Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Outside the cave
Autor Wiadomość
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-26, 18:38   Outside the cave


Jeżeli przeczytałeś regulamin uważnie wiesz już, czego się spodziewać, co można, a czego nie. Jeżeli tak jest, Zapraszam serdecznie do zapisów. Życzę... powodzenia.


Formularz

Link do Karty Postaci: Czyli coś, co jest mi niezbędnie konieczne. Nie, żebym to tam jakoś specjalnie czytała...
Towarzysz: Ten jedyny, których na świecie są setki. Albo i nie, jak go nie masz. Wtedy zostaw pole puste
Informacje o nim: Woli Warkę czy Lecha? Lubuje się w My little Pony, a może woli Deadpoola? To jedyna okazja, by nadać mu niepowtarzalny charakter
Wróg: Ewentualnie rywal, zwał jak zwał. Chcesz? Nazwij go tutaj.
Informacje o nim: Tak jak i w towarzyszu, jednak miło byłoby gdybyś dodał, drogi Graczu, coś o jego preferencjach seksu... KHYM, typów pokemon. Czy coś.
Cele przygody: Od razu z góry uprzedzę że "zostać mistrzem pokemon" ma -10 do statystyki decydującej o przyjęciu do stada. Nie, "złapanie legendy" i inne tego typu trywialne też nie przejdą.
Miasto i Region: Urodziłeś się w Hollywood ale wolisz zacząć przygodę w Poznaniu? Kup bilet, naucz się języka i w drogę! I tak, mam na myśli, że przygody spoza regionów pokemon również prowadzę. Tutaj pełna dowolność, każdy świat, każde uniwersum... No, może poza typi typowo cukierkowymi.
Pora roku: Słońce świeci, deszczyk pada, teściowa ma mordę gada... Czyli wolisz, jak Cię praży na skwarkę, czy jednak gdy zamiast kostek lodu do coli możesz użyć własnych, odmrożonych palców?
Ulubione typy pokemonów: Wystarczą dwa. I tak zrobię z nimi to samo co z Twoją KP.
Znienawidzone typy pokemonów: Albo po prostu zapomnę totalnie o tym, że kiedyś coś takiego było tu wypisane...
Ulubione Pokemony 0/10: Albo przypomnę sobie w najmniej odpowiednim momencie, gdy Twoja postać będzie siedzieć na kiblu
Znienawidzone Pokemony: Ewentualnie możesz też dostać takiego pokemona za karę. Buahaha!
Regulamin przeczytany?: A jak nie będzie, a potwierdzisz, znajdę Cię, zjem pierworodnego i porwę jedzenie z lodówki! Albo na odwrót.
Orientacja seksualna: Nie, żeby to było istotne, choć miło wiedzieć którą z 397 płci wolisz ^^
Prośby do wilka: To jedyna i niepowtarzalna okazja, by o coś poprosić. Potem nie będzie tak dobrze. I nie, nie dostaniesz willi z basenem za ładne oczy.
Crystalowy System Walk - Wystarczy zwykłe tak/nie. Walki i tak zbyt często zapewne nie będą, ale wolę wiedzieć na czym stoję.

Kod:
[b][size=18]Formularz[/size][/b]
[b]Link do Karty Postaci:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]Informacje o nim:[/b]
[b]Wróg:[/b]
[b]Informacje o nim:[/b]
[b]Cele przygody:[/b]
[b]Miasto i Region:[/b]
[b]Pora roku:[/b]
[b]Ulubione typy pokemonów:[/b]
[b]Znienawidzone typy pokemonów:[/b]
[b]Ulubione Pokemony 0/10:[/b]
[b]Znienawidzone Pokemony:[/b]
[b]Regulamin przeczytany?:[/b]
[b]Orientacja seksualna:[/b]
[b]Prośby do wilka:[/b]
[b]Crystalowy System Walk[/b]
  
 
     
Zły Orzeszek 
I comming fucking world!


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 557
Wysłany: 2018-04-29, 09:56   

