Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Voodoo Buneary
Autor Wiadomość
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-04-09, 21:05   

- Nie jestem przekonany do tego pomysłu. Samo to, że będziemy przechodzili przez teren pająków bezpośrednio już mi się nie podoba, a dokładamy sobie jeszcze zagrożenie ze strony nas samych... Jeżeli coś nie pójdzie, to spiszemy samych siebie na straty. Wydaje mi się, że niektórzy z nas nie mają nawet powiek, żeby zamknąć oczy. Taki Scatterbug na przykład, robaki na pewno ich nie posiadają, a nasz mały przyjaciel nie ma nawet czym zasłonić swych patrzałek. No jak już prędzej mówiłem, jak dla mnie jest to bardziej ryzykowne niż spuszczenie na ten obiekt Wailorda.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-04-09, 21:10   

- Jeśli wam się nie podoba pomysł z Wailordem, to przypomnę jeszcze raz o planie z Onixem - z racji, że nasz wielki skalasty kolega postanowił się wycofać, trzeba go lekko zmodyfikować. Ditto przemieni się w Onixa, a Scatterbug użyje swojej nici, żeby nas do jego ciała mocno przywiązać. Ewentualnie mogę nas opleść pnączami, bo przecież moje ciało jest z nich zbudowane, więc potrafię je wydłużać. Wtedy Ditto w postaci Onixa przeleciałby przez ten kawałek razem z nami, Ariadosy raczej niewiele mu zrobią, bo jeżeli jakiś się pojawi, to zostanie po prostu rozwalcowany pod jego ciałem.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Kazyleusz 
Ten mały żydek...



Wiek: 25
Dołączyła: 22 Sty 2018
Posty: 46
Wysłany: 2018-04-09, 21:40   

- Hm. Scatterbug mógłby ukryć się w mojej wełnie, ale oczywiście powinjiśmy zminimalizować możliwość wystąpienia jakichkolwiek strat do zupełnego minmum. Myślę że pomysł z Onixem nie jest zły. Pod warunkiem, że nie zaatakują żadnego z nas, a tylko go będą próbowali. Mogę również w razie czego dać trochę swojej wełny dla amortyzacji i by ewentualnie zrobić z niej taką trochę ochronę w razie ataku by była większa szansa, że nawet jeśli przedrze ktoś się przez kokon to trafi w wełnę, a nie w nas.
_________________
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-09, 21:46   

~ WYNIKI ETAPU TRZECIEGO ~
-

Daltonis
Aktywność była, pomysły były. Podobnie jak Profesor Voriarty próbowałeś być głosem rozsądku, ale, jak widać, średnio tu to wyszło. Mimo to doceniam i zaliczam.

Gwen Brown
Byłaś aktywna, a nawet bardzo, pomysłami zarzucałaś, więc nie mam Ci nic do zarzucenia i zaliczam.

Mhrok
Może dużo nie naspamiłeś, lecz dałeś coś od siebie, a o to chodziło. Zaliczam.

Profesor Voriarty
Bardzo mnie wzruszyło, że kiedy pojawił się pomysł z zrzuceniem Ditto-Wailorda, odezwałaś się jako głos rozsądku. I sama również coś od siebie proponowałaś. Zaliczam.

Kazyleusz
Przybyłeś do etapu już tak bardziej pod koniec, a mimo to zdołałaś dać coś od siebie (mam na myśli pomysł z rozdzieleniem się). Zaliczam.

CrystalSilver1
Nie widzę, byś zaproponowała coś od siebie. Jedynie oceniałaś pomysły innych, a i tak nie wszystkie i raczej po łebkach. Fakt, że wspomniałaś o planie awaryjnym, ale skoro już poruszyłaś ten temat, mogłaś zaproponować, jak mógłby wyglądać, a nie tylko zauważyć, że coś takiego by się przydało. Niestety nie zaliczam :c

Księciu
Ojej, pacyfista-Audino, który co post przypomina o tym, że może robić za Siostrę Joy, bardzo mnie wzruszył. Jakby nie patrzeć, to bardzo mądra i ważna propozycja, a oprócz niej pojawiły się inne przemyślenia. Zaliczam.

Huntress
Chociaż Twoje pomysły nieco mnie przerażają (zrzucenie Ditto-Wailorda z wysokości, żeby robił za żywą-bombę?! WTF?! Viridian-Hiroszima Forest?!), doceniam, że byłeś bardzo aktywny i kreatywny, więc oczywiście zaliczam.

Lisek Chytrusek
Widzę, że masz w tym evencie sporo do roboty, ale na szczęście wyrabiasz się z nią. Aktywność jak najbardziej była, więc zaliczam.

SayuriSagi
Z początku aktywność niewielka, ale potem się przyłożyłaś i zarzuciłaś swoimi oryginalnymi propozycjami. Zaliczam.

