Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Smocze niespodzianki
Autor Wiadomość
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-08-23, 12:37   

Z Fakemonów wybieram Peppita . Co do postaci kanonicznej w wyborze zostawiam ci wolną rękę :P

Moje wymarzone wakacje są dosyć skromne. Wystarczy mi, przede wszystkim spotkać się od czasu do czasu z przyjaciółmi. Zarówno na żywo jak i w internecie. I z rodziną. Z krewnymi też nie zawsze jest okazja się spotkać, więc wakacje to wymarzony na to czas. Czasami też pójść do kina, na basen lub jeszcze gdzieś indziej. Oprócz tego mogę czasami też trochę pozwiedzać. Chciałbym mieć też czas, by oddać się czytaniu, a do tego jeszcze moim hobby. Czasami wolę pokręcić Diabolo, a czasami zrobić coś na komputerze, jak stworzyć obrazek/grafikę, potrenować programowanie i tworzenie animacji, pograć w jakieś gry. I poprzesiadywać na Crystalu, to chyba jasne. Gdyby nie choroba kolan, chętnie też bym uprawiał jakieś sporty, albo ponownie zaczął trenować aikido. A no i najważniejsze, co się liczy podczas wakacji: "Słońce i plaża!" XD
_________________

 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-08-23, 14:53   

Ja tam lubię szkołę~ (Proszę mnie za ten teks nie zabijać -.-)

Może nie przepadam za Fakemonami, ale jak już rozdajesz...Więc ja wybieram tego oto malucha:

Czyli Aguade~ <3


A postaci kanonicznej nie chce. I tak się nie znam na tych z animca, więc nawet nie zauważę jak ją spotkam.
A teraz moje wymarzone wakacje... cóż, w wakacje jest za gorąco by cokolwiek robić. Ale ogólnie, to mi wystarczy, kiedy mogę sobie pooglądać kreskówki czy anime sama, lub ze swoją siostrą. A potem rozprawiać o nich całe tygodnie. Ogólnie, to jestem piekielnie leniwą osobą. Ale jak już trza się gdzieś ruszyć (Bo nie chce mi się całych wakacji przesiedzieć w łóżku), to fajnie jest sobie gdzieś wyjechać całą, zgraną paczką przyjaciół, chociaż i tak kończy się na tym, że siedzimy i nic nie robimy. Ja się nie skarżę... Zwykle jakiś tydzień wystarczy aby się dostatecznie nacieszyć. Nie jestem fanem zwiedzania, zwłaszcza zamków, jednakże co to za wakacje bez tego. Jeszcze przy okazji przydałoby się wyjechać na jakąś kolonie... Zależy od roku. Dla mnie tyle.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-08-23, 17:09   

Ten Aguade to taki ukryty. Już chciałem zwrócić uwagę Conanowi, że go nie ma XD
Co do szkoły, to ja też ją lubię.
I mam pytanie: Czy (oprócz ewentualnych przyszłych eventów) to jedyne Fakemony, jakie możemy zdobyć w przygodzie?
_________________

  
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-08-23, 17:18   

Jak nie ma, jak jest. Ten ostatni. Ten o:
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-08-23, 17:28   

Wiem zauważyłem go. Dlatego powiedziałem, że ukryty, bo wszystkie sprite'y duże, a on taki malutki jest.
@Edit: Teraz już pokazuje normalnie
_________________

  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-24, 01:17   

Orange to jest pierwszy i ostatni raz kiedy daję możliwość złapania fakemona.
_________________

------------
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-08-24, 12:06   

Ok. Jak coś to może potem ktoś będzie chciał się wymienić ze mną na Pokemona XD
_________________

 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-24, 12:18   

Nie. Nie wymianiaj Fakemonów. Skoro masz taki plan to niepotrzebnie się męczę z wymyślaniem jak go wprowadzić.
_________________

------------
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-08-24, 16:04   

Nie no, mówię, o planach na kiedyś, ale to bardzo odległych planach. Te fakemony mają genialne wyglądy i nie chcę ich wymieniać raczej XD
_________________

 
     
Erika 
The Nature-Loving Princess!



Dołączyła: 13 Maj 2016
Posty: 142
Wysłany: 2016-08-26, 06:51   

Yay fakemony! :D

Moje ulubione wakacje? Akurat wczoraj miałam sen, że wyjechałam do jakiegoś ciepłego kraju i... byłam najładniejszą dziewczyną na plaży xD Wiem, strasznie płytkie ale to tylko sen :) Zaś co do treści właściwej - moje idealne wakacje są niemożliwe do zrealizowania. Chciałabym cofnąć się do przeszłości i zwiedzić miasta starożytych cywilizacji np Egipskiej, Chińskiej, Azteckiej... pasnojuję się takimi rzeczami dlatego dla mnie możliwość spędzenia czasu wśród ludzi o innej kulturze (jeśli akurat ci ludzie nie chcą mnie ukamieniować za mój styl życia) wydaje się wielką frajdą. Oczywiście zwiedzenie tych miejsc w czasach obecnych jest jak najbardziej możliwe i pewnie kiedyś to zrobię jednak w jakiś sposób przygnębia mnie to, że czasy tych cywilizacji już przeminęły i mogę obejrzeć wyłącznie ich pozostałości. Dlatego myślę, że takie wakacje byłyby i ciekawe i smutne jednocześnie gdyż w mojej głowie lubię udawać, że ci ludzie nadal gdzieś tam żyją :)

Z fakemonów wybieram Pepitta i mam cichą nadzieję, że nie jest to ostatni raz kiedy je widzimy (wiem, jestem zachłanna... ale tyle tam pięknych trawiastych stworków T^T).


