Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-03-18, 08:28
04.03.2018 - 17.03.2018
Autor Wiadomość
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2018-03-09, 01:56   

Skanuję saffari w poszukiwaniu różowego koloru gdzieś w trawie!
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-09, 10:08   

Armin Faktycznie. Coś mnie wzięło na tego futrzastego robaczka xD Tymczasem postawiłeś na stare dobrze rzucenie ballem w pokemona. Kulka rąbnęła o łebek roślinki, a potem zassała malca do środka. Trudno zgadnąć czy to był efekt znudzenia, czy może fakt walnięcia balla w czerep, ale roślinek się złapał. Gratuluję czekam na skan i zapraszam na kolejne łowy... w sumie teraz to do Strefy Wiosennej, jak już ją otworzę ;P

SayuriSagi Gryźć nie gryzł (jeszcze), ale za to drapał. Kiedy tak nurzaliście się na ziemi, maluch zawzięcie przebierał łapkami i wił się jak piskorzy, by uwolnić się z twojego uścisku. Ty a kolei starałaś się go nie wypuścić i w miarę możliwości unikać jego ostrych pazurków.

Lisek Chytrusek Różowy Diglett, samiec na 12lvl (1/5)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2018-03-09, 13:44   

Spojrzała uważnie na różowego przedstawiciela robaczków, po czym jej oczy niemal zaświeciły na widok tak PIĘKNEGO pokemona. Jak to możliwe, że wcześniej ich nie zauważała?! Ruszyła szybkim krokiem do niezwykłego stworzonka, kucając przed nim z szerokim uśmiechem oraz ekscytacją w oczach.
- Cześć! Jestem Patience i wiesz? Nigdy nie widziałam takiego kogoś, jak ty! A byłam już tutaj duuużo razy. Masz naprawdę śliczne futerko, mogę je dotknąć? - zapytała o zgodę, jednocześnie przedstawiając się i komplementując stworzonko. No co? Każdemu trzeba sprzedać jakieś miłe słowa! Szczególnie, jak ktoś ma dużo, duuużo zalet! Patience, jak to Patience - skakała z tematu na temat, zasypując biednego pokemona prawdopodobnie zbyt dużą ilością informacji. No, chyba że on robił to samo z innymi, co ona. Wtedy na pewno się dogadają!
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-03-09, 21:06   

Nadal trzymając Nidorana wyciągam ręce w górę, aby mnie nie poharatał.
- Hehe, złapałam cię. Powiedz, czy jestem w takim razie dość silna?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2018-03-10, 00:46   

Omijam Digletta i idę dalej. Nie ufam niczemu, czego nie widzę w całości.
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2018-03-10, 09:58   

No cóż, chyba trzeba to rozegrać inaczej. -Okey, jeśli chcesz otrzymać karmę to podejdź tutaj.- Zaproponowałam Mankeyowi. Wyciągnęłam dłoń z karma i czekałam na ruch pokemona. -Nazywam się Fay i jestem trenerem.- Powiedziałam do pokemona. -Mam karmę i generalnie mogę dać ci jeszcze więcej karmy.- Dodałam nieco chytrze, by zainteresować pokemona.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Autumn 
Gin no kaze


Dołączyła: 04 Lut 2018
Posty: 71
Skąd: ~~~
Wysłany: 2018-03-10, 15:13   

Nea wyciągnęła parę kuleczek karmy i położyła obok siebie. Może Venonat skusi się na pożywny posiłek? Przynajmniej dziewczę próbowało pokojowych rozwiązań. Zawsze to lepsze od rzucania kamieniami czy pokeballem gdzie popadnie.
-Jestem Nea. Przyszłam tutaj z zamiarem wzmocnienia mojej drużyny. Choć tak szczerze... Nigdy jeszcze nie widziałam, aby jakikolwiek Venonat miał różowe futerko. Pewnie ty także widujesz mało osób z podobnym kolorem włosów. O widzisz... Jesteśmy trochę do siebie podobni...- Nea uśmiechnęła się zachęcająco do pokemona. Chodziło o zmniejszenie dystansu pomiędzy nimi. Choć zadanie było trudniejsze niż początkowo myślała...
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-10, 19:11   

Bella Premunt Robalek podszedł do sprawy dość optymistycznie, żeby nie powiedzieć radośnie. W każdym razie, bez żadnych przeciwwskazań przyjął fakt bycia "obmacywanym" ;P

SayuriSagi Stworek jeszcze chwilę usiłował się wyrwać. W końcu, z żałosnym westchnięciem, zawisnął bezwładnie w twoim uścisku, przyjmując do wiadomości swoją porażkę. Ot, tak mała "bida".

Lisek Chytrusek Różowa Pidgey, samica na 15lvl (2/5)

Fay Chytra Fay z Crystala? Brzmi chytrze ;P W każdym razie małpek jakby z wielkopańską łaską skusił się na jedną chrupkę karmy. A wszystko z takim namaszczeniem i ceremoniałem, jakby to się działo co najmniej u papieża.

