Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Voodoo Buneary
Autor Wiadomość
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2018-04-07, 12:51   

Mimikyu dopiero to teraz postanowił się wtrącić. Trochę bolał go fakt, że nie wszyscy towarzysze się dogadują ze sobą.
- Ja.. popieram pomysł z Wailordem, chodź ten z latającym pokemonem też mógłby.. wypalić. Oczywiście musi.. być wykonany z ostrożnością by nie stało się coś.. nieciekawego. Nie sądzę że ktoś z naszej grupy chciałby zginąć przygnieciony ciałem Wailorda. I proszę.. nie kłóćcie się, bo i tak.. Nic dobrego z tego nie wyniknie..
_________________
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-07, 12:59   

- Ja nie krzyczę. Jestem świadoma, że niedaleko śpią pająki i nie podnoszę głosu. Nie jestem głupia. - westchnęłam.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2018-04-07, 13:36   

- Jestem, jak już wspomniałem, za akcją "latający Wailord". Wygodniej byłoby wszystkich przenieść za pomocą jakiegoś latającego ptaszka, no ale... - Zerknął znacząco na Onixa. - Nie da się.
 
     
Kazyleusz 
Ten mały żydek...



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Sty 2018
Posty: 46
Wysłany: 2018-04-07, 14:47   

Mareep w milczeniu patrzył na to jak większość zaczyna coraz bardziej krzyczeć i zerka z lekkim przerażeniem na pająki.
- Uspokójcie się, proszę... W taki sposób ciężej będzie nam coś wybrać, no i... Co jeśli obudzimy Ariadosy? Zarówno plan z przeleceniem jak i kopaniem wydaje mi się dobry. No i tak sobie pomyślałam... Czemu musimy wybrać tylko jeden plan? A co jakby połączyć parę? Część z nas może przelecieć z pomocą zmiany naszego kolegi Ditto górą, a część pójść z kolegą Onixem pod ziemią przecież. No i Wailord wydaje się być ciekawym pomysłem, ale... choćby my musimy bardzo uważać by nic się nikomu nie stało i zgadzam się też z Shinxem, że to mogłoby przysporzyć nam tylko więcej kłopotów. Lepiej byłoby to zrobić po cichu.
_________________
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-07, 17:03   

- Czemu mamy się uspokoić? Nikt z nas nie krzyczy. ( nie widzę, żeby ktoś napisał, że coś krzyczy R_R a caps lock nie równa się krzyczenie ) - westchnęłam. - Jeśli chodzi o podzielenie się na grupy. Możemy zrobić to w ostateczności, kiedy plan z Wailordem nie wyjdzie. - dodałam.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-07, 17:06   

"Myślę, że jeżeli plan z Wailordem zawiedzie nie będziemy mieli już okazji podjąć drugiego planu. Cały las usłyszy jak gigantyczny wieloryb uderza w ziemię." Shinx pokręcił główką. "Nasz plan musi być praktycznie doskonały, jeżeli chcemy wyjść z tego cało i zdrowo."
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Kazyleusz 
Ten mały żydek...



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Sty 2018
Posty: 46
Wysłany: 2018-04-07, 21:46   

(Pomyślałam o krzyku przez wkrzyknienia, wybacz)
- Przepraszam... - Powiedziała owieczka do robaka. - Tez mi się to średnio podoba. Raczej naszym priorytetem jest przejść bezpiecznie. Mogłybyśmy pewnie spróbować jakoś wystraszyć ich, ale nie mamy pewności, że mimo wszystko się po prostu na nas nie rzucą. Temu ja bym była za cichszym i spokojniejszym rozwiązaniem, które może być dla nas bezpieczniejsze.
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-04-07, 22:27   

- Ewentualnie ci z nas, którzy biegają najszybciej, mogliby zwrócić na siebie uwagę pająków i po prostu im uciec. - po dłuższym czasie ciszy i Poochyena w końcu odważył się coś dodać. - Chociaż Mareep też ma rację, jeśli źle to rozplanujemy, będziemy na straconej pozycji. Chyba, że... Moglibyśmy okrążyć pająki po czym zacząć krzyczeć, warczeć, ujadać. Może wtedy pomyślałyby, że są osaczone i zacząłby się wobec nich popłoch.
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-04-08, 10:20   