Formularz
Link do Karty Postaci: "Rayquaza - nieco inna historia"
Towarzysz: ---
Informacje o nim: ---
Wróg: Deoxys, Kyogre, Groudon oraz każdy żywy członek team Delta (żeby jeszcze o nich pamiętał...)
Informacje o nim:
Deoxys - ten pokemon po prostu ma do niego żal, że Jukain go pokonał przez co Team Delta. Pomimo tego, że kiedy Rayquaza uwolnił się spod kontroli Delty i niszcząc budynek w którym była Deoxys dał jej okazje do ucieczki, to kosmiczny pokemon dalej ma mu to za złe i chce pokazać, że jest lepszy od Rayquazy. Z kolei Rayquaza nie wiedział co jej zrobili w bazie głównej.
Kyogre i Groudon- jeszcze o nich nie wie ale ich bitwa jest nieunikiona. Jeden i drugi chcą zdobyć dla siebie Serce Ewolucji aby na zawsze móc pozostać w swojej wersji Primal a świat wysuszyć lub zatopić. A Rayquaza będzie musiał ich pokonać.
Team Delta - organizacja która zrobiła z niego maszynkę do zabijania. Tak w skrócie. Teoretycznie każdy jej członek został zabity ale jak wiadomo każdą choroba może wrócić.
Cele przygody:
♢ Odzyskać wspomnienia
♢ Spotkać osoby/pokemony godne zaufania oraz te osoby które mogą cokolwiek wiedzieć o miejscu przebywania jego wspomnień
♢ Odbudować swoją utraconą moc
♡ Dowiedzieć się kim jest Sir Nicolas (potrzebne wspomnienia)
♢ Odszukać Serce Ewolucji (do tego potrzebuje wspomnień)
♢ Przejść Mega Ewolucję
♢ Powstrzymać w ostatecznej bitwie Groudona i Kyogre od przejęcia Serca Ewolucji

Miasto i Region: obojętnie :)
Pora roku: początek lata (maj-czerwiec) gdzieś mniej więcej około 2100 roku (jak np.rozwinęła się technologia to pozostawiam tobie) świat ludzi i pokemonów
Ulubione typy pokemonów: smoki
Znienawidzone typy pokemonów: wróżki i lodowe
Ulubione Pokemony 0/10: ---
Znienawidzone Pokemony: ---
Regulamin przeczytany?: tak <:
Orientacja seksualna: Rayquaza jest bezpłciowy ale woli samice gdyż uważa się za samca :3
Prośby do wilka: WILKEŁU KOCHANY! Proszę nie przeraź się moją długą historią. Dla ułatwienia skrócę ci tutaj wszystkie rozdziały:
Cytat:
I - pierwsze chwile życia Jukaina i ogólny opis spotkania Nicolasa. Końcówka tego rozdziału to dłuższe rozstanie się z nim ale po powrocie zamiast jego wioski znalaz ruiny.
II - Spotkanie po latach Sir Nicolasa i zostanie z nim
III - pierwsza Mega Ewolucja i ważny wątek z Sercem Ewolucji (właściwe możesz zacząć od przeczytania tego kawałka w całości)
IV - Po kilku latach Rayquaza wraca do Sir Nicolasa, do swojego Mistrza i zostaje z nim. Mieszkał głównie w jego ogrodzie ale pewnej nocy Sir Nicolas sprawdził na niego bardzo długi sen cicho tłumacząc, że to dla jego dobra.
VI - Rayquaza budzi się po kilku wiekach, będąc w posiadaniu Team Delta. W obawie o swoje wspomnienia Rayquaza korzysta ze specjalnej techniki i wystrzeliwuje swoje wspomnienia do dwunastu różnych miejsc (" Każda nić posiadała cząstkę wspomnień Rayquazy. Poleciały tam, gdzie Rayquaza kiedyś był. Do różnych miejsc w każdym z regionów (7), do miejsca gdzie był dom i ogród Sir Nicolasa, do zawalonej jaskini gdzie uwolnił moc Mega Ewolucji, do domu K'zalasama i drzewa gdzie zobaczył nacierające na siebie dwie armie."
VI - Team Delta torturuje go, tresuje i usuwa jego wspomnienia oraz wolną wolę. W przestrzeni kosmicznej z jego pomocą łapią Deoxys a kilka miesięcy później potężna organizacja, ukryta we wszystkich zakątkach świata, która niczym pasożyt wniknęła w struktury władzy, rozpętała wojnę. Rayquaza miał jeden cel - zabijać. Jednak podczas bitwy w Moskvie, jeden z najlepszych Rosyjskich sniperów trafił go strzałką z "antidotum" które zabiło wszystkie substancje kontrolujące Rayquazę, które wstrzyknęli mu naukowcy Delty.
VII - Odzyskawszy wolną wolę, jednak nadal dotknięty złem, Rayquaza wpadł w szał i w przeciągu kilku lat zniszczył cały (a przynajmniej taką miał nadzieję) team Delta. Mocno go to jednak osłabiło. Wpadł raz w pułapkę i został złapany w Masterball, ten następnie zakopano przedmiot w ziemi i pozostawiono na zapomnienie. Nieznany jest powód takiego postępowania. Jednak dawne ja obudziło się w Rayquazie i nim ten zemdlał, ponownie wysłał, tym razem złe, wspomnienia ale niestety w całkiem losowe miejsca.
VIII - Rayquaza po 150 latach zregenerował siły a Masterball w końcu nie wytrzymał i zniszczony biegiem czasu, uwolnił Rayquaze....który znowu był bez wspomnień.

