Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2018-01-16, 22:25
Crystalowe święta
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-12-22, 00:03   Crystalowe święta



Woof woof! Tegoroczne święta Bożego Narodzenia poprowadzę ja, Haps. Jaram się! Pewnie zastanawiacie się, jakim cudem Rockruff gada, zgadłem? Należę do Świętego Mikołaja, a on potrafi czynić nie takie cuda. Co, nie wierzycie mi?! Ale to prawda! Poprosił mnie, bym zorganizował Wam święta, bo niestety sam ma za dużo na głowie w tym okresie. Jestem jego prawą ręką. No... może lewą, ale nie mieszajmy do tego Rudolfa *wrrr*. Za mną, przyjaciele!


Wigilia
Czujecie ten niesamowity zapach? Ktoś chyba piecze pierniczki. Mam nadzieję, że kilka z nich spadnie na podłogę. Już ja się nimi wtedy zajmę >:3 Jednak to nie one są tego dnia najważniejsze. I, to może was zaskoczyć, choinka też nie. Nawet nie prezenty. Więc co? Spędzenie czasu z bliskimi. Zgaduję, że w Wigilię jesteście zalatani od samego rana, ale warto wpaść tu na chwilę przed bądź po uroczystej kolacji, bo przecież na Crystalku również macie znajomych, a nawet przyjaciół. Powinniście im coś dać, ale nie mam na myśli upominków. Na to był czas szóstego grudnia. Teraz zależy mi na życzeniach. Takich szczerych i od serduszka. Wigilijne zadanie polega na złożeniu ich ważnej dla Was osobie bądź kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu. Oczywiście mówię tu o Crystalowiczach. Niech Wasze życzenia będą indywidualne, a nie "Xmas everyone". Podziękujcie każdej z wybranych osób za to, co dla Was zrobiła i życzcie tego, czego naprawdę chcielibyście życzyć akurat jej ♥


Boże Narodzenie
Dzień będący sensem całych tych świąt. Kiedy widzę, jak ludzie rozkładają na stołach tony ciast, to ślinka sama napływa mi do pyszczka. A potem siadają, lekko zaspani po pasterce, wspólnie przy stole i rozkoszując się pysznościami, opowiadając, co u nich słychać, jak na złość pomijając wątki, które według cioci Krysi są najciekawsze. No bo skąd biedaczka ma wiedzieć, czy macie już narzeczonego albo narzeczoną? Młodsi natomiast muszą się spowiadać z ocen i wyjaśniać, jak to facetka od przyry się na nich uwzięła *parsk*. Pamiętajcie, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem na urwanie takich spytek jest zawsze włączenie świątecznego filmu. Może to być powtórka Kevina albo coś bardziej wyszukanego ;3 Bożonarodzeniowe zadanie będzie polegało na napisaniu małego podsumowania roku 2017. Oczywiście możecie to zrobić po swojemu, ale jeśli nie macie pomysłu, w spoilerze podsuwam przykładowe pytania.
~ Co zrobiłeś w tym roku, z czego jesteś najbardziej dumny?
~ Czy poznałeś w tym roku jakieś ciekawe osoby bądź zawarłeś nowe przyjaźnie?
~ Jakie wydarzenie z tego roku wspominasz najmilej?
~ Czy zrobiłeś w tym roku coś po raz pierwszy?
~ A może odkryłeś w sobie nową pasję?
~ Jak ogólnie oceniasz rok 2017?

Drugi Dzień Świąt
Bardzo nietypowy dzionek, nie uważacie? Jedni nadal żyją świętami, śpiewają kolędy i takie tam, a inni traktują to jak daleką przeszłość i wracają do swojej codzienności, myśląc o pracy, do której muszą iść następnego dnia. Szczerze wam życzę, abyście należeli do tej pierwszej grupy. Jeśli spędzaliście Wigilię i Boże Narodzenie z rodziną, to dzisiaj możecie poświęcić czas przyjaciołom, bo czemu nie? Albo po prostu zróbcie coś dla siebie, w końcu zaległy sezon ulubionego serialu sam się nie obejrzy :D No i koniecznie odwiedźcie Crystala, żeby wyskrobać zaległe odpisy hehe, to był żarcik .-., a potem zajrzeć do tego wątku i wykonać zadanie drugiego dnia świąt, które polega na uzupełnieniu własnymi dialogami jednego z komiksów o muminkach: deszcz, gazeta, połów (nie wymagam znajomości muminków, w waszych pracach mogą nazywać się inaczej, mogą łączyć je inne relacje itd.). Uważam, iż to dobry pomysł na zrelaksowanie się, zwłaszcza po poprzednich cięższych zadankach.


