Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tiara Przydziału
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-05, 18:37   Tiara Przydziału


...czyli zapisy do Hogwartu ~

rysunek by Gwen Brown

A więc mówisz, że wstąpiłeś już do Chatki Hagrida i wiesz, czym jest Veneris, tak? I pomimo zasad, jakie panują w Hogwarcie, jesteś pewien, iż chcesz stać się tutejszym uczniem? Bardzo odważny z Ciebie czarodziej, młody człowieku. No dobra, w takim razie powodzenia, bo nie obiecuję, że zostaniesz przyjęty.


Cytat:
Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci:
Ważni NPC: Chodzi mi tu o jakichś towarzyszy, którzy jeszcze nie podróżują z Twoją postacią, a chciałabyś, aby dołączyli. Oprócz tego jacyś wrogowie itd., których nie opisałeś w KP bądź chcesz coś więcej dodać na ich temat.
Cel/e:
Region i miasto, z którego wyruszasz: Zachęcam do wybierania Veneris (można wyruszać tylko z dużych miast, tj. City)
Data wyruszenia: Wystarczy sam rok, ale możesz również podać dokładną datę ~
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Wolałabym nie.
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Wolałabym tak ; >
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: ^ jak wyżej ^
Napisz coś o sobie: Jak się nazywasz, skąd jesteś, co studiujesz lub/i gdzie pracujesz, czym się interesujesz, co lubisz, a czego nie, fav filmy bądź książki, jaki jesteś (pod względem charakteru, chociaż wygląd też może być ;d), twój światopogląd itd.
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Czyli na czym powinnam się skupić, a co jest dla Ciebie mniej ważne.
Prośby/uwagi: Wszystko, co ci się na język nasunie ^^


Kod formularzu
Kod:
[b]Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń[/b]
[i][b]Link do Karty Postaci:[/b] [url=LINK]klik *-*[/url]
[b]Ważni NPC:[/b]
[b]Cel/e:[/b]
[b]Region i miasto, z którego wyruszasz:[/b]
[b]Data wyruszenia:[/b]
[b]Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?:[/b]
[b]Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?:[/b]
[b]Czy zezwalasz na wątki fantasy?:[/b]
[b]Napisz coś o sobie:[/b]
[b]Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?:[/b]
[b]Prośby/uwagi:[/b] [/i]


A teraz.... Gość niechaj nałoży tiarę!
Proszę o odpowiedzenie na poniższe pytania i wysłanie mi swoich rozwiązań na PW. Bez tego nie ocenię Twojego formularzu i nie napiszę, czy Cię przyjmuję.

Cytat:
1. Zauważyłeś, że nieznajoma Ci osoba ukradła bransoletkę. Jak postępujesz?
a) Przedstawiam jej sytuację, w której to ona zostałaby okradziona, by zrozumiała, jak poczuje się sprzedawca bransoletki. Mam nadzieję, że to skłoni ją do przemyślenia swojego zachowania i oddania przedmiotu.
b) Mówię, że jej nie wydam, jeśli da mi coś w zamian.
c) Uprzejmie proszę, aby zwróciła bransoletkę, bo jeśli tego nie zrobi, będę zmuszony wydać ją policji, aby sprawiedliwości stało się zadość.
d) Mówię jej, że ma oddać bransoletkę. Nie daję za wygraną, kiedy mi grozi, a na wszelkiego rodzaju łapówki pozostaję niewzruszony.

2. Jakie miejsce chciałbyś najbardziej odwiedzić?
a) Największą bibliotekę na świecie, gdzie znajdują się wszystkie kiedykolwiek napisane książki.
b) Moje rodzinne miasto, gdzie dorastałem i zawierałem pierwsze przyjaźnie.
c) Zapytam o zdanie swoją drugą połówkę. Wspólnie przedyskutujemy nasze propozycje i pójdziemy na kompromis.
d) Zamek najpotężniejszego władcy na świecie.

3. Za kogo chciałbyś się przebrać na zabawę karnawałową?
a) Za rycerza.
b) Za to samo, co mój najlepszy przyjaciel.
c) Za greckiego boga.
d) Za króla.