- Wątpię. To banda agresywnych skurczybyków, które chcą tylko mordować. O ile przy Onixie lub Ditto (tylko jeśli się zmieni w coś sporego i groźnego) byłyby skłonne na chwilę zawahania, o tyle resztę potraktują jako przyszły obiad. Raczej nie nastawiałabym się na to, że damy radę je wystraszyć i to jeszcze na ich terenie. Mało prawdopodobne.- odparła gąsieniczka na słowa Poochyeny.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-04-08, 21:14   

Wystarczy, ze Stufful odwróci się tylko na moment, a już jakieś cyrki i inne harce się wyprawiają.
- Ja osobiście jestem za zaniechaniem planu „Latający Wailord", ponieważ jest on zbyt ryzykowny i ogólnie bardzo łatwo może pójść coś nie tak. Wolałabym postąpić w taki sposób: Ditto przemienia się w jakiegoś psychicznego Pokemona, aby mógł za pomocą telekinezy przetransportować Onixa ponad lasem, choć może to być bardzo męczące. Może to być głupie, ale wszyscy pozostali jakoś zdołają w miarę cicho przedostać się pomiędzy drzewami, no nie? Zaś jeśli chodzi o odstraszenie pająków ... - podchwytując pomysł Mareep spoglądam w stronę Mimikyu - ... zdaje mi się, że po zobaczeniu prawdziwego wyglądu Mimikyu każdy choruje albo nawet umiera, no nie? Jeśli tak, to czy nie moglibyśmy tego wykorzystać? Gdyby jakiś Ariados nas zaatakował, wystarczyłoby, że wszyscy zamknęliby oczy, a Mimikyu na moment zdjęła ubranko i już po pajączku.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Kazyleusz 
Ten mały żydek...



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Sty 2018
Posty: 46
Wysłany: 2018-04-08, 22:05   

Mareep zerka na Stuffula.
- O, to mogłoby się udać. Co o tym sądzisz Mimikyu? Też w razie czego trzeba by uważać coby w tym czasie z zaskoczenia ktoś nas nie wziął z zupełnie innej strony, ale myślę, że jakbyśmy się schowali w pobliżu i nasłuchiwali kiedy można wyjść to mogłoby wypalić.
_________________
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-04-08, 22:18   

- W sumie to jakiś pomysł. - podłapałem propozycję Stufful i Mareepa. - Ditto również mógłby się zamienić w Mimikyu, dzięki czemu mieliby oni większą "siłę" rażenia. Ariadosy i Spinaraki raczej by się wystraszyli takiej "niespodzianki".
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-04-08, 22:28   

- No ja nie wiem, czy opcja z dwoma Mimikyu jest rozsądna. Co, jeśli zabiją siebie nawzajem? W dodatku o Onixa nie musimy się chyba martwić, wygląda na to, że dalej z nami nie idzie, więc możemy myśleć, nie martwiąc się o jego gabaryty.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-04-09, 07:51   

- Jeśli Onix nie idzie dalej, to wtedy moglibyśmy zrobić taką kombinację: Mimikyu poruszałaby się na przodzie naszej grupki, a Ditto, oczywiście po transformacji, mógłby siedzieć odwrócony tyłem na plecach osoby będącej na samym końcu, ponieważ w ten sposób nie ryzykuje, że w przypadku ataku od frontu przypadkiem zobaczy wygląd naszej pierwszej wojowniczki. I tak samo ona, będąc tyłem do Ditto także powinna być bezpieczna. Wtedy wystarczy chyba tylko, jak widząc zagrożenie od swoich stron krzykną o tym, aby reszta mogła się zatrzymać i zasłonić oczy. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to ja mogę wtedy posłużyć za nosiciela naszej tylnej straży.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
CrystalSilver1 
Kiddo with hat


Dołączyła: 02 Lip 2016
Posty: 347
Wysłany: 2018-04-09, 20:02   

Mimikyu wyglądała na mocno zawstydzonego słysząc propozycje o zdjęciu jej jakże cennego przebrania za którym kryła się jej prawdziwa forma.
- Uh.. Na serio chcecie to zrobić.. J-a nie mam nic przeciwko.. ale co jeśli plan się nie powiedzie..? Jeżeli jakieś Ariadosy odwrócą właśnie wzrok w tym momencie..? Co wtedy.. zrobimy? Musimy mieć jakiś plan awaryjny czyż.. nie?
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.