Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy
Autor Wiadomość
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-08, 23:28   Zapisy



Halo, halo! Witam serdecznie każdego kto to czyta! Jeżeli tu trafiłeś, to są dość duże szanse na to, że poszukujesz MG. Dobrze trafiłeś, ale żeby już nie przedłużać zacznijmy. Na początek kilka informacji o mnie:

Jestem początkującym MG i jednocześnie aspirującym pisarzem fanficów. Jeżeli jesteś świeżym graczem z nowiutką KP masz duże szanse na to, że to właśnie ja Cię przyjmę. Czego możesz się u mnie spodziewać? Wszystkiego. Serio. Długie odpisy (tu odsyłam do mojej przygody u MG Kaoriann), ciekawe motywy w przygodzie oraz przede wszystkim częste odpisy. Mam ogromne ilości wolnego czasu, więc jeżeli poszukujesz szybkiego i dynamicznego startu przygody z kilkoma odpisami dziennie, to zapraszam. Więcej informacji znajdziecie w Daltonisopedii.

No, skoro to już za nami przejdźmy do najważniejszego: formularza.


Link do KP - Dość oczywiste, jeżeli masz link do KP w swoim podpisie, lub pod avatarem możesz odpuścić sobie ten punkt.
Orientacja: - Tu chyba wszystko jasne.
Lokacja startowa: - Region w którym zaczynasz swoją przygodę oraz dokładna lokacja w której się znajduje Twoja postać i/lub ogólne jej położenie na mapie. Jeżeli jest to sprecyzowane w Twojej KP możesz odpuścić sobie ten punkt.
Pora roku: - Ponownie dość oczywista sprawa. Najlepiej by było jakbyś podał/ała rok miesiąc oraz dzień. Jeżeli jest to sprecyzowane w historii Twojej postaci w KP możesz odpuścić sobie ten punkt.
Towarzysz oraz informacje o nim: - Oczywista oczywistość. Jeżeli posiadasz towarzysza to przedstaw go i krótko scharakteryzuj. Jeżeli go nie masz, najlepiej określ teraz czy chcesz takowego posiadać w przyszłości czy planujesz samotną podróż. Jeżeli szczegółowy opis towarzysza znajduje się w Twojej KP możesz odpuścić sobie ten punkt.
Rywal oraz informacje o nim: - Jeżeli posiadasz rywala lub jakiś zły team przeciw któremu walczysz to przedstaw go i krótko scharakteryzuj. Jeżeli go nie masz, najlepiej określ teraz czy chcesz takowego posiadać w przyszłości. Jeżeli szczegółowy opis rywala znajduje się w Twojej KP możesz odpuścić sobie ten punkt.
Cele: - Czyli jakie masz cele w swojej przygodzie. Możesz tu się rozpisać, a ja postaram się Ci pomóc w ich osiągnięciu.
+18: - Czy chcesz aby w Twojej przygodzie pojawiły się wulgaryzmy, przemoc, nagość i te sprawy? Tak lub nie i ewentualne sprecyzowanie.
Realność czy fantasy: - Czy wolisz aby Twoja przygoda była osadzona w realiach naszego świata, czy raczej aby pojawiały się w niej elementy fantasy (duchy, nadprzyrodzone moce itd.). Jedno lub drugie i ewentualne sprecyzowanie.
Klimat przygody: - Lub też ogólnie jej tematyka. Wolisz coś detektywistycznego? A może bardziej stara dobra komedia romantyczna? Tutaj pełna dowolność.
System walki: - Sam wiem, że Crystalowy System Walki nie jest najlepszym systemem do stosowania w przygodzie, więc możesz sobie już na starcie wybrać, czy preferujesz regulaminowe walki, czy bardziej dowolne - takie jak w anime. Jest też opcja wypróbowania obydwu systemów w trakcie przygody i określenie się później.
Dream Team: - Wypisz sobie jakieś 10 stworków, które najbardziej chcesz złapać. To pole nie jest obowiązkowe.
Dodatkowe: - Czyli Twoje prośby i pytania. Możesz śmiało pytać tu, bądź wysłać mi PW, ALBO złapać mnie na Crystalkowym Discordzie gdzie jestem pod tym samym nickiem (tam przebywam 24/7, więc raczej próbuj tam jak możesz).