4. Twój znajomy nie radzi sobie z przedmiotem, który tobie idzie świetnie. Co robisz?
a) Tłumaczę mu go tak długo, jak trzeba. Na pewno nie pozwolę, aby oblał, ale nie ma też mowy o żadnych ściągawkach.
b) Tłumaczę mu go, uznając, że w ten sposób sam sobie coś powtórzę. Jednak jeśli okaże się totalnym idiotą, nie zamierzam tracić na niego swojego całego wolnego czasu.
c) Proponuję mu, że napiszę egzamin za niego, ale będzie musiał mi za to dać coś cennego. A niech tylko spróbuje nie zdobyć tego, o co go poproszę...
d) Zbieram grupkę kolegów, byśmy pouczyli się razem. Jeśli znajomy nadal nie będzie niczego ogarniał, pomogę mu, dyktując mu odpowiedzi przez telefon do słuchawki, którą założy na egzamin. To trochę ryzykowne, ale dam radę!

5. Jaki typ zadań lubisz najbardziej?
a) Jakaś rywalizacja, może być pokaz umiejętności.
b) Grę sportową, w której są jasne zasady i nie ma mowy o żadnych przekrętach.
c) Zadania grupowe, mogą być ciut niebezpieczne z dreszczykiem emocji.
d) Łamigłówki.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-08-06, 12:10, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2018-02-05, 18:55   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: klik *-*
Ważni NPC: No oprócz braci chyba nie ma nikogo takiego, ale nie pogardziłabym jakąś dziewczyną jako towarzyszem w późniejszym okresie. Rywal też się przyda, w końcu projektant musi mieć kogoś, kto będzie go napędzał do konkurencji, nie?
Cel/e: Chciałby wyłamać się ze schematu, jaki stworzyli jego bracia i spróbować sił jako koordynator. Jednocześnie też dąży do zostania cenionym projektantem mody i liczy, że w trakcie podróży zyska jakieś inspiracje. Poza tym... no, chciałby tak trochę po cicho dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie, bo jednak obaj bracia milczo .-.
Region i miasto, z którego wyruszasz: Teoretycznie Ken wyruszył z Viridian, ale uznajmy, że na początku gry wylądował już w Hoenn, na jakimś lotnisku czy coś. Lokalizację dla tego lotniska możesz wybrać dowolną (może Rustboro?).
Data wyruszenia: 12 lutego 2018
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Nie!
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Tak <3 Z tym, że prosiłabym z pewnych względów o pohamowanie się na razie z wątkami erotycznymi, nadal lekko nie doszłam do siebie :v
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Pewnie <3
Napisz coś o sobie: Cześć, jestem Nika, nie piję od dwóch tygodni, na co dzień studiuję na uczelni medycznej i jestem leniwą bułą sukcesu.
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Chciałabym czegoś niezobowiązującego przy czym nie muszę dużo myśleć i mogę się porwać w wir grania taki, jaki kiedyś nam towarzyszył. Generalnie jestem gotowa na wszystko :'D
Prośby/uwagi: Przytul T-T
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2018-02-05, 19:02   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: klik *-*
Ważni NPC: Są w KP
Cel/e: Cytując z KP:
"• zwiedzać świat
• pomóc Mirze i Reiowi ze sprawą brata chłopaka
• zdobyć wszystkie 8 odznak i wystartować w Lidze Johto
• wrócić do Aloli i poznać jej wszystkie uroki"
Region i miasto, z którego wyruszasz: aktualnie jestem w okolicach Lake of Rage, Johto
Data wyruszenia: Był zdaje się początek października, chyba drugi
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Mogą być, ale jakoś nie mam na nie parcia
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Zgadnij ;>
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Tak!
Napisz coś o sobie: Jestem Mati, pochodzą z Biedastoku i lubię animu :3
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Miłej zabawy i możliwości, aby Haru wkurzała Rina jeszcze bardziej :#
