Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Smocza wylęgarnia
Autor Wiadomość
Ktoś 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-03-06, 22:20   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Henry Wright
Płeć: Mężczyzna
Starter: Murkrow (William)
Przygoda dwuosobowa?: Tak
Opis towarzysza: KLIK
Jakiś przeciwnik?: Jakiś tam może być, ale rób po swojemu :P
Czas rozpoczęcia: Wszystko Jedno
Miasto, region: Kalos, Lumiose City
Cel: Odnaleźć "Kitty Hawk" (możesz wybrać miejsce, w którym mam jej szukać) i rozwikłać tajemnicę jej i pozytywki, czyli misji daną przez ojca Henry'ego.
Poza tym Henry chce po prostu przeżyć przygodę, poznać ciekawych ludzi, odwiedzić ciekawe miejsca itd.
Liczę, że kolejne cele narodzą się podczas trwania przygody. W sumie mam parę pomysłów co bym mógł chcieć robić, ale wolę zacząć grać i się wtedy pomyśli.
Twoja wymarzona drużyna: Nie wiem, jestem otwarty na nowości, czasem nawet w nielubianym pokemonie znajduję się coś co powoduję, że zmienia się do niego nastawienie. Jedyne co bym chciał do jeszcze Swinub, ale to raczej w późniejszej części rozgrywki
Ulubiony typ: Nie wiem xD
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby: chyba nie mam żadnych.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Tak, poza mocami, nie chcę się bawić w takie rzeczy i nie pasują do mojej postaci.

//Ups, wysłałem przed zobaczeniem twojego posta Viv, nie wiem co mam robić xD
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-07, 08:10   

Nic nie rób.

Ogólnie powinnam Was nie przyjąć, bo nie widzę tajnego hasła w postach.
_________________

------------
 
     
DJSonaX 
Medicine


Wiek: 20
Dołączyła: 19 Lip 2016
Posty: 734
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-13, 15:46   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Emilia Lee
Płeć: Dziewczyna
Starter: Poochyena
Przygoda dwuosobowa?: Nie
Opis towarzysza: Brak
Jakiś przeciwnik?: Wolna ręka
Czas rozpoczęcia: Wolna ręka
Miasto, region: Kalos, Lumiose City
Cel: Polowanie. Polować na coraz większe, rzadsze i trudniejsze zdobycze oraz najlepiej, aby mi za to płacili. Odkryć kim lub czym jestem ja oraz Oven plus znaczenie i pochodzenie masek.
Twoja wymarzona drużyna:
,, , , ,
Ulubiony typ: Dark
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak (.-.)
Dodatkowe prośby: Polowanie na inne rzeczy niż poki zawsze spoko ;-; I łuk, chcę mieć łuk.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Trochę ale bez szaleństw xd Pazur Garchompa
_________________
"So help me, why can't this be love?
Tell me, why can't this be enough?
When is high ever high enough?
It's all I've ever hoped for..."

Emilia Lee - KP/Gra/Bank/Box
Mikazuki Tasogare - KP/Gra/Bank
IV - KP/Bank


 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-03-13, 22:21   


~Przyjmuję cię ouł jeee..xD
Będzie ogień


_________________

------------
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-10, 16:01   

_________________

------------
  
 
     
Arashi


Wiek: 33
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 95
Wysłany: 2017-04-15, 17:41   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Arashi.
Płeć: Dawniej samiec, teraz bez płci.
Pokemon jaki w tobie siedzi: Jestem Gijinką Xurkitree.
Opis towarzysza: Nie posiada.
Jakiś przeciwnik?: Jeśli odzyska pamięć, to brat Toran. Innych można zyskać fabularnie, ale nie na siłę.
Czas rozpoczęcia: Wiosna, co do reszty - "wolna ręka".
Miasto, region: Alola, Lush Jungle.
Cel: Z podstaw: znaleźć dom/legowisko/norę, uzyskać stabilne źródło pożywienia, odkryć w sobie moce i dobrze nimi władać. Dodatkowo: zyskać przyjazną duszę albo sposób na wypełnienie pustki, rosnąć w siłę, nauczyć się mówić na nowo po ludzku, znaleźć miejsce dla siebie - w świecie Pokemon i ludzi.
Specjalne umiejętności: Rozumie mowę Pokemonów, przyciąga inne Pokemony lubujące elektryczność.
Których pokemonów nie lubisz: Diglett... są szybkie i mają typ ziemny, więc kombinacja wręcz zabójcza. Do tego te z regionu Alola mają dziwne peruki - kto by ich się nie bał?
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak, za wyjątkiem brata z historii.
Dodatkowe prośby: Nie mam.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...rozczłonkowanie xD): Tak, ale jeśli można... to bez zabijania. Smocza łuska, Dragonite
_________________

