Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-08-12, 14:54
[Poke] Przygoda Kaiwe [+18]
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-01, 12:24   

Mmm... Słodziutkie! Musze pare zerwać, hej a co to? O nie, nie ma mowy abym odpuścił te jagody temu pokemonowi. Po swojemu powiedziałem mu, że ja też chcę trochę i zacząłem się bić o jagody. Na początku unik czyli wzleciałem w górę a potem zaatakowałem go Wing Attack i ponownie skupiłem się na ataku. Pozostawałem w ciągłym ruchu aby trudniej było mnie trafić. Postawiłem na serię ataków Wing Attack i uników a co drugi unik stosowałem Double Team.
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-01, 17:31   

Czy ci się to podobało czy nie, doszło do potyczki. Na początek należy ci się pochwała za zgrabny unik, który uchronił cię przed kontaktem z dziobem oponenta. Potem "poczęstowałeś" go swoim Wing Attack. Trafiłeś i tym samym zyskałeś lekką przewagę. Potem Spearow zebrał się do kontrataku w postaci Leer, którym obniżył ci trochę obronę. To ty mu znowu z Wing Attack, który tym razem niestety nie trafił. Za to udała ci się zmyłka z Double Team przy kolejnym Peck. Na koniec zaserwowałeś jeszcze raz Wing Attack, który tym razem już trafił. Spearow zdołał odpowiedzieć jak na razie udanym Fury Attack. Jak na razie szło ci nieźle...

Archen - 90HP , obniżona obrona
Spearow - 80HP
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-02, 00:12   

Okej to teraz ja, na początek nowy ruch którego się nauczyłem. Pora wypróbować Scary Face i nim przeciwnik się obejrzy uderzyć w niego Quick Attack! Następnie unik za drzewo i połączenie Double Team z Wing Attack. Skupiłem się następnie na unikach, robiąc ostre wzloty i skręty między drzewami. Wzbiłem się wysoko w górę i ponownie zaatakowałem Quick Attack. Te jagody będą moje, Vandzia musi coś zjeść i ja też!
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-02, 14:57   

Jak postanowiłeś, tak też zrobiłeś. Scary Face poszło w ruch i niebawem Spearow stracił trochę na szybkości. I to na tyle, że zebrałeś się do jeszcze szybkiego ataku, którym niemal strąciłeś to ptaszysko na ziemię. Spearow próbował zaatakować Peck, ale nie udało mu się trafić. Za to zdołał uciec przed twoim Wing Attack, a ty zmylić jego kontrę Double Team. Przez chwilę krążyliście w powietrzu, kiedy zaatakowałeś kolejnym Quick Attack. Tym razem Spearow nie zdołał wyrównać lotu i grzmotnął o grunt. Ale nie poddawał się. Nie wykluczone, że miał na ciebie jakiegoś haka, którego zechce użyć. Ciekawe czy znalazłby się jakiś atak, którym mógłbyś mu trochę bardziej namieszać...

Archen - 90HP, obniżona obrona
Spearow - 70HP, szybkość obniżona o 2 stopnie
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-02, 18:35   

Teraz postawiłem na początku na Leer a następnie użyłem Quick Attack do jednoczesnego uniku i ataku, miało być to na tyle szybkie aby nie pozwolić mu na odskocznie. W sumie i tak był już wolniejszy ode mnie więc użyłem Wing Attack połączony z Quick Attack aby go zaatakować. Uniki robiłem składając skrzydła i opadając szybko w dół i równie szybko się wzbijając. Latałem miedzy drzewami a potem schowałem się na dłużej za jednym. Jeżeli podstęp się udał zaatakowałem ponownie Leer
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-05, 15:43   

W sumie robiłam aluzje do Rock Throw, który Archen powinien znać, a którego chyba zapomniałaś dopisać, ale może być i tak ;P

Ty mu Leer, a on Growl, i w efekcie jeszcze sobie nawzajem to i owo obniżyliście. Tak więc początek był dość "bezbolesny". Potem postawiłeś na Quick Attack, który a i owszem, udał cię. Ale potem okazało się, jakiego to asa chował wróbelek. Spearow zaatakował Steel Wing. Oj zabolało i to dość mocno w porównaniu z poprzednimi atakami. Za to mogłeś mu się odgryźć Wing Attack, ale niestety, tym razem nie udało się. Na szczęście z pomocą szybkiego ataku, udało ci się uniknąć kolejnej porcji Steel Wing. Na koniec ponownie użyłeś Leer, a Spearow próbował Fury Attack, ale mu nie wyszło. Twoja przewaga zaczynała się powoli kurczyć...

