Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-06-17, 20:31
Lodem i Mieczem!
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-02-24, 17:46   Lodem i Mieczem!



Panowie i Panie, Chłopcy i Dziewczęta. Oto nadeszła pora na kolejne pokazy. Nie bez powodu widzicie powyżej wizerunek Alolańskich pancerniczków, albowiem... są one kwintesencją tematu tej edycji pokazów. Tym razem na warsztat bierzemy pokemony STALOWE oraz LODOWE.

Zanim jednak rozpoczniemy pragnę dodać jeszcze kilka słów na temat Pożyczonych Pokemonów, otóż nie mogą one mieć większego poziomu, niż wasz najsilniejszy stworek oraz zawsze jest 10% szansy na nieposłuszeństwo stworka przy wszelkich konkurencjach. Taki tam standard.

Pamiętajmy też, że karą za nieodpisanie w pierwszej konkurencji na czas jest dyskwalifikacja z pokazów, 5000$ grzywny oraz niemożność wzięcia udziału w następnych pokazach.


1#Prezentacja
Czyli klasyczne przedstawienie swojego stworka. Innymi słowy, musicie zaprezentować swojego podopiecznego większej publiczności, pokazać go z jak najlepszej strony i w ogóle spróbować osiągnąć efekt WOW! Pamiętajcie jednak, aby nie zanudzić publiczności. Liczy się pomysłowość i oryginalność, ale również i dodatki (Każdy 1 różny przedmiot koordynatorski = +1pkt., max. można zdobyć 5ptk). Nie zapomnijcie o kilku własnych słowach na temat waszego pupilka.

2#Nowy Atak
Musicie wymyślić nowy atak, przy pomocy tych, które wasz stworek już poznał. Warunkiem jest jednak, by użyty był chociaż jeden atak steel/ice podczas waszego występu. Innymi słowy, połączcie wiele ataków w jeden, nowy ruch! Mile widziane takie detale jak: Ilość odbieranego przez atak HP, nazwa, efekt dodatkowy oraz oczywiście wykonanie. Pamiętajmy, iż użycie przedmiotu lub umiejętności, która zmienia typ ataku, jako główną cześć pokazu grozi dyskwalifikacją. Oceniane będzie oczywiście pomysłowość, wykonanie i dodatkowy efekt. Pamiętajcie też o jakimś minimalnym poszanowaniu logiki- niech to połączenie ataków faktycznie będzie wyglądało na wykonalne.

3#Niespodzianka
Zadanie owiane tajemnicą, gdyż dokładne konkurencje zostaną podane dopiero w ostatnim etapie pokazów. Tak po prawdzie jeszcze sama nie wiem czym was uraczę w "Wielkim Finale", ale mam już kilka pomysłów xD W każdym razie wszystko co będzie trzeba wiedzieć o ostatniej konkurencji podam w swoim czasie.


To właśnie wszystkie trzy zadania, które musi przejść czempion w drodze do zwycięstwa. Do każdego, kolejnego etapu będzie przechodzić określona liczba osób z największą ilością punktów.
Jeśli pragniesz wystąpić w pokazach wystarczy wkleić poniższy formularz. Aby atrakcja się odbyła musi zapisać się chociażby 6 osób, jednakże limit wynosi 16. Czas na zgłoszenia macie do 03.03.2018 (włącznie).


1# Miejsce
- Wstążka
- 3000$
- 2x Heart Scale
- Pokemon typu Steel lub Ice na poziomie 20. z EM – zwykły lub shiny, zależne od zwycięzcy.

2# Miejsce
- 1500$
- Heart Scale
- Pokemon typu Steel lub Ice na poziomie 10. z EM.

3# Miejsce
- 750$
- Heart Scale
- Jajo pokemona typu Steel lub Ice z EM.

Poki dla zwycięzców będą losowane przeze mnie~


Kod:
[b]Wybrany Pokemon:[/b]
[b]Imię Pokemona:[/b]
[b]Płeć Pokemona: [/b]
[b]Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:[/b]
[b]Pytania związane z pokazami:[/b] może masz jakieś?
[b]Podaj 5 (RÓŻNYCH i NIE będących legendami, UB czy w jakimkolwiek stopniu zakazanymi pokemonami do zdobycia w eventach na forum) Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice:[/b]
[b]Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był:[/b] shiny/zwykły


Dodatkowo, każdy, kto dotrwa do końca, otrzyma 15 CD!