Prośby/uwagi: Przytul mnie też T-T
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-02-05, 19:18   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: klik *-*
Ważni NPC: Hm, pomyślmy... Z tych ważniejszych niech będzie Harry Potter, dziadek Olivera. Fajnie, gdyby się w końcu poznali; ciotka Lily - to jest mus, bo pracuje w Hogwarcie i to właśnie do niej ma się zwrócić... Większych próśb co do NPC chyba nie mam, towarzyszy jakichś możesz mi później wrzucić. Wiadomo, fajnie byłoby poznać jak najwięcej tej magicznej rodzinki, skoro nigdy nie miał z nimi kontaktu. Jeśli chodzi o wrogów - Dementorzy, którzy mogą posługiwać się pokemonami, ale nie muszą. Dałem info, że należą do nich starzy członkowie (którzy pewnie będą już w średnim wieku) oraz nowi, do których można zaliczyć kolejne pokolenia z rodzin czystej krwi. Do koloru, do wyboru. No i oczywiście następca Voldusia, o którym świat magiczny niewiele wie - ale ty wiesz, o kim ja mówię :>.
Cel/e: Celem najważniejszym jest dotarcie do Hogwartu i dowiedzenie się, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Będzie musiał walczyć z wrogiem całego świata magicznego (może nawet doprowadzi do IV Wojny Magicznej), więc będzie musiał poznać swoje przeznaczenie, bo na razie o nim nic nie wie, a także nauczyć się czarować i opanować jak najwięcej zaklęć. W tak krótkim czasie będzie to nie lada wyzwanie, ale zobaczymy, co mu z tego wyjdzie. Zdobywanie kolejnych pokemonów (szczególnie smoków, bowiem fascynuje się nimi od małego - na pewno spodobają mu się także zwykłe smoki). No i powiedzmy, że walka z piastunami, aby stawać się coraz silniejszym, bo co jak co, ale nie zamierza polegać wyłącznie na swojej magii w walce z głównym przeciwnikiem, ale także na pokemonach.
Region i miasto, z którego wyruszasz: Oczywiście, że chcę zwiedzić nowy region. A miasto startowe... niech będzie Aequor.
Data wyruszenia: Lecimy w przyszłość - moja matematyka mówi mi, że będzie to 2041 kilka miesięcy po urodzinach, więc załóżmy, że jest to lata/jesień.
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: fu, nie.
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Ofc, demoralizujmy Olivera razem. xD
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Ya, jak najbardziej.
Napisz coś o sobie: Jestem Maurycy Łukasz, aktualnie "przygotowuję się" do matury. Nie mam planów na dalsze życie, mam nadzieję, że dość szybko znajdę jakieś światełko w tunelu, bo pasowałoby się już określić. xD Uwielbiam fantasy, postapo i horrory, po których nie mogę w nocy spać. :'D Po co to piszę, skoro mnie znasz? :v
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Dużo magii! Intryguje mnie to, że Oliver kompletnie nic nie wie o swoim pochodzeniu, więc wchodzenie razem z nim w ten świat będzie na pewno ciekawe.
Prośby/uwagi: Wiem, że rok może być dość kłopotliwy dla nowego regionu, który właśnie opisałaś prawdopodobnie dla bieżącego roku, ale możemy uznać, że ProNature nie pozwoliło na dalszy rozwój technologii w regionie i wszystko zatrzymało się na tym, co opisałaś w temacie. Ew. możemy to olać i nie robić żadnych różnic pod tym względem - mi chodziło tylko o to, aby zachować logikę w historii, jeśli chodzi o region, to może być wszystko to samo co u reszty.
Oliver jest już raczej za stary na to, aby dołączyć w poczet uczniów Hogwartu i tam zgłębiać naukę magii, ale fajnie by było, gdyby uczył się podczas podróży. Może można to jakoś pomysłowo połączyć z jego towarzyszem? może jakiś przystojny absolwet/ładna absolwentka Hogwartu? :>
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
  