Zabronione jest wrzucanie zadań "na zaś", ale bez obaw, bowiem...

Dla spóźnialskich ;*
A tu o co chodzi? Otóż zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was mogą mimo szczerych chęci nie mieć czasu na Crystalka w świątecznym okresie. Te osoby powinny składać mi pokłony kości, bo wywalczyłem u Pana Świętego aż dziesięć dni (27.12-06.01), podczas których będą mogły wykonać zaległe zadanka - zarówno pojedyncze, jeśli ominęli jeden czy dwa dnia, jak i wszystkie trzy. Także nie martwcie się, że nie weźmiecie udziału w naszej atrakcji :)



O matko... ale on dużo szczeka, co nie? I ja muszę z takim wytrzymywać cały rok! Ale okey, nie będę Wam się żalił, tylko przejdę do tego, co zapewne bardzo Was interesuje, czyli upominki, jakie możecie zgarnąć za udział w crystalowych świętach.

1 zadanie - Rare Candy + 1 CD
2 zadania - 2x Rare Candy + 2 CD
3 zadania - 3x Rare Candy LUB jajko* LUB amulet** + 5 CD


- jajko* - w poście z trzecim zadaniem należy podać trzy typy Poków, a ja wylosuję po jednym stworku z każdego i będzie można przygarnąć jajeczko jednego z nich (dozwolone również Fakemony z Pokemon Sage, o ile się o nich wspomni)
- amulet** - mistyczny, niezwykle unikatowy przedmiot, którego pełna nazwa brzmi Amulet Przesilenia Zimowego; umożliwia jednorazową zmianę profesji pobocznej, jednak trzeba pamiętać, że:
    • nie wolno go sprzedać ani oddać, bowiem może zostać użyty jedynie przez osobę, która go zdobyła
    • dezaktywuje się, a tym samym staje kompletnie bezużytecznym po ostatnim dniu stycznia
    • po jego użyciu, należy natychmiastowo napisać w tym wątku, na jaką profesję poboczną zmieniło się tą aktualną
    • nie można go zdobyć w żadnej innej atrakcji
Jako ciekawostkę dla osób posiadających multi dodam, że jeśli wybierze się amulet, można użyć go na obydwóch kontach! :3

Osoba, która wykonała trzy zadania, w swoim ostatnim poście musi napisać, którą nagrodę z trzech możliwych wybiera!
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2017-12-22, 00:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2017-12-24, 10:36   