I to tyle :)
_________________
Lorem ipsum
multi Kaiwe

________________
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-29, 13:00   

Po pierwsze primo - zamorduję Cię. Wisisz mi wizytę u okulisty. Zanim dotarłam do próśb zdążyłam zjeść poduszkę i pół klawiatury ze złości próbując chociaż przeczytać, nie mówiąc o zrozumieniu, Twoją historię. Zamorduję, zjem i wydalę na trawę. Jak można napisać tak długą historię TAK MAŁYMI literkami?
Po drugie primo - Zauważyłam jeden mały szczegół. W jednej części historii pisałeś o Hoenn, w drugiej nagle o Japonii i USA. Czy tam Rosji. Wytłumacz mi teraz, w którym miejscu na świecie jest Hoenn i czy są również inne regiony. To ważne dla historii, która już tworzy się w moim wilczym łebku
Po trzecie primo - Ocena KP według Szalonego Wilczka
Historia - 10/10
Inwencja Twórcza - 10/10
Błędy/Ortografia/Logika/Interpunkcja - 8/10(Niektóre zdania są mało logiczne, brakuje w nich wyrazów bądź są poprzestawiane[ale jest ich tak niewiele, że nie zmieniają sensu historii], widać też kilka mało istotnych błędów ortograficznych, a Wilczek jeśli chodzi o ortografię jest Grammar Nazi)
Cele - 10/10
Ogólna ocena - 38/40

Gr pojawi się maksymalnie po 24 godzinach od tego postu
 
     
lShadowl 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 29
Wysłany: 2018-05-05, 19:44   

Formularz
Link do Karty Postaci: KLIKNIJ
Towarzysz: Obecnie brak, ale z jakichś przyczyn w późniejszym czasie może do mnie dołączyć mój kolega z czasów praktyk u profesora (jeżeli będziesz miał taką wenę)
Informacje o nim: Informacje wstępne w KP
Wróg: Brak... możesz wprowadzić kiedy zechcesz i z dowolnych pobudek.
Informacje o nim: ---
Cele przygody:
1. Małe spaczenie zawodowe: zebrać startery z każdej generacji.
2. Odkryć nieznany gatunek pokemona
3. Szukać skamieniałych pokemonów oraz odkrywać legendy z nimi związane (odwiedzać miejsca z pokemonowych legend jakieś miejsca historyczne itp.) - archeologia pokemon.
4. Mimo 3 pierwszych i tak chce zostać znanym trenerem pokemonów. Jego celem jest wyewoluować jak najwięcej pokemonów do maxa i brać udział w ligach itp.
Miasto i Region: Kanto, Cerulean City
Pora roku: Wiosna
Ulubione typy pokemonów: Ogień, Trucizna
Znienawidzone typy pokemonów: Psycho, Fight
Ulubione Pokemony 10/10: Bulbasaur, Squirte, Nidoran, Cloyster, Scyther, Ariados, Houndour, Noctowl, Pidgeot, Raichu
Znienawidzone Pokemony: Weedle, Rattata, Diglett, Magnemite, Magikarp
Regulamin przeczytany?: Się rozumie :)
Orientacja seksualna: Hetero
Jakieś prośby?: Jestem fanem głównie dwóch pierwszych generacji więc fajnie jeżeli na początek skupialibyśmy się na nich, ale tak jak sama nazwa tego podpunktu wskazuje, jest to prośba :)
Crystalowy System Walk: Tak
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-05, 20:44   

Wybacz, ale... Nie. Jakkolwiek historia jest ciekawa i możn w niej naprawdę dużo zrobić, to, jak już wspomniałam na początku zapisów, Cele typu "Być mistrzem, złapać je wszystkie itede" nie mają w moim dziale racji bytu z powodu ich prostoty. Archeologia tutaj nie pomaga, nie widziałam nawet wzmianki o tym w historii, nie mam się o co zaczepić. Życzę Ci jednak powodzenia u kogoś innego!
_________________
 
     
Biały Królik
Zmieńmy świat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 230
Skąd: Kraina czarów
Wysłany: 2018-05-07, 18:38   

