Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-08-12, 14:54
[Poke] Przygoda Kaiwe [+18]
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-06-21, 14:08   

Podczas podróży poczułem zmęczenie więc usiadłem sobie na ramieniu trenerki i zasnąłem na chwilę, tak naprawdę obudził mnie jej głos kiedy powiedziała coś o leczeniu. Rozejrzałem się szybko po okolicy aby ogarnąć gdzie się znalazłem a potem chwilkę się zastanowiłem. Badania? Co?
~Po co Vanda, przecież jestem pełen sił! Fakt, nie mając pokeballa trochę jestem zmęczony ale nic poza tym... no chyba że nalegasz...~
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-06-23, 21:23   

- Chyba nie boisz się dobrotliwej siostry Joy, co? Spokojnie, przecież nie zrobi ci krzywdy. Poza tym będę tu na was wszystkich czekać
Nie było więc rady i niebawem wraz z przebywającymi obecnie w pokeballach towarzyszami podróży zostałeś zabrany do jakiegoś gabinetu na badania. Nie były jakieś szczególnie uciążliwe. Na koniec Joy spryskała was wszystkich jakimś specyfikiem, po którym poczułeś się jak nowo narodzony i zmęczenie nieco cię puściło. Hm, może nie tyle zmęczenie co różne towarzyszące mu bóle, chociażby w skrzydłach.
Vandzia dotrzymała słowa i czekała na was wszystkich przy ladzie. Była sama, najwyraźniej wasza tymczasowa towarzyszka podróży gdzieś się ulotniła. Rudowłosa musiała już załatwić jakiś pokój na nocleg, bo potem od razu się tam skierowała.
- Chcesz coś zjeść? Osobiście jestem zbyt zmęczona, po prostu się przechlapię pod prysznicem i idę spać- stwierdziła.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-03, 10:05   

Byłem nieco sztywny kiedy siostra Joy mnie badała, sam nie wiem dlaczego ale jakoś tak wyszło. Rozluźniłem się dopiero kiedy po spryskaniu tym czymś, wszelakie bóle i zmęczenie mnie opuściło. No, źle nie było ale i tak cieszyłem się kiedy wróciłem do Vandy. Kiedy zaproponowała jedzenie jak najbardziej pokiwałem głową że chcę coś zjeść, najlepiej te jagody co dzisiaj zebraliśmy.
~Dobrze to chodzimy spać
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-03, 11:34   

Dziewczynka od razu sięgnęła do plecaka i wyjęła ci kilka ze zdobycznych jagód. Zadowolony wcinałeś je sobie, a twoja opiekunka w tym czasie poszła zażyć kąpieli. Najedzony, w całkiem niezłym humorze, powolutku ułożyłeś się do snu. Nie pamiętałeś momentu kiedy Vandelopa wróciła spod prysznica. Zwyczajnie cię ścięło i spałeś sobie w najlepsze. Prawdę mówiąc tej nocy nic ci się nie śniło. Obudziłeś się po prostu z samego rana, jak to ci się już wcześniej zdarzało. Aczkolwiek nie byłeś jedynym obudzonym. Vandelopa co prawda jeszcze leżała w łóżku, ale kompletnie pochłonięta ekranem Pokedexu, coś w nim sprawdzała. Rudowłosa nawet nie zauważyła, że już nie śpisz. Ciekawe co ją tak pochłonęło?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-04, 00:11   

Uwielbiam spać ale sam też budzę się dość szybko, dzisiaj znowu poczułem że napadła mnie totalna obojętność. Znowu. Zaczynam mieć tego dosyć...oby ten dzień zleciła szybko. Nawet za cenę nudzenia się. Zauważyłem że Vanda coś przegląda więc tak po prostu skoczyłem na jej łóżko i zapytałem
~ Pochwal się co oglądasz?? Wiadomości? Mapę? Hm?
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-09, 15:14   