Archen - 70HP, obniżona obrona i atak o 1 stopień
Spearow - 60HP, szybkość i obrona obniżona o 2 stopnie
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-05, 17:24   

o rany faktycznie ja tego nie napisałam xD
--------------------------------------------

Dobra trzeba teraz wykorzystać coś innego, spróbuję teraz Rock Throw użyć jako zasłonę a kiedy przeciwnik skupiał się na uniku tego pierwszego chciałem zaskoczyć go z góry moim Quick Attack połączonym z Wing Attack. Włożyłem w to całą siłę bo chciałem go jak najbardziej osłabić, sam skupiłem się potem na unikach to w prawo to w lewo. Uderzyłem następnie Leer no i ponownie Wing Attack. Chyba pora nauczyć się innych ataków ale to w swoim czasie.
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-07, 13:09   

Użycie Rock Throw okazało się znakomitym posunięciem. Spearow musiał być wyjątkowo podatny na ataki kamienne, tak jak ty na stalowe. Z niejaką satysfakcją obserwowałeś jak oberwał. Potem, wróbel postanowił odgryźć się Steel Wing, ale mu nie wyszło. Potem oberwał drugi raz, kiedy zaleciałeś go od tyłu i posłałeś ku niemu Wing Attack. Spearow próbował kontrować Fury Attack, który co prawda trafił, ale nie był jakiś wybitnie mocarny. Ty zaś znowu obniżyłeś mu obronę swoim spojrzeniem, ale niestety, twój ostatni atak chybił. Spearow na koniec użył Leer i też obniżył ci obronę. Aczkolwiek był wyraźnie bardziej zmachany i osłabiony. Jeszcze tylko chwila...

Archen - 60HP, obniżona obrona o 2 stopnie, obniżony atak o 1 stopień
Spearow - 30HP, szybkość i obrona obniżona o 3 stopnie
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-08, 21:17   

W takim razie teraz postaram się go zwabic, niech mnie goni pośród okolicznych drzew. Chciałem się schować za jakimś i zaatakować go znienacka Quick Attack tak aby odleciał na sąsiednie drzewo a potem nie dac mu szansy na reakcje i rzucić nim Rock Throw. Potem unik za pomocą Double Team i atak moim Wings Attack z boku. Wykonując unik i chciałem to zakończyć Rock Throw, przekazałem mu też w "pokemonowym języku" wiadomość
- Po co sie bić podziel się bo i tak nie wygrasz!
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-09, 19:00   

Wróbel znowu próbował cię dziobać, ale zmyłka z drzewami skutecznie mu w tym przeszkodziła. Zamiast tego rąbnąłeś go Quick Attack i zwiałeś za kolejne drzewo. Ptaszek zachwiał się w locie, lecz zanim wyprowadził atak, zarwał Rock Throw. To zakończyło sprawę, bo wróbelek padł na ziemię, aż zadzwoniło. Po chwili ocknął się z chwilowego ogłuszenia i... rozpłakał się.
- A idź i bierz te jagody, a mnie zostaw w spokoju. Taki wstyd!- zaszlochał, zakrywając łebek skrzydłami i zanosząc się jeszcze większym płaczem.
Cóż, to było... zaskakujące. Tymczasem poczułeś się jakby nieco silniejszy. Hm, to co teraz?

