Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tiara Przydziału
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-22, 10:54   

Szanowana Pani Quinderbell,

Mamy przyjemność poinformować, że został Pani przyjęta do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Prosimy o zapoznanie się z załączoną listą wszystkich niezbędnych książek i wyposażenia.
Semestr rozpoczyna się dwudziestego trzeciego lutego.


Z poważaniem,
Daisiak


Listę niezbędnych książek i ekwipunku znajdziesz poniżej.





Trochę moich uwag i innych pierdółek...

Gratulacje, właśnie dla takiego kapcia nie zamknęłam zapisów na amen (chociaż zrobię to teraz, bo 6 przygód brzmi prawie jak masochizm).
Jestem niesamowicie uraczoną Twoją postacią, ale chyba przede wszystkim stylem pisanie. Obawiam się, że przy mnie prędzej uwstecznisz się pod względem pisania niż rozwiniesz, ale skoro sam tak zdecydowałeś, to cierp x') Totalnie Cię nie znam i jesteś na forum świeżutki niczym Borówka Basia, więc mam lekką obawę, czy mi gdzieś nagle nie znikniesz. Liczę, że tego nie zrobisz.
Z pytań to tak...
1. Sądząc po "lorem ipsum...", zakładam, że Olivia jeszcze nie zdobyła Mimikyu i mam go dopiero wprowadzić, tak?
2. Zastanawiam się, czy fragment o stosunku Olivii do jej zabawek został celowo umieszczony w "personality" i "biography", czy może przypadkiem Ci się wkleił w obydwóch tych miejscach i tego nie zauważyłeś?
Z drobnych uwag...
1. Czy mógłbyś odrobinkę zwiększyć rozmiar czcionki tam, gdzie masz skan i zawartość plecaka? Chociaż o +1 do "size" *kocie oczy*. Wiem, że teraz wygląda ładnie, ale wierzę, że lekko zwiększone nie będzie wcale gorsze, a przy tym moje oczęta nie będą zmuszane do nadwysiłku.
2. Jako, że w skanie informacje o umiejętności zamieszczasz jako ciąg dalszy charakteru i historii Poka, byłabym Ci niezmiernie wdzięczna, gdybyś nazwę ablitki jakoś wyróżniał (podkreślenie, pogrubienie?), żeby rzucała się w oczy, tak jak przykładowo profesje w "other informations".
I takie dodatkowe...
Jester napisał/a:
Szukałam rzeczy, które mają w sobie jakieś drugie dno; są dla kogoś ważne, przeżyły jakąś historię, bądź emanują swoistą aurą tajemniczości.
Czyżby żeńska wersja Voldemorta? :o
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-02-22, 10:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Shetani 



Wiek: 22
Dołączyła: 12 Lis 2017
Posty: 52
Skąd: Pola Elizejskie
Wysłany: 2018-02-22, 11:50   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: klik *-*
Ważni NPC: Brak
Cel/e: Sfotografowanie spotkanych pokemonów, złapanie i zaprzyjaźnienie się z niektórymi oraz spotkanie nowych ludzi
Region i miasto, z którego wyruszasz: Kolos, miasto Lumiose
Data wyruszenia: 2018 rok
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Podziękuje :3
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Oczywiście że tak!
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Tak
Napisz coś o sobie: Jestem Dominika jestem z okolic Włocławka (takie miasto koło Wisły) rozpoczęłam pierwszą klasę technikum na kierunku technika żywienia i usług gastronomicznych (z głodu po tym nie umrę XD). Lubię anime, książki, filmy oraz ogólnie fantasy, akcje i przygody. Według moich znajomych jestem wredna i złośliwa. Często zapominam o różnych rzeczach. Jestem pomocna i potrafię rozśmieszyć samą swoją obecnością (naprawdę XD sprawdzałam). Jestem osobą która myśli pozytywnie ale przygotowuje się na najgorsze. Z wyglądu mogę podać że mam brązowe oczy oraz brązowe włosy które w zależności od światła mogą wydać się czekoladowe lub czarne (tak uważa rodzina)
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Powinna być akcja, przygoda, romans oraz piękne krajobrazy. Byłoby fajnie gdyby przygoda była odrobinę straszna.
Prośby/uwagi:
Można yaoi?
_________________

