Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-07-17, 17:14
KITKA! Gra Kaoriann
Autor Wiadomość
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-23, 19:01   

Jaki uroczy... Patrzę na małpę i wzdycham. Złośliwa menda...
- Hej! - wołam w stronę małpy marszcząc brwi - Nudzi ci się? Zostaw go! - biorę w rękę jakiś kamień, tak tylko, może się wystraszy - Oddaj mu owoc i to w trybie nał! - zerkm na szczeniaka. Wygląda słodko i wygląda też na to, że jest dość młody. Biedna mała kupka futerka... Po chwili uśmiecham się do niego - Nie martw się, maluszku. Nawet jak ta brzydka małpa nie odda Ci owocka to mam w plecaku coś dobrego - rzucam. Hm. Czy pokemony po chipsach mogą dostać sraczki? Czy pokemony w ogóle jakoś wydalają? Hm.
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-04-23, 19:34   

W sumie to tego nie wiesz... Może to robią tylko z reguły u was w świecie ciężko było to sprawdzić.... Małpa natomiast rzuciła w Ciebie owocem i ucieka szybko w drzewa.... Masz paćkę na twarzy, ale pyszna ta paćka w sumie....
- Ru-ruff? - szczeniak spojrzał na Ciebie wyraźnie zdziwiony i poruszył ogonkiem jakby zastanawiając się co stało Ci się z twarzą....
A mówili, uważać na małpy...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-23, 19:46   

Ech... Paskudztwo. Przydałaby się teraz ta chusteczka. Chociaż cholera wie kto i co w nią wycierał... Wzdycham zrezygnowana. Oczywiście ręcznika nie zabrałam no bo po co... Kucam
- No co się patrzysz? Mam owoca na twarzy - próbuję się wytrzeć jakoś rękami - I to wszystko wina tej głupiej małpy... Wiesz gdzie tu jest jakaś woda, czy coś? - pytam po chwili wpadając na genialny plan. Umyję mordę a potem zjemy razem chipsy!
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-04-23, 21:29   

Psiak chyba wpadł na inny pomysł, po chwili podchodzi i po prostu zlizuje Ci to co masz z owoca z twarzy... A jaki zadowolony że jednak zjadł to co chciał! Gdzieś w połowie jednak już chyba jest pełny, ale rusza gdzieś zerkając na Ciebie i poruszył ogonkiem przyjaźnie... No cóż pewnie szkoda było mu zmarnować tej całkiem pysznej paćki skoro mógł choć część zjeść. No i poza tym całkiem inteligentna ta bestia jak się okazuje.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-24, 18:17   

Parsknęłam cicho śmiechem. No, tego się nie spodziewałam... Ale w sumie nawet fajne uczucie. Głaszczę psiaka po łebku
- No dobra, ale teraz mi jednak pokaż gdzie mogę domyć resztę twarzy, dobrze? - pytam. Lubię psy... Może nawet uda mi się z nim zaprzyjaźnić? Albo... z nią? Zerkam dyskretnie na "podwozie" zwierzęcia. Nie, nie zwierzęcia, pokemona. Muszę zacząć odróżniać te dwa pojęcia. Inaczej będzie mi się cały czas myliło... Ech
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-04-25, 18:58   

I w sumie to nie widzisz... Chyba za gęste futerko tam ma xD. No ale niedługo jesteście nad uroczym strumykiem... Yay! I ten przy okazji napił się wody zadowolony a potem patrzy na Ciebie z zainteresowaniem. W sumie to chyba rzadko widać tutaj ludzi... O i czy widzisz tutaj jakieś pokemony-jagody? Chyba Cherubi, piją właśnie niedaleko wodę. Wyglądają całkiem uroczo
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-25, 19:41   

No to ładnie... Obmywam twarz z resztek jagód i też przyglądam się ciekawsko szczeniakowi. Potem jednak mój wzrok przenosi się na jagódki. Ich tu jest tak wiele... Gatunków pokemonów w sensie. Nie sądziłam, że kiedykolwiek zobaczę jakiegoś na żywo... A teraz mogę ich nawet dotykać! Głaszczę psiaka
- Wiesz, jesteś naawet sympatyczny jak na morderczego potwora - rzucam po chwili siadając na trawie. To co teraz? Wypadałoby wracać... Ale tak sama?
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-04-25, 20:22   

A on po chwili wskakuje Ci na kolana zadowolony. Może kiedyś ktoś go miał okazje oswoić? Widzisz że inne pokemony patrzą nawet zainteresowane ale one trzymają się na dystans... Kto wie? I niebo jest takie czyste w górze... Szczeniak zwija się w kulkę na Twoich kolanach i tylko obserwuje okolice czujnie jakby ciągle patrząc czy ta małpa znowu nie pojawi się na horyzoncie... Ale chyba się na to nie zanosi jak widać póki co.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-25, 21:08   