- Mhrok - Shiny Alola Ninetales "Piruluk"
- Fay - Elektryczny Steelix "Sanglamore"
- Kaiwe - Weavile "---"
- Ksioteł - Kryształowy Steelix "Alrochy"
- SayuriSagi - Froslass "Evie"
- Rabarbarossa - Shiny Glaceon "Sekka"
- Żądny zemsty cukiereczek - Shiny Shieldon "---"
- Huntress - Walrein "Daisy 7.1"

_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-03-04, 09:54, w całości zmieniany 12 razy  
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-02-24, 19:03   

Wybrany Pokemon: Shiny Alolańska Ninetales
Imię Pokemona: Piruluk
Płeć Pokemona: samiczka
Czy Pokemon jest "wyjątkowy"?: jest w formie alolańskiej, jeśli można to uznać za wersję unikalną, do tego jest shiny
Pytania związane z pokazami: Nołp
Podaj 5 RÓŻNYCH ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice: Empoleon, Steelix, Walrein, Scizor, Aggron
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
  
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2018-02-24, 19:38   

Wybrany Pokemon: Elektryczny Steelix
Imię Pokemona: Sanglamore
Płeć Pokemona: samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: tak, unique - Elektryczna odmiana Steelixa
Pytania związane z pokazami: -
Podaj 5 RÓŻNYCH ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice: Durant, Togedemaru, Snover, Cryogonal, Bergmite
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-02-24, 22:34   

Wybrany Pokemon: Weavile
Imię Pokemona: ---
Płeć Pokemona: samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Nie...
Pytania związane z pokazami: lubię mięso.
Podaj 5 RÓŻNYCH ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice: Orett, alola Sandshrew, Durant, alola Vulpix, Snorunt
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________

------------
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-02-24, 22:51   

W sumie jak nie ma imienia to nie ma musu by wymyślać mu coś na siłę ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-02-25, 00:23   

Wybrany Pokemon: Kryształowy Steelix.
Imię Pokemona: Alrochy.
Płeć Pokemona: Samiec.
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Unique - kryształowy.
Pytania związane z pokazami: Brak.
Podaj 5 RÓŻNYCH ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice: Scizor, Klink, Mawile, Empoleon, Klefki
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-02-25, 08:31   

Wybrany Pokemon: Froslass
Imię Pokemona: Evie
Płeć Pokemona: samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: nie
Pytania związane z pokazami: nie
Podaj 5 RÓŻNYCH ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice: Alola Ninetales, Froslass, Glaceon, Lucario, Aegislash
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2018-03-02, 07:00   

Wybrany Pokemon Shiny Glaceon
Imię PokemonaSekka
Płeć Pokemonasamica
Czy Pokemon jest wyjątkowy?Jest shiny
Pytania związane z pokazami Nie
Podaj 5 RÓŻNYCH ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub IceDewgong, Lapras, Steelix, Skarmory, Mawile
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda byłshiny (ale Lapras jako zwykły)
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-03-02, 19:00   

Wybrany Pokemon: Shieldon
Imię Pokemona: ---
Płeć Pokemona: chłopaczyna
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: shiny
Pytania związane z pokazami: nie ma
Podaj 5 RÓŻNYCH ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice: Snorunt, Lapras, Swinub, Bisharp, Lucario
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-02, 21:13   

Cukiereczku, tak to my się nie będziemy bawić xD

Poproszę 5 różnych nie legendarnych pokemonów/fakemonów inaczej tego zapisu nie uznam.

Sądziłam, że fakt, że legend na Crystalu nie da się zdobyć w pokazach czy innych eventach jest na tyle oczywistą rzeczą, że nie ma sensu pisać, żeby takich stworków nie podawać. Pomyliłam się i to srogo xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-03-02, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Żądny zemsty cukiereczek 


Wiek: 28
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 274
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-03-02, 22:42   

Oczy adminów na posterunku. ;) Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać. Już nie będę. ;p
~Poprawione
_________________

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-03, 09:12   

No. O wiele bardziej lepiej ;)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-03-04, 00:06   

Wybrany Pokemon: Walrein
Imię Pokemona: Daisy 7.1
Płeć Pokemona: samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: -
Pytania związane z pokazami: nie
Podaj 5 (RÓŻNYCH i NIE będących legendami, UB czy w jakimkolwiek stopniu zakazanymi pokemonami do zdobycia w eventach na forum) Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) Steel lub Ice: Lapras, Swinub, Snorunt, Vanilite, Mawile
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-04, 09:58   




