Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-07-20, 14:58
Jennifer Wolf - W górę po szczeblach organizacji.
Autor Wiadomość
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-05-25, 23:16   

-Nie przesadzam teraz. Nasze dwie misje zrobiliśmy z palcem w nosie. Nikt nas nie zatrzyma. Mówi zadowolona i uśmiecha się szczerze do Ciebie. Po czym znów przeszła do tematu mega ewolucji. - Wiem, ale jeśli się przyłożymy i będziemy brali misje gdzie musimy walczyć to uda nam się dzięki temu wzmocnić. Walka to najlepszy trening. Cały czas jest podekscytowana. -U ciebie Aron i Gastly musza być na celowniku. Sorry Deino. Mówi do smoczka, a ona wygląda na obrażonego. -A u mnie Snorunt.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Vanitas


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 70
Wysłany: 2018-05-26, 22:26   

- Ja wiem, że jesteśmy za mocne. - mruknęła już z powracającą arogancją w głosie, słowa Scarlet zadziałały jak paliwo dla jej charakteru. - Jak mówiłam wcześniej... Jeszcze góra, rok i będziemy na samej górze. - dodała z promienistym i pewnym siebie uśmiechem... Choć lekko jej brew drgnęła, gdy usłyszała, na jakich pokemonach powinna się skupiać. Nie lubiła słuchać rad do czegoś, co według siebie, robi idealnie.
- Wolę najpierw z Deino zrobić pogromcę słabiaków, już nieźle ich rozwala, ale jak ewoluuje... Jakaś tam mega-ewolucja, to będzie pikuś. Gastly i Aron przyjdą z czasem! - rzuciła z tonem, jakby pouczała jakiegoś bachora.
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-05-27, 16:50   

-Nie wątpię w to. Powiedziała zadowolona z tego faktu. Twoja towarzysz spokojnie wysłuchała twojego zdania. -Dobrze. Jak chcesz. Do niczego cię nie zmuszam. -Odpowiedziała ze szczerością w głosie, ze nie miała złych zamiarów, a chciała tylko doradzić przyjaciółce. Kiedy zjadła oparła się na moment na krześle by wszystko się ułożyło. -Aaaa i koniec z takimi składankowymi sekwencjami. Od teraz idziemy drogą siły. Może i jestem pacyfistką, ale poświecę się po to by moja mała rodzinka była silna.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Vanitas


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 70
Wysłany: 2018-06-01, 23:37   

- W końcu! - rzuciła z wyczuwalnym triumfem w głosie, zginając przy tym rękę, by podkreślić swoje zadowolenie ze słów Scarlet. - Pacyfizm, bym rozważała jeszcze przy kimś tego wartym, ale zazwyczaj trafiamy na kompletnych frajerów, którzy potrafią tylko wyzywać się na swoich pokemonach. Prosta między oczy, będzie idealna. - dodała z ogromnym zadowoleniem, kładąc energicznie rękę na ramieniu Blaze, w ramach pokazania ogromnego poparcia dla tego pomysłu.
- Swoją drogą. Skoro idzie nam tak wspaniale, może zwiększylibyśmy obroty i dziś wzięli jeszcze jakąś misję? - zapytała już spokojniej.
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-01, 23:45   

-Pewnie! powiedziała zadowolona. Każda z was szybko się ogarnęła i pomknęła do miejsca gdzie są tablice. Nie ma dużo ludzi, a okazuje się, ze niedawno tablice były zmieniane. Pojawiły się nowe misje. Blaze ma już oczy jak 5 zł i ma uśmiech jakby dostała masę cukierków. Podeszła do jednej i szybko przeczesała je wzrokiem. -Mam! Sięga do najwyższego zadania. Pomógł jej z tym Gligar. -Dziękuję ci. Pogłaskała go, a on był bardzo zadowolony z Siebie. -Na terenie Nacrene City znalazł się pewien koleś od zespołu Rocket. Okazało się, że zabiera pokemony wszystkim trenerom jakim tylko może. CO powiesz na to byśmy lekko zmieniły mu plany?
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Vanitas