*widzę, że nikt się nie pali, więc będę pierwsza xoxo*

Rudzikowi życzę jak najwięcej napisanych NaNo, samych piątek z mikro i żeby była ze mnie dumna ~
Kubie vel Żejkowi dziękuję za ogrom pomocy i wsparcia, jakimi zawsze mi służy, a życzę mu spokoju w pracy jak i na studiach oraz duuużo kebabów :D
Klusce Mhrokowi dziękuję za gościnę i prowadzenie mi gry (mimo licznych zastraszeń, że Charlie umrze!) oraz życzę niemarudnych klientów i również kebsów xD
Niebci czego życzę? Głupie pytanie. FYODORA! Jeszcze raz Fyodora oraz wycieczki do Rosji ;w;
Filipowi Keisiakowi życzę przeżycia jak największej ilości kulinarnych orgazmów x'D
Kubie vel Foksiu dziękuję za zarażenie uber piosenkami i życzę przeżycia jak największej ilości niezapomnianych koncertów i podróży ~
Pandzioszce dziękuję za dbanie o wygląd forum, jej wielkie zaangażowanie w Crystala oraz życzę spokojnego życia w realu >3
Jaguziowi dziękuję za ogarnianie forum oraz życzę jej mnóstwa piesełów + napisania magisterki 12/10, którą później obroni tak, że komisji szczęki opadną :3
Dodowi dziękuję za dużo ślicznych log i naklejek z szynko-kotem, a życzę mu zaprzyjaźnienia się ze współlokatorem xD
Loci życzę, żeby zawsze była taka pocieszna i fajniusia!
Drażetce dziękuję raz jesio za prezent (każda okazja dobra!) i życzę pozostania takim pozytywnym szaleńcem oraz samych 100% na maturze :D
Gallowi życzę jak najwięcej wyświetleń oraz komentarzy na Galliuszowych Fantastykach Repozytorium (dobrze odmieniłam? ;o).
Grzegowi rzecz jasna życzę stosu kanapek, a najlepiej to otworzenia własnego kanapkowego fast fooda ze zniżkami dla forumowiczów ^~^
Molowi dziękuję za cieszenie moich oczu pięknymi smokami i życzę, byś kiedyś w końcu zniszczył(a) świat ;*
Shuu życzę, aby ilość ujrzanych przez nią bishów była odwrotnie proporcjonalna do szkód wyrządzonych przez Kircię (R.I.P. ściany [*]) xD
Kyuu dziękuję za bycie Pokepedią ;3 i życzę, abyś robiła duuużo ładnych zdjęć oraz by koteły nie rozwaliły ci choinki xD
Dafowi życzę wytrwałości w związku ;×;
Lu życzę dużo fajnych seriali i przetrwania szkoły ;p
Viv i Kys dziękuję za ogrom Poke-klonów, jakimi mnie obsypały ^^
Conan życzę, by dalej była świetnym modem od spadków~
Szopowi życzę, aby mniej narzekał na pracę xD
Fay życzę jeszcze więcej stron przygody, a co za tym idzie jesio więcej Poków!
Dantemu, Mirze i Sayuri życzę, aby wasze przygody dalej prosperowały i odpisy miały zawsze regulaminową ilość linijek x'P
Stworowi życzę futrzastych stworów najróżniejszych gatunków!
serduchowi życzę, aby nie włóczył się po niebezpiecznych dzielnicach Lublyna <~>

Sorciu, że nie wypisałam wszystkich, ale to byłoby trudne ;-; Tak czy siak wesołych świąt, Gość ♥ ♥ ♥
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2017-12-24, 14:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-24, 12:42   

Hm... No to lecimy:

Daisy Dziękuję za ogarnianie rzeczy, których ja na forum nie ogarniam i życzę ci duuuużo cierpliwości i sukcesów w życiu oraz żeby ci na studiach ładnie poszło, sesje żebyś pozdawała i inne takie takie :)
Księciu Dzięki za to że również ogarnia to czego ja nie ogarniam i za tę masę pomysłów przez które Crystal stał się lepszym miejscem- życzę ci, żebyś i w tym realnym życiu miał tyle zacnych pomysłów :)
Did Temu jegomościowi dziękuję, że przez tak długaśny czas prowadził mi moją trenerską przygodę- te szalone zwroty akcji w twoim wydaniu raczej nieprędko zapomnę ;) Życzę ci więc cierpliwości do swoich graczy, sukcesów na studiach i ogólnie ogarniania tego co masz do ogarnięcia ;P
Gall A temu Panu to ja będę jeszcze dłuugo i na kolanach dziękować, że przyjął pod swe skrzydła nie tylko moją poke-KP, ale i tę trenerską oraz za te wszystkie zacne recenzje, które mogę sobie czytać wieczorową porą :) Życzę ci ludziu nie tylko cierpliwości do swoich graczy jako MG, ale i sukcesów w życiu, znalezienia zacnej pracy no i oczywiście żebyś wydał swoją powieść.
Panda Za to jaka jest cierpliwa do nowych graczy- niech ci Bozia sypnie pomyślnością w Nowym Roku :)
Kei Za to, że ogarnia system walek i ogarnia kiedy nikt inny nie ogarnia. Cześć ci i chałwa ;)
Mhrok Temu Panu dziękuję, że mnie jeszcze z kijem nie pogonił z działu adopcyjnego- pomyślności, panie szefie ;P
Rudzik Za te inspirujące trylogie kiedy czasem mogłam nasmarować na kartkę coś, za co sama z siebie bym się nie wzięła ;) Życzę ci, żeby ci w Nowym Roku nie zabrakło tej kreatywności.
Graczom moim wszystkim obecnym, przeszłym i przyszłym Dziękuję, że ze mną wytrzymują xD Jesteście też dla mnie masą inspiracji i powodem dla którego mam co robić ze swoim życiem- jest o wiele bardziej pocieszniej. Wesołych Świąt Wam :)
Ludowi Crystalowemu w całej swej okazałości, a którego byłoby co najmniej trudno wymienić każdego z osobna, więc teraz pojadę zbiorowo Dziękuję za to... że po prostu jesteście i możemy razem tworzyć tę pocieszną społeczność.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ludziowie :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-24, 13:33   

