Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Smocza wylęgarnia
Autor Wiadomość
Kermitee



Dołączył: 06 Sie 2016
Posty: 53
Wysłany: 2016-08-06, 15:38   

jeszcze raz, bo źle kliknąłem :cry: (napisałem na PW)

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Buzz Hale
Płeć: Mężczyzna
Starter: Abra
Przygoda dwuosobowa?: Nope
Opis towarzysza: Dopiero wolałbym poznać na fabule :)
Jakiś przeciwnik?: Wolna ręka (byle nie Adrien z historii)
Czas rozpoczęcia: Wiosna, kilka dni po wydarzeniach z historii - ucieczce z domu :P
Miasto, region: Kanto, okolice Fuschia - chyba, że wolisz nowsze regiony, które lepiej znasz, w tym wypadku śmiało mogę podjąć wyzwanie :)
Cel: odnalezienie samego siebie i dorośnięcie
Twoja wymarzona drużyna: Umbreon, Alakazam, Gengar, Dragonite, Lugia, Chansey
Ulubiony typ: Smoczy
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby: Poznanie kogoś na fabule, ciekawa rozgrywka i chyba tyle :)
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Tak

tak jak wcześniej, ogon lub łuska
+ Dragonite :3
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-06, 15:50   

Hmm...Po pierwsze musisz wiedzieć, że Lugi niestety nie masz szans zdobyć bo Gwen Brown już ją złapała a jak wiadomo to jest pokemon legendarny. Druga sprawa- Kanto czy Johto. Muszę chyba tam coś pozmieniać bo już się dawno obeznałam z regionami więc luzik, może być Kanto. Poza tym nigdy nie miałam tutaj takiego gracza co by miał Abrę na startera hehe ^^ a ostatnio zaczął mi się ten pokemon podobać ;P Mam dylemat bo nie wiem czy Ci dać okres próbny czy przyjąć Cię na stałe. Trochę się obawiam że mi zniknkesz tak jak duża część moich graczy i znowu dupa a nie chcę graczy co odpisują raz na tydzień. No ale masz Plus bo widze że hasło jest ;) A dobra co mi tam przyjmuję
Przygoda będę dzisiaj a jak nie to do środy powinna się pojawić! Leć do działu z wprowadzaniem pokemonów i załóż tam post. To też mi w sumie ułatwi sprawę z zaczęciem twojej przygody ;)
_________________

------------
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-08-29, 12:14   

Ja nie mogę....co mi tak znikacie :-(
#OTWIERAM ZAPISY NA PRZYGODĘ!#
_________________

------------
 
     
Okami 
Milcząca Rzeź



Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 153
Skąd: Kondrakar
Wysłany: 2016-09-06, 11:24   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Okami Kaneko
Płeć: nastolatka - moja postać. :D
Starter: Eevee
Przygoda dwuosobowa: Nie
Opis towarzysza: Towarzysza brak, jednakże może to ulec zmianie. Poznanie na fabule, aczkolwiek Okami nie należy do osób towarzyskich - ewentualnie ktoś może się wprosić. :>
Jakiś przeciwnik?: Wolna ręka - można się popisać. :D
Czas rozpoczęcia: Kończące się lato. Dni nadal ciepłe. Pogoda zmienna. Gdzieniegdzie chłodny wiatr. Hmm... wolna ręka, aczkolwiek można dodać odrobinę akcji.
Miasto, region: Myślę, że stare dobre Kanto - oczywiście zaczynamy.
Cel:
- Dowiedzieć się kim są rodzice, poznać ich przeszłość itp, odnaleźć ich, aczkolwiek mogą nie żyć, więc wiesz... zostawiam wolną rękę, co do nich.
- Dowiedzieć się, dlaczego w okół dzieją się te dziwne paranormalne zjawiska. Mam te mooooc! xD Tak na poważnie podejdźmy do sprawy trochę realnie. :3
- W ogóle chce mieć wszystkie przemiany Eevee. <3
- Poznać kogoś kto zdobędzie jej zaufanie i pomoże otworzyć się na świat.
- Jakieś nowe cele po tych głównych: zemsta, a może komuś pomóc? Poszukiwania? Chodzi mi o to, żeby nie ograniczać się do kilku celów, tylko, żeby kształtowały się one poprzez fabułę, zależnie oczywiście od sytuacji i charakteru postaci. Zawsze możemy razem pomyśleć. xD
Twoja wymarzona drużyna: Pikachu, Umbreon, Arcanine, Togekiss (jakiś latający nam potrzebny i słodki :D), Vaporeon, Leafeon - właściwie nie wiem. xD
Ulubiony typ: Hmm... Ciężko. Ogień. Mrok. Nie mam pojęcia. Chyba ogień.
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby: Magia, zdolności paranormalne, w ogóle mega magicznie i ciekawie, niebezpiecznie, walki, dramy - dużo dramów i akcji. Wątki romansowe mnie nie interesują. Aczkolwiek masz wolną rękę. Może być brutalnie, jak i spokojnie, łagodnie i love. Co tam chcesz. Nie chce ograniczać twej weny. ^^ Oczywiście, realny świat pokemonów przede wszystkim - w końcu o tym jest forum.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Tak, jak najbardziej. Ciekawie ma być! :D
Kieł Dratini
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-09-06, 14:08   

