Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-07-17, 17:14
KITKA! Gra Kaoriann
Autor Wiadomość
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 18:50   

Ta niekoniecznie wie po co rzucać tak bez celu patykami jak widzisz...
- Af? - spojrzała pytająco i rusza z Tobą spokojnie... i ścieżka robi się coraz bardziej kamienista i wyboista. Po dwóch godzinach znaczy zaczęła się taka robić, ponadto idziesz trochę pod górkę teraz... niekoniecznie przywykłaś do takich terenów u siebie. Te równe uliczki były takie bardzo fajne. Poza tym i Twoja towarzyszka już trochu się zmęczyła, więc koniec z tym męczącym ADHD, yay! Została wam tylko trasa i... Po drodze widzisz jajko? Leży sobie na środku.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 18:53   

Jajko? Tak na środku drogi? Eee... No cóż. Nic to tam. Biorę je do plecaka, bo czemu by nie? Rozglądam się jednak czy czasami nie ma gdzieś matki jaja. No bo jajko tak na środku drogi... Skąd ono by było? Hm. Dziwne. I droga już nie taka fajna... Ciężko się chodzi w tych trampach z bazaru. Niby adidasopodobne, ale jednak nie to samo... Uff. Postanawiam iść jeszcze kilkanaście minut a potem znaleźć jakieś fajne miejsce żeby chociaż chwilę odpocząć, a małą biorę na ręce, bo w sumie to czemu by nie? Niech też odpocznie odrobinkę
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 19:04   

Widzisz porysowanie od dołu na jajko i jakby ślady pazurów... I krwi, chyba jakiś pokemon latający je ukradł, został ranny, był potem zbyt zmęczony i je tutaj upuścił? No ale w takim razie bardzo wytrzymałe musiało być to jajco jak widzisz... Rockruff zawęszyła zainteresowana i spojrzała na to jajo jak chowasz je do torby. Może wykluje Ci się z niego coś interesującego? Kto wie? I możesz po chwili ruszać dalej... robi się już popołudnie jak widzisz, a miasta żadnego ani widu ani słychu.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 19:10   

No to ładnie... Rozglądam się w takim razie za jakąś polanką. Czy czymś w tym rodzaju. Trzeba odpocząć, buty będą mi ściągać operacyjnie... Że też nie kupiłam sobie żadnego namiotu jak byłam w mieście u siebie ani nic... No ale przecież w grach nie było problemu ze znalezieniem miasta, więc nie pomyślałam nawet o tym... Jęknęłam cicho. Jedzenia też nie mam za wiele... Ale jestem w ciemnej dupie. No nic... Zaglądam z ciekawością do pokedexu. Może mam tam jakąś mapę, albo coś? W tych nowszych grach była w dexie, więc czemu nie?
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 19:18   

Tak... Do najbliższego miasta masz 3 dni drogi z buta jeszcze.... Nie masz zapasów aż na tyle czasu, nie wspominając o tym że musisz przejść góry, gdzie przecież jest zimno no i w ogóle musisz spać pod chmurką... W co Ty się kobieto wpakowałaś? Nie spodziewałaś się takich rzeczy, innych zwykle wywalało w przyjemniejszych miejscach... Podobno, lub po prostu nie wracali... I to nie jest też zbyt pozytywna wizja. A Rockruff idzie spokojnie obok Ciebie i obserwuje Cię cały czas.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 19:29   

No to świetnie. Momentalnie się załamałam. 3 dni przez góry, gdzie pogoda pewnie zbyt piękna nie jest, z paczką chipsów, jajem i pokemonem który też musi jeść. Jestem tak głęboko w czarnej dupie, że nawet proktolog będzie miał problemy ze znalezieniem mnie. No cóż... Rozglądam się. Trzeba znaleźć jakieś miejsce do odpoczynku... W koncu nie można wędrować cały dzień. No i trzeba znaleźć jedzonko. No i przede wszystkim trzeba coś wymyślić... Hm. Tylko co?
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 19:46   

Tego nie wiesz... Choć po kolejnej godzinie widzisz spore krzaki z jakimiś jagodami, które wyglądają całkiem apetycznie... Rockruff zawęszyła ale po chwili cofa się... I widzisz dlaczego. Krzaki poruszyły się i Twoim oczom ukazała się spora... Torterra! Pokemon spojrzał na was przeżuwając trawę i wcina dalej, nie widząc w was absolutnego zagrożenia... Ale to jedyne pożywienie jakie widzisz w swoim zasięgu... Rockruff też patrzy na te owocki tak tęsknie trochę w sumie.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 20:14   