Autumn Właściwie porównanie was wyglądem nie było takim głupim posunięciem. Venonat z pewnością czuje się znacznie pewniej przy potencjalnym "swojaku". Różowofuterkowcy świata, łączmy się! ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Autumn 
Gin no kaze


Dołączyła: 04 Lut 2018
Posty: 71
Skąd: ~~~
Wysłany: 2018-03-10, 20:43   

Ach! Jednak panna Venonat potrafiła docenić konkretną kolorystykę. Może zmiana otoczenia będzie wystarczającą zachętą do złapania? Oby przynęta zadziałała, bo innego podejścia nie będzie.
-Czy chciałabyś ze mną iść? Może razem będzie nam znacznie raźniej... Wiesz, że jakiś czas temu spotkałam tutaj zieloną sówkę? To też dość nietypowy kolor jak na takiego ptaka... Chodzi mi o to, że byłabyś mile widziana i lubiana taka jaka jesteś... Bez żadnych zmian czy zachcianek. W końcu mogłabym pokazać tobie inne piękne kolory i ciekawych ludzi bądź pokemony... Choć nie wiem czy też różowe...- No pięknie... Różowowłosa zaczęła gadać bez ładu i składu. Po prostu Venonat zaskoczyła ją nieco swoją śmiałością. Poza tym uroczość niektórych pokemonów powinna być zabroniona! Oby Safariball nie wystraszył przedwcześnie zdobyczy...
_________________
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-03-11, 13:33   

- Nie smuć się. - opuszczam ręce w powrotem na dół i lekko przytulam Pokemona. - Hej, przekonałam ciebie do sobie?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Bella Premunt



Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 101
Wysłany: 2018-03-11, 13:45   

O, optymistyczny Pokemonek! Tego było trzeba małej Patience! Usmiechnęła się jeszcze szerzej, po czym zaczęła najpierw delikatnie głaskać stworzenie, poznając fakturę jego nieco szorstkiej sierści, z którą się jeszcze nie spotkała. Taki robaczek, a owłosiony! Kto by się spodziewał! Po chwili już dotykała go dwoma rękoma, a zaraz potem przytuliła.
- Ale jesteś fajny, taki mięciutki, ale też i nie! Chciałabym cię tulić przez cały czas! - powiedziała, delikatnie ściskając stworzenia i zanurzając nos w jego różowym futerku, przymykając przy tym oczy. Miała jedynie nadzieję, że nie miał nic przeciwko... Ale kto by miał coś przeciwko tulasom!
- Wiesz, że jesteś jedynym pokemonem, którego mogę tak tulić? Reszta jest duuuża... Ale jest jeszcze taka kotka, która ma podobny kolor do ciebie tylko, że jest ciemniejsza, wiesz? I też jest pieszczochem, dlatego dobrze, że mam dwie ręce! - mówiła, a przy zakończeniu monologu cicho się zaśmiała.
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2018-03-11, 17:26   

No cóż. -Nie musisz się martwić, mam tego tutaj więcej.- powiedziałam do pokemona i pokazałam na resztę karmy. -W sumie jakbyś poszedł ze mną to miałbyś karmy w bród.- dodałam. -Jestem trenerka i szukam pokemonów, które chciałyby ze mną pójść. Dużo walk, odznaki i czasami jakieś pokazy. Masz na ten temat jakąś opinię?- Zwróciłam się do pokemona czekając na jakieś bardziej dające do zrozumienia sygnały.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-03-12, 10:21   

Autumn Twoje gadanie bez ładu i składu jednak jakiś ład miało, bo i odniosło skutek- ta urocza puchata kulka wyglądała na całkiem zachęconą ;P

SayuriSagi Przytulasek ku pokrzepieniu nastroju nigdy nie jest złym pomysłem. Maluch wyraźnie poweselał po tej odrobinie czułości.

Bella Premunt Głasianie i tulanie za free? Toż to tak jakby wygrać życie! Pokemon był wyraźnie kontent z takiego obrotu sprawy ;P

Fay Małpek jednak nie wykazywał dalszego zainteresowania karmą. W sumie w ogóle wyglądał jakby miał sobie pójść... dopóki nie padło słowo "pokazy". W tym momencie wyraźniej się zainteresował.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2018-03-12, 19:40   

-Lubisz pokazy?- Spytałam się pokemona widząc, ze jednak na coś zareagował. -Jestem trenerem, ale też biorę udział w pokazach. I moje pokemony też. W sumie jeśli chciałbyś brać udział w pokazach to mógłbyś spróbować swoich sił w parze ze mną. Nie wielbię jakoś szczególnie tej formy ekspresji, ale skoro część moich pokemonów je lubi to biorę w nich udział. Po za tym z tym swoim różowym futerkiem zrobiłbyś furorę na scenie.- Powiedziałam do Mankeya. -Ale wszystko zależy od ciebie.- Dodałam.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-03-12, 22:13   

- Widzisz, nie ma co się smucić. - do przytulania dołączam także głaskanie po łebku - Hej, zdecydowałeś się, czy chcesz wyruszyć z nami w podróż czy wolisz zostać jeszcze tutaj, w rezerwacie?
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.