# SteelBlue - kolor dialogu #
Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-15, 18:24   

Yay *-*
Nie zabijam spokojnie, od dzisiaj aż po wsze czasy tu i teraz zostajesz moim graczem! Możesz wziąć udział w evencie, po prostu dostaniesz coś innego jako nagrodę za wykonanie zadań :] Przygoda będzie do końca tygodnia ale postaram się założyć ją dzisiaj, ogólnie dam ci znać :)
Przyjmuję!
_________________

------------
 
     
truskawka 
Mongrels.



Wiek: 24
Dołączyła: 02 Kwi 2017
Posty: 88
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2017-04-28, 17:55   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Laila Izumi
Płeć: Kobitka
Starter: Riolu
Opis towarzysza: Takowy nie istnieje.
Jakiś przeciwnik?: Organizacja Airwalker, nie mam dla ciebie jakiś konkretnych nazwisk. Ogółem goście chodzą w ciemnych strojach, a ci ważniejsi noszą czarne płaszcze i wszyscy na plecach mają ten cały symbol z Absolem w deltoidzie. Są bezlitośni, bla, bla, zawsze pojawiają się w najmniej oczekiwanych miejscach, po rabunku czy jak to inaczej nazwać zazwyczaj palą po sobie wszystko, są nie uchwytni dla policji... I ich charakterystyczne poki to Houndoomy, Hydreigony i inne takie demoniczne stworki.
Czas rozpoczęcia: Wiosna, może kwiecień?
Miasto, region: Proponuję albo statek z Sinnoh do Kanto, albo od razu Kanto, wiesz, jakieś portowe miasteczko, że dopiero stanęła na lądzie. Jak ci by było wygodniej.
Cel:
- odnalezienie brata i uratowanie go/pomoc w realizacji jego celu/co-przyniesie-los,
- zemsta na Airwalkerach,
- stanie się silniejszą i udowodnienie tego bratu,
- jakieś bzdety trenerskie powiązane z powyższym,
- jako taki początkowy cel w podróży to niech będzie to odnalezienie tego człowieka z Viridian City (KP).
Twoja wymarzona drużyna: Mega Lucario, Sammurot, Luxio, Glaceon, Flygon i Ninetales
Ulubiony typ: Elektryczny i woda!
Zgoda na zmianę w rodzinie:Tak
Dodatkowe prośby: Proszę o ograniczenie ilości trawiastych i robaczych poków, bo ich n i e n a w i d z ę :-) I jak się pojawią jakieś elementy fantastyczne chcące mnie zabić, to bym poprosiła o jakiś bajerancki łuk!
Zgoda na zmiany w postaci?: Taaak, jakieś super tatuaże, moc latania czy co tam wymyślisz! Ale narkotyków nie chcę xd
skrzydła i Salamence
_________________


Karta postaci ❇ Poke-KP (kiedyś będzie) ❇ BoxBankTrofeaCDOgródek
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-04-28, 20:08   

Biorę Cię *-* Biorę Cię i będę Cię kochać aż nie złamiesz mi serca, nie odpisując przez 2 tygodnie. No ale miejmy nadzieję, że zostaniesz ze mną jak naaaajdłużej! BARDZO lubię Riolu i Lucario, poza tym lubię też Samurotta ^^ Flygona też ♡
Przygody spodziewaj się do.....max 06.05 ale myślę że założę ją znacznie szybciej :]


ZAMYKAM ZAPISY
_________________

------------
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-13, 20:41   

Otwieram zapisy - szukam jednego ludzia. Zachwyć mnie!
_________________

------------
 
     
Lime 
Just an Ordinary Boy


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 209
Wysłany: 2017-07-14, 13:42   