Rozbłysły światła reflektorów, oświetlając postać, stojącą pośrodku wielkiej sceny. Blondwłosa niewiasta w sukni wieczorowej miała poprowadzić tę imprezę.
-Witam wszystkich bardzo serdecznie. Oficjalnie rozpoczynamy kolejne Pokazy Pokemon w naszym poczciwym miasteczku! Narywam się Gwendala Bown i będę sędziować w dzisiejszych pokazach. Zaraz ujrzycie państwo młodych koordynatorów oraz ich podopiecznych, którzy to niebawem zmierzą się w naszych konkurencjach- Rzekła donośnym głosem do mikrofonu.
-Dziś głównymi bohaterami sceny będą Pokemony stalowe i lodowe. Wygląda na to, że nawet pozornie zimne stworzenia mogą ukazać swoje piękno. Pierwszym zadaniem, jakie czeka naszych uczestników jest tradycyjna już prezentacja swych pupili. A zatem podziwiajmy nadchodzące, zapewne wspaniałe wystepy!- Po tych słowach blondynka zeszła ze sceny, zostawiając pole do popisu zgłoszonym wcześniej kandydatom.

Oficjalna lista uczestników:
- Mhrok - Shiny Alola Ninetales "Piruluk"
- Fay - Elektryczny Steelix "Sanglamore"
- Kaiwe - Weavile "---"
- Ksioteł - Kryształowy Steelix "Alrochy"
- SayuriSagi - Froslass "Evie"
- Rabarbarossa - Shiny Glaceon "Sekka"
- Żądny zemsty cukiereczek - Shiny Shieldon "---"
- Huntress - Walrein "Daisy 7.1"


Jak widać zadanie jest banalnie proste- musicie zaprezentować publiczności swojego podopiecznego, z którym zgłaszaliście się do pokazów. Mile widziane różne dodatki, muzyczki czy rysunki, a już na pewno połączenia różnych ataków i rozmaite kombinacje. To jest ten etap, kiedy można porządnie błysnąć! Wymogi? Ma być po prostu bosko.
Zachęcam do popełnienia zakupu przedmiotów koordynatorskich, bo użycie ich jest w tym etapie punktowane:
Każdy 1 różny przedmiot koordynatorski = +1pkt., max. można zdobyć 5ptk.

Generalnie jedyna trudność polega na tym, by z jednej strony nie zanudzić publiczności (w domyśle mnie xD) oraz z drugiej strony nie popłynąć i całkiem nie przekombinować. Starajcie się opracować Wasz występ z wyczuciem i jakimś minimalnym poszanowaniem logiki, a będzie git ;P


Post wklejacie tutaj albo wysyłacie mi na PW. Postu raz wklejonego czy wysłanego Nie można już edytować.
Edycja, nawet ta banalna daje mi prawo do dyskwalifikacji z pokazów, soł... nie czyńcie mi tego ;)
Czas macie do 07.03.2018 do godziny 17:00. Życzę wam powodzenia i wiele uszanowanka :3
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-03-04, 09:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2018-03-04, 13:55   

(Informacje o sekundach na podkładzie muzycznym w nawiasach podałam jedynie dla orientacji skoordynowania tekstu z fazą występu, nie jest to sugestia do przewijania muzyki)