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-02-05, 19:36   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: klik *-*
Ważni NPC: dramatis personae opisałam w karcie. Przyjaciele Winifredy mogliby do niej dołączyć, ale jakichś innych towarzyszy też mogę przygarnąć.
Cele:
- odnaleźć miejsce ze swoich snów i dowiedzieć się, skąd się one brały;
- zwiedzić świat;
- poznawać i trenować pokemony, zwłaszcza typu psychicznego.
Region i miasto, z którego wyruszasz: Kanto, Viridian City. Ale jako że regionem, którego nazwę zapisano na odwrocie zdjęcia, pewnie okaże się Veneris, to możemy uznać, że Winnie szybko tam dotarła, i zacząć w jakimś mieście z portem (lotniczym?).
Data wyruszenia: Późna wiosna 2017.
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Nie są mi niezbędne do szczęścia.
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Tak.
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Tak.
Napisz coś o sobie: Jestem Gosia, lubię rysować i pisać opka. Parę randomowych favów: Świat Dysku, Gravity Falls, Avatar the Last Airbander, Z Archiwum X, Dishonored.
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Wielu zagadek, interesujących NPCów, ciekawego świata do odkrywania. Nieszczególnie zależy mi natomiast na walkach.
Prośby/uwagi:
- ojciec Winifredy pracuje dla Team Rocket, obecnie poszukuje dla nich legendarnego pokemona (Mew. Chodzi o Mew). Fajnie by było, jakby się pojawił wąteczek związany z tym (a potem może nawet z Mewtwo, bo go bardzo loffciam? :>>);
- Winifreda robi sobie teraz gap year, potem ma zamiar rozpocząć studia, ale to tylko plan, nic wyrytego w kamieniu, jak najbardziej może jeszcze znaleźć dla siebie inną drogę;
- jakiś romansik zawsze spoko, wiadomo ;)).
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-06, 14:18   

List do Rudzika vel Lime

Droga Rudziałkę, interesuje mnie kwestia zdobywania poziomów przez Twoje Pokemony, bowiem napisałaś, że Kenneth nie interesuje się zbytnio Poke-pojedynkami i raczej nie zamierza ich dużo odbywać. Jak wiesz, Daisiak zabronił wspomagania fabularnych stworków jakimikolwiek sposobami poza przygodą (no dobra, comiesięczny bonus mogę zaakceptować x'D). Jako, iż Kenneth jest koordynatorem, na pewno jego stworki będą mogły podexpić się w pokazach, jednak nie ma bata, żeby odbywały się one tak często jak walki. W związku z tym mam pytanie, czy, zakładając, że Cię przyjmę, zwiększałabyś poziom podopiecznych przy pomocy treningów (nie muszą być one przeprowadzany w taki nudny sposób, tj. "teraz zrób 10 okrążeń, potem poćwicz uniki"), czy masz może jakiś inny pomysł? Jestem otwarta na propozycje :)

Z poważaniem,
Daisiak




_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-02-06, 14:24   

Sowa zwrotna do Ani vel Kluski vel Daisy7

Szanowna kierowniczko,
chodziło mi bardziej o to, że panicz Corcair nie jest zainteresowany walkami w sensie tymi o odznaki. Tak to nie mam nic przeciwko zwykłym walkom z napotkanymi trenerami, ale generalnie tak, trening byłby de facto główną formą zwiększania poziomów (może wraz z ćwiczeniem kombinacji ataków na pokazy? ;))
Pozdrawiam serdecznie, xoxo,
Ruda vel Lime




_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Cosmos


Wiek: 29
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 72
Wysłany: 2018-02-06, 20:01   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: klik *-*
Ważni NPC: Generalnie wszyscy ważni są opisani w historii postaci. Co do towarzystwa, to jakieś łączenie sił z innymi funkcjonariuszami raczej powinno być. A wrogowie to szeroko pojęty świat przestępczy. Od złodziejaszków po szefów zespołów. Będziesz miała pole do popisu.
Cel/e: - Sprawdzić się w nowej jednostce,
- Być dobrym funkcjonariuszem i łapać złych gości,
- Nieść pomoc słabszym,
Region i miasto, z którego wyruszasz: Hoenn, Slateport
Data wyruszenia: Tak może okolice kwietnia 2018?
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Zezwalam
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Też zezwalam
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Ojej, tu również zezwalam
Napisz coś o sobie: Jestem machający Gall
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Ja wiem... luźnej przygody policyjnej, do której możesz zapakować nawet sztampę z policyjnych filmów akcji. Generalnie widzę to jako podróżowanie po regionie w celu realizowaniu różnych zadań od przełożonych, a nie latanie wszędzie i przypadkowe łapanie złoczyńców.
Prośby/uwagi: Jak hugaski są dla wszystkich, to ja też chcę
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-07, 12:29   