Yo o/

Formularz
Link do Karty Postaci: KLIK
Towarzysz: Brak, ale liczę na coś w przyszłości~
Informacje o nim: -
Wróg: Wszystko na jego drodze.... ale jakiś konkretny byłby mile widziany.
Informacje o nim: -
Cele przygody: Świadome: Poznać przyczynę jego pechowej sytuacji i możliwie uwolnić się od klątwy. Znaleźć kogoś, kto będzie mu umiał pomóc.
Domyśle: Wpakować się w jak najgorszą i pokręconą sytuację. Zrazić do siebie jak najwięcej niebezpiecznych ludzi.
Miasto i Region: Kanto, Saffron City... chyba... bo dzieją się tu nadnaturalne i dziwne rzeczy.
Pora roku: Kwiatki kwitną, ptaszki śpiewają, wiosna nadchodzi.
Ulubione typy pokemonów: -
Znienawidzone typy pokemonów: -
Ulubione Pokemony 0/10: Ja lubię/toleruje wszystkie. Ryly. Ale postać lubi te najgroźniej wyglądające.
Znienawidzone Pokemony: -
Regulamin przeczytany?: Bardzo prawdopodobne Tak
Orientacja seksualna: Ile, przepraszam bardzo? 397 orientacji? ;-; Ja zostanę przy Hetero.
Prośby do wilka: Ta postać prawdopodobnie odniesie wiele ran uleczalnych/nieuleczalnych podczas przygody, nie martw się tym kretynem. Moją prośbą... bardziej uwagą jest fakt, że startowy Pokemon jest do wprowadzenia, bo Angel jeszcze go nie ma. Przygodę pozostawiam w twoich łapkach, ale jakby zjawił się jakiś romans\inna pokręcona relacja między głównym a *tu wsadź jakąś postać*, to byłabym szczęśliwa~
Crystalowy System Walk: Jak ci wygodniej.
_________________
/ #557DA6 /\ #BA9AD5 \

CD|BOX|BANK|TROFEA
Legalne, Conańskie multi~
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-07, 22:35   

Wypowiedź na temat historii - Wo-ho-ho, kobieto... Taka króciutka historia... Tak mało zawierająca, de facto... A tyyle można z niej zrobić! *o*
Wypowiedź na tematy rożne - Właściwie nie mm się do czego, cholerka, przyczepić. I to mnie boli, wiesz? No ale... Hmm... Kolor mi nie pasuje! Za jasny!
Ocena KP według Szalonego Wilczka
Historia - 9/10 - Lubię krótkie historie, a ta ma głębię, ale czegoś mi tu brakuje. Tylko nie wiem czego ;-;
Inwencja Twórcza - 10/10
Błędy/Ortografia/Logika/Interpunkcja - 10/10
Cele - 10/10
Ogólna ocena - 39/40
_________________
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-07-31, 23:00   

Formularz
Link do Karty Postaci: Klick!
Towarzysz: -
Informacje o nim: -
Wróg: -
Informacje o nim: -
Cele przygody:
ZOSTAĆ MISTRZEM PO~~~~~~
Eliska chce po prostu zasmakować życia na wolności, z dala od różowych ścian i napalonego tatuśka, zamierza siać postrach i bawić się na placu zabaw zwanym światem ile tylko wlezie, przy okazji psując ludziom krwi i upuszczając z nich tej krwi. Tak przynajmniej myślę.

Miasto i Region: Camphrier Town, Kalos
Pora roku: Wiosna
Ulubione typy pokemonów: Wróżka, wróżka, wróżka, ewentualnie wróżka.
Znienawidzone typy pokemonów: Skalne. I ziemne.
Ulubione Pokemony 9/10: Dedenne, Spritzee, Mimikyu, Klefki, Alola Ninetales, Sylveon, Comfey, Morelull, Cutiefly
Znienawidzone Pokemony: Um. Ziemne. Kamienne. Geodude, czy coś.
Regulamin przeczytany?: Tak!
Orientacja seksualna: Panseksualna
Prośby do wilka: -
Crystalowy System Walk: Nope
_________________
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-01, 11:08   

Wypowiedź na temat historii

Ek-hem. Grubo.
Znaczy ten. Trochę zabrakło mi słów. Kompletnie nic nie wiadomo na temat postaci, co robiła przez te podejrzewam kilka lat, nic prócz maleńkiego wycinka przeszłości. To lubię.
Wypowiedź na tematy różne

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Co jest dziwne. Zawsze jakieś mam(No, może te wróżki... Ale przeżyję)
Ocena KP według Całkiem Normalnego Wilkeła

Historia - 9/10 - Fajna historia, nawet bardzo, jednak odrobinkę brakuje mi jakichkolwiek informacji na temat dziewczyny, chociażby gdzie się ukrywały z Togepi, czegokolwiek takiego. Ale napisana w sposób nietypowy, doceniam
Inwencja Twórcza - 10/10
Błędy/Ortografia/Logika/Interpunkcja - 10/10
Cele - 9/10 - Punkt mniej bo nic konkretnego, a jednak daje tyyle możliwości...
Ogólna ocena - 38/40

Gra pojawi się prawdopodobnie jutro lub w piątek
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.