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=n3Go8ub9a1k[/youtube]

Mol - dziękuję ci za bycie leniwą kluską, wszystkie sztos rysunki, także specjalnie dla mnie (chyba jakieś były xd), za wspólne granie, pisanie i wiele innych <3
Sosik - tobie za pisanie o serialach, wspólną przygodę, granie w lola <3 , jaranie się filmikami z seriali i narzekanie na szkołę ~ i wiele innych ~
Shuu - za kpop, rozmowy, sztos historie, za zdjęcia słodkiej Kiry, która jest urocza *o* <3 <3 <3 <3 <3
Panda - za te nasze wszystkie wyjścia, które nie zostały zrealizowanie, za wspólne granie i wiele innych XD <3
GRZEG - za schabowego z kurczaka <3
Gwen - za bycie super graczem, za przypominanie mi o wielu rzeczach, które powinienem zrobić. Bez ciebie pewnie nie zakończyłbym żadnego eventu XD <3
Kyuu - za to, że zawsze mi pomagasz, jak czegoś nie wiem, za rozmowy, za PRAWIE DOBRZE PROSPERUJĄCĄ przygodę xd i sztos posty na fb, gdzie zawsze można poczytać śmieszne rzeczy <3
Marta - szynkokot naklejką 2017 <3
Kei - za emocjonujące niedziele z MC, za wysłuchiwanie moich kuchennych przygód i wiele innych <3
Snazz (: - Także za MC, Azję, rysunki i wiele innych <3
Gall - za te wszystkie polecane gry, w które może kiedyś zagram, za sztos bloga itp <3
Księciu - za bycie kawaii i sztos <3
Mhrok - za te wszystkie słabe wymiany <3 Oby w przyszłym roku były lepsze (:
Fay - za bycie osom graczem i za to, że jeszcze ode mnie nie uciekłaś, chociaż coraz bardziej zawodzę <3 <3
Locia i Dragg - za wspólne granie, za to, że jesteście kawaii i pozytywnie zakręceni <3 <3
Foks - <3
serduch - za luz i margonem (: <3
SZOPEŁ - wcale nie edytuję posta, żeby cię dodać , wesołych za bycie szopem <3

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM WYMIENIONYM I TYM NIEWYMIENIONYM
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-12-24, 13:59   

No to może ja też kilku osobom złoże życzenia, chociaż za wielu osób tutaj nie znam ; p

Did - za to, że jest dobrym MG.
Kaiwe - za bycie dobrym MG dla mojej postaci-gijinki.
Gwen Brown - za prowadzenie tych wszystkich stref safari.
Daisy7 - za prowadzenie eventów i ogarnianie całego forum
DJSonaX - za Crystal Clear Cup podczas których fajnie się walczyło na Showdownie.

