Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka Sala
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-22, 14:03   



Na początek trafiliście do Pubu pod Trzema Miotłami, gdzie nigdy nie brakuje rąk do pomocy w przygotowywaniu i roznoszeniu zamówień klientów. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się piwo kremowe. Chociaż można je zamówić w wielu miejscach, tutejsze ma w sobie coś specjalnego!
- O, wasza czwórka, chodźcie tu! - zawołała zza lady Madame Rosmerta, wskazując na was. - Słyszałam, że musicie zrobić trochę dobrych uczynków, co? Nie przewracajcie oczami, Minerwa wszystko mi przekazała. Dziewczyny mogą zostać tu i popracować jako kelnerki, a facetów zapraszam za bar.


Praca dla kelnerek:
Harumi i Winifreda zostały oddelegowane do obsługiwania klientów poprzez zbieranie ich zamówień, a następnie przynoszenia ich do stolików. I chociaż zbierają niezłe napiwki, muszą radzić sobie również z trudnymi gośćmi.
Opiszcie, jak to robicie.

Haru trafiła się pięcioosobowa rodzinka. Rodzice to typowi Janusz i Grażyna, którzy kompletnie nie pilnują swoich pociech, ciągle narzekają (że za długo trzeba czekać, że za mało przyprawione jedzenie, że za dużo piany w piwie) i próbują wysępić jakieś zniżki. Latorośle natomiast są w wieku 2-8 lat. Najmłodsze ciągle płacze, na co skarżą się pozostali klienci, czteroletnia dziewczynka rozlała sok na stolik i podłogę, a ośmiolatek rzuca kawałkami panierowanego kotleta.

Freda musi poradzić sobie z niezwykle namolnymi facetami. Przy stoliku siedzi ich trzech. Ubrani są w tzw. wyjściowe dresy, ich szyje zdobią złote łańcuchy, a włosy aż lepią się od żelu. Rzecz jasna uważają się za najprzystojniejszych. Jedyne co zamawiają to alkohol z niższej półki, po którym stali się niezwykle pewni siebie i niestety namolni. Kelnerka co rusz słyszy skierowane do niej dwuznaczne podteksty, kiedy się nachyla, czuje obleśny wzrok na swoich piersiach, a przed chwilą jeden z facetów klepnął ją w tyłek, gdy odchodziła. Oczywiście mają się za nietykalnych, bo przecież są gośćmi i trzeba im usługiwać.


Praca dla barmanów:
Kenneth i Oliver stanęli za barem i zajmują się przygotowywaniem napoi. O ile nalanie coli do szklanki nie jest niczym trudnym, o tyle schody zaczynają się, gdy trzeba przygotować piwo kremowe. Rosmerta nakazała im przyrządzenie go według własnego zamysłu.
Opiszcie, jak to robicie.

Ken i Ollie muszą wyprodukować piwo kremowe, jednak nie takie standardowe, a wzbogacone o ich własne dodatki. Jak bardzo dadzą się ponieść wyobraźni i czy przypadkiem nie przedobrzą?


// Macie na to 72h, czyli do środy, godz: 14:03 //
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-04-22, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2018-04-22, 21:00   

Staram nie dać się sprowokować, to wydaje się być najważniejsze. Obojętnie jak bardzo chciałabym wylać im na głowę kufel piwa kremowego, powstrzymuję się przed tym. Oczywiście sama z siebie na daję żadnych zniżek, w końcu nie mam do tego żadnej mocy sprawczej. Proponuję zatem państwu, że jeśli istnieją jakieś zażalenia względem potraw, to przekażę je panie Rosmercie, która sama będzie mogła spełnić, bądź nie, ich prośby. Przy okazji upraszam ich o próbę uspokojenia dziecka, na które skarżą się pozostali klienci. Przecieram również stolik z soku, zaś plamą na podłodze zajmę się później. Ile bym dała, żeby móc postraszyć te dzieciaki dementorami, ale ich rodzice raczej nie daliby mi napiwku, dlatego rezygnuję z tego pomysłu.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2018-04-24, 20:55   

