Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Księciu
2018-06-17, 21:31
Pokazy Trzech Kolorów
Autor Wiadomość
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-09-13, 19:53   Pokazy Trzech Kolorów


Witam państwa ja, Haru Hasashi, i jest mi niezmiernie miło, że wrześniowe pokazy w Kryształowym Mieście zostały przekazane mi. Nie mam doświadczenia aż w tak dużych wydarzeniach, jednak postaram się robić, co w mojej mocy, abyście dobrze wspominali te pokazy. W tych będziecie mogli korzystać z pokemonów, który posiadają przynajmniej jeden z trzech typów - trawiasty, ognisty albo wodny. Są to jedynie wymagania, co do waszych podopiecznych. Zanim jednak przejdziemy dalej, pora na nieco formalności...

Najpierw jeśli chodzi o Pożyczanie Pokemonów, otóż nie mogą one mieć większego poziomu, niźli wasz najsilniejszy stworek oraz zawsze jest 10% szansy na nieposłuszeństwo stworka przy wszelkich konkurencjach. Zaś jeżeli ktoś zapisze się na pokazy i nie odpisze w pierwszej konkurencji, jest on dyskwalifikowany z obecnych pokazów i ponosi karę w wysokości 5000$. Nieco okrutne, ale takie dostałam wytyczne z góry.



1# Prezentacja!Waszym pierwszym zadaniem będzie jak najlepsze przedstawienie waszego podopiecznego. Dzięki odpowiedniemu strojowi, dodatkom, muzyce czy wykorzystanym atakom postarajcie się przekonać publiczność oraz jury, że to właśnie wasz pokemon jest naj! Najważniejsze jest, aby podkreślić mocne strony waszego podopiecznego. Każdy jeden różny przedmiot koordynatorski zwiększa pulę uzyskanych przez was punktów o jeden (max. można zdobyć z tego pięć), jednak nie oznacz to, że nie możecie wykorzystać większej liczby przedmiotów.

2# Nowy Ruch!Musicie przy użyciu znanych przez waszego pokemona przedstawić nowy, zupełnie nieznany atak. Ilość składających się na niego innych ruchów jest nieograniczona, zaś jedyną restrykcją jest to, aby któryś z nich był w typie trawiastym, wodnym bądź ognistym. Pamiętajcie, że najważniejsza nie jest siła wymyślonego ciosu, a sposób w jaki podkreśla ono piękno waszego pokemona.

3# Tajemnicze wyzwanie!Ten etap owiany jest największą tajemnicą, ponieważ dokładne wytyczne będą podane dopiero po rozegraniu dwóch wcześniejszych rund. Będzie to jednak zadanie, które wymaga pełnego zaangażowania zarówno trenera jak i jego podopiecznego, oraz pełnego zaufania pomiędzy nimi obojgiem.

Z etapu do etapu przechodzić będzie ustalona liczba osób. Jeśli chcesz wziąć udział w tych pokazach, wystarczy, że wkleisz tutaj poniższy formularz. By atrakcja miała miejsce, musi zapisać się przynajmniej 6 osób, zaś górny limit to osób 16. Czas macie do 20.00 dnia 20 września


1# Miejsce
• Wstążka
• 3000$
• 2x Heart Scale
• Pokemon na poziomie 20. z EM – zwykły lub shiny, zależne od woli zwycięzcy.

2# Miejsce
• 1500$
• Heart Scale
• Pokemon na poziomie 10. z EM.

3# Miejsce
• 750$
• Heart Scale
• Jajo pokemona z EM.
Pokemony będą losowane przeze mnie i będą posiadały typ trawiasty, ognisty lub wodny.


Kod:
[b]Wybrany Pokemon[/b]
[b]Imię Pokemona[/b]
[b]Płeć Pokemona [/b]
[b]Czy Pokemon jest wyjątkowy (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)[/b]
[b]Pytania związane z pokazami[/b] może masz jakieś
[b]Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym[/b]
[b]Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był[/b] shiny/zwykły


Dodatkowo, za każdy etap w którym się znajdziecie dostajecie 5 CD. Dochodząc do finału możecie zgarnąć nawet 15 CD!


• Fay Black (Fay) - Emboar "Wilbur"
• Viviane Malesci (Kaiwe) - Servine
• Cleome Spinosa (SayuriSagi) - Charizard "Spyro"
• Gwendala Brown (Gwen Brown) - Klon Starmie "Hoshi"
• Zefonit Ajlo (Zefonit) - Milotic
• Ariel Folden (Księciu) - Sunflora "Himawari"
• Junji Ken’ichi Daichi Xavier Iakovou (jKDx) - Chimchar
• Ruina Włóczynoga (Rabarbarossa) - Alolan Marowak "Kalessin"
• Yuzuki Ise (Panda) - Greninja "Hashirama"
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-09-13, 20:22   

Wybrany Pokemon Emboar
Imię Pokemona Wilbur
Płeć Pokemona Samiec
Czy Pokemon jest wyjątkowy (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co) brak
Pytania związane z pokazami brak
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Darumaka, Popplio, Mareanie, Omanyte, Xochi
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był zwykły
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-13, 20:33   

Wybrany Pokemon Servine
Imię Pokemona ---
Płeć Pokemona samiec
Czy Pokemon jest wyjątkowy nie
Pytania związane z pokazami brak
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Cacturne, Lurantis, Swampert, Turtonator, Decidueye
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był zwykły
_________________

------------
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2017-09-14, 15:08   

Wybrany Pokemon Charizard
Imię Pokemona Spyro
Płeć Pokemona Samiec
Czy Pokemon jest wyjątkowy nie
Pytania związane z pokazami chyba brak
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Decidueye, Primarina, Incineroar, Milotic, Volcarona
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był shiny
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-09-15, 10:56   

Wybrany Pokemon Kton Starmie
Imię Pokemona Hoshi
Płeć Pokemona Bezpłciowy, ale przyjmijmy, że samiec
Czy Pokemon jest wyjątkowy Klon
Pytania związane z pokazami Nope
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Bazilisk, Glocto, Wispern, Fortifry, Parapy
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był Zwykły
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-15, 11:45   

Wybrany Pokemon Millotic
Imię Pokemona Moje pokemony nie posiadają imion
Płeć Pokemona Samiec
Czy Pokemon jest wyjątkowy (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co) Jest po prostu piękny, ale to się chyba nie liczy ;) Więc... nie.
Pytania związane z pokazami nie
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Tortera, Abomasnow, Ninetails, Volcarona, Carracosta
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był shiny
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-09-15, 13:29   

Wybrany Pokemon Sunflora.
Imię Pokemona Himawari.
Płeć Pokemona Samica.
Czy Pokemon jest wyjątkowy (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co) Nie jest.
Pytania związane z pokazami Nie, dziękuję, jestem weteranem.
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Chikorita, Torhic, Piplup, Oshawat oraz Tepig.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był Shiny.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
jKDx 


Wiek: 22
Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 380
Wysłany: 2017-09-15, 14:47   

Wybrany Pokemon Chimchar
Imię Pokemona Brak
Płeć Pokemona "Menszczyzna"
Czy Pokemon jest wyjątkowy (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co) Jedyne co czyni go wyjątkowym to to że jest mój.
Pytania związane z pokazami Nie mam żadnych
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Squirtle, Treecko, Fennekin, Cyndaquil, Litwick
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był shiny
_________________
KP | CD
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-09-17, 17:00   

Wybrany Pokemon Alolan Marowak
Imię Pokemona Kalessin
Płeć Pokemona Samiec
Czy Pokemon jest wyjątkowy (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co) Forma Alola. Poza tym nie.
Pytania związane z pokazami raczej nie
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Milotic, Lanturn, Swanna, Greninja, Charizard
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był shiny w przypadku Greninji i Charizarda, pozostałe trzy wolę w normalnej wersji
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2017-09-18, 17:13   

Wybrany Pokemon Greninja
Imię Pokemona Hashirama
Płeć Pokemona Samiec
Czy Pokemon jest wyjątkowy (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co) Nope
Pytania związane z pokazami może masz jakieś // Nope
Podaj 5 ulubionych różnych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) z typem trawiastym/wodnym/ognistym Rowlet, Deerling, Buizel, Oshawott, Litten.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był shiny/zwykły
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2017-09-21, 09:49   


- Witajcie państwo, zarówno ci biorący udział, jak i jedynie oglądający zmagania naszych uczestników. Pora rozpocząć pierwszy etap Pokazów! - zakrzyknęła wasza Harumi Hasashi, za co została nagrodzona gromkimi brawami od siedzącej na widowni publiczności. - Pierwszy etap polega na przedstawieniu waszego podopiecznego, wszelkich jego zalet oraz dobrych stron. Możecie do tego wykorzystać wszelkie dodatki - stroje, muzykę, nalepki na kulę - jak również ataki, jakimi dysponuje wasz podopieczny. - wyjaśniła wam pokrótce prowadząca. - Jurorzy za sam występ mogą przyznać wam do 10 punktów, zaś dodatki to sposób na zdobycie kolejnych 5 punktów. Pamiętajcie jednak, aby wyraźnie zaznaczyć, z czego korzystacie, aby jury nie miało problemów z oceną waszych występów. Do kolejnego etapu przejdzie maksymalnie szóstka najlepszych osób. Zatem powodzenia! - ponownie zakrzyknęła prowadząca i ponownie została nagrodzona gromkimi brawami.

-

Czas na odpisanie tutaj lub na PW macie do 25.09.2017 (poniedziałek) do godziny 20:59.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




  
 
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2017-09-21, 18:13   


Po raz kolejny brałam udział w pokazach, tym razem jednak po raz pierwszy z Emboarem przy boku. Weszłam na arenę trzymając w dłoni pokeball i ukłoniłam się publiczności. -Witam, państwa. Nazywam się Fay Black i chciałam państwu przedstawić pokemona, który razem ze mną bierze udział w Pokazach Trzech Kolorów.- Przywitałam się i wyrzuciłam pokeball w powietrze. Zamiast uwolnionego pokemona najpierw pojawił się dym utworzony z ataku Smog, a gdy dym został rozwiany ukazał się Emboar machający publiczności potężna łapą.

-Chciałabym przedstawić Emboara o imieniu Wilbur. Wielu ludzi nie przepada za gatunkiem pokemona, który on reprezentuję, ale widocznie nie zdążyli go zbyt dobrze poznać. Wilbur jest przedstawicielem typu ognisto-walczącego, a także jest finalna ewolucją Tepiga, będącego starterem regionu Unova.- Przedstawiłam pokemona, a Emboar na te słowa użył Flamethrower wypluwając płomień potwierdzający jego przynależność do ognistego typu.

-Wilbur jest nie tylko silny podczas walk, ale i tez potrafi pokazać swoja wartość podczas pokazów takich jak ten.- Na te słowa Embora pomachał publiczności oboma łapami i zrobić pozę, która musiała być chyba w jego mniemaniu słodka. I chyba była.

Skłoniłam się publiczności. -Mam nadzieje, że dzisiejszy pokaz się podobał i Wilbur także przedstawił się z jak najlepszej strony. Do wiedzenia państwu.- Pożegnałam się i razem ze swoim pokemonem zeszłam z areny.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Rabarbarossa 
Ruina Włóczynoga


Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 258
Wysłany: 2017-09-21, 19:19   

Przed samym występem pomalowałam kartki wyrwane z notesu czarną farbą, by były mniej widoczne podczas spektaklu. Następnie podarłam i nasączyłam olejem, by - zabezpieczone folią aluminiową – czekały w kieszeni na odpowiedni moment. Później wyszłam na scenę pogrążoną w tak głębokiej ciemności, że ledwie dało się dostrzec kontury stolika jury. Stanąwszy na środku, włączyłam latarkę na tryb rozproszonego światła i podświetliłam swoją twarz od dołu.
- Witam wszystkich serdecznie na dzisiejszym spektaklu. Nazywam się Ruina i pragnę przedstawić wam mojego przyjaciela Kalessina. Muszę jednak przestrzec, że piękno, które on państwu ukaże, nie będzie typowe: urocze ani delikatne. O nie! Kalessin zaprezentuje wam, jak wygląda fascynujące piękno grozy.
Wzniosłam Pokeball, do którego przymocowałam zielone i fioletowe cekiny, lśniące w świetle latarki, a także nalepkę z ognikami.
- Choć ewoluował z ziemnego Cubone’a, teraz reprezentuje dwa odmienne typy: duch i ogień.
Płynnym ruchem wyrzuciłam Pokeball w górę. W mroku buchnęły dwa zielone płomienie i zawirowały, oświetlając fioletowe ciało Marowaka, a ogniki z naklejki zatańczyły wokół niego. Najwięcej uwagi przykuwała połyskliwa biała czaszka i sama płonąca kość, które przed występem dokładnie wypolerowałam, a następnie dałam na nie niewielką ilość brokatu, aby ogień wydobył z nich ładne refleksy. Dodatkowo pomalowałam czarną farbą końce rogów na czaszce i przy pomocy cienkiego pędzelka podkreśliłam górny i dolny kontur oczu. Nadawało to Pokemonowi groźniejszy, tajemniczy wygląd.
- Jak każdy duch, Kalessin lubi się od czasu do czasu zabawić, a alolańskie Marowaki to nade wszystko doskonali tancerze. Jesteś gotów, przyjacielu?
Pokemon na potwierdzenie uderzył dwukrotnie o ziemię ogonem, używając Tail Whip. Z głośników popłynęła muzyka (1:00-1:50). Marowak rozpoczął żywiołowy taniec. Jego kość rozmywała się od prędkości, wirując w takt; Kalessin wprawiał ją w szybką rotację, zakreślał nią skomplikowane figury, czasem przerzucał z ręki do ręki lub podrzucał do góry. W ślad za kością ciągnęły się w czarnym powietrzu smugi zielonego, upiornego ognia, którego łuna igrała na czaszce Marowaka - miejscami kładąc na niej głębokie, chybotliwe cienie, by gdzie indziej wydobyć z niej czystą biel.
*
- Mimo że dla niego taniec to przyjemność, w Waszych duszach widok ten zapewne sieje poważny niepokój. I słusznie, gdyż Kalessin jest równie sprawny w tańcu, jak w walce.
Przy ostatnim słowie muzyka gwałtownie się urwała, a pochylone ciało Pokemona zastygło w bezruchu. Oczy Kalessina rozjarzyły się na czerwono, gdy użył Leer. Potem wyprostował się dumnie, wzniósł rękę nad głowę i zakręcił swoją kością; płomienie buchnęły oślepiająco. W tym blasku kontury Pokemona stały się na chwilę porażająco ostre. Potem ogień pokrył całe ciało Marowaka, gdy ten przystąpił do użycia Flame Wheel. Zielony krąg pomknął w kierunku publiczności i gdy już-już miał sięgnąć krawędzi i wpaść na trybuny, wybił się wysoko w górę.
- Wzbudza lęk w najmężniejszych sercach… - Wówczas z głębi wirującej w powietrzu kuli zielonego ognia rozbrzmiał potężny Growl. Następnie płomień ruszył ku ziemi jak meteor. – … by zaraz potem zadać ostateczny cios.
Szybki cios Bone Club wykonany w obrocie rozbił ognistą kulę; Marowak wylądował zgrabnie na ziemi spowity przez dogasające, opadające powoli języki ognia. Gdy niemal zupełnie zanikły, ponownie zaświecił Leer’em, cofając się powoli w głąb sceny ze spojrzeniem wciąż zawieszonym na publiczności.
- Jednak macie szczęście. Ponieważ Kalessin jest wyjątkowo szlachetnym i honorowym przedstawicielem swojego gatunku, atakuje tylko tych, którzy na to zasłużyli. Zazwyczaj jest spokojnym Pokemonem, zatem to było jedynie ostrzeżenie.– Marowak dotarł na środek okręgu, który utworzyłam dyskretnie z nasączonych olejem kawałków papieru pod osłoną ciemności w chwili, gdy wykonywał on swój taniec. – Lecz pamiętajcie, że potrafi pojawić się równie nagle… –Kalessin wykonał szybki obrót, podpalając końcem kości cekiny. W górę buchnął potężny płomień, który niemal natychmiast zgasł. Po Pokemonie nie było nawet śladu; pozostała tylko ciemność, z której popłynął mój głos: – …jak zniknąć.
---------------------
*oczywiście nie jestem autorem tego rysunku
 
     
Zefonit 


Wiek: 29
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 735
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2017-09-21, 22:04   


Podkład Muzyczny
Pozwoliłem aby konferansjer zapowiedział zarówno mnie, jak i mojego pokemona. Zawsze uważałem, że zbędna gadanina podczas właściwego show rozprasza i odciąga uwagę od tego co najważniejsze. Wszak wszyscy przyszli tu oglądać najpiękniejsze spośród pokemonów, a nie, słuchać paplaniny.

Poprawiłem szybkim ruchem ręki niesforne kosmyki białych włosów i ruszyłem w kierunku sceny. Gdy tylko światła przygasły i muzyka rozbrzmiała ubrany w czarny garnitur stanąłem w półmroku niczym tajemnicze, niemal niewidoczne widmo. Trzymając pokeball w obu dłoniach uwolniłem swego podopiecznego, który powoli wysuwał się z niego w osnowie czerwonego światła, tworząc wokół mnie nieregularny pierścień zwojów smukłego ciała. Światła zwiększały swe natężenie wraz z tym procesem aby spotęgować wrażenie napięcia, emocji idealnie wpasowując się w głos wokalistki.

Gdy tylko Milotic znalazł się u mego boku, otaczając mnie swym barwnym ogonem, ukłoniliśmy się powoli aby widzowie mogli w spokoju docenić urodę wodnego pokemona podkreśloną przez muchę z niebieskiej kokardy. Gdy wszyscy myśleli, że nasza prezentacja już się kończy klasnąłem w dłonie dając znak przejścia do kolejnej fazy prezentacji.

Obaj ruszyliśmy w przeciwnych kierunkach zwiększając dystans na kilka metrów. Spojrzeliśmy na siebie, ukłoniwszy się delikatnie. W tym momencie Milotic zamarł w bezruchu, a ja rozpędziłem się ku niemu. Gdy tylko miałem go w zasięgu położyłem dłonie na jego głowie, pokemon wykorzystał mój impet aby podźwignąć mnie ku górze. Trwałem tak stojąc na dłoniach, tworzyliśmy idealnie prosty filar, zupełnie jakbyśmy byli jednością. Zaczęły nas otaczać krople wody formujące się w liczne obręcze migocące w świetle reflektorów, które po kilku chwilach zgasły ukrywając nas przed oczyma widzów, dzięki czemu zejście z nosa mego startera nie musiało być już tak finezyjne.

Dwa kręgi światła na skraju sceny wzywały nas na ostateczną prezentację. Stanęliśmy w nich i ukłoniliśmy się po raz ostatni w dniu dzisiejszym.

~~*~~
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2017-09-22, 20:26   





~ Już na sam początek rozbrzmiała charakterystyczna nuta ~

Yuzuki w przebraniu wkroczyła dostojnym krokiem na scenę pokazową. W dłoni trzymała pokeball mający na sobie ozdobną pokrywkę, do której to były nalepione naklejki w kształcie liści. Dziewczyna wyrzuciła przed siebie piłkę, a wśród liści pojawił się Hachirama, który jednym, zgrabnym ruchem łapy rozwiał zieleninę.



WRÓĆ! TO NIE TA BAJKA!




Prawdziwy podkład muzyczny na start

Cofając czas. Yuzuki będąc w stroju łyżwiarki wchodzi na scenę i od razu wyrzuca pokeball w powietrze. Wśród gwiazdeczek oraz serc pojawia się Greninja w obcisłym ubranku łyżwiarza. Pokemon puszcza oczko do widowni, po czym używając Ice Beam tworzy lodowisko. Z tego samego ruchu na sam koniec rzeźbi sobie łyżwy i rusza na parkiet.

Podkład muzyczny do tańca na lodzie

*Patrząc na gify wyobraźcie sobie, że to Greninja, a nie jakiś ludek tak tańczy z gracją*



Podczas każdego ruchu pokemon posyła uśmiechy ku widowni jednocześnie skupiając się na przedstawieniu.

Tuż przed skokiem utworzył za pomocą Bubble, bąbelki w które miał zamiar wlecieć, a tym samym rozbić, by złociste drobinki pozwoliły olśnić jego lądującą osobę.



Po udanym lądowaniu następują kolejne dzikie ruchy.



A teraz czas na kolejne dwa skoki pod rząd i jakże zacny piruecik!



Podczas piruetu żaba wystrzeliła w górę Water Pulse, a zaraz potem także i Water Shuriken, który przebił wodną kule, by kolejne lśniące drobinki spadły na pokemona, gdy ten zakańczał swój występ.



Tu po posłaniu pożegnalnego całusa oraz ukłonie w stronę widowni Greninja szybko zjeżdża z lodowiska. Wraz ze swą trenerką znika wszystkim z oczu.

edit. usuwam coś tam Quick Attacku, nie wiem co to tam robiło - 22.09.2017, godz. 20:32.
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.