Niewiele myśląc postanowiłeś rozwiać swą ciekawość. Na dźwięk twego głosu i nagłego pojawienie się tuż przy niej, dziewczynka aż się wzdrygnęła.
- Jeju, nie strasz mnie tak z rana- skarciła cię, ale wyraźnie żartobliwym tonem.
- Właściwie to oglądałam wcześniej transmisję z jakiejś walki i widziałam jak jakiś gość zrobił ciekawy manewr wymijający z wykorzystaniem Dig. Spodobało mi się. I tak patrzę w pokedeksie i wychodzi, że ciebie i Seviego dałoby się tego ataku nauczyć. Chciałbyś? Nie wygląda to na coś skomplikowanego, sprowadza się w sumie do dość szybkiego kopania.
Cóż twoja wola panie. Technicznie rzecz biorąc czasu mieliście jak lodu, bo i nigdzie się wam nie spieszyło. Jak na razie nie widać za wami jakiegoś pościgu, co w sumie było z jednej strony spoko, ale z drugiej też niepokojące. Opcje były dwie- albo szanowny tatulek pogodził się z wolą córki, albo też przypałęta się w najmniej spodziewanym momencie. Ciort wie co o tym myśleć...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-07-19, 23:49   

Przyjzalem się temu nieco jeszcze nierozbudzony, kopanie w ziemi nie wydawało się być trudne ale pewnie męczące. Potem pewnie dochodzi się do wprawy i wuala mam ruch Dig. Teraz nie myślę o Skayu mam go gdzieś, lepiej jednak aby dał sobie spokój ~Spoko mogę spróbować! ~
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-07-24, 09:35   

Dziewczynka wydawała się zadowolona z twojej zgody. Co prawda nie był to jeden z tych jej wybuchów entuzjazmu, ale widać było, że cieszyła się.
- Świetnie. W takim razie zaczniemy ćwiczyć jeszcze dziś- stwierdziła, przyklaskując w dłonie.
- Ale najpierw muszę się ogarnąć. No i trzeba by coś zjeść.
Słusznie. Głupio by było babrać się w ziemi na pusty żołądek. Tak więc kiedy Vandzia już się umyła, ubrała i ogólnie stwierdziła że jest zdatna do wyjścia z pokoju, potuptaliście na parter do stołówki. Posiliwszy się tutejszym, w pełni darmowym (co jeszcze bardziej radowało serce) jedzonkiem, mogliście myśleć o treningu.
- Dobraaa, to gdzie by tu pójść, aby nikomu nie przeszkadzać...- zastanawiała się Vandzia po wyjściu z budynku.
No, ostatecznie ów atak sprowadzał się do kopania dołu w ziemi, a na coś takiego lepiej wybrać miejsce, gdzie nie kręci się zbyt wielu ludzi, aby nikomu nie przeszkadzać. No i by nikt się nie połamał, gdyby niechcący wlazł w taki dołek, którego nie zauważył.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-05, 21:06   

Porozglądałem się po okolicy kiedy ona już zrobiła to co chciała, ja sam się najadłem na stołówce, gdzie można by poćwiczyć? Jedyna myśl jaka przyszła mi do głowy to
~Do lasu Vandzia, do lasu!
Wzbiłem się w górę i wręcz zmusiłem ją aby poszła za mną. Las jest super a poza tym można spotkać tam dzikiego pokemona który może zechce zawalczyć! O tak! Mogę walczyć, bardzo się nudzę i nawet teraz zaraz idę w mordobicie.

//sry że tak długo czekalas ;-;
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-05, 22:32   

Luzik ;P Przy okazji przypominam o eventełku w dziale.

Pełen entuzjazmu wystrzeliłeś w powietrze jak strzała. Vandelopa próbowała wołać, abyś zwolnił, ale na wiele się to nie zdało. Rada nie rada, ale musiała za tobą po prostu biec. Ty tymczasem z zacieszem na pysku błyskawicznie doleciałeś między drzewa, wesoło przemykając pomiędzy gałęziami. Aż paliłeś się do działania i... chyba twe pragnienia zostały wysłuchane. Niespodziewanie na coś wpadłeś. A był to pajączek w postaci Spinaraka. Średnio zadowolonego z tego faktu Spinaraka. Pajączek nie szczędząc ci bluzgów, wyraźnie gotował się do walki. Całkiem niezła okazja, co?

