Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Poke] Przygoda Galla [+18]
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-24, 12:26   [Poke] Przygoda Galla [+18]



Wyjąc podwyższyłeś sobie nieco atak, a merdając ogonkiem osłabiłeś obronę ptaka. Akurat w sam raz zanim ten ostatni wziął i zebrał się do ataku swoim Agility. Było ciężko, ale w porę udało ci się uskoczyć na bok. Potem zaatakowałeś swoim Emberem, dość skutecznie trzeba przyznać. Skarmory oberwał srogo, nie tylko ze względu na twój podwyższony atak, ale i naturalne zależności typów. Przez chwilę wydawało ci się nawet, że końcówki jego piór jakby się lekko nadtopiły. Tymczasem Skarmory się zeźlił i zaatakował Aerial Acem. Cóz, tego nie dało się uniknąć. Korzystając z chwilowego zbliżenia, zaatakowałeś Scratch. Skarmory zaś próbował Metal Claw, ale wielkiej krzywdy to on ci tym nie zrobił...

Kasai - 80HP, podwyższony atak
Skarmory - 65HP, obniżona obrona
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2017-03-27, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-04-25, 18:22   

Jak się można było spodziewać, ogień skutecznie niszczył metal, a jeszcze przecież trochę się wzmocniłem, a wroga osłabiłem. Aż się uśmiechnąłem złośliwie, widząc że nadtopiłem pióra ptaszydła, a to przecież był tylko Ember. Mam przecież jeszcze jeden ognisty (w pewnym sensie) atak do wypróbowania. Dlatego czekam aż Skarmory będzie leciał w moją stronę i nie będzie miał zbyt dużych możliwości uniku. Wtedy dmucham mu z całą mocą Heat Wave prosto w dziób. Następnie atakuję Emberem, nim zdoła się pozbierać. Co potem? Potem atakuję na zmianę Emberem i Heat Wavem, choćby przeciwnik miał się całkiem roztopić. Nie będę go żałował. Jak będzie trzeba się od niego uwolnić, bo mnie zaatakuje z bliska, drapię Scratchem po oczach i oddalam się, by dalej pluć gorącem.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-28, 17:01   

Szybko poznałeś bardzo użyteczną zależność między waszymi typami. Tymczasem ptak pędził na ciebie z zamiarem użycia Peck. Dobrze się składało, bo "przywitałeś go srogim Heat Wave. Nauka u lisiej rodziny nie poszła na marne- Skarmory zaliczył lekkie grillowanie. Potem zrobiłeś unik i poczęstowałeś go na odchodne Emberem. Też zadziałało. Ptak ledwie isę trzymał, ale jeszcze wykrzesał w sobie siły na zaatakowanie Aerial Acem. Cóż, tego nie mogłeś uniknąć, ale za to twój następny Heat Wave zakończył sprawę. Skarmory z brzękiem spadł na ziemię, cały osmolony. Pokasłując niezdarnie poderwał się do lotu, umykając jak nie pyszny.
- A w dupie z takim mięskiem!- usłyszałeś jeszcze.
Tymczasem zaliczyłeś kolejne starcie, w którym jak się dobrze zastanowić, jedyną trudnością był fakt, że wcześniej zaliczyłeś upadek z dużej wysokości, "przemieszanie" ze skałami i kilka minut wędrówki. Ale opłaciło się. Czułeś, że coś się zmieniło. Że nabyłeś jakąś nową umiejętność...

Zdobywasz 1,5lvl za walkę
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-04-29, 09:41   

Aw, jeszcze dwa poziomy i ewolucja xD
Opisywanie tego będzie takie zabawne
--------------

Co za idiota z tego Skarmory. Myślał, że żelastwo może pokonać ognistego lisa, takiego jak ja. No to ma teraz za swoje. Czuję się dumny z siebie, że tak go podsmażyłem. Nie ma co w tym Heat Wave jest moc. Mimo wszystko opłaciło się spędzić tyle czasu ucząc się go. W sumie ptaszysko okazało się dobrym workiem treningowym. Czuję się silniejszy po tej walce i chyba odkryłem w sobie nową umiejętność. Trzeba ją będzie potem wypróbować.
Dobra, to mogę wrócić do tego, co ptaszydło mi przerwało. Co to miało być? Hmy… A tak! Miałem sobie chwilę odpocząć przed dalszą podróżą. Jednakże rozglądam się uważnie po okolicy i zastanawiam. Po chwili dochodzę do wniosku, że lepiej będzie pójść trochę dalej nim klapnę na ziemi. Nie chciałbym, aby ten pieczony Skarmory wrócił z kolegami, albo przeszkodził mi jakiś inny pokemon. Tak więc jeszcze sobie trochę piję ze strumienia, a potem idę w kierunku skały, szukając innego miejsca zdatnego na odpoczynek.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-29, 18:28   