Kod:
[url=tu wklej link do KP][b]Link do KP[/b][/url]
[b]Orientacja:[/b]
[b]Lokacja startowa:[/b]
[b]Pora roku:[/b]
[b]Towarzysz oraz informacje o nim:[/b]
[b]Rywal oraz informacje o nim:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]+18:[/b]
[b]Realność czy fantasy:[/b]
[b]Klimat przygody:[/b]
[b]System walki:[/b]
[b]Dream Team:[/b]
[b]Dodatkowe:[/b]
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
  
 
     
lShadowl 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 29
Wysłany: 2018-05-09, 15:14   

Link do KP
Orientacja: Hetero
Lokacja startowa: Kanto, Cerulean City
Pora roku: Wiosna
Towarzysz oraz informacje o nim: Brak... możesz wprowadzić kiedy zechcesz i z dowolnych pobudek. Może to być z jakiegoś nagłego powodu towarzysz z praktyk [kp]
Rywal oraz informacje o nim: Brak, ale chciałbym aby się pojawił nagle kiedy już będę miał kilka pokemonów. Miło jeżeli będzie to bardziej rywalizacja na ewolucje i ilość pokemonów.
Cele:
1. Małe spaczenie zawodowe: zebrać startery z każdej generacji.
2. Odkryć nieznany gatunek pokemona
3. Szukać skamieniałych pokemonów oraz odkrywać legendy z nimi związane (odwiedzać miejsca z pokemonowych legend jakieś miejsca historyczne itp.) - archeologia pokemon.
4. Mimo 3 pierwszych i tak chce zostać znanym trenerem pokemonów. Jego celem jest wyewoluować jak najwięcej pokemonów do maxa i brać udział w ligach itp.
5. W późniejszym czasie założyć szkołę ewolucjonistów. Zajmować się szkoleniem czyichś pokemonów i pomagać młodym dzieciakom.
+18: Tak może być wszystko, bo sam chętnie odegram czasami wulgaryzm, który dobrze opisze sytuacje. Nagość zdecydowanie oki, do takich opisów też mam talent, przemoc również zdecydowanie tak, ale oczywiście nie zamieniajmy tego w street fight.
Realność czy fantasy: 50/50 po prostu realia, ale fajnie byłoby jakbyś mógł wpleść w przygodę jakieś fajne motywy z innych anime/filmów itp... Np. jakieś połączenie światów czy coś :P Oczywiście nie od razu, ale gdy fabuła zacznie blaknąć , bo wiadomo, że w realiach nie do końca da się w nieskończoność coś wymyślać. Chętnie popływam np. na okręcie One Piece hehehe lub pomogę w obronie zamku z Opowieści z Narnii :P Coś w ten deseń proponuje. Chętnie obgadam pomysły na PW.
Klimat przygody: Zdecydowanie przygodówka archeologiczna z domieszką kryminału i tajemnicy. Do tego zakrapiany lekką nutą fantastyki opisanej wyżej jak magi w rosole :P
System walki: Myślę że luźny sposób walki jest oki, ale w czasie walki jakieś pojęcie o % ilości życia czy coś w ten deseń byłoby miłe.
Dream Team: Bulbasaur, Squirte, Nidoran, Cloyster, Scyther, Ariados, Houndour, Noctowl, Pidgeot, Raichu (ewolucje startera ominąłem)
Dodatkowe: Jestem fanem głównie dwóch pierwszych generacji (znam się na nich najbardziej - a z kilkoma jestem niezaznajomiony zbytnio i muszę nadrobić) więc fajnie jeżeli na początek skupialibyśmy się na nich, ale tak jak sama nazwa tego podpunktu wskazuje, jest to prośba :)
  
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-09, 16:27   

|Shadow|


Przeczytałem sobie Twoją KP i oprócz małych błędów, takie jak powtórzenia nic nie raziło mnie w oczy *cough*oprócz najbardziej cliché startera ever*cough*, a skoro jesteś pierwszą osobą która się do mnie zgłosiła, to oczywiście...

PRZYJMUJĘ. Twoja przygoda powinna pojawić się dziś późnym wieczorem/nocą lub jutro. Do zobaczenia w przygodzie!
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-13, 22:20   

klik
Orientacja: biseksualny
Lokacja startowa: Sinnoh, Floaroma Town
Pora roku: Lato, 25 czerwca
Towarzysz oraz informacje o nim: brak
Rywal oraz informacje o nim: brak
Cele: Odnaleźć Alexa. Przeżyć przygodę życia. Spotkać jak najwięcej pokemonów.
+18: Tak
Realność czy fantasy: Realność z elementami fantasy (nie za często)
Klimat przygody: Przygodówka z dużą ilością wątków pobocznych
System walki: Może wypróbujmy oba?
Dream Team: Roserade, Luxray, Samurott, Infernape, Altaria, Gliscor, Chatot, Eevee, Mimikyu, Marshadow
Dodatkowe: Zależy mi na realizmie. Chcę skupić się naprzygodzie, więc proszę, by wszystkie sklepy, gymy, jakieś adopcje, czy safari pojawiały się tam (oczywiście czasem może zdobędę coś na forum, ale jednak wolę skupić się na grze). Nie lubię sytuacji, gdy zdobywam coś poza przygodą i magicznym sposobem moja postać je dostaje, więc fajnie, że wszystko jest wprowadzane. Chciałabym, by postać spotykała się z problemami życia codziennego - z głodem, pragnieniem, potrzebą umycia się co jakiś czas itd. Fajnie by było, jakby w pojedynczym poście nie działo się zbyt wiele, bym mogła pokierować postacią jak chce, żebym miała szansę na reakcję w różnych sytuacjach. A i co do starterów - proszę o 3 podstawowe losowe z różnych regionów (typu Turtwig, Charmander itd.:P), tylko żebym miała do wyboru między wodnistym, trawiastym i ognistym <: Mogą być nawet z Sinnoh. Zrób jak uważasz. :D
  