 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-02-22, 15:21   

Przykro mi Shetani, ale ostatnie, rezerwowe miejsce w Hogwarcie zostało dziś zajęte przez Jestera i choćby nie wiem jak interesująca była Twoja postać, nie mogę jej przyjąć, bo bym się nie wyrabiała [*]

Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach emgie ;)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-20, 16:36   

SZUKAM ZABŁĄKANEGO CZARODZIEJA LUB ZABŁĄKANĄ CZARODZIEJKĘ!
STATUS KRWI NIE MA ZNACZENIA!




Mam zaszczyt poinformować,
że bramy Hogwartu zostały otwarte.

Przed złożeniem zapisu pamiętaj, by zajrzeć do "Chatki Hagrida", bowiem panują u mnie bardzo specyficzne, rzekłabym nawet, że pod niektórymi względami restrykcyjne zasady, które nie każdemu mogą odpowiadać.

Dodam jeszcze, że poszukuję aktywnej osoby z ciekawą postacią, żeby motywowała mnie do częstego odpisywania, bo ostatnimi czasy strasznie się rozleniwiłam i trudno mi wrócić do dawnej formy, jeśli nie mam komu odpisywać ;-; Także AKTYWNOŚĆ i INTERESUJĄCA KP to moje priorytety przy wyborze nowego gracza. I jak zwykle nie chcę ludzi, którzy mają słomiany zapał albo są niepewni, bo okropnie mnie boli kokoro, kiedy mi ktoś nagle zniknie, a ja nie wiem czemu *nadal rozpacza za Jesterem* :<