Gdy krzaki poruszył się odskoczyłam z cichutkim piskiem. No nieźle... Wystraszyła mnie. No cóż... Przygryzam lekko wargę. Jest ogromna... Ale z tego co pamiętam to czasami małe pokemony nawet żyją na Torterrach, tak mówił pokedex... Czyli nie są chyba agresywne... Raczej... W grach tak było, więc... Ostrożnie i nieśmiało podchodzę z boku celem zebrania paru jagód. Wpierw jednak patrzę na pokemona
- P...podzielisz się...? Tak trochu też jesteśmy głodni, a chyba nie zjesz wszystkich sama, prawda...?
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 20:22   

Pokemon spojrzał na Ciebie i przestał żuć trawę wpatrując się dłuższą chwilę, nastąpiła długa chwila dziwnej ciszy gdzie chyba nikt z waszej dwójki nie odważyłby wydać z siebie najmniejszego dźwięku, prawda? Po chwili jednak pokemon najspokojniej w świecie wrócił do jedzenia trawy, widocznie można to potraktować jako "róbta co chceta, ja mam to w dupie". No i Rockruff podchodzi i po chwili wskakuje na jej skorupę poruszając ogonkiem z zadowoleniem.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 20:30   

Uff... Odetchnęłam z ulgą i po chwili zbieram owoce spokojnie. Parę do plecaka, jeden do pyszczka... Głodna jestem. Patrzę na Chinge
- Tylko jej czasami nie osikaj... - mruknęłam pod nosem rozbawiona widząc co robi pokemonica. No cóż... Potem rozglądam się za miejscem do spania. Całe szczęście nie zanosi się chyba na deszcz, problem tylko w drapieżnikach... Co robić, jak żyć, gdzie spać? Trzeba znaleźć jakąś grotę czy coś... A może uda się nawet rozpalić ogień? Jakiś krzemień czy cos na pewno się znajdzie...
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 20:36   

No i owoce okazują się genialne w smaku jak widzisz... Lepszych chyba nie miałaś okazji jeść... Rockruff też wcina na spokojnie i dziwnie się na Ciebie popatrzyła jak powiedziałaś jej o osikiwaniu. No to raczej jest rola samców i w ogóle one mają do tego tendencje... Wiadomo różne rzeczy bywają ale ona chyba nie ma takich pomysłów w swoim łebku. Potem leży zadowolona z pełnym brzuszkiem na szczycie skorupy Torterry i chyba nie ma ochoty się stąd ruszyć jak widzisz.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 20:42   

Uśmiecham się na to lekko. No tak, uwaliła się na żółwiu i zadowolona... Ja delikatnie głaskam skorupę pokemona
- Jesteś niesamowita - rzucam po chwili z podziwem. No bo taki ogromny pokemon, a taki łagodny i w ogóle... I jeszcze do tego nawet nie myśli żeby zganiać Chinge. Która się chyba w ogóle zakochała. Cóż, chwilę tu mogę posiedzieć, ale potem trzeba ruszać i szukać, nie ma lekko, a nie chcę się rozchorować... Zobaczymy. Co będzie to będzie. Na razie nie jest najgorzej, mogłam w ogóle nie znaleźć nic do jedzenia...
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 20:48   

Po chwili pokemon położył się zakopując sie nawet delikatnie w podłożu i teraz to w ogóle wygląda jak... Po prostu duża górka z skałą i krzakami na sobie. I w sumie to zaczyna robić się dość chłodno i ciemno, może spanie tutaj nie byłoby złym pomysłem? Jakby zjawił się jakis drapieżnik to Torterra na pewno się nim zajmie a Ty oswoisz się trochę z tutejszymi warunkami jeszcze.... Rockruff śpi już z brzuchem do góry na jej skorupie i chyba nie ma zbyt wielkiej ochoty by się stąd ruszyć
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-12, 20:54   

No cóż... Bez Chinge i tak nigdzie nie pójdę, więc... Właściwie możnaby... Wdrapuję się delikatnie obok psicy i wzdycham. W sumie nic lepszego nie wymyślę. No cóż... Robię na szybko przegląd rzeczy. Przydałoby się coś jeszcze zanim ruszę w góry. Na pewno większy zapas jedzenia, może woda, coś cieplejszego do ubrania się... Są tu normalne zwierzęta w ogóle? Jakaś skóra nie byłaby zła, choć brzydzę się zabijaniem zwierzątek... Ale to problemy na jutro. Na razie zamykam oczy licząc na jakiś miły sen
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-05-12, 21:05   

W sumie to z tego co wiesz to nie ma tutaj zwykłych zwierząt więc... Marne szanse w sumie, no ale co zrobić? Trzeba żyć. I w sumie to od skorupy bije delikatne ciepło mimo że to gad i rośnie na nim całkiem spora ilość trawy. Budzisz się następnego dnia zadowolona i wyspana a zwierzak tupta sobie spokojnie.... Gdzieś, w sumie to nie masz zupełnie pojęcia gdzie ale jesteście w tym momencie nad całkiem stromym zboczem
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.