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 70
Wysłany: 2018-06-03, 14:46   

- Widzę, że nie jest tak tragicznie jak wczoraj z nim. - rzuciła zadowolona, że jej koleżanka podołała temu... W przeciwnym wypadku miałaby materiał pod kpiny z jej osoby.
- Będziemy tłuc jakiegoś gościa z innego zespołu? Miła odmiana. Bierzemy! - rzuciła z bojowym tonem głosu. Już się paliła do walki i pokazania kolesiowi siły Deino oraz Gastly'ego... Aron raczej popatrzy, niestety nie miała co do niego wielkich oczekiwań na obecną chwilę. Może i był wytrzymały, ale... Za słaby.
  
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-05, 19:35   

Blaze od razu schowała zlecenie do kieszeni w uniformie i ruszyła w stronę portali. Zaraz po tym byłyście w mieście. Byliście w ciemnej uliczce za blokami mieszkalnymi. -Dobra. Teraz wyjść, zrobić szybko rekonesans i sprawdzić gdzie jest. Rozdzielamy się jakoś czy szukamy razem? Zapytała i poprawiła lekko strój gdy wychodziła na jasną od słońca ulicę. Był piękny, słoneczny dzień. Wiał lekki wiatr przez nie było aż tak dobrze czuć ciepła, które dawało słońce. Sporo trenerów oraz ludzi chodziło po obu stronach chodnika na danej uliczce.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Vanitas


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 70
Wysłany: 2018-06-15, 14:45   

- Myślę, że lepiej razem. Jak się zgubimy w tym mieście, to będzie aż żałosne. - rzuciła Jennifer, wkładając ręce do kieszeni i podążając za Blaze. Już się bała ile potrwa poszukiwanie jednego człowieka w tak wielkim mieście, a jak rozpozna te uniformy to równie dobrze można już wracać do bazy.
- Jak myślisz, ile nam zajmie poszukiwanie tego gościa? - rzuciła z nudów, chcąc znaleźć jakiekolwiek pocieszenie w swych pesymistycznych przewidywaniach. Przy rozglądała się, ludzi było tutaj sporo... Co prawda, to duża ilość frajerów do zmiażdżenia kiedyś ale nie dzisiaj... Przynajmniej nie w tej chwili, zarobek mógłby być niezły z pokonywania jakiś bliżej nieznanych trenerów.
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-21, 21:04   

Blaze uśmiechnięta wychodzi z zaułka. Zaczynacie iść ulicą z resztą przechodniów. -Nie wiem Jennifer. Dlatego mam pomysł. Gligar. Wypuszcza jednego ze swoich stworków. -Posłuchaj mnie mój ty zły pokemonie. Chce, ze byś szybował nad miastem i szukał pewnego osobnika. Ma czarny uniform z R na klacie. jest to czerwona litera. Jak tylko go zobaczysz wracasz do nas i pokazujesz gdzie jest. Będziemy szli cały czas prosto ulicą. Szukaj głownie w ciemnych alejkach. Pokemon uśmiechnięty wzlatuje od razu i szuka. -I zanim coś powiesz. U niego zły to komplement.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Vanitas


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 70
Wysłany: 2018-07-13, 21:08   

- Ten typek naprawdę afiszuje się z tym, z jakiego gangu pochodzi? - zapytała niedowierzając, niby fakt, że Ona wraz z Blaze też nosili uniformy Plasmy, ale w przeciwieństwie do bandytów takich jak Rakietowcy, Oni działają w słusznej sprawie.
- Komplement? - mruknęła sama do siebie, śledząc wzrokiem odlatującego pokemona, najwidoczniej już trochę się dogadali. - No to widzę, że mogę się z nim polubić. Deino nie mam już o co obrażać, więc mam nową ofiarę! - zaśmiała się ze swojego skromnego żarciku.
- Swoją drogą. Te malutkie misje robią się powoli nudne, wiesz czy może coś grubszego się szykuje?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.