Archen - 100HP
Spinarak - 100HP
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-06, 22:32   

No proszę mówisz i masz! W sumie to nie pamiętam jaki typ ma jeszcze Spinaraka prócz typu robaczego. Tak czy inaczej najpierw celuję w niego swoim Leer i chowam się za drzewem w celu uniku i zastosowaniu go Steel Wings. Aby był wolniejszy używam Scary Face a ostatnim atakiem jest oczywiście Ancient Power
Staram się wykorzystać drzewa jako tarcze no i do utrudnienia trafienia mnie.
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-09, 20:04   

Od razu przystąpiłeś do działania. Na początek skutecznie obniżyłeś obronę pajączka i skutecznie schroniłeś się przed ciśniętym w twoją stronę Poison Sting. Następnie zaatakowałeś stalowym skrzydłem- celnie, ale niestety dałeś się trafić String Shot, który to nieco obniżył ci szybkość. Nic dziwnego- lepliwa sieć od razu przylgnęła do twoich piór. Następnie zrobił się ciekawie, bo... obaj użyliście Scary Face i obaj skończyliście z obniżoną szybkością. Na szczęście na koniec odkułeś się skutecznym Ancient Power, który to podwyższył ci przy okazji to i owo oraz udało ci się uniknąć kolejnego String Shot. Ciekawie, ciekawie.

Archem - 100HP, obniżona szybkość o 2 stopnie, podwyższone atak, obrona, s. atak, s. obrona o 1 stopień
Spinarak - 70HP, obniżona obrona i szybkość o 2 stopnie
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-11, 19:57   

Faktycznie zaczęło się dziwnie ale nie czas na rozmyślania! Przez chwilę miałem pomysł aby jakoś zrzucić z siebie tę sieć ale już olać to. Zaczynam teraz atak od Dragon Pulse a potem używam Steel Wing. Po tych atakach stawiam na Quick Attack, Head Smash i Pluck w takiej a nie innej kolejności. Nadal staram się robić uniki używając do tego drzew czy chowając się w górę a dokładnie między konarami drzew.
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-08-13, 20:56   

Postanowiłeś zacząć od ataku typu smoczego, jakim był Dragon Pulse. Udało ci się trafić, ale niestety oberwałeś od Constrict. Na szczęście pajączek nie obniżył ci tym atakiem szybkości. Potem Steel Wing- ten niestety chybił, podobnie jak kolejny String Shot w wykonaniu pajączka. Trafił za to Quick Attack oraz... kolejny Constrict, ale i tym razem nie udało się podziałać z twoją szybkością. Niestety nie trafił Head Smash, który to i tak dodatkowo powodował u ciebie obrażenia. Wyszło, że cały wysiłek na marne. Na szczęście trafił Pluck, więc mogłeś się co nieco odgryźć pajączkowi. Wygląda na to, że to już końcowa sprawa...

Archem - 60HP, obniżona szybkość o 2 stopnie, podwyższone atak, obrona, s. atak, s. obrona o 1 stopień
Spinarak - 30HP, obniżona obrona i szybkość o 2 stopnie
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-17, 00:43   

Czując w sobie adrenaline i bojowy zapęd, krzyknąłem doniośle i zaatakowalem go najpierw Ancient Power i od razu wzniosłem się wysoko w górę. Chciałem zniknąć mu z pola widzenia i nagle pojawić się za nim uderzając swoimi Steel Wings a potem Rock Throw i od razu Dragon Pulse. Na zakończenie niech będzie Leer i ile ten jeszcze wytrzyma. Oczywiście staram się aby ten mnie nie trafił za bardzo swoimi atakami.
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.