/Ano, ale to jeszcze troszkę. W ogóle pierwotnie miałam ci dać poziom bez połówki, ale stwierdziłam, że dam ci poznać nowy atak xD

Postanowiłeś na wszelki wypadek nieco się przemieścić, zanim zacząłbyś sobie leniuchować. Potuptałeś kawałek wzdłuż strumyka, aż natknąłeś się na miejsce gdzie zakręcał. Dookoła pełno było dużych głazów, w sam raz na jakąś kryjówkę, gdyby ktoś się napatoczył. Potem napiłeś się troszkę, poleżałeś w cieniu. Zaczęło ci burczeć w brzuchu, ale w pobliżu nie widziałeś nic zjadliwego. Zaraz, nic? A ten mały, fioletowy ogonek wystający z krzaków kawałek stąd? Ani chybi jakaś Rattata. Malutka myszka to trochę nędzny posiłek, ale ostatecznie zawsze posiłek. Wydawała się bardzo zajęta, więc najpewniej nawet cię nie zauważyła. To jak? Małe polowanko?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-05-04, 17:10   

Cóż, napiłem się, znalazłem kryjówkę wśród okolicznych głazów i odpoczywałem. Niestety pojawił się pewien problem. W brzuchu zaczęło mi burczeć. Już miałem zdecydować się skorzystać ze swoich zapasów, gdy wypatrzyłem fioletowy ogonek wystający z nieodległych krzaków. Cóż, biorąc pod uwagę, że ponoć w górach ciężko o żarcie, lepiej zapasy zachować i skorzystać z nadarzającej się okazji. Dlatego wstaję i zaczynam się skradać w stronę tamtych krzaków, tak, by nie zostać zauważonym i żeby wiatr nie zaniósł tam mojego zapachu. Jak będę dość blisko, skaczę w krzaki z kłami i pazurami, by dorwać gryzonia.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-05, 14:42   

Podkradłeś się do myszki niczym rasowy kocieł. Pomalutku, po cichutku... Nawet nie zauważyła twojej obecności. Kiedy byłeś już stosunkowo blisko, wybiłeś się łapami i skoczyłeś na nią. Rattata była malutka, z początku wydawało ci się, że już ją masz, ale tak się wyrywała, że aż ci się wysmyknęła. Myszka zaczęła biec, a ty za nią. Niestety, mała nie miała szczęścia do szukania kryjówek- dosłownie dała się zapędzić pod goła ścianę w postaci jednego z głazów. Tam udało ci się ją dopaść i jednym mocnym ugryzieniem uśmiercić. Cóż, może wielka uczta to nie była, ale udało ci się napełnić żołądek. Teraz, kiedy wypocząłeś i podjadłeś mogłeś myśleć o dalszej wędrówce.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-05-06, 07:41   

Podkradłem się do gryzonia tak, że nawet nic nie zauważył. Kurczę, nie wiedziałem, że tak potrafię. Potem z wielkim uśmiechem skoczyłem na Rattatę, ale ta okazała się na tyle małą, iż mi się wysmyknęła. Zaczęła uciekać, a ja wkurzony za nią. Na szczęście głupia dała się zapędzić w kozi róg, gdzie dokonała żywota i znalazła się w moim brzuchu. Chmy, niezbyt go wypełniła, ale zawsze coś. Nagle jednak zrobiło mi się dość dziwnie, gdy pomyślałem o przeszłości. W Sanktuarium jadłem głównie jagody, a teraz kurczę jakimś drapieżnikiem się stawałem. Nawet poczułem odrobinę żalu z powodu uśmiercenia gryzonia, chociaż nie jestem szczególnie czułym, czy społecznym pokemonem, ale trzepnąłem głową, by pozbyć się tych myśli. Musiałem wypełnić zadanie powierzone mi przez matkę i musiałem jakoś przeżyć. Dobra, ruszam dalej do tej ptasiej skały. Odpocząłem, zjadłem, no i napiłem się, więc mam siłę. 
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-07, 12:09   

Kiedy podjadłeś i wypocząłeś mogłeś ruszać dalej. Droga sprawiała ci mniejsze lub większe trudności, ale przynajmniej nikt cię nie niepokoił. Były momenty kiedy musiałeś ostro pracować pazurami, aby znowu nie zaliczyć bolesnego upadku, jednak uparcie parłeś naprzód. W końcu miałeś swoje zadanie do wykonania. Zaczynało się już robić ciemnawo i powoli rozważałeś, gdzie by tu się ulokować na noc, kiedy niespodziewanie w ostatnich promieniach słońca zamajaczył cel twojej wędrówki- ptasia skała. Gdzieś tutaj mieszkał ten Braviary, o którym wspominały lisy. Ha, tylko że na razie nie widziałeś gdzie też może mieć to swoje lokum. Wolisz poczekać w jakiejś dziurze do rana, czy ryzykować kolejną wspinaczkę w ramach poszukiwań owego orła?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-05-09, 07:56   

Dalsza droga nie była aż taka łatwa. Musiałem się wysilić nieźle, by miejscami nie zlecieć, ale nie pojawiła się żadna przeszkoda, która uniemożliwiłaby mi dalszą wędrówkę. Zaczynało się już ściemniać, gdy wreszcie ujrzałem swój obecny cel: skałę w kształcie ptaka. Uśmiechnąłem się na ten widok. Zawsze to jakiś mały sukcesik. Gdzieś tutaj powinien mieszkać ten Braviary, którego na razie nigdzie nie widzę. No dobra, kończyć na dziś i szukać miejsca do spania, czy jeszcze spróbować wspiąć się na skałę? Zacząłem się zastanawiać. W końcu z hardą miną chuchnąłem płomieniem na znak podjęcia decyzji. A idę! Wspięcie się tam na górę będzie świetnym uwieńczeniem tego dnia. Ruszam więc do skały i staram się iść naprzód możliwie najbezpieczniejszą ścieżką.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-09, 18:00   

Nie zważając więc na coraz większe ciemności, potuptałeś ku skale. Dojście tam nie stanowiło problemu. Schody pojawiły się dopiero kiedy stwierdziłeś, że nie ma innej rady i trzeba się wspinać. Dość ciężko było wyszukiwać sobie odpowiednie wypukłości stanowiące wystarczające miejsce oparcia. Byłeś jednak bardzo uparty i tak powolutku, powolutku piąłeś się coraz wyżej. Bywały chwile kiedy spod twoich łap spadały w dół jakieś drobne kamyczki czy odłamki skał. Raz czy dwa, traciłeś oparcie i zsuwałeś się kawałek. Byłeś już nawet blisko "dzioba" kiedy niespodziewanie wypadło ci zawisnąć na przednich łapach, gdy chwilę wcześniej skały spod tylnych z łoskotem runęły ku bezkresnemu "dołowi". Robiło się ciut nieciekawie, bo nijak nie mogłeś znaleźć miejsca, coby się oprzeć. Dyndałeś więc tak, ani w jedną, ani w drugą stronę. Nagle jednak nadeszło wybawienie.
- Kto do jasnej nieopierzonej się tu tak tłucze?!- usłyszałeś czyjś poirytowany głos.
Zaraz też usłyszałeś łopot skrzydeł i coś sfrunęło ku tobie.
- Nie za późno na takie wspinaczki, lisiasty?- zagadnął Braviary, zawisając obok.
- Pozwolisz, że ukrócę ci tej rozrywki- dodał, delikatnie, acz stanowczo chwytając cię w swoje szpony.
Takim sposobem zostałeś przetransportowany do gniazda poke-orła. Umiejscowione było we wgłębieniu tuż pod skalnym "dziobem". Choć nie było tam jakichś luksusów, było względnie przytulnie. Aczkolwiek jeśli ciężko było się tu dostać komuś pozbawionemu możliwości lotu, to opuszczenie tego miejsca wiązało się ze skokiem w przestrzeń.
- No, to teraz wyjaśnij mi proszę czemu budzisz stare ptaszysko z drzemki- zagadnął orzeł moszcząc się na czymś, co w założeniu chyba miało być gniazdem.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-05-11, 08:49   