Chyba nie... Nawet miło tak z psiakiem na kolanach. Głaszczę jego... lub jej łebek. Co jednak racja to fakt - tutejsze kolory kompletnie się różni od tych w moim świecie. Przymykam delikatnie oczy, a potem zerkam na szczeniaka
- Hej, a może byś mi towarzyszył, co? - rzucam nagle. Przydałoby się mieć towarzystwo... No i mógłby mnie bronić w razie czego. Oczywiście o ile się zgodzi. Poza tym jest taki... psiakowaty.
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-05, 19:25   

No i tutaj pokemon spojrzał na Ciebie i przechylił łebek, chyba zastanawiając się nad tym czy z Tobą podróżować czy nie... No w końcu to tak jakby trochu poświęcił swoją wolność i zaufał Ci wierząc że będziesz dla niego dobrym człowiekiem...
- AF! - szczeknął zgodnie na to po chwili i majta ogonkiem przyjaźnie wstając na Twoich kolanach i chyba czekając jak coś zrobisz.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-05, 21:04   

No dobrze... To co teraz? Ach! Pokeball! Wyciągam jeden z sześciuBo jeden na poka startowego i 5 luźnych i stukam nim delikatnie łebek psiaka. Jak tylko przestanie się bujać skanuję go i wypuszczam mojego nowego przyjaciela
- Nazwę Cię Chinge! Co Ty na to? - pytam Rockruffa i przytulam do siebie - Dziękuję za zaufanie, moje śliczne maleństwo - słodzę pokemonowi jak mało kiedy. No cóż, czasem trzeba, zwłaszcza, jak jestem tak szczęśliwa... A poza tym mając pokemona, mogę zacząć prawdziwą zabawę!
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-10, 17:39   

No i masz skan *ten co sobie zrobiłaś możesz wyobrazić sobie w tym miejscu, dokładnie w tym, zajmujący jednak trochę więcej linijek i w ogóle... taki cool*.
A psiak zaszczekał radośnie i majta ogonkiem ochoczo, chyba ciesząc się że jest teraz jako Twój kompan... Albo raczej kompanka, szykuje się wam cudowna kobieca więź zwana przymierzem jajników! I liznęła Cię w nos zadowolona majtając tym całkiem puszystym ogonkiem... Potem biega wokół chyba zaczepiając Cię do zabawy... całkiem pocieszna kulka można powiedzieć, nie ma co... I do tego jeszcze Twoja prywatna, to dopiero coś!
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-11, 08:03   

Na liźnięcie zaśmiałam się cicho i też zaczepiam ją chwilę dla zabawy, ale potem rozglądam się. Przydałoby się mimo wszystko w końcu ruszyć z tego miejsca... Patrzę na kulkę. No, kulkę futra
- Dobrze, maleńka, chodź. Trzeba by w końcu znaleźć jakieś miasto, nie sądzisz? Zrobić jakieś zapasy, czy coś... No i przede wszystkim zacząć podróż, wielką przygodę - w mojej głowie już widzę wizję siebie siedzącej na legendzie z wielkim i pięknym psim pokemonem u boku. Ach, piękne marzenia. Aż prawie człowiek zapomina, że jest tutaj z misją którą musi wypełnić... Ruszamy więc w stronę ścieżki, którą wcześniej widziałam
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 13:04   

Zgodny szczek i po chwili chodzi przy Twojej nodze zadowolona, chyba naprawdę Cię polubiła z tego co widzisz dzięki tej sytuacji z wredną małpą...- Af af! - też Cię zaczepia raz na jakiś czas i merda ogonem bardzo szybko, fajnie to wygląda i zdecydowanie ma adhd teraz... Może to przez ten owoc tak trochu wzięła ją nadaktywność... wniosek na przyszłość - kontrolować jagódki. I po niedługim czasie jesteście na tej ścieżce.
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 18:13   

Zapamiętać, karmić j jagodami tuż przed walkami. Śmiejąc się rzucam jej jakiś randomowy patyk w drodze. Może to ją troszkę zmęczy i przestanie się wydurniać aż tak bardzo? Będąc na ścieżce rozglądam się w obie strony. Z jednej przyszłam, chyba, więc... Więc może ruszę w drugą stronę. Bo w końcu dlaczego by nie? Może akurat się uda i znajdę drogę do jakiegoś miasta? Przydałoby się... W międzyczasie rozglądam się po okolicy. Może znajdzie się też przy okazji coś ciekawego. Patrzę na Chinge
- No, mała, zaczyna się całkiem miło, spokojnie i sympatycznie
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.