Szanowany Panie Corcair,

Mamy przyjemność poinformować, że został Pan przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Prosimy o zapoznanie się z załączoną listą wszystkich niezbędnych książek i wyposażenia.
Semestr rozpoczyna się siódmego lutego.


Z poważaniem,
Daisiak


Listę niezbędnych książek i ekwipunku znajdziesz poniżej.


Szanowana Pani Hasashi,

Mamy przyjemność poinformować, że została Pani przyjęta do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Prosimy o zapoznanie się z załączoną listą wszystkich niezbędnych książek i wyposażenia.
Semestr rozpoczyna się siódmego lutego.


Z poważaniem,
Daisiak


Listę niezbędnych książek i ekwipunku znajdziesz poniżej.


Szanowany Panie Potter,

Mamy przyjemność poinformować, że został Pan przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Prosimy o zapoznanie się z załączoną listą wszystkich niezbędnych książek i wyposażenia.
Semestr rozpoczyna się siódmego lutego.


Z poważaniem,
Daisiak


Listę niezbędnych książek i ekwipunku znajdziesz poniżej.


Szanowana Pani Cresswell,

Mamy przyjemność poinformować, że została Pani przyjęta do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Prosimy o zapoznanie się z załączoną listą wszystkich niezbędnych książek i wyposażenia.
Semestr rozpoczyna się siódmego lutego.


Z poważaniem,
Daisiak


Listę niezbędnych książek i ekwipunku znajdziesz poniżej.






Przykro mi Cosmosie vel Gall, lecz nie mogę Cię przyjąć. Wiedz jednak, że Twoja postać oraz Twój styl pisania bardzo mi się podobają. Odrzuciłam Cię ze względu na historię (cele?), gdyż wyczuwam, że po jakimś czasie wymyślanie różnych "zleceń" dla Tommie zaczęłoby mi się nudzić.
Życzę powodzenia w poszukiwaniach MG. Kto wie, może jeszcze kiedyś zostaniesz moim graczem, ale na innej karcie postaci? ;)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-02-07, 12:51, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Dafiar 
Guess Who's Back



Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 325
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-07, 22:01   

Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.pl/topics4/2840.htm#57117
Ważni NPC: Akumę stworzyłaś sama, a Jeckyll nie musi się w sumie pojawić. Miałem dawno temu grać z Foksem i to była jego postać, ale nie wyszło :P
Cel/e: Odnalezienie rodziców, żywych lub martwych. Odnalezienie Akumy, najlepiej żywego, żeby zemsta była lepsza
Region i miasto, z którego wyruszasz: Veneris, Alium City
Data wyruszenia: 2018
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Ne
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Tak
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Tak
Napisz coś o sobie: Oj Daisy, Daisy. Znasz mnie przecież całkiem nieźle. :D Mam tylko nadzieję, że tym razem obejdzie się bez tytułu Króla Flejmów :/
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Na fajnych postaciach, do których się przywiążę :D
Prośby/uwagi: Fajnie by było znów u Ciebie zagrać. Liczę, że się uda!
_________________

  
 
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-02-08, 18:16   

Skoro Daisu nie mówi nie od razu... Co mi szkodzi spróbować?