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-15, 21:18   

totoro


Jako iż Twoja poprzednia przygoda została własnie przeniesiona do archiwum mogę wreszcie wydać werdykt:

Przyjmuje, bo oczywiście detale ustaliliśmy już na PW. Twoja przygoda powinna pojawić się dzisiaj późną nocą bądź jutro.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
  
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-05-18, 03:05   

Link do KP
Orientacja: Hetero
Lokacja startowa: Kanto, Viridian City
Pora roku: Późne lato, kończące się wakacje - dzień w którym zaczyna się moja podróż. Mam jakiś taki nawyk sprzed lat (pierwszy raz PBF'ów liznąłem w 2009; od tego czasu dawno nie grałem), że historię zaczynam w łóżku od budzącego mnie budzika i zejścia na śniadanie. Możemy tak (jeśli nie masz nic przeciwko) sentymentalnie zacząć.
Towarzysz oraz informacje o nim: W karcie postaci.
Rywal oraz informacje o nim: Brak. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł, chętnie się zaadoptuje. Najlepszym chyba wyjściem będzie po prostu konkurowanie z postaciami, które będę stopniowo spotykał w podróży.
Cele: Trudny do określenia, celów jest dużo. Czysta chęć przeżycia zbyt późno rozpoczętej przygody, poznawanie świata, samorealizacja, skompletowanie wyjątkowej drużyny. Jako, że postać jest ambitna, nie chcę łapać prymitywnych, zwykłych pokemonów, bo lubię z każdym mieć jakieś głębsze relacje, jak z przyjaciółmi. "Byle jakie" byłyby po prostu zbędne, a łapanie ich byle mieć i odłożyć do boxu mija się z celem. Moja postać jest (trochę?) perfekcjonistą, dlatego dużą wagę będzie przykładała do treningu swojej drużyny (w końcu trening czyni mistrza, a efekty biorą się z ciężkiej pracy i chęci bycia lepszym od innych). Podejmowanie trudnych decyzji i dylematów (moralnych również). Na pewno też nawiązanie trochę poważniejszych niż przyjaźń relacji z Chloe (ale na nic nie naciskam, możesz też zrobić mi kompletnie na złość i nigdy do tego nie dopuścić xd). Ciekawym wątkiem może być także poznanie okoliczności śmierci ojca, może stoi za tym jakaś głębsza intryga i tajemnica, którą powinienem rozwikłać? Zdecydowanie na tym chciałbym się skupić. Lubię też wplątywać się po drodze w różne afery. :>
+18: Naturalnie.
Realność czy fantasy: Lubię realizm, w sensie obecność technologii, życie jakie znamy, ale uwielbiam również fantastykę. Nie mam nic przeciwko takim wątkom!
Klimat przygody: Wydaje mi się, że oczekuję przede wszystkim wyzwania, celów. To kreuje grę, nadaje jej pędu i czyni ciekawą. Możemy eksperymentować, mieszać wątki takie, jakie tylko Ci się podobają. Jestem naprawdę skłonny zaadaptować się do wszystkiego. Detektywistyczny klimat jak najbardziej tak, o czym wspomniałem wyżej!
System walki: Wypróbujmy obu.
Dream Team: Kompletnie brak pomysłów. Eevee (Umbreon), Gyarados, Piplup, Riolu - nie żeby był to mój dream team, ale pierwsze pokemony, które przychodzą mi na myśl, gdy przeglądam pokedex. Nigdy nie mam życzeń.
Dodatkowe: Lubię rozmowy. Dużo o mnie (o postaci i o mnie personalnie) możesz się dowiedzieć kierując mnie do rozmowy z postaciami. Nie wiem czy lubisz taki styl gry, więc jest to tylko luźna sugestia. Myślę, że z biegiem gry będziemy się lepiej poznawać i nawzajem dopasujemy do siebie swój styl.
Przyszło mi jeszcze do głowy, że za odkrywaniem zaginięcia ojca, mogłoby iść w parze pójście w jego ślady - zainteresowanie się badaniami, podróżami, pracą. Oczywiście z czasem. Generalnie chciałbym, żeby ten wