Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chatka Hagrida
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-04, 22:39   Chatka Hagrida


...czyli zasady Anki ~

rysunek by Gwen Brown


~ CZĘSTOTLIWOŚĆ I DŁUGOŚĆ ODPISÓW ~

akapitMoi gracze muszą być aktywni, przez co rozumiem odpisywanie +/- raz dziennie (odwdzięczę się tym samym). Wiadomo, że jeśli macie natłok obowiązków, wyjazd itp., nie wyrzucę Waszych przygód i grzecznie zaczekam, aż wszystko pozałatwiacie (byle nie łamać regulaminowego czasu!), ale jeśli zamierzacie odpisywać co 4 dni bądź rzadziej, nie zajmujcie miejsce D:
akapitOdpisów nie daję raczej długich, chyba, że mnie najdzie wena. Prosiłabym Was również o to, byście nie trzaskali ściankami, które nie wnoszą wiele do gry. Wolę konkrety, które szybko przeczytam i równie prędko na nie odpisze. Oczywiście nie zabraniam dłuższych postów, ale żeby były wartościowe, a nie lanie wody.

~ O PRZYGODACH ~

akapitBardzo ważna jest dla mnie fabuła, a co za tym idzie podział na "wszystko z przygody" i "wszystko spoza przygody". Co to znaczy? Zarówno Pokemony jak i ekwipunek (nie dotyczy pieniążków!) musicie rozdzielić na przygodowe i pozaprzygodowe. Wszystkie stworki czy itemy zdobyte poza grą totalnie mnie nie interesują, możecie robić z nimi, co zechcecie itd. Ja się skupiam na grze i chcę, żeby moi gracze zdobywali w niej, trenowali i ewoluowali stworki, nigdzie indziej, a także żeby nie podróżowali z 100l wody oraz 50 kanapkami w plecaku :/ Wiem, iż może wydawać się to creepy, że nie można sobie kupić w forumowym markecie kamyka i ewoluować nim stworka z przygody albo nakarmić enigmą ze straganu, ale obiecuję - jeśli spełnicie zasadę o częstotliwości odpisów, akcja będzie toczyła się szybko, a jednego Poka nie będziecie łapali miesiąc.
akapitZnajcie mą dobroć, bowiem pozwalam na dodawanie fabularnym stworkom poziomu i ataku z comiesięcznego bonusu oraz poziomu z mini-eventu. Byleby nie ewoluować podopiecznych poza grą, jeśli zdobyliby odpowiedni poziom dzięki lvl z któregoś bonusu.
akapitWalki i treningi planuję często, o ile gracz będzie wykazywał ku temu zainteresowanie (jeśli nie to proszę nie marudzić, że poziom wolno się wbija), jednak nie będą one przeprowadzane systemem forumowym. Zero liczenia, bardziej jak w anime, a w taktykach ważna jest pomysłowość zamiast nawalania najsilniejszymi atakami. Limit ataków na post wynosi 4.
akapitZachęcam do kompletowania pokedexa nowymi Pokemonami (wliczam wyłącznie te zdobyte w przygodzie). Dodam również, że u mnie pokedex przypomina smartfon, a więc można przy jego pomocy dzwonić, pisać wiadomości, robić zdjęcia, przeglądać memy itp.
akapitChociaż w prowadzonych przeze mnie przygodach nie braknie istot fantastycznych i w ogóle wątków nie z tego świata, nie przepadam za Fakemonami i wolałabym ich unikać (jeśli graczowi bardzo na nich zależy, przełamię się).
akapitWiem, że to bywa trudne, ale starajmy się przestrzegać niektórych reali, jak np. konieczność jedzenia i picia. Pokemony też wypadałoby karmić i poić, bo inaczej mogą zachorować, a w skrajnych przypadkach nawet umrzeć!
akapitJako osoba pełnoletnia czuję, iż mam pełne prawo do poruszania w przygodach tematów, które uważane są za nieodpowiednie dla dzieci. Oczywiście nie będę ich wciskać na siłę, jeśli nie będziecie sobie tego życzyć.

~ NOWY REGION ~

akapitGłówną atrakcją jest u mniej nowy region, jednak nie dostajecie o nim wiadomości podanych jak na talerzu. Macie mapkę z zaznaczonymi największymi miastami i w sumie tyle. Cała zabawa polega na tym, żebyście wspólnie go odkrywali, jakbyście grali w zupełnie nową wersję Poków i nie mieli do niej żadnej solucji ;p Wątek o Veneris będę aktualizować na bieżąco, kiedy tylko któryś gracz dotrze do nowego miejsca i dowie się o nim istotnych informacji.
akapitNie wymagam grania wyłącznie w nowym regionie, chociaż nie ukrywam... byłoby miło x'D Można też podróżować między regionami.

akapitZasady dot. gry w Veneris:
1. Podróż w Veneris można rozpocząć w dowolnym dużym mieście (City), gdyż poziom napotykanych dzikich Pokemonów i Pokemonów NPC (w tym również czeladników oraz piastunów) jest zawsze dostosowany do drużyny gracza. Nie sugerujcie się liczbowymi oznaczeniami dróg!
2. Każdy piastun ma do dyspozycji Pokemony ze swojej puli (24-27 gatunków), więc jeśli jakiś gracz walczył już z danym piastunem, nie oznacza to, iż będzie on zawsze wystawiał te same stworki.

~ POZOSTAŁE PIERDÓŁKI ~

akapitNie przygarniam kontynuacji, Poke-postaci i przygód wieloosobowych. Oczywiście zawsze znajdą się wyjątki potwierdzające regułę ;>
akapitDosyć często organizuję eventy dla swoich graczy (udział nieobowiązkowy), jednak dużych nagród w nich nie zdobędziecie. Głównie chodzie o spotykanie się ze sobą Waszych postaci.
akapitSkany w "Inkubatorze" robicie w większości samodzielnie. Ja będę jedynie losowała ewentualny EM, umiejętność oraz shiny/unique, jeżeli Pok ma szansę na taką odmianę i oczywiście akceptowała skan bądź pisała, co należy poprawić.
akapitKażdy może odejść z Hogwartu do innego MG i tam kontynuować swoją przygodę. Nowy MG musi jednak założyć wątek z grą od nowa, ponieważ nie zgadzam się na przenoszenie przygód rozpoczętych u mnie bez względu na to, ile stron mają. Nie chodzi o żadne fochy, ale namęczyłam się przy tym, więc mam do tego prawa i chcę by szanowano mój wysiłek. Zasada ta ma wyjątki w sytuacjach, gdy zrezygnuję ze stanowiska MG bądź sama kogoś wywalę.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-02-24, 15:28, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.