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: [url=pokemoncrystal.pl/topics4/2833.htm]klik *-*[/url]
Ważni NPC: Nołp. Znaczy ja nie widzę potrzeby, ale jak Daisy coś wrzuci to nie będę krzyczeć ;)
Cel/e: Odnaleźć swojego narwanego synalka a potem udać się w końcu w swoją podróż pokemon
Region i miasto, z którego wyruszasz: Kanto, a skoro nie mogę z wioski pod Celadon, to z Celadon
Data wyruszenia: Powiedzmy, że 12 lipca 2015
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Naaph, nie lubiem ich :D
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: No a jakżeby inaczej!
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Yes yesyes ^^
Napisz coś o sobie: Hm. Co by tu... Uwielbiam wilkeły, lubię się bawić w przerabianie grafik. Czytam wszystko oprócz romansideł i książek historycznych, kocham leżeć brzuchem do góry, ale jednocześnie najchętniej nie wychodziłabym z basenu(zaraz po dłuuugiej porcji "ja tam nie wejdę, ta woda jest za zimna"). Uwielbiam również koteły(Gandzia która leży na brzuchu i mruczy potwierdza leniwym machnięciem ucha!) i psiaki(Kłopot za to na potwierdzenie ziewa... Leń jeden) no i w przyszłości chcę zrobić sobie licencję pilota *o*
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Przede wszystkim oczekuję dobrej zabawy, nieważne, w jakiej formie. No i kreatywności! To jest najważniejsze!
Prośby/uwagi:
Hm. Czy mój Deerling może być dziwny i nie zmieniać form z porami roku? :D
_________________
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-09, 14:01   

Z przykrością muszę poinformować, że nie przyjmuję ani Dafiara, ani Kaoriann. Powody? Tą postać Dafa już prowadziłam i nie chce mi się robić tego po raz drugi [*] Natomiast u Koori jakoś specjalnie cele postaci mnie nie zachwyciły, zwłaszcza, że po odnalezieniu syna (znowu trzeba kogoś odnaleźć, czemu 90% kapci się na tym opiera ;;) byłaby to raczej typowa Poke-przygoda, a już takowe posiadam i starczy ;p Niemniej jestem zaskoczona samą bohaterką, bo jeszcze nie trafiłam na KP z postacią starszą niż jakieś 25 lat, a tu dodatkowo ma ona już dziesięcioletnie dziecko. Wow, szacuneczek za pomysł. A wracając jesio do powodów odrzucenia, w obydwóch przypadkach boję się, że sobie nagle znikniecie ;_;
Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach ;)

O, nie wiem, czy Was to ciekawi, ale przejrzałam odpowiedzi i mogę powiedzieć, że u Dafa byłaby walka pomiędzy Ravenclawem a Slytherinem, natomiast Koori dołączyłaby do grona Gryfonów bądź Puchonów. Jak widać, jesteście zupełnie różni @-@
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2018-02-10, 23:05   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: Klik!
Ważni NPC: Nikt
Cel/e: Poznanie smaków życia, zarówno tych słodkich, jak i gorzkich. Chciałby pokazać swoim rodzicom, że jednak jest wart więcej, niż im się zawsze wydawało.
Region i miasto, z którego wyruszasz: Veneris, Alium City
Data wyruszenia: Przełom lutego i marca
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Niet
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Jeszcze jak
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Oczywiście
Napisz coś o sobie: Lubię placki tak w sumie.
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Fajnie by było, jakby przygoda nie była cukierkowa. I dużo powalonych wątków chcę!
Prośby/uwagi: Mame pls.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-11, 15:10   

Przepraszam, ale znów odrzucam. Czuję, że te cztery przygody są już wystarczające, a to, że nie zamknęłam zapisów, wynika z tego, iż ewentualne miejsce zostawiam na jakąś mega wykokszoną w kosmos grę, która by mnie całą pochłonęła i nie potrafiłabym sobie wybaczyć, gdybym jej nie wzięła @_@
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Jester


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-02-20, 19:36   

No to ja spróbuję swych sił w tym maratonie.