No to dałem się ponieść brawurze, nie ma co. Wspinaczka na dość stromą skałę przy zapadających ciemnościach. Szczerze mówiąc nieźle mi szło, chociaż czasami się zsuwałem. Niestety, kiedy byłem już blisko szczytu, głazy pod moimi tylnymi łapami spadły z łoskotem na dół, a ja nijak nie mogłem się podciągnąć. No i wisiałem chwilę jak strach na wróble, bynajmniej nie przestraszony, a wkurzony swoją głupotą oraz brakiem wyjścia z sytuacji. Wtedy pojawił się jakiś podirytowany pokemon. Uśmiechnąłem się na jego widok. To był Braviary, może ten Braviary, którego tutaj szukałem.
- Ja się tłukę i może już późno, ale wyzwanie większe – mruknąłem na jego gadkę.
Na szczęście ptak mnie od razu, nie tyle wciągnął na górę, a zabrał do swojego gniazda w tej ptasiej skale.
- Dzięki – mówię na to. – Co do mojej tutaj wizyty, nazywasz się Sky, prawda? Seko mnie przysyła. Ponoć mógłbyś mi pomóc przedostać się przez góry na zachód, tam gdzie żyją ludzie – prosto z mostu walę z czym przychodzę.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-12, 14:47   

Orzeł w międzyczasie zaczął sobie czyścić pióra. Aczkolwiek nie ignorował cię i słuchał z czym przychodzisz.
- Seko, powiadasz? Hm, w sumie to dawno nie odwiedzałem lisiastych. Co tam u nich słychać?- zainteresował się ptak, nie przerywając poprawiania upierzenia.
Po dłuższej chwili skończył, wyraźnie zadowolony z efektu. W końcu spojrzał ci w oczy i rzekł:
- Zgadza się, nazywam się Sky. Aczkolwiek bardziej od twojego imienia, mój futrzasty przyjacielu interesuje mnie po co chcesz się pchać do ludzi. Ani to rozsądne, ani bezpieczne. A więc?
W sumie orzeł nie dokonał wielkiego odkrycia. Sam miałeś świadomość, że to co robisz jest co najmniej szalone, ale nie miałeś wyjścia.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Galliusz 
Do some magic



Wiek: 29
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1097
Skąd: Magic Place
Wysłany: 2016-05-13, 07:51   

Trochę mnie irytowało, że orzeł sobie w najlepsze czyści pióra podczas rozmowy. Może i mnie słuchał, ale uważam to za nieuprzejme z jego strony. Niemniej starałem się zignorować to. Przynajmniej potwierdził, że on to Sky, a ja nie trafiłem na jakiegoś innego przypadkowego Braviary.
- U lisów wszystko w porządku. Wszyscy zdrowi i mają się dobrze – odpowiadam na pierwsze pytanie Sky’a. – A co do celu mojej wędrówki na ziemie ludzi, chcę się przez nie przedostać aż nad morze. Muszę tam kogoś znaleźć, co jest bardzo ważne dla mnie – odpowiadam na drugie. – I nazywam się Kasai. Jestem z Sanktuarium, może o nim słyszałeś. – przedstawiam się jeszcze.
_________________


Mazirra | Box | Bank
Sparks | Box | [url=pokemoncrystal.pl/topics27/3462.htm#69590]Bank[/url]
Kasai | Reshi

Jezioro | Kopalnia | Ogród
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-05-15, 10:44   

- Tak, tak, miło mi- odparł orzeł kiedy się przedstawiłeś.
Kiedy natomiast wspomniałeś o swoim domu, ptak wyraźnie się zasępił i nie odzywał przez dłuższą chwilę, wyraźnie nad czymś się zastanawiając.
- Pierwsze słyszę- odrzekł w końcu.
- Najwyraźniej nieco zbyt rzadko wypuszczam się w tamte strony. W każdym razie nie zrozum mnie źle, lisiasty, ale jestem zmęczony i chciałbym już zasnąć. Wrócimy do tej rozmowy jutro, a tymczasem rozgość się
Cóż, nie bardzo było czym i gdzie się rozgościć. Poza orłem było tu tylko jeszcze trochę miejsca, że może zmieściłby się tu drugi o podobnych gabarytach, aczkolwiek nie byłoby im zbyt wygodnie. W każdym razie to całkiem niezła okazja, aby w spokoju się przespać.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.