Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-07-17, 17:14
KITKA! Gra Kaoriann
Autor Wiadomość
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-05, 18:02   

No i ostatecznie robalek padł, już chyba naprawdę mocno wymęczony po tej ciężkiej walce jaką mu zasponsorowałaś wraz z swoim pokemonem. Pokedex wykazał że Twoj pokemon zdobył +3 do poziomu, ogólnie to ciekawy mają system monitorujący pokemona, oddzielający doświadczenie zdobywane w walce na poziomy które się wbija jak w normalnej grze... No ale w pewnym sensie ludzie mają to bez przerwy za grę, Ci z waszego świata.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-08, 21:23   

- Hurra! - krzyknęłam, biorąc Rockruff na ręce. Musi być naprawdę wykończona, mimo wszystko - Brawo, maleńka! Jestem z Ciebie taka dumna! - całuję ją w mokry nosek i głaszczę po łebku. Potem patrzę jednak z niepokojem na Caterpie. Też jest wykończony, to pewne... Rozglądam się za Oran jagodami. Może akurat jakieś znajdę... Zgodził się na walkę, co nie znaczy, że powinniśmy go tak zostawić. Zaczynam zdawać sobie sprawę z tego, że mimo wszystko to nie jest jedynie świat gry. Gdyby tak było, pokemon powinien nagle i magicznie zniknąć, a także powinny na nas magicznie wyskakiwać z trawy. Samiczkę cały czas trzymam na rękach mrucząc jej no uszka pochwały
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-08, 21:57   

Ta zaszczekała szczęśliwa i majta ogonkiem, liznęła Cię nawet w nos bardzo zadowolona i ciągle majta jak wiatrakiem... I niedaleko widzisz krzak z tymi charakterystycznymi jagodami na szczęście, więc nie będzie problemu by dać je robalkowi by mógł wrócić do gry... I faktycznie nie zniknął jak w świecie gry, podejrzewasz poza tym że tutaj trzeba najpierw pokemona pokonać, a potem dopiero złapać, nie inaczej jak to było że trzeba złapać nim pokemon straci całe "HP"
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-08, 22:11   

To fakt... Ale nie chcę odbierać Caterpie wolności, tym bardziej, że dopiero uczę się jak to wszystko tutaj działa. Zbieram parę jagódek, do plecaka też pakuję kilka. Potem wracam do robaczka z delikatnym uśmiechem
- Byłeś bardzo dzielny - rzucam do zmęczonego robalka podając mu jagódki[/b] - masz, nie mogę pozwolić, żebyś chodził cholera wie ile taki słaby[/b] - oczywiście Chinge też karmię. Ona również potrzebuje energii po takiej walce. Moglibyśmy tu zostać, ale trzeba się zbierać do miasta. W końcu mamy misję do wykonania... Ona co prawda nie wie jaką, ale ja i owszem! I im szybciej zamkniemy te portale, tym lepiej. Pokemony wyrwane z tego świata do naszego stają się agresywne, podejrzewam, że to przez nowe środowisko, auta, wieżowce i tak dalej... Wcale im się nie dziwię. Ja też jestem mimo wszystko bardzo ostrożna tutaj
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-09, 18:44   

I masz w zapasie 5 dodatkowych oran berry, yay! Twoja Rockruff zjadła wszystko zadowolona a Caterpie przytulił się na chwilę do Twojej dłoni i zniknął w trawie niedługo po tym jakże energetyzującym posiłku, czyli jest w porządku jak wychodzi.... Możecie ruszać dalej albo jeszcze trochę tutaj się rozejrzeć za czymś co być może Cię zainteresuje, a Rockruff zadowolona i dumna z siebie jak mało kto... Nawet pawia przebiła w tej sytuacji
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-09, 19:06   

Śmieję się cicho widząc minę mojego szczeniaka
- Tak, tak, udało ci się, brawo - rzucam do niej, a potem... Właściwie rozejrzę się jeszcze chwilkę. Zbiorę jakieś zapasy, czy coś w tym rodzaju... No nie wiem, inne jagódki czy coś... Albo może znajdę krzemień, albo coś jeszcze innego... Choroba wie. Przede wszystkim przydałoby się jednak coś ciepłego... Tylko skąd tu wezmę coś ciepłego? Hym. Może coś się znajdzie. Chodzę po całej dolince szukając ciekawych i przydatnych itemków.
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-15, 19:14   

Znajdujesz 6 oran jagód, które mogą pomóc Ci w przyszłości w walce... Nieźle się zapowiada. A poza tym nie widzisz nic interesującego dla Ciebie, co mogłoby być ciepłe... Musisz się w późniejszym czasie może rozejrzeć za pokemonami ognistymi? Występują jednak w trochę innych miejscach jeśli dobrze pamiętasz, może znajdzie się jakiś vulpix bardziej w górach? I tak część trasy musisz przez nie nadal przejść jak się okazuje według mapy.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-15, 23:11   

Może. A może Charmander albo Growlithe? Chociaż w sumie w górach... No, zobaczymy co się znajdzie.
- Chinge! Chodź, musimy się zbierać! - rzuciłam po chwili i patrzę na szczeniaka - Im szybciej tym lepiej! - dodaję pakując jagody do plecaka. Przydadzą się. Potem tuptam jeszcze do Torterry
- Hej, dzięki za podwózkę, piękna - próbuję ją pomiziać z zadowoleniem. W sumie czemu by nie? Pomogła nam i to bardzo nam pomogła. No, mi pomogła. Ale teraz czas się już zbierać. Nie ma czasu do stracenia!
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-17, 12:04   