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: \__[*__*]__?
Ważni NPC:
    ※ „On, mój ojciec, a dokładnie Samson Quinderbell, zegarmistrz, filantrop i przykładny tata. On nie ograniczał się do jednego. Bił mnie, płacząc i mówiąc, że robi to dla mnie. Obrażał wyzywał, wmawiając, że to dla mojego wychowania. Zamykał, odgradzał od świata, twierdząc, że chce mnie chronić. Molestował, gwałcił, powtarzając „Jesteś moją ukochaną córeczką, prawda?”. Nienawidziłam go. Nienawidzę go. Chcę aby cierpiał. Jednak nie jestem w stanie nic mu zrobić. Panicznie się go boję.”

Cel/e:
    ※ Znaleźć się jak najdalej od niego, pozostając poza jego zasięgiem
    ※ Otworzyć kłódkę i złamać pieczęć, by zatopić się w stronach księgi
    ※ Odbudować kolekcję dziwnych przedmiotów
    ※ Zaspokoić swe sadystyczne żądze

Region i miasto, z którego wyruszasz:
    Chciałbym spróbować sił w regionie Veneris, w mieście losowym.

Data wyruszenia:
    Dziewczyna opuściła rodzinne domostwo mniej więcej w maju 2018 roku, a jej historia spisana na kartach forum rozpoczyna się tydzień później.

Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?:
    Definitywnie nie, a przynajmniej póki co wolę fakemony pominąć. Nie znam się na nich, a zwykłych pokemonów jest na tyle dużo, że pewnie wszystkich i tak nigdy nie spotkam.

Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?:
    Jak najbardziej. Seksu, zboczeń, krwi i flaków na ścianie nigdy za mało, a wszystkie te rzeczy będą jak najbardziej pasowały do klimatu mojego alter ego.

Czy zezwalasz na wątki fantasy?:
    Oczywiście, że tak. Kocham fantasy i będę wdzięczny jeśli będziesz skłonna jakieś wątki w tych tonach wprowadzić. Proszę tylko, abyś trzymała mnie z dala od Marvela/DC, za którymi nie przepadam.

Napisz coś o sobie:
    Hej, jestem tu nowy – tak powinienem zacząć? Chyba. Nie wiem. Nazywam się Marcin, mam dwa koty i siostrę… nie lubię pytań o sobie. Czasem jednak na nie odpowiadam, aby nie wyjść na zgreda i uzyskać ciepłą posadkę u GMa. Także… student informatyki oraz młodszy programista .NET w jakimś Warszawskim JanuszSofcie. Z zainteresowania wielbiciel fantasy i „starych” książek, łamigłówek, sesji RPG we wszelakich postaciach, narciarstwa pozatrasowego, planszówek, filozofii oraz Munchkina. Wierzę w moc sprawczą okultyzmu wszelakiego, w szczególności tarota, nienawidzę narodowców, lubię kreskówki i nie przepadam za anime, a w dzieciństwie bałem się szafy oraz wieszaków. Miło poznać. : )

Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?:
    Pozwolę sobie połączyć to z prośbami i uwagami. Zależy mi na skupieniu przygody na kontaktach z ludźmi i odgrywaniu jak najlepiej swojego bohatera, a także pociągnięcie wątku z enigmatyczną księgą. To czym, co zawiera i do czego ma służyć owa książka pozostawiam Tobie – pragnę tajemniczości od pierwszych kroków przygody, dlatego też nie narzucam odgórnego wątku fabuły. Poza tym miło by było zobaczyć rzeczy, które skłaniają do refleksji czy też wyciskają łzy z oczu. Nie boję się praktycznie żadnych tematów, jestem raczej personą otwartą, także największe dziwactwa możesz umieszczać. Nie będę się skarżył, a wręcz przeciwnie. Na pojedynkach trenerskimi mi jakoś wybitnie nie zależy; wolę, aby tego typu walki zaczynały się z jakimś sensem, popychając wątek fabularny do przodu.

    Z góry ostrzegam, że lubię igrać z MG dziwnymi poczynaniami oraz działać wbrew jego woli. Dodam również, iż zamierzam unikać wszystkich rzeczy poza przygodowych, także nie planuję korzystać ze wszelakich loterii, safari etc. Czysta przygoda.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.