Did
Dodanie fabularnego smaczku z obrażaniem innych członków ekipy jest zawsze mile widziane! Ale nie tylko na tym się skupiłeś, bowiem zaproponowałeś coś od siebie, a także dokładnie oceniłeś inne pomysły, więc zaliczam.


Zdyskwalifikowani: Castiel <- niczego nie dostaje :<


Przypominam, że CrystalSilver1, której nie zaliczyłam etapu trzeciego, dalej może brać udział w evencie i walczyć o nagrodę za trzecie miejsce. Jeśli się wycofasz, nie dostaniesz niczego, nawet CD, więc nie radzę tego robić.



Zadanie finałowe pojawi się jutro późnym popołudniem / wieczorem ~
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-10, 21:06   

Chociaż pomysłów mieliście naprawdę mnóstwo, a do tego żaden nie został wybrany jednogłośnie, coś w końcu musieliście zrobić i padło na bardzo szaloną propozycję zakładającą, że wpierw Ditto przemieni się w jakiegoś latającego Pokemona, następnie wzbije się nad drzewa i wówczas przetransformuje w Wailorda, by spadł na siedlisko pająków i w ten sposób je powybijał. Nie mam pojęcia, co ćpaliście, ale okey... zróbmy tak! Rezultat był dość mieszany. Pomijając fakt, że biedny glutek nieco się poturbował (ale przeżył!) i wywołał ogromny huk, to niestety nie zdołał zgnieść wszystkich Ariadosów i Spinaraków, bowiem ich gniazda zajmują znacznie większą przestrzeń. Niemniej utorował wam coś w rodzaju korytarza, którym pomknęliście ile sił w łapach/kopytach/odnóżach/whatever. Gdzieś po drodze tej szalonej gonitwy zgubił się Onix. Czyżby stał się waszą żywą tarczą i dzięki temu, że wszystkie okoliczne Ariadosy, które uszły z życiem, rzuciły się na niego, was zostawiły w spokoju? Na to wygląda! Prawdziwym cudem było, iż w jedenaścioro dotarliście do polany, na której swój dom na torchicowej łapce ma wiedźma. Co więcej, Honchkrow-lider właśnie odleciał, więc została sama jak palec. Ha, macie ją w garści! No... prawie, bo zabunkrowała się w chacie chronionej mnóstwem zaklęć. Jednak pamiętajcie, że czarna magia zawsze pozostawia po sobie jakiś ślad, dzięki któremu można ją "złamać". W tym wypadku musicie udowodnić, że jesteście pewni samych siebie.

#zadanie4
-

-
Polega na wykonaniu drobnego testu z wiedzy o Pokemonie, którym się gra podczas eventu. Jednak utrudnienie polega na tym, że z każdym przeprowadzę owy test indywidualnie i bez świadków (priv na chatango/discu, fb, skype, GG itp.), a to dlatego, że na udzielenie każdej odpowiedzi macie 30 sekund (mam stoper! :V). Rzecz jasna nie wymagam od Was znajomości na pamięć ataków, których dany stworek może się nauczyć czy poziomów, na których je poznaje, lecz informacje takie jak m.in. najlepsza statystyka Poka, +/- jego gabaryty, umiejętności czy rzecz jasna podstawowe wiadomości, tj. ewolucja, typ itp. - to radziłabym sobie ogarnąć. Testu nie można powtórzyć, nie ma również żadnych podpowiedzi, a żeby go zaliczyć, trzeba mieć poprawne min. 4 odpowiedzi na 5. Aby go odbyć, wystarczy mnie złapać (w weekend powinnam być w miarę dostępna, zwłaszcza wieczorami i nocą, ale jutro i w czw też trochu będę), zapytać, czy mam chwilę (Wy też musicie ją mieć, bo w trakcie tego zadania nie można nigdzie zniknąć i nie będę przyjmować żadnych usprawiedliwień w stylu "mama mnie wołała"; on potrwa dosłownie kilka minutek) i jeśli powiem, że tak, dać mi chwilę na przygotowanie pytań. Mam nadzieję, że wyjaśniłam to zrozumiale i nie będziecie stresować się jak przed "ustnym z polaka" ;'p Pst, chciałabym ogarnąć etap czwarty do końca tego tygodnia, więc nie czekajcie do ostatniej chwili!


Zaliczyli:
- Księciu (5/5)
- Gwen (5/5)
- Mhrok (5/5)
- Shu vel Lisek (5/5)
- Lu vel Huntress (4/5)
- Did (5/5)
- SayuriSagi (5/5)
- CrystalSilver1 (5/5)
- Daltonis (5/5)
- Profesor Voriarty (5/5)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-04-15, 22:43, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-16, 11:59   

~ WYNIKI ETAPU CZWARTEGO ~
-


Zaliczyli:
- Księciu (5/5)
- Gwen (5/5)
- Mhrok (5/5)
- Shu vel Lisek (5/5)
- Lu vel Huntress (4/5)
- Did (5/5)
- SayuriSagi (5/5)
- CrystalSilver1 (5/5)
- Daltonis (5/5)
- Profesor Voriarty (5/5)