I wszystkim tych, których tutaj nie wymieniłam. Wesołych Świąt, wymarzonych prezentów, zdrowia, pieniędzy i czego sobie tam jeszcze życzycie. ; p
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2017-12-24, 17:06   

To i Gall wpadnie z gallowymi życzeniami:

- Gwenia - Dziękuję ci za bycie moim najlepszym i najdłuższym MG w mojej PBFowej karierze. Dziękuję ci też za bycie naprawdę przesympatycznym piesełem, który wesprze pesymistę w chwilach zwątpienia i który czyta moje wypociny. Życzę ci piesełowych świąt, ciekawych książek do przeczytania, kapitalnego zdania magisterki i by moce MG nigdy cię nie opuściły ;-)
- Daisy - Dziękuję ci za stworzenie tego malutkiego miejsca w sieci, które mnie wciągnęło w swój światek. Życzę ci, by chęci do adminowania cię opuściły, Crystal kwitł nam jeszcze przez lata, a na studiach dobrze się wiodło.
- Snazzy - Dziękuję ci za bycie moim internetowym przyjacielem i życzę ukończonego NaNo, dobrych stopni na nowym kierunku i by cię rude moce nie opuściły :mrgreen:
- Foks - Dziękuję za bycie kiedyś moim MG i za to, że fajnie się z nim gada. Życzę sukcesów artystycznych.
- Dżejk - Życzę ci bycia dalej Dżejkiem xD
- Mhrok - Dziękuję ci za mgowanie mi i życzę ci, byś nie miał świąt tak mhrocznych jak nick xD
- Panda - Życzę ci by ci anime do oglądania nie zabrakło i dorosłe życie cię nie zjadło.
- Did - Życzę ci zdrowych i dodowych świąt.
- Mol - Tobie dziękuję za prześliczne obrazki ze smokami i życzę ci, byś po zniszczeniu świata stała się szczęśliwą owcą :-D
- Vivi - Tobie dziękuję za bycie moim graczem i życzę, byś odpisywała więcej xD
- Conan - Tobie też dziękuję za granie u mnie i życzę wszystkiego najlepszego.
- Blackdream i Hazel - I kolejne podziękowania dla graczy i życzenie, byście nie zalewały mnie swoimi pozagrowymi pokami ;-)

A tak poza tym życzę wszystkim crystalowiczom zdrowych i pogodnych świąt. Niech prezenty będą bogate i mile zaskakujące, kolacja przepyszna, zdrowie dopisuje, a życie w kość nie daje ;-)
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2017-12-24, 17:30   

Życzenia od cichego, introwertycznego obserwatora >w< Wytuliłabym Was wszystkich ;w;

Szop: Za bycie szopem. Za to, że - o ile dobrze wyczytałam z czatu - Twój nick się wziął od The Coon'a (ostatnio mam wielki hype na SP ♥ ♥ ♥), za League i za Ricka&Mortiego >w< Nie pisaliśmy ze sobą dużo, ale wydajesz się przyjemną istotką ;w; PS. lubię szopy

Panda: Za to, że jesteś :I I za to, że można popisać o dziwnych i spierniczonych rzeczach (choć i to nie trwało długo, ale miło było, kiedy trwało woohoo ektoplazma x'D). Mam nadzieję, że jak najszybciej sobie poukładasz życie o/

Samuel: Twoja postać w opowiadaniu to Rakan. Samo w sobie to jest mega osom (plus, lubię, jak nim piszesz)~ >w<

Conan: Moja fandomowa pani ♥ ;^; Też MG <3 Cieszę się, że mogę być Twoim graczem oraz iść razem przez tę przygodę, bejb .w. (i lubię też arty, które tworzysz :I)

Kaiwe: Hmm... Mam nadzieję, że to, co stworzymy razem - nawet, jeśli dopiero wystartowało - stanie się czymś wielkim~

Neapolitan: Ja cem Cię zachęcić pupo do rozwijania swojego talentu >:I Twórz dalej, jak tylko znajdziesz wolną chwilę oraz chęci, bo pogryzę >:I Chętnie zobaczę, co z tego wyjdzie~

Gwen: doge hug miłość :I

Did i Księciu: Akhem, dziękuję za cierpliwość do mnie i mojego nieogarnięcia *akhem akhem* Doceniam to, naprawdę x'D

i dla wszystkich wymienionych czy niewymienionych
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
BlackDream 
Type: Null



Wiek: 23
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 144
Wysłany: 2017-12-24, 21:11   

Jestem kiepska w składaniu życzeń... Więc przejdźmy do sedna i dziękujących życzeń~