- Tooor - wydała z siebie zadowolony dźwięk jak została pomiziana po pyszczku i liznęła Cię w rękę przy okazji, zabawny ma język, taki miękki i ciepły nawet jak na żółwia... A potem tupa sobie do źródełka by się napić wody. Twoja Rockruff majta zadowolona ogonem i czeka teraz na to jak ruszycie w dalszą drogę, chyba ma ochotę jeszcze się trochę rozruszać mimo tego że ma za sobą całkiem ciężką walkę, ale pewnie oran berry ją tak postawiły "na nogi".
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-17, 18:08   

Pewnie tak. Uśmiechnęłam się lekko patrząc na Torterrę. Słodka jest. Chcę taką! No, kiedyś. Za jakiś czas... Otwieram jeszcze raz mapę i po krótkiej chwili kieruję się w stronę miasta. Trzeba w końcu ogarnąć gdzieś coś ciekawego. Znaczy, miasto znaleźć. Potrzebuję sporo rzeczy, no i przede wszystkim potrzebuję zapasów i informacji. Sporo informacji. Jak się dostać do Glitch City? I kim jest ten Glitcher? No i co najważniejsze - jak zamknąć te cholerne portale? Ciekawe, ilu jeszcze ludzi z mojego świata tutaj jest... I ilu nigdy nie wróci do domu. Niektórzy przecież nie wracają... Dlaczego? Ech... Idę do przodu i rozglądam się wyjątkowo uważnie
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-06-27, 17:56   

A raczej ogromna część ich nie wraca do domu.... To też jest taka kwestia godna zastanowienia, może wszyscy zginęli z tych co nie wrócili? Następnego dnia... JEST! Widzisz miasto! A wyglądasz jakbyś była co najmniej po przejściach z katastrofy naturalnej... No ale co zrobić skoro nie byłaś przyzwyczajona do takich podróży i nie wzięłaś jednak wszystkiego... Twoja Rockruff węszy niepewnie, chyba pierwszy raz jest tak blisko ludzkiego miasta jak widzisz...
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-30, 12:33   

Uff... W końcu... Puff... Dyszę ciężko. Cel już tak blisko! Głaszczę Chinge po łebku
- Hej, nie martw się... Ludzie są mili, jak ja. Mi ufasz, prawda? - mruczę. Po zastanowieniu biorę ją na ręce. Moje biedne wystraszone maleństwo... Idziemy razem w stronę miasta. Wyglądam jak pół dupy zza krzaka, zapewne... Pierwsze miejsce które muszę znaleźć to centrum pokemon. Co prawda w grach można było tam tylko wyleczyć pokemony, ale w anime miały też pokoje i łazienki za darmo, więc czemu by nie spróbować? Nie mam nic do stracenia, a muszę się przebrać i porządnie umyć... A potem do sklepu. Jakiegokolwiek. Trzeba się jednak lepiej zaopatrzyć...
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-07-12, 22:27   

No i ta po chwili wtula się w Ciebie i rozgląda się wszędzie, mając ochotę chyba warczeć na każdego kto podejdzie za blisko, ale na szczęście mało to ludzi i po ich spojrzeniach możesz stwierdzić, że wyglądasz nawet jak cała dupa zza krzaka... No cóż, nie oszczędzało Cię te kilka dni i niedługo jesteś w pokecenter. Nie widzisz nic podejrzanego a jest na tyle duże że na pewno mają jakieś pokoje dostępne dla trenerów i w ogóle... Łóżko i gorąca woda! Przede wszystkim tych rzeczy Ci brakowało w ostatnim czasie.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-14, 21:48   

O tak, łóżko to coś, co powinno się brać ze sobą wszędzie. Tylko jak? Przecież do pokeballa go nie upchnę... A szkoda. Wchodzę do środka centrum pokemon.
- Spokojnie Chinge... Nie zjedzą nas tutaj - mruczę do Rockruff rozbawiona, po czym podchodzę do kontuaru
- Dzień dobry... Czy mogłabym wynająć pokój? - pytam grzecznie siostry Joy. Dobrze, że one wszędzie i zawsze są takie same... Nie da się ich pomylić z nikim innym. Ciekawe, jak one leczą te pokemony tak szybko... Nieważne, może potem podpytam. Najpierw sprawy najważniejsze - kąpiel!
_________________
 
     
War Machine


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2018-07-16, 08:00   

- Dzień dobry, oczywiście że tak, proszę mi tylko pokazać swoją licencję trenera, hodowcy lub koordynatora pokemon - powiedziała uprzejmie kobieta na to a Rockruff w tym miejscu jakoś jakby magicznie się rozluźniła i majta przyjaźnie ogonkiem, siostra Joy nawet podsunęła jej przysmak, który ta od razu schrupała zadowolona bez żadnych uprzedzeń... Mają albo jakąś dziwną tajemną aurę albo albo po prostu wszystkie pokemony wiedzą że w tym miejscu nic złego im nie grozi, kto wie o co chodzi?
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.