Zapisy będą otwarte min. tydzień, aby każdy chętny miał szansę się zgłosić. Jeśli po tym czasie nie zapisze się nikt, kto mi podpasuje, zapisy będą nadal otwarte i cierpliwie poczekam na swojego wymarzonego gracza ;)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-07-20, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-20, 22:46   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: Nie mam, ale za to mam wygląd postaci. Adda.
Ważni NPC: Colin - brat Addy
Pyton -> Rockruff Addy
Cel/e:
-> obalić swojego brata z tronu Hoenn
-> oczyścić skażoną wodą w wiosce
-> zostać królową Hoenn
-> odzyskać stracony honor
Region i miasto, z którego wyruszasz: Hoenn, wioska bez nazwy.
Data wyruszenia: 1268 r.
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Tak.
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Tak.
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: Tak.
Napisz coś o sobie: Dzień dobry, nazywam się Przemysław i kiedyś u Pani grałem, więc na pewno mnie Pani pamięta.
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Zabawy i zacnych intryg.
Prośby/uwagi:
Mam nadzieję, że wszystko jest ok.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-07-23, 22:53   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: klik *-*
Ważni NPC: W sumie ci najważniejsi ujęci są w KP w kategorii "Rodzina i przyjaciele", ale jeśli życzysz wrzucić mi jakiegoś wroga czy kompana podróży, albo jeszcze innego cosia, to nie ma sprawy- przyjmę to na klatę.
Cel/e:
- Ogarnąć funkcjonowanie świata z punktu widzenia trenera pokemonów- o co kaman z walkami, jak się łapie poki i inne takie takie, bo Astrid wie tylko tyle co sama zaobserwowała albo jakieś strzępki tego co ktoś inny zechciał jej powiedzieć. Można pod to podpiąć wolę zwiedzania przez nią... w zasadzie wszystkiego, bo Astrid jest "niedomyziana" pod tym względem- a czy poza ludzkimi miastami będzie mogła zgłębiać elfickie ruiny czy podziemne miasta gnomów to już zdaję się na ciebie xD
- Standardowe "miszczem być, odznaki chapać, poki łapać" ;P
- Odnaleźć jakikolwiek ślad Jacka, a najlepiej w ogóle go odszukać.
- Rozkminić o co chodzi ze zniknięciami w pobliżu jej rodzinnego terytorium - kto, po co, na co, mile widziana możliwość powstrzymania tego procederu.
- Zrobić wbrew woli Klanu i znaleźć sobie takiego partnera życiowego jaki to Astrid będzie odpowiadał, a nie godzić się na jakieś aranżowane zaręczyny.
- Stworzyć najbardziej epicką drużynę poke-piesełów ever (Astrid fabularnie jeszcze o tym nie wie, że takie coś chce, ale będzie chciała xD)
Region i miasto, z którego wyruszasz: Las na południe od Snowbelle city w Kalos
Mapka poglądowa Czerwony okrąg to terytorium Klanu Astrid, fioletowy znaczek to miejsce, gdzie mają swoje "leże", a ten żółty to tak pi razy drzwi skąd ona chce ruszać w świat xD
Data wyruszenia: maj 2018
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?: Tylko tego jednego piesełka bardzo bym prosiła, resztę możesz olać :)
Czy zezwalasz na wątki nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich?: Jasne, będzie pociesznie
Czy zezwalasz na wątki fantasy?: No ba, koniecznie!
Napisz coś o sobie: Uszanowanko. Jestem Aga, ale dla znajomych i rodziny jestem znana jako Jaguź. Studiuję, ponoć od października będę zaczynać doktorat, ale jestem na tyle nieogarnięta życiowo, że zobaczymy jak mi to wyjdzie. Wielbię pieseły. Szyszkie i w każdych ilościach. Piesełów nigdy dość! *-*
Czego przede wszystkim oczekujesz od przygody?: Hm... Żeby wystartowała? A tak poważnie, to w sumie nie mam jakichś wydumanych życzeń. Wszelkie zwroty akcji, różne dziwne pomniejsze czy większe wydarzenia, naparzanie się z kimś, użeranie z jakimś dziwnym pokemonem czy coś- wszystko to i wiele więcej bardzo, bardzo mile widziane. Nie jestem wybredna w tej kwestii.
Prośby/uwagi:
*Robi oczyska pieseła żebrzającego przy stole* Weź mię plis *-*
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-07-24, 08:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-28, 01:00   

Przemysław
Witam. Tak, pamiętam Pana. Przeżyliśmy wspólnie niezapomniane chwile w grze May Ludenberg. Postać Addy jest bardzo ładna, jednak nawet Hogwart nie przyjmuje czarodziejów ani czarownic nieposiadających KP, choćby znaleźli najpiękniejszy art ever, więc muszę odprawić Pana z kwitkiem [*]
Tak na marginesie, według testu byłbyś Ślizgonem.




Szanowana Pani MacDuff,

Mamy przyjemność poinformować, że został Pani przyjęta do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Prosimy o zapoznanie się z załączoną listą wszystkich niezbędnych książek i wyposażenia.
Semestr rozpoczyna się dwudziestego ósmego lipca.


Z poważaniem,
Daisiak


Listę niezbędnych książek i ekwipunku znajdziesz poniżej.





Trochę moich uwag i innych pierdółek...

Okey, nie uwag, bo to brzmi źle. Chodzi mi tylko i wyłącznie o pytania.
1. Czy przemiany są jakoś uzależnione? Bo wiem, że w czasie pełni Astrid musi być wilkołakiem i nie ma przebacz. Napisałaś również, że najczęściej korzysta z tej postaci "pół na pół". Czy to oznacza, że, oprócz pełni, może przybierać dowolną postać o każdej porze dnia i nocy bez żadnych ograniczeń?
2. Zgaduję, że proces przemiany jest dosyć szybki i bezbolesny, hm?
3. Bargheści to inny klan wilkołaków, zgadza się?
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-07-28, 01:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.