Przygotowanie piwa kremowego na swój własny sposób? Cóż, jeśli chodziło o projektowanie, Ken uwielbiał nowe wyzwania, jednak w przypadku takich rzeczy jak kulinarne wyczyny ekstremalne, wolał się trzymać mocno oryginalnego przepisu. Ale jeśli miał zrobić to we własnym stylu, to czemu nie zaryzykować?
Z niecodzienną niepewnością Kenneth Corcair przystąpił do pracy, szykując bazę pod tradycyjne piwo kremowe, zmieniając przepis tylko odrobinę - dodając do mleka skondensowanego odrobinę ekstraktu miętowego oraz barwnika, a na sam koniec oprószając bitą śmietanę wieńczącą dzieło zabarwionymi na zielono wiórkami kokosowymi. Miał nadzieję, że tym razem jego prostota zostanie doceniona.
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-04-25, 16:23   

Zadanie nie wydawało się dość trudne. Wystarczyło użyć odrobiny wyobraźni, ale też tak, żeby nie przedobrzyć. W końcu miało to być nadal piwo kremowe, a nie jakiś całkowicie nowy wynalazek. Skorzystałem więc z podstawowej bezy do każdego takiego napoju: wody, mleka, krówek, cynamonu (chociaż nie za dużo, bo za nim nie przepadam) oraz cukru waniliowego (tego z kolei więcej niż normalnie). Oprócz tego postanowiłem dodać cztery kostki gorzkiej czekolady, żeby zneutralizować trochę tę słodycz. Przystępując do gotowania piwa, pamiętam o tym, aby cały czas wszystko dokładnie mieszać i nie doprowadzić do wrzenia, które zepsułoby całą miksturę.
Postanowiłem podać je jednak w wersji schłodzonej, co jest na pewno rzadziej spotykanym pomysłem. Ciepłe piwo kremowe jest dobre na zimne wieczory, a skoro mieliśmy środek wiosny, w dodatku tak ciepłej, każdy skusiłby się na porcję porządnego ostudzenia. Gdy upewniłem się już, że napój jest dostatecznie zimny, wyciągnąłem kufel, zapełniając go jedynie do połowy. Resztę postanowiłem wypełnić własnymi dodatkami. Czym dokładniej? Dwoma gałkami lodów waniliowych oraz jedną czekoladowych. Całość zwieńczyłem bitą śmietaną, którą ozdobiłem jedynie skromnie wyglądającą rurką wafelkową. Może i wyglądało skromnie, ale za to jak apetycznie!
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-25, 20:14   

Zadanie pierwsze zaliczam całej trójce ♥ Mam nadzieję, że Aliś weźmie udział w pozostałych i tylko tym razem się nie wyrobiła ;;


- Witajcie u Derwisza i Bangesa, gdzie kupicie najróżniejsze magiczne przedmioty! - zawołał sprzedawca, gdy wchodząc, uruchomiliście dzwoneczek informujący o przybyciu nowych klientów. - O, uczniowie z Hogwartu. W takim razie wiem, po co tu przyszliście. W sumie świetnie się składa, bo niedawno przywieźli dostawę, a dzisiaj jestem sam na zmianie, więc nie mogę zająć się jednocześnie rozpakowywaniem i sprzedawaniem. Nie to, żebym wam nie ufał, ale wolę zostać przy kasie, więc idźcie na zaplecze, bierzcie pudła i rozkładajcie przedmioty na odpowiednie półki. Tylko niczego nie próbujcie zahahmęcić.


Żeby dobrze wyłożyć towar, trzeba wiedzieć, co czym jest, a to wcale nie takie proste, patrząc na niektóre gadżety. Jako, że wszyscy mniej lub bardziej znacie uniwersum stworzone przez panią Rowling, Waszym zadaniem jest rozpoznanie poniższych magicznych przedmiotów (nieważne, że niektóre z nich prawdopodobnie nigdy nie znalazłyby się w sprzedaży w tym sklepie). Odpowiedzi wysyłajcie mi na PW do 30 kwietnia, godz: 20:00 (będę już dawała nieco więcej czasu ;w;) ~

_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-04-25, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-05-11, 00:32   

Zadanie drugie zaliczyli P. Voriarty oraz Lu ~
Odpowiedzi:
1. Myślodsiewnia
2. Fałszoskop
3. Peleryna niewidka
4. Wygaszacz
5. Krwawe pióro
6. Zegar Weasley'ów
7. Zmieniacz czasu
8. Mapa Huncwotów
9. Kamień wskrzeszenia
10. Złoty znicz
11. Diadem Roweny Ravenclaw
12. Szafka zniknięć
13. Omnikulary
14. Wyjec
15. Przypominajka
16. Widmokulary