Panda kazała mi u Ciebie spróbować, więc zobaczymy, czy to ma jakiś sens.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

Multikonto Mintori za pozwoleniem administracji :*
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-14, 21:36   

Czekaj czekaj....czyli był chłopakiem a potem zrobili z niego dziewczynę? Jakaś transfuzja mózgów czy co? XD Postać całkiem ciekawa.
Po długich debatach ze swoimi kilkoma wcieleniami, uznałam iż na twoją przygodę ni jak nie mam pomysła. No cóż, może spróbujesz u Imali, Szopa albo....Did chyba ma wolne miejsce xD
Nie przyjmuję
Nie dałabym rady...po prostu.
_________________

------------
  
 
     
Vegf 


Wiek: 28
Dołączyła: 01 Cze 2017
Posty: 20
Wysłany: 2017-07-23, 12:08   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Kalei Kalakaua
Płeć: Kobieta
Starter: Oricorio
Opis towarzysza: Brak
Jakiś przeciwnik?: Brak
Czas rozpoczęcia: Zima, styczeń
Miasto, region: Wolna ręka
Cel: Odnaleźć sposób na powrót do "życia" (albo po prostu nie umrzeć po raz kolejny za 7 lat :P)
- dodatkowo Kalei zainteresuje się wszystkim co nosi znamiona magii, czy też oderwania od rzeczywistości - chce posiąść jak najwięcej tego typu wiedzy
- przy okazji swojej wędrówki chciałaby się dowiedzieć też czegoś o swoim pochodzeniu (nie żeby się tym specjalnie interesowała, ale świadomość, że może wiedzieć więcej o swoich rodzicach, a więc i o sobie jest bardzo kusząca)
Twoja wymarzona drużyna: Oricorio, Trevenant, Electabuzz, Garchomp, Delphox, Lapras
Ulubiony typ: Duch
Zgoda na zmianę w rodzinie: Tak
Dodatkowe prośby: Brak
Zgoda na zmiany w postaci?: Tak
Skrzydła, Goodra
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-07-23, 12:27   

[center]Cóż tutaj więcej mówić, szykuj się na dużo magii. Może nawet...hehe, dobra. Nie będzie spoilerów
PRZYJMUJĘ!