Nie zaliczyli:
- brak

Zdyskwalifikowani:
Kazyleusz <- niczego nie dostaje :<



Dotychczasowa ilość zaliczonych zadań przez osoby, które dotrwały do końca:
- Księciu - 4/4
- Gwen Brown - 4/4
- Mhrok - 4/4
- Lisek Chytrusek - 4/4
- Huntress - 4/4
- Did - 4/4
- SayuriSagi - 3/4
- CrystalSilver1 - 3/4
- Daltonis - 4/4
- Profesor Voriarty - 4/4

Sayuri oraz CrystalSilver1 mogą już odebrać nagrodę za trzy zaliczone zadanka, czyli po 6000$ dla każdego z Was.
Pozostali natomiast mają możliwość wzięcia udziału w zadaniu dodatkowym. Dwie osoby, które uzyskają w nim najlepszy wynik, zamiast jajka stworka, którym grali w evencie, otrzymają jajko voodoo Buneary'ego. Reszta, która weźmie udział w dodatkowym zadaniu, lecz zdobędzie gorsze wyniki, będzie mogła wziąć jajko stworka, którym grali w evencie, w wersji shiny. A tych, których zadowala zwyczajne jajeczko stworka, którym grali w evencie, mogą już je sobie zgarnąć i bawić się w zadanie dodatkowe.

//Do Ali vel Profesora: Jeśli będziesz walczyła o voodoo Buneary'ego i go zdobędziesz, mogę Ci go wprowadzić do przygody ^^


#zadaniedodatkowe

Co do samego zadania dodatkowego to chciałam pobawić się w kalambury na kurniku. Tylko, że jest Was siedmioro (nie licząc Lu, który zgłosił nieobecność na min. tydzień, chyba, że by przyszedł na samo zadanie, to spoko) + ja (aczkolwiek ja bym nie brała udziału, jedynie nadzorowała ;w;) i nie wiem, czy uda się zgrać, abyśmy wszyscy byli dostępni w tym samym czasie. Proponuję w środę (18.04) o 20:30. Czyli mieliby wtedy wszyscy czas? Dużo nie potrzeba, myślę, że do 30min byśmy się uwinęli, max. 1h.

Piszcie proszę JAK NAJSZYBSZĄ odpowiedź, czy pasuje Wam ten termin. Jeśli ktoś z tej siódemki nie chce brać udziału w zadaniu dodatkowym, również niech tu o tym prędko poinformuje.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
  
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-16, 12:54   

Ja na chwilę obecną mogę na spokojnie zgłosić swoją obecność. Jeżeli coś się zmieni przez ten czas na bieżąco poinformuję.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-04-16, 13:34   

Daisy7 napisał/a:
//Do Ali vel Profesora: Jeśli będziesz walczyła o voodoo Buneary'ego i go zdobędziesz, mogę Ci go wprowadzić do przygody ^^

:O Termin mi pasuje. :3
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-04-16, 13:43   

Trudno powiedzieć, możliwe, że coś będę robić. Choroba, ja nie wiem co będę robić dziś wieczorem, a ty mnie o środę pytasz xD

Rozumiem, że jakbym zrezygnowała z zadania dodatkowego (a jest to dość prawdopodobne), to mogę przytulić jajo Scatterbuga i na tym zakończyć eventeł?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-16, 13:48   

Yes, ta ósemka (włącznie z Lu) ma już zagwarantowane jajeczka Poków, którymi grali w evencie.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-04-16, 13:50   

To w takim razie bierę jajo swojego robala i dziękuję ślicznie za zabawę. Było nawet pociesznie :)

EDIT: Mam tylko nadzieję, że po tym etapie dodatkowym rozstrzygnie się fabularna część eventu. Chcę wiedzieć co się stanie z wiedźmą, rly.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-04-16, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-04-16, 14:58   

Zabieram swoje 6000$ i rzucam klątwę nieświeżego oddechu na Daisy.
Tak poza tym to event był przyjemny i życzę powodzenia pozostałym, którzy postanowią walczyć o nowego unique.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-16, 18:28   

Nie pasuje mi termin, a chciałbym wziąć udział w zadaniu na jajko ._.

Osobiście pasuje mi dopiero weekend, bo w tym tygodniu mam jeszcze 2 kartkówki, kolokwium, 2 wejściówki i muszę zrobić dwa sprawozdania.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-04-16, 19:11   

Właśnie tak myślałam o weekendzie, ale nie chciałam przeciągać. W takim razie proponuję w sobotę (21.04) o godz: 20:30. Pasuje wszystkim?

Jak kalambury nie pykną to prawdopodobnie dam walki na showdown, aczkolwiek za nimi nie przepadam, więc postarajmy się z tą sobotą .-.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-16, 20:15   

Wydaje mi się, że i w sobotę dam radę. Ale tak jak przedtem, jeżeli coś się zmieni dam znać dzień czy dwa przed terminem.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.