Hazel - za to, że przytachałaś tu swoje pupsko razem ze mną, dostajesz miliony hugasków i całusków, bo samej średnio chciało mi się grać na jakimkolwiek pbf'ie także, dziękuję ci za to <3 Obyś jak najszybciej ogarnęła każdy możliwy pokemonowy aspekt i zrobiła z siebie takiego pokenerda jak ja zrobiłam z siebie :"D

Galliusz Anonimusz - za to, że nas przyjąłeś, chociaż wiedziałeś czym to się skończy, haha. Obyś miał dużo cierpliwości do naszej mnożącej pokemony dwójki, chociaż staramy się nie używać wszystkich możliwości, hahaaaa... obiecujęsiępowstrzymywaćserio.

No i wesołych świąt dla całej reszty <3 Idk co mogłabym wam życzyć więc po prostu standardowego zdrowia i szczęścia i dużo forsy i pokemonów i wgl c:
_________________


 
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-12-24, 21:29   

Sayurka - moja kochana Mistrzyni, chciałbym Tobie serdecznie podziękować, że już tak długo wytrzymałaś ze mną w swoim dziale i pomimo tego, że jestem często czasem naprawdę irytujący nadal prowadzisz moją przygodę nawet wtedy jak w wakacje ani razu nie odpisałem. Dziękuję również za wspólne Pokazy Urodzinowe, które wygraliśmy i na które mnie zaprosiłaś. Jednocześnie życzę (standardowo) zdrówka, szczęścia, żeby brat częściej dawał Ci Twojego lapka i żebyś studia zdała bez problemu, czy co tam się z nimi robi, żeby były zaliczone.

Day Z i Gwen - Wam życzę żebyście zdały studia, no bo wiecie muszę mieć kogoś kto tu zdał, żeby móc każdemu z czystym sumieniem polecać Lublin jako kierunek studiów. 8)
No i też nie włóczcie się po niebezpiecznych dzielnicach Lublina. xd

Did - przede wszystkim dzięki za życzenia, nie spodziewałem się. Dzięki również, że praktycznie zawsze odpowiadasz na moje "Siemaneczko Crystalowe świry" xd. No i życzę Tobie zdanych studiów, bo chyba też studiujesz no i legendy w Margonem o ile grasz jeszcze. xd

Shuu - życzę Tobie, żebyś przeszła Xenoversa i zdobyła Gogetę SS4. No i żebym nadal był Twoim senseiem, chyba że coś się zmieniło. xd

Kei - Tobie życzę żebyś był Master Chefem i ogólnie zajebistym kucharzem, bo jesteś w porządku.

Dla reszty i wyżej tu wymienionych Crystalowiczów Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!! :D
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2017-12-24, 21:30   

Em... Nie znam tu zbyt dużo osób, no ale się postaram :'D


Rudzikowi - za te wszystkie sesje, które pisałyśmy razem na beyondzie, bo były naprawdę genialne. Szkoda, że tak wszystko to się skończyło, no ale cóż. Będzie dobrze :'D

Galliusz - za bycie dobrym adminem i za te wszystkie prawidłowo rozwiązywane spory

Szop - za przyjęcie mnie w poczet swoich graczy, chociaż wiem, że moja kp nie jest zbyt... Ciekawa, jak niektóre <D

Kotmorton (Sosik????) - za ciepłe przyjecie mnie na forum~

BlackDream & Hazel - znam was jedynie z widzenia i z niewielu zdań, jakie wymieniliśmy na beyondzie, ale... Za bycie leniwymi bułami >D


Przepraszam jak coś pomieszałam ;; ale i tak wszystkim, co to czytają - Wesołych Świąt!
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-12-24, 21:33   

https://youtu.be/djp5zbc7TVo


    Wszystkiego dobrego, dla wszystkich - i tych wymienionych i dla ogółu. Niech się wam wiedzie!
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-12-24, 22:06   

To może najpierw złożę takie ogólne życzenia dla wszystkich ...

Życzę każdemu tu, aby dalsze życie sprawiało jak najwięcej przyjemności; aby nie było już żadnych złych chwil, czy to w chorobie, czy to po prostu z powodu zwykłego pecha; aby w szkole/pracy dobrze się układało i nie trzeba było martwić zbliżającymi się końcami różnych terminów; aby każdy znalazł dla siebie tę jedyną osobę, a jeśli już ją ma, to aby nigdy jej nie stracił; aby szczęście dopisywało tak samo jak zdrowie i żebyście wszyscy mieliście udane święta.