_________________

------------
  
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2017-08-21, 04:24   

~Klikaj~
Imię i nazwisko: Damian Gomez
Płeć: Mężczyzna
Starter: Shinx
Opis towarzysza: Chloe - ma 19 lat, przyjechała do Viridian City jeszcze przed rozpoczęciem edukacji. Poznali się w pierwszej klasie i bardzo blisko zaprzyjaźnili, zapewne z powodu podobieństwa charakterów i podobnej sytuacji rodzinnej - Chloe wychowywała tylko mama, taty nigdy nie znała. Z Damianem świetnie się więc rozumieją i spędzają razem mnóstwo czasu, we dwójkę, bo tak na prawdę z wyboru nie mają innych przyjaciół. Chloe jest wyjątkowo inteligentna i oczytana, ma spokojne usposobienie, aczkolwiek jest optymistką, osobą niezwykle miłą i serdeczną. Do tej pory nie wyruszyła w podróż pokemon z powodu obaw swojej mamy. Ta nie była entuzjastką pomysłu puszczenia swojego dziecka w niebezpieczną wyprawę w tak młodym wieku. Chloe spędziła więc, tak jak Damian, większość swojego dotychczasowego życia w Viridian.
Posiada jednego pokemona: Vulpixa.
Jakiś przeciwnik?: Nope, nawet o tym nie myślałem, ale jeśli masz coś jakąś ciekawą koncepcję w głowie to jak najbardziej się zaadaptuję.
Czas rozpoczęcia: Myślę, że moment w którym kończy się zarys historii w KP, czyli dzień w którym rozpoczyna się moja podróż. Mam jakiś taki nawyk sprzed lat (pierwszy raz PBF'ów liznąłem w 2009; od tego czasu dawno nie grałem), że historię zaczynam w łóżku od budzącego mnie budzika i zejścia na śniadanie. Możemy tak (jeśli nie masz nic przeciwko) sentymentalnie zacząć, choć nie ma w tym nic kreatywnego i to raczej czysto egoistyczna zachcianka. ;)
Miasto, region: Kanto, Viridian City
Cel: Trudny do określenia. Czysta chęć przeżycia zbyt późno rozpoczętej przygody, poznawanie świata, samorealizacja, skompletowanie wyjątkowej drużyny (Jako, że postać jest ambitna, nie chcę łapać prymitywnych, zwykłych pokemonów, bo lubię z każdym mieć jakieś głębsze relacje, jak z przyjaciółmi. "Byle jakie" byłyby po prostu zbędne, a łapanie ich byle mieć i odłożyć do boxu mija się z celem.), podejmowanie trudnych decyzji i dylematów moralnych. Na pewno też nawiązanie trochę poważniejszych niż przyjaźń relacji z Chloe. Myślę, że cele będą pojawiać się i materializować wraz z rozwojem fabuły.
Twoja wymarzona drużyna: Trudno powiedzieć, bardzo lubię improwizować, więc bardzo nie lubię narzucać MG swoich próśb, bo uważam, że taka "wyproszona" gra kompletnie traci swoją nieprzewidywalność i urok. ;) Jak wspomniałem wyżej, wolałbym mieć mniej pokemonów, ale jakieś wyjątkowe. Bardziej skupię się na trenowaniu ich od podstaw aż do wysokiego poziomu z dużą ilością wydarzeń fabularnych, które będą kształtować ich charakter. Poza tym wydaje mi się, że Kanto jest dosyć... ubogie w ciekawe pokemony. Może więc pojawią się (oczywiście uargumentowane fabularnie) stworki z innych regionów, tak jak Shinx, którego otrzymałem w prezencie od ojca? Głośno myślę, zostawiam duże pole do popisu tobie. Gdybym miał się określić to pewnie myślałbym o Eevee(Umbreon) i Piplupie. Tyle chcę :3
Ulubiony typ: Nie mam ulubionego. Chyba wodny i elektryczny do mnie najbardziej przemawia. (Tylko nie Starmie - pokemony bez twarzy są creepy :| )
Zgoda na zmianę w rodzinie: Raczej tak. Chciałbym tylko, żeby główny sens historii tj. dorastanie z mamą, opieka nad małą siostrą, był zachowany. Resztę możemy dopisywać. ;)
Dodatkowe prośby: Z pewnością będę miał różne prośby na zasadzie "rozwińmy ten i ten wątek", "a może wpleciemy to i to w fabułę?", ale myślę, że będę odzywał się na priv z biegiem czasu. Uwielbiam improwizację i nigdy nie narzucam Mistrzowi Gry niczego w historii, przyjemność sprawia mi bycie zaskakiwanym biegiem wydarzeń, a skoro ty uwielbiasz niecodzienne motywy (fantastyka itd), to chyba oboje będziemy mieć z tego frajdę. :> Jak sama widzisz, lubię dużo pisać (zgłoszenie do Ciebie oparte w dużej mierze na samych luźnych myślach wyszło mi prawie tak długie jak karta postaci xd) i przychodzi mi to w zasadzie nieświadomie. Po prostu, jak już zaczynam coś pisać to piszę i piszę. c:
~~
Tak mi teraz przyszło na myśl (widzisz, już zaczynają mi do głowy wpadać prośby) - jako, że Kanto jest średnio interesujące (ale mimo to chcę tu zacząć, chronologicznie), nie musimy wcale trzymać się tego regionu. Jeśli fabuła miałaby mnie zaprowadzić przedwcześnie np. do Sinnoh czy w jakieś kompletnie inne niezwiązane z typową podróżą miejsce, nie mam absolutnie nic przeciwko. Moim stricte celem nie jest zdobywanie oznak i te dziecięce marzenie o "zostaniu mistrzem pokemon". Postać ma już 19 lat, więc możemy wielokrotnie zbaczać z tej ścieżki.
Zgoda na zmiany w postaci? (Rany,zdobycie mocy,utrata czegoś...): Tak, jak najbardziej.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.