Zdobywasz 1lvl za walkę
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-10, 10:10   

Co teraz? Zbieram jagody a co, zobaczymy ile sztuk uda mi się zebrać ale kiedy miałem już wracać do Vandelopy... zawróciłem i wylądowałem przy pokemonie
- Ej nie płacz przecież to nie koniec świata! Musisz tylko potrenować! Chcesz się przyłączyć do śniadania z moją trenerką?
Zaproponowałem temu tutaj i w zależności jaka była jego decyzja poleciałem potem szukać Vandelopy, jeżeli ten Spearow jednak się dołączył, to po odnalezieniu dziewczyny przedstawiłem go jej a jak nie, no to powiedziałem jej o potyczce z pewnym pokemonem aby zdobyć jagody. Chyba że coś gdzieś po drodze poszło nie tak.
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-10, 10:20   

Jagódek było nawet sporo- uzbierało ci się aż 12 sztuk. Hm, w sam raz aby podjeść i może nawet coś by zostało. Po chwili stwierdziłeś, że podniesiesz nieco na duchu owego wojowniczego wróbelka. Początkowo nie bardzo miał ochotę cię słuchać. Dopiero kiedy machnąłeś skrzydłami i zacząłeś lecieć, usłyszałeś trzepot jego skrzydełek.
- P-poczekaj!- zawołał Spearow.
- Myślisz, że mógłbym? Że... Że...- wróbelek był tak zakłopotany, aż nie bardzo mógł się wysłowić z tego wszystkiego.
Hm, wygląda na to, że jest dużo wrażliwszy niż się wydawało. Ale nie ma tego złego, może chociaż pomoże ci odszukać Vandzię i donieść te wszystkie jagody. Co prawda zawinąłeś je sobie w jakiś duży liść i niosłeś utworzony w ten sposób pakunek, ale jednak swoje on ważył.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-10, 14:11   

Aha więc jednak leci ze mną, po jego słowach chyba wiedziałem co chciał powiedzieć ale wolałem na razie nic nie mówić. Poprosiłem go aby pomógł mi zanieść te jagody, złapałem za jeden koniec a on za drugi miał załapać. Dopiero potem (mówiąc oczywiście w poke-języku) zapytałem
- Nie skończyłeś. Co chciałeś powiedzieć? Śmiało...
Ja słuchałem i jednocześnie wypatrywałem z góry Sevipera, Tepiga i Vandelopy... Mam nadzieję że nic jej się nie stało!
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-11, 09:32   

Spearow od razu pospieszył z pomocą i niebawem obaj nieśliście pakunek z jagodami. Wróbelek wydawał się mocno zakłopotany swoim nie dokończonym wywodem.
- Bo wiesz, to nie pierwszy raz kiedy zbieram baty od silniejszych i sprytniejszych od siebie. Kiedy powiedziałeś, że mogę lecieć z tobą, pomyślałem... To głupie, ale pomyślałem że może twoja trenerka umiałaby mi pomóc.
Ach, to tak się sprawy miały. Tymczasem lecieliście dalej. Uważnie wypatrywałeś z góry Vandzi i jej podopiecznych. W końcu zobaczyłeś ich wszystkich. Byli dokładnie w miejscu, gdzie się rozdzieliliście. Po chwili Seviper delikatnie szturchnął dziewczynkę końcem ogona, aby spojrzała w górę. Widząc cię uśmiechnęła się szeroko i pomachała do ciebie. Kiedy wylądowaliście, od razu podeszła.
- Widzę, że coś znalazłeś. I jeszcze przyprowadziłeś kogoś ze sobą- stwierdziła Vandelopa.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-05-11, 13:21   

Ach więc chciałby dołączyć do dziewczyny? No to się zobaczy jak będzie chciała, ja tam nie mam nic do gadania. Udało mi się znaleźć Vandelopę i resztę ekipy, pokazałem jej łup i szybko powiedziałem w ludzkim języku jak poznałem Spearowa
~ Spearow pytał się czy mogłabyś mu pomóc stać się silniejsza~
Popchnąłem lekko do przodu ptaka aby ten nie był aż tak nieśmiały, czy coś przecież Vandelopa go nie zje. To oni muszą się zakumplować a ja w tym czasie wzleciałem w powietrze i czujnie wypatrywałem czy ktoś podejrzany się tutaj nie zbliża.
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.