A teraz takie małe podziękowania:

Dla Cukiereczka - że nie zanudziłeś się jeszcze w moim dziale, w którym to nic poza przygodą się nie dzieje (tak głupio mi trochę robić event tylko dla swojego jedynego gracza, bo to tylko jedna osoba, a jak zrobić porządny także dla innych, to nie wiem)
Dla Conan i Mhroka - że zgodziliście się przyjąć moje przygody i ładnie je prowadzicie
Dla Dantego - że byłeś moim pierwszym MG i starałeś się, aby przygody nie były nudne
Dla Daisy, Gwen i Księcia - że pilnujecie, aby to forum jakoś się trzymało całości
Dla Pandy, Mhroka (ponownie), Dida, Keisuke i, jeśli przegapiłam, reszty modów - że dzielnie pomagacie wyżej wymienionym osobom

I ... to tyle. Raz jeszcze Wesołych Świąt!
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2017-12-24, 22:18   

Gwen za bycie moim piesełowym MGiełem, który nie krzyczy na mnie, że nie odpisuję ;w;

Dejzi za bycie 'leniwom kluskom' oraz fajnym graczem do bicia w grze <3
No i zs to, co ci w niej szykuję ;) *patrzy na Księcia, Rudą i Keia*

Księciowi za bycie mega, nie tylko jeśli chodzi o idealną figurę kuli, ale także usposobienie i pozytywne podejście do życia
NO I ZA KOCHANIE 'SEJBA'~!

Rudej za podniecanie się Wixossem oraz kochanie Illyi <3

Keiowi za bycie naszym forumowym miszczem kuchni. No i debatowanie o MC i Kuchennych Rewolucjach

Foksowi za bycie naszym wodzirejem, Wloczykijem i arthystom

Niebci za... ZA CAŁOKSZTAŁT! ZA BYCIE SOBĄ *głask i tyc w nosek*

Pandzie za ogarnianie wszystkich animu i mango, podniecanie się MM i ogarnianiem gry w Czółko ;*

Gallowi za pieseły, mimo że są dla Gwen, tesowe żarty i za prysznic na Pyrkonie

Didowi za dropy w ogródku i cieszenie się z każdej wymiany

Grzegowi za bycie Grzegiem *składa mu w ofierze kanapkę*

Moim obecnym graczom za to, że ode mnie nie uciekli i nie narzekają

No i wszystkim innym użytkownikom Crystala... MERRY XMAS~!
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Hazel 



Wiek: 23
Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 88
Wysłany: 2017-12-24, 22:53   

Mam w sumie dwie osóbki, którym chciałam złożyć najserdeczniesze i najszczersze życzenia x3

BlackDream - tobie chciałam podziękować za bycie najlepszą przyjaciółką na świecie <3 W zasadzie życzenia jako takie już ci składałam, ale chciałam jeszcze dodać, że bardzo za tobą tęsknię i chciałabym móc cię spotkać znów w realu i przytulić ;w; Dlatego czekam z utęsknieniem na twoją osiemnastkę x3

Galliusz - za bycie najlepszym na świecie adminem i MG, życzę ci jak najwięcej cierpliwości do nas (postaramy się być już grzeczne :c), zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :’D W sumie nie mam pomysłu, co jeszcze ci życzyć, ale ciebie również bardzo bym chciała znów przytulić <3

Oraz oczywiście wszystkim Crystallowiczom chciałabym życzyć jak najweselszych świąt, najlepiej spędzonych w ciepłej i rodzinnej atmosferze oraz wielu prezentów pod choinką i Szczęśliwego Nowego Roku! <3
_________________
 
     
juleksissi 



Wiek: 50
Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 98
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-12-24, 23:28   

Maxwell - Bardzo dziękuje, że prowadzisz mi przygodę i za szybie, dobre i zwięzłe odpisy. Życzę ci zdrowia, szczęści pomyślności i wytrwałości.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.