-
Miodowe Królestwo

Urzeka nie tylko nazwą, ale przede wszystkim łakociami, jakie możemy tam zakupić. A jest ich napraaaaawdę mnóstwo! Co prawda nie będziecie ich sprzedawać, ale doradzać klientom i wyjaśniać, co powodują, bo jakiś żartowniś pozamieniał opisy z etykietek i ostatnio biedna staruszka zamiast kandyzowanych ananasów uwielbianych przez jej wnuczkę kupiła jej karaluchy w syropie. Warto dodać, że młoda cierpi na entomofobię...




A oto teścik ~ Odpowiedzi wysyłajcie mi na PW.
    1. Który z tych słodyczy istnieje w HP?
    a) Marcepanowe pióra do pisania
    b) Cukrowe pióra do pisania
    c) Czekoladowe pióra do pisania
    d) Anyżowe pióra do pisania

    2. Co czasami przyrządzał Hagrid?
    a) Krajankę z melasy
    b) Kwachy
    c) Lodowe myszy
    d) Ślimaki-gumiaki

    3. Fasolki wszystkich smaków...
    a) Bertiego Botta
    b) Erniego Scotta
    c) Małego Huncwota
    d) Kulawego Kota

    4. Jaki smak mają kwachy?
    a) Miętowy - tak bardzo, że będziesz pachniał miętą przez resztę dnia
    b) Gorzki - tak bardzo, że od razu zaczniesz płakać
    c) Słodki - tak bardzo, że mdli już po pierwszym spróbowaniu
    d) Kwaśny - tak bardzo, że mogą wypalić dziurę w języku

    5. Jakiego smakołyku jest to opis: "Były to małe, czarne, miętowe cukierki, które sprawiały, że po zjedzeniu z uszu i nosa wydostawał się dym"?
    a) Miętowych ropuch
    b) Pieprznych diabełków
    c) Lukrecjowych różdżek
    d) Wybuchających cukierków

    6. Co jest dodawane do pudełek z Czekoladowymi Żabami?
    a) Gargulki
    b) Karty z nazwami i opisami niegroźnych uroków
    c) Karty sławnych i zasłużonych czarodziejów
    d) Łajnobomby

    7. Co się stanie, jeśli zjesz Musy-Świstusy?
    a) Wszystko, co powiem, zamieni się w świst
    b) Moje zęby zmienią się w żelki
    c) Dostanę niekontrolowanego napadu śmiechu
    d) Będę unosić się odrobinę nad ziemią

    8. Czyim przysmakiem były kandyzowane ananasy?
    a) Toma Riddle'a
    b) Jęczącej Marty
    c) Horacego Slughorna
    d) Albusa Dumbledore'a

    9. Kto wynalazł niesamowicie ciągliwe i nietracące nigdy swojego smaku gumy balonowe?
    a) Drooble
    b) Fred i George Weasley'owie
    c) Tonks
    d) nie wiadomo

    10. Mus o jakim smaku jest popularny w HP i sprzedawany w Miodowym Królestwie?
    a) miodowy
    b) anansowy
    c) jagodowy
    d) dyniowy


Czas na wysyłanie odpowiedzi macie aż do 20 maja (włącznie).
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-05-12, 13:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-05-14, 09:18   

-
Nagroda za pokedex


Harumi Hasashi
Gratulacje,
Twój pokedex zarejestrował
40 Pokemonów


W ramach nagrody możesz przyznać jednemu ze swoich
podopiecznych dowolny ruch, który może poznać w jakikolwiek sposób.



Nagroda za pokedex jest przyznawana co każdą dziesiątkę nowych gatunków Pokemonów zarejestrowanych w urządzeniu. Dodatkowo co pięćdziesiąt stworków gracz otrzymuje również 5 Rare Candy.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-05-14, 09:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-05-21, 09:30   

Trzecie zadanie ponownie zaliczyły te same osoby, czyli P. Voriarty oraz Lu.


Wrzeszcząca Chata

To miejsce od zawsze budziło w ludziach grozę. Nic więc dziwnego, że istnieje od groma mniej i bardziej przerażających legend wyjaśniających dziwne odgłosy dochodzące z opuszczonego budynku. Jednak czy władze miasteczka obchodzi to, że być może w środku mieszka wygłodniały wampir? Z pewnością nie, skoro burmistrz Hogsmeade zlecił młodym czarodziejom udanie się do Wrzeszczącej Chaty i pozbycie się ze środka szkodników, jakie się tam zalęgły.




Zadanie polega na przyporządkowaniu zdjęć magicznych stworzeń do ich nazw
~ klik ~


Czas macie do 27 maja, godz: 21:00.
Dodam jesio, że to już przedostatni etap z tego eventu.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-05-21, 09:33, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-05-21, 11:23   


Moim ulubionym magicznym stworzeniem jest Lunaballa *^* Dlaczego? Jest ultrasłodki! Ma śliczne wyłupiaste oczka i kupka sobie srebrem. Czego chcieć więcej?
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-05-21, 13:20   


Ulubione stworzenie - sfinks, bo wydaje mi się taki tajemniczy, no i jest niesamowicie inteligentny.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2018-05-21, 17:32   


Ulubione stworzenie? Chyba bogin. Czemu? Ze względu na tę całą otoczkę tajemniczości i niewiedzy związaną z tą istotą.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-05-28, 08:56   

Zadanie czwarte zaliczyli: Lu, P. Voriarty i Mhrok.


Sowia Poczta

W planach mieliście zajść tu tylko na chwilę, by wysłać listy do najbliższych. Okazało się jednak, że nawet na poczcie potrzebują pomocy, a że nikt nie zdobył jeszcze wszystkich wymaganych punktów za projekt, postanowiliście zostać tu nieco dłużej. W wyniku małego zamieszania listy powypadały z kopert i teraz trzeba je wsadzić do nich z powrotem, ale rzecz jasna do odpowiednich, więc nie pozostaje wam nic innego niż przeczytać korespondencje. Bez obaw, nikt nie słyszał tu o prawie do prywatności i ochronie danych osobowych (nawet RODO może się wypchać ;p).



~ KOPERTY ~

1.
Nadawca: Rubeus Hagrid
Adresat: Magiczna Menażeria na ul. Pokątnej

2.
Nadawca: Albus Dumbledore
Adresat: Aberforth Dumbledore

3.
Nadawca: Lavender Brown
Adresat: Susan i Matthew* Brown
* imiona zmyślone, bo nie było podanych

4.
Nadawca: Molly Weasley
Adresat: Rita Skeeter
Dod. info: WYJEC

5.
Nadawca: Fleur Delacour
Adresat: Percy Weasley

6.
Nadawca: Kingsley Shacklebolt
Adresat: Rufus Scrimgeour

7.
Nadawca: Lucjusz Malfoy
Adresat: Severus Snape


~ LISTY ~

A.
"Bonjour! Wiem, że nie mieliśmy okazji poznać się zbyt dobrze, ale s'il vous plaît, odezwij się do matki. Bardzo za Tobą tęskni i ciągle płacze"

B.
"Kochani, co u Was słychać? Jak miewa się mój kochany Albinek?"

C.
"Witam. W odpowiedzi na Pana kolejne zapytanie dotyczące Syriusza Blacka muszę z przykrością poinformować, iż nadal nie udało nam się go namierzyć"

D.
"Proszę, musimy porozmawiać o Arianie"

E.
"Zostawiłem ci coś interesującego u Borgina"

F.
"Ty stara lafiryndo, przestań obsmarowywać mojego męża w tym swoim szmatławcu!"

G
"Dobry. Czy przyjmujecie zamówienia na niuchacze? Przydałaby mi się parka na zajęcia z pirwszorocznymi"


Odpowiedzi w formie połączonych par (cyfra z literą) przysyłajcie mi na PW. Czas macie do 1 czerwca (włącznie)
To już ostatni etap.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-05-28, 08:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-04, 09:00   

Wybaczcie poślizg, ale byłam pewna, że jak zwykle dałam czas do końca niedzieli ;;
Wyniki następujące: Lu i P. Voriarty wykonali zadanie śpiewająco, Mhrok 5/7 poprawnych odpowiedzi (Lucjusz pytający o Albinka, rili? .-.), a Rudzik niestety nie wziął udział.