Wbiegłam tanecznym krokiem na scenę w rozpuszczonych włosach, ubrana w białą sukienkę z zabarwionymi na kolor bladoniebieski, wciętymi na kształt sopli rękawami i dołem stroju. Znajdując się w połowie obrotu wokół własnej osi, wyrzuciłam w górę Pokeball, z którego wyskoczyła Glaceon i wylądowała miękko, otoczona małymi chmurkami, które pojawiły się za sprawą naklejki.
- Witajcie! Nazywam się Ruina i tego dnia pragnę zaprezentować wam moją przyjaciółkę Sekkę. Jak widzicie, nie jest to zwykła Glaceon, a samiczka w formie shiny. Prezentacja jej umiejętności będzie nieco nietypowa, bo przyjmie postać przedstawienia, zatytułowanego „Narodziny Królowej Śniegu”.
Gdy jeszcze przemawiałam, lodowa lisica już beztrosko hasała po scenie i wypuszczała ze swoich ust Icy Wind, zasypując całą przestrzeń nad sceną migoczącymi w roztańczonym powietrzu drobinkami śnieżnego pyłu. Przez chwilę widzowie mogli spoglądać z uśmiechem na te niewinne harce, gdy wtem rozbrzmiały przeciągłe nuty. Na dźwięk tego tęsknego zewu Sekka zastygła z uniesioną przednią łapą jak posąg i nasłuchiwała pilnie. Gdy nawołujący głos ucichł, zastąpiony na płycie przez dźwięk świstu wiatru, Glaceon opuściła powoli łapę i wbiła wzrok w publiczność. Jej oczy zalśniły mroźną niebieską barwą, gdy na niebie ponad sceną (dach został schowany na czas występu) zaczęły gromadzić się ciemne chmury przyzwane przez Hail. Scena pociemniała i z nieba zaczęły spadać lśniące kawałeczki lodu. Sekka powolnym krokiem, jakby zahipnotyzowana szła pomiędzy nimi, zbliżając się do publiczności, po czym przystanęła i dookoła niej zmaterializowała się bladobłękitna, ledwie widoczna kopuła wytworzona przez Reflect. Następnie, obracając się dookoła, wypuściła ze swoich ust Ice Shard; lodowe odłamki pokruszyły się na barierze i ugrzęzły w niej, przeobrażając ją w kryształowy kokon. Wówczas rozbłysnął on wewnętrznym światłem, powstałym w wyniku użycia Refresh i zwielokrotnionym w wyniku odbijania się od lodowej mozaiki. Nagle Sekka przebiła się siłą ciała przez ścianę kokonu, wyskakując w górę w otoczeniu lodowych kryształów.

Gdy wylądowała, obróciła się z gracją i pobiegła w głąb sceny. Miejsce poświstywania znów zajęła muzyka (1:20). Padający grad rozmywał sylwetkę Glaceon i częściowo stapiał jej jasne futro z otoczeniem. Biegała wśród gradu jak lodowy duch, to niknąc w głębi, to wyłaniając się na moment bliżej widowni.
Gdy rozległ się dźwięk (1:39) o podobnej linii melodycznej, jak ta na początku, z głębi gradu na tę samą nutę dołączył śpiew mojej Glaceon (Echoed Voice). Teraz za zasłoną bieli majaczyły już trzy lekko pomykające kształty – do Sekki dołączyły dwie jej kopie z Double Team. Lisie sylwetki pojawiały się i nikły, czasem na chwilę przystawały w tym osobliwym tańcu, by spojrzeć przelotnie na publiczność. W pewnym momencie wszystkie jakby zniknęły. Wówczas w muzykę wdarł się szybko wygrywany rytm (2:06), a z gęstwy padających okruchów lodu ponownie zaczęły wynurzać się trzy sylwetki. Tym razem jednak kroczyły powoli i dostojnie, stawiając kroki na co drugim takcie, z pochylonymi groźnie głowami. Dwie kopie trzymały się stale dwa kroki za idącą pośrodku Sekką z delikatnym srebrnym diademem, który pod osłoną zawieruchy włożyłam jej na głowę. W jej paszczy zalśniły dwa błękitne kły (Ice Fang), które stopniowo rosły w miarę, jak drapieżna Królowa Śniegu zbliżała się do widzów. Zatrzymała się na granicy obszaru zdominowanego przez grad i muzyka gwałtownie się urwała (2:35). Wówczas napięła mięśnie, skoczyła naprzód i wytworzywszy uprzednio niemal przezroczystą barierę z Reflect, kłapnęła szczęką; lodowe kły rozbiły się o barierę, rozpryskując się na milion kawałków. Sekka wylądowała lekko na ziemi, otoczona przez iskrzący pył i mniej więcej w tym momencie gradobicie ustało, a chmury rozpierzchły się. Wróciło światło wieszczące koniec występu.
- Zaprezentowany występ można interpretować na dwóch płaszczyznach. Pierwszą z nich jest oczywiście historia narodzin baśniowej Królowej Śniegu, która rozsiewa na cały świat przeszywające serca odłamki lodu, ale jednocześnie zaprezentowałam wam też historię samej Sekki. Sam początek występu odnosił się do niej, gdy była jeszcze Eevee – beztroskim lisim szczenięciem, kochającym zabawę w śniegu. Ewolucja zmieniła ją zaś w coś więcej: w piękną, tajemniczą i silną istotę władającą lodem. Mam nadzieję, że po tym występie nie macie państwo wątpliwości, że zimowy chłód teraz prawdziwie stał się jej żywiołem.
Pozostało tylko stanąć obok mojej towarzyszki, wykonać wspólnie ukłon i pozostawić scenę następnym uczestnikom.

Użyte przedmioty: podkład muzyczny, sukienka, biżuteria, nalepka na Pokeball
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.