może być streszczenie, jak już kto woli.

To nie to, że ja nie wiem co się dzieje w waszych przygodach. Po prostu gdyby się okazało, że jaśnie Michał nie udostępni nam tej bazy danych, tylko jeszcze będzie odwalał jakieś szopki, trzeba będzie się przenieść ręcznie i te posty, które wyprodukowaliśmy tutaj zostaną utracone. Na taką okoliczność po przeniesieniu, kiedy na nowo pozakładam wam wątki z przygodami, w pierwszym poście dałabym właśnie takie streszczenie tego co się do tej pory wydarzyło. Czaicie o co chodzi, nie?

To jak, pomożecie? :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.