Czas zbiórki zbliżał się wielkimi krokami, więc, aby nie denerwować niepotrzebnie profesor McGonagall, udaliście się w umówione miejsce. Po powrocie do Hogwartu musieliście oddać potwierdzenia wydane wam od osób, którym pomagaliście, a w po kolacji nadeszła pora na krótkie podsumowanie waszych projektów.


..Albus Dumbledore

Moi drodzy, zacznijmy może od osoby, która najlepiej poradziła sobie z projektem. Mowa o Olivierze Potterze, który pomógł wszystkim potrzebującym w Hogsmeade. Pani profesor Trelawney przekazała mi, że widziała w kuli, jak podczas zwiedzania jaskiń natykasz się na coś bardzo cennego. Miejsce drugie (4/5 zadań) wędruje do Winifredy Cresswell, która w bliskiej przyszłości powinna zainteresować się ogrodnictwem, bo plony jagód będą dla niej w tym rok bardzo hojne. Dalej mamy Harumi Hasashi (3/5 zadań). Moja droga, nie odmawiaj napotkanemu wędrowcy pomocy, bowiem czuję, że w ramach podziękowania nauczy twojego podopiecznego jakiegoś pożytecznego ataku. No i na końcu figuruje nam Kenneth Corcair, który zdecydowanie bardziej powinien wziąć się do roboty, jeśli nie chce otrzymać dodatkowych prac domowych na lato. Jednak jakby nie patrzeć, jednej osobie pomógł, więc jakiś drobny upominek pewnie wkrótce wpadnie w jego ręce. O ile nie spije si zbytnio w barze, bo wtedy zamiast coś znaleźć, prędzej zgubi własny dobytek. To by było chyba na tyle. Dziękuję wszystkim za mniejsze bądź większe zaangażowanie!



Aby nikt się nie czepiał, że jakieś wykokszone nagrody próbuję przemycić bez ich dokładnego podawania, moje owieczki zdobędą wkrótce w swoich przygodach następujące przedmioty:
- Sosik -> jakaś skamielina
- Profesor Voriarty -> kilka enigm + kilka innych jagódek
- Black Lotus -> jakiś TM
- Rudzik -> jakiś przedmiot do trzymania o wartości nieprzekraczającej 600$
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-06-04, 09:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-28, 01:07   

-
Ceremonia przydziału

Huhuhu, nowy pirwszoroczniak, jakby to powiedział Hagrid. Tak swoją drogą, OPNM może okazać się ulubionym przedmiotem szkolnym Astrid, skoro tak bardzo kocha wszystkie piesełowate stworzenia ;)


Astrid MacDuff
Gratulacje,
zostałaś przyjęta do
RAVENCLAWU


Mam nadzieję, że będziesz godnie reprezentować swój dom!
Powodzenia i niech magia będzie z Tobą ;*
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-29, 01:28   





Moi kochani!
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że 29 lipca to Światowy Dzień Tygrysa. A że bardzo lubię te zwierzęta (nie ukrywam, że w znacznym stopniu przyczyniła się do tego Torcia ;3), postanowiłam zrobić z tej okazji malutki event, który według naszej forumowej klasyfikacji zalicza się do eventów prostych, więc pozwalam (i zachęcam) wziąć w nim udział każdemu, nie tylko swoim podopiecznym.

Event składa się z 2 prostych zadań. Można zrobić obydwa bądź jedno. Każdy podejmuję decyzję indywidualnie. Rozwiązania (screenshoty!) przysyłajcie mi na PW do 8 sierpnia (włącznie). Dodatkowo, bez względu na to, czy robisz 1 czy 2 zadanka, musisz wrzucić w tym wątku dowolne zdjęcie tygrysa (tylko bez makabrycznych). Pierwsze zad. dotyczy różnych zwierząt, a drugie poświęciłam w całości tygryskom. Mam nadzieję, że wykonywanie ich nie tylko sprawi Wam przyjemność, lecz również dowiecie się czegoś nowego 🐯

Co to za zwierzę?

Link do zadania.
Nagroda: 500$


Puzzle

Link do zadania.
Nagroda: 1000$



🎬 Spójrzcie, jaki śliczny filmik przygotował Nat Geo Wild. 🎬
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.