Słońce i plaża!
*cough*Bugsy*cough*
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-10-01, 21:46   




Postanowiłam że co miesiąc będę organizować takie mini-gry czy mini-eventy jak to wolicie sobie nazwać. Na początku każdego miesiąca zazawyczaj pierwszego dnia będzie taki post zatytuowany "Miesiąc z" i nazwa jakiejś legendy. Będę dawać wam po jednym zadaniu i macie czas aby je wykonać do końca miesiąca. Potem będą nagrody ale nie powiem jakie, jednak nie liczcie na jakieś łubu du i wow, to będą podarunki które pomogą wam troszkę w przygodzie. Aha no i udział nie jest konieczny, kto chce to się udziela a oto zadanka na Miesiąc z Rayquazą!

Conan
zadania dla ciebie: Napisz krótko (min 5 zdań) co sądzisz o pokemon fusion? Czy chciałabyś aby niektóre hybrydy wystąpiły np. w grze albo anime?

Okami
zadanie dla ciebie: Wymyśl nowe ewolucje eevee i podaj ich nazwy! Możesz uzasadnić dlaczego nazwałaś je tak a nie inaczej (ilość nowych eeveelucji jakich wymyślisz jest ograniczona, max 7) Dodatkowo powiedz którego byś chciała mieć najbardziej?

Orange
zadanie dla ciebie: Sądzisz że będą następne generacje? Ósma...dziewiąta...Myslisz że tówrcy pokemonów będą mieli dobre pomysły na nowe pokemony? Ja osobiście sądzę że z generacji 7 są niektóre pokemony...że się tam wyrażę niezbyt kreatywne


_________________

------------
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-10-01, 21:57   

Uważam, że będą kolejne generacje. Co prawda każda generacja się czymś różni i Pokemony raz są lepsze, a raz gorsze, ale każda generacja wnosi coś nowego i nie uważam, że jakoś szybko skończą im się pomysły, zwłaszcza, że (o ile się nie mylę) zawsze mogą się posiłkować pomysłami fanów.

Nie wiem, czy długość jest wystarczająca?
_________________

 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2016-10-01, 22:55   

Pokemon fusion, co? Znaczy, sam koncept nie jest zły, niektóre poki naprawdę mają epickie połączenia i fajnie się na to patrzy, jednakże w grze tak średnio to widzę. Znaczy, to musiałoby wprowadzić prawdopodobnie jakieś mroczne, laboratoryjne wątki do gry. Nie mówię, że już takich nie było (Antagonistyczne laboratoria to jednak podstawa), jednak mam wrażenie, iż miałoby to trochę inny charakter, tudzież atmosferę i trochę pomieszało koncept Pokemonów. (Widzę przed sobą sceny z Undertale normalnie >_<). Sory, animca nie lubię i nie oglądam, więc nie wiem jak by to poskutkowało. Podsumowując więc, nie jestem specjalnie za wprowadzeniem czegoś takiego do kanonu.
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-10-06, 21:45   

Okej fajnie może być ;) Nagrody dam wam już teraz a co

Conan dla ciebie ultraball
Orange dla Ciebie TM Protect
_________________

------------
 
     
Okami 
Milcząca Rzeź



Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 153
Skąd: Kondrakar
Wysłany: 2016-10-24, 12:03   

Eevee

Imiona wzięłam z łaciny:
- Astrum (gwiazda)
- Antiquus (dawny)
- Procella (burza)
- Ventus (wiatr)

Astrum
Typ: ,
Ewolucja: Eevee (odłamek gwiazdy) -> Astrum
Historia: Podobno, kiedy spada gwiazda rodzi się nowy Astrum. Pokemony te mają specyficzną aurę, którą potrafią rozświetlić najgłębsze ciemności. Podobno potrafią spełniać życzenia...

Antiquus
Typ: ,
Ewolucja: Eevee (odłamek antyku) -> Antiquus
Historia: Można ich spotkać w miejscach starych, jak sam świat. Lubią żyć w mroku, pod ziemią, albo w ruinach. Piramidy, ciemne jaskinie, tunele pełne pułapek po, które pokusił się by sam Indiana Jones. Tak, te pokemony świetnie orientują się w terenie, żadna droga nie jest zbyt niebezpieczna. Istnieje legenda, że potrafią doprowadzić do ukrytych, zapomnianych skarbów.

Procell
Typ: ,
Ewolucja: Eevee (burzowy kamień) -> Procell
Historia: Lubią być w pobliżu burz, wtedy najczęściej się pojawiają. Potrafią władać piorunami. W ciemnościach ich oczy wydają się łyskać, jakby w ich źrenicach były małe błyskawice. Nie łatwo okiełznać te pokemony.

Ventus
Typ: ,
Ewolucja: nazwa Pokemona (?) -> Ventus
Historia: Nikt nie wie skąd się wzięły. Można je spotkaż zarówno przy lekkim powiewie powietrza, jak i tornada, które wszystko pustoszy. Te pokemony mają miłe i przyjemne uosobienie. Niektóre osobniki mają skrzydła, czy to jakaś dalsza forma ewolucji? Nie wiadomo, gatunek ten jest ciężki do zbadania. Nieuchwytny, jak sam wiatr.

Chciałabym bardzo zamieścić obrazki, ale niestety nie znam się na grafice i nie mam do tego głowy.

No, a chciałabym Astrum albo Ventus. Sama nie wiem. :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.