Yay nareszcie osoba która nie ma mocy co może rozdupić świat :3 Masz bardzo ładną KP no i historia nawet przypadła mi do gustu. Nie ma co więcej gadać przyjmuję cię! Przygoda pojawi się do soboty albo szybciej. Liczę na twoją aktywność!
_________________

------------
 
     
Samuel



Wiek: 24
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 343
Wysłany: 2016-11-03, 15:56   

~ Klikaj ~
Imię i nazwisko: Samantha Wright.
Płeć: Kobieta!
Starter: Axew, samiczka, imię: Shin.
Przygoda dwuosobowa?: Na szczęście czy tam nieszczęście – nie.
Opis towarzysza: Nima i póki co nie chcę. Ale nie obrażę się jak kiedyś wepchniesz mi jakiegoś przystojniaczka. XD
Jakiś przeciwnik?: Brat;
Cytat:
Alexander Alex Wright – negatywne, brat, 22l. – Trudno powiedzieć coś o tym młodzieńcu, tak samo jak o naszej relacji. Doszłam do wniosku, że serce chłopaka jest pełne nienawiści i żalu do rodziny zastępczej, a ponadto jest cholernie zazdrosny o mnie, a przecież w dzieciństwie był kochanym starszym braciszkiem, który mnie kochał i dbał o mnie. Niestety po dowiedzeniu się prawdy o ojcu wszystko się zmieniło. Nienawidzi gdy ktoś się nad nim lituje, dlatego nie podziękował mnie za pomoc udzielonej w Oblivii (zdobycie krwi, gdy był w stanie krytycznym).
Nikt do dziś nie wie, co tak wpłynęło na jego charakter. Nikt się nie zmienia z dnia na dzień... czyżby coś przejęło nad nim kontrolę?
Nienawidzę jej. Zabiję ją.

Czas rozpoczęcia: Wczesna wiosna; jest jeszcze zimno. Pierwszy dzień po przybyciu do Kanto – postać szlajała się od wieczora do ranka w poszukiwaniu laboratorium psorka (żeby dostać startera; ty i ja wiemy co i jak ^^)~
Miasto, region: Kanto! Nie wiem gdzie jest labo, rób więc gdzie chcesz (byle blisko pierwszej odznaki)! XD
Cel: Normalnie żyć, a w międzyczasie pogodzić się z bratem. Mieć jak najmniej kłopotów... o, no i zostać mistrzynią regionu, a tym samym członkinią Elitarnej Czwórki. <3
Twoja wymarzona drużyna: Już mam wymarzoną drużynę. <3 Ale marzy mi się w tej grupie jeszcze Pikachu, Ponyta, Eevee i Zorua – a przy tym jeszcze kilka Poków z Aloli, ale to kiedy indziej. : D
Ulubiony typ: Mrok~
Zgoda na zmianę w rodzinie: Nie~
Dodatkowe prośby: Prosiłabym żebyś wprowadzała mi jak najmniej Pokemonów – oczywiście jeśli chodzi o te, które mogę złapać. Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to będę krzyczeć, nie martw się. :-)
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany, zdobycie mocy, utrata czegoś...): TAK, CHCĘ JAKIEŚ TATUAŻE SEKTY! :0


:pedobear: SKRZYDŁA! I AXEW! :pedobear:
_________________
[ Samuel | box | bank ] | [ Asuna ] | [ Hoshiko Hayashi | box | bank ]
[ #CA4040 | #CC9933 ]xxxxxxxxxx[ #9966CC | #2D0640 ]



 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-11-03, 17:05   

Nie no nie powiem masz fajną KP, powstałaś zza grobu a ja Cię szybko namierzyłam xD Wczoraj w 30 minut poczytałam twoją historię i bardzo mi się spodobała. Normalne życie? Hahaha powodzenia :mrgreen: Niemniej zaoferuję Ci strefę Zen :omomom: Się przeniosłaś z Taila więc tak jak już pisałyśmy, pokemony wprowadzam od nowa ale charakter zostaje. Na Mega Stone od Lucario będziesz musiała sobie trochę zapracować, nie licz na to że znajdziesz fo po piątej stronie przygody :P No Celia-Hood mam nadzieję że mi nie znikniesz, bo jak tak to znajdę i osobiście nakopię do dupy :mrgreen:
PRZYJĘTA
_________________

------------
  
 
     
Kirara 


Dołączyła: 11 Gru 2016
Posty: 38
Wysłany: 2016-12-14, 18:50   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Kira Keoni
Płeć: Kobieta
Starter: Wolna ręka, co dasz, to przyjmę!
Przygoda dwuosobowa?: Jestem jedna, chyba, że mnie sklonujesz :-)
Opis towarzysza: Towarzysza nie ma, ale bardzo chętnie przygarnę!
Jakiś przeciwnik?: Wolna ręka
Czas rozpoczęcia: Róbta co chceta
Miasto, region: Alola, wyspa Melemele, skąd dokładnie - co Tobie pasuje najbardziej
Cel: Dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, skąd pochodzi. Poza tym, chęć sprawdzenia się. Jeśli jakieś cele podczas gry mi dołożysz, to będzie jeszcze ciekawiej.
Twoja wymarzona drużyna: Nie mam wymarzonej drużyny. Jedyne o co Cię tylko poproszę, to brak robaków. Bardzo nie lubię robaków.
Ulubiony typ: Dylemat, czy ogień, czy elektryk. Ale bardziej ogień!
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby: Jestem ugodowa i nie wymagam zbyt wiele, chcę się po prostu dobrze bawić, oraz żebyś Ty jako moja MG czerpała przyjemność z naszej wspólnej rozgrywki.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Tak - chcę kiedyś móc powiedzieć "Mam tę moc!" xD

Liczę na pozytywne rozpatrzenie :-) Piękne łuski na ogonie Jangmo-o <3
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-12-14, 19:35   

O rany Ciebie chyba wezmę w ciemno *-* Uwielbiam tematy innych wymiarów, wyrw w czasoprzestrzeni itd bo na tym naprawdę idzie zaszaleć. Jednak zaraz Cię postrzelę bo żeś nie poczytała regulaminu ;-;
Popraw post, poczytaj do końca regulamin i wtedy Ci założę przygodę ;) Ogólnie NIE ODRZUCAM jesteś moja ♡

Więc jak poprawisz ten mały błąd, daj mi znać na PW to zaczniemy. Załóż też post we wprowadzarce pokemonów.
_________________

------------
  
 
     
Koohori 
A-754



Wiek: 23
Dołączyła: 27 Cze 2016
Posty: 159
Wysłany: 2017-01-08, 15:24   

    ~Klikaj~
    Imię i nazwisko: Koohori, brak nazwiska
    Płeć: Samica Dziewczyna
    Starter: Growlithe
    Przygoda dwuosobowa?: Nope
    Opis towarzysza: No nie ma xd
    Jakiś przeciwnik?: Panowie-naukowcy, cała grupa, którzy ścigają ją po świecie. Charakteryzują się swoją bijącą na kilka metrów czystością, uczesanymi włoskami, wypielęgnowaną twarzyczką itp. Noszą białe kitle z błękitną obramówką na rękawach. Nie są zbyt szybcy, przez co łatwo im uciec drogą pieszą. Jednak cholernie sprytni i inteligentni. Wykorzystują wynalazki, by ją dorwać(co w sumie mogą kiedyś tam zrobić...). Zazwyczaj buszują w większych miastach, dobrze znają jej wygląd, twarz. Szukają jej raczej na własną rękę, nikogo przy tym nie włączając w sprawę. Ale może i to się zmieni?
    Czas rozpoczęcia: Dopiero co dopłynęła do Hoenn, po wyjściu ze statku
    Miasto, region: Slateport City, Hoenn
    Cel: > Spotkać Yveltala(nie złapać, wystarczy go wrzucić w późniejszej części przygody i spodziewać się, że będzie za nim podążała), namalować go z bliska. Mam nadzieję, ze droga do niego łatwa nie będzie ;v
    > Wieczna ucieczka od naukowców. Tych, którzy ją skrzywdzili, bo wciąż jej poszukują.
    > Odnaleźć rodziców i odpłacić się im za to, co jej zrobili (również raczej w późniejszej części)
    > Opanować swoje moce. Nie chodzi jednak o rozwalenie świata jednym fikołkiem, a o zwykłą, zwiększoną siłę, możliwość poruszania przedmiotami w odpowiedniej odległości za pomocą umysłu, zwiększoną zręcznością, która umożliwia jej trudne akrobacje, jakieś niewielkie zdolności panowania nad żywiołem/żywiołami i może... chcesz jeszcze coś dodać od siebie? c: Po prostu ma być od razu widać, że jest kimś wyjątkowym, w końcu naukowcy chcieli z niej zrobić maszynę do zabijania, taką tajną broń. Ale nadal nie taką, która kaszlnięciem przywołuje tornada. Nie przesadzajmy :/
    > I chce być mistrzem pokemon!! >_>
    Twoja wymarzona drużyna: Garchomp, Tyranitar, Arcanine, Houndour, Gyarados? Plus przyjmuję na pewno każdego smoka, pseudo-legendę, skamielinę i eevee xd
    Ulubiony typ: Dragon! Smok! Tak! <3
    Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
    Dodatkowe prośby: Nie liczę na jakieś bardzo częste odpisy, bo sama takich zapewnić nie mogę. Kilka w tygodniu, to na spokojnie, ale na pewno nie po kilka dziennie. Testy gimnazjalne to jednak testy gimnazjalne ;-;
    Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Tak
    Podaję hasło: OKOŃ.... a nie... jednak OGON HAXORUS'A
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-01-08, 19:04   

Hm... wygląda ciekawie. Przyjmę cię na stałe, zobaczymy będzie co będzie. Pomysł jakiś mam może nawet ci walnę to co było dla Okami, czemu by nie? Nadasz się ^^ Ok więc przyjmuję, powiadomię cię na PW jak założę ci przygodę. Znajdę i udusze jak mi znikniesz po dwóch miesiącach albo krócej!

_________________

------------
  
 
     
Devon


Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-03-05, 11:48   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Devon McDonald
Płeć: Facecio
Starter: Dratini <3 <3 <3
Przygoda dwuosobowa?: Nie wykluczam
Opis towarzysza: -
Jakiś przeciwnik?: Wolna ręka
Czas rozpoczęcia: Wolna ręka
Miasto, region: Niby postać z Kanto ale zostawiam dowolność.
Cel: Smoczkiiii <3
Twoja wymarzona drużyna: Smoki, Duchy, Psycho <3
Ulubiony typ: Dragon!
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby: Proszę o łagodne traktowanie z racji iż jestem amatorem jesli chodzi o to forum.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Trochę ale bez szaleństw xd
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-05, 14:49   

Witam nowego gracza ;]

Jestem na tyle spragniona aktywnych graczy, że przyjmę cię i pomogę rozeznać się po forum ;)
Szykuj się na duuużo smoków, nie tylko tych pokemonowych xD :omomom:
_________________

------------
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-06, 21:59   

Cześć, co tam :D


~Klikaj~
Imię i nazwisko: Emilia Lee
Płeć: Dziewczyna
Starter: Poochyena
Przygoda dwuosobowa?: Tak
Opis towarzysza: http://pokemoncrystal.pl/topics4/1701.htm#33081
Jakiś przeciwnik?: Wolna ręka
Czas rozpoczęcia: Wolna ręka
Miasto, region: Kalos, Lumiose City
Cel: Polowanie. Polować na coraz większe, rzadsze i trudniejsze zdobycze oraz najlepiej, aby mi za to płacili. Odkryć kim lub czym jestem ja oraz Oven plus znaczenie i pochodzenie masek.
Twoja wymarzona drużyna: Wilki i Psy
Ulubiony typ: Dark
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak (.-.)
Dodatkowe prośby: Polowanie na inne rzeczy niż poki zawsze spoko ;-;
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Trochę ale bez szaleństw xd Pazur Garchompa
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-06, 22:08   

O boshe, ale żeś wybrała moment na zapis. Ja właśnie zmieniłam regulamin i kod zapisu, przez co jest maaaluuutki problem... Ogólnie macie fajne historie, nakręciłam się bardzo na tę twoją Owieczka i Wilkełek z LoL'a <3 <3 :omomom: :omomom: :mrr:
Hmm... Powiem tak, z racji iż zmieniłam zapisy to Przyjmę was na okres próbny nie wiem ile on potrwa. To będzie pierwsza i ostatnia dwuosobowa przygoda, jak mi zaczniecie odpisywać raz na dwa tygodnie to pozabijam. Zobaczymy, jak będzie mi się dobrze was prowadzić to zostaniecie u mnie. W tym przypadku proszę wysłać mi na PW listę pokemonów jakie chcecie zdobyć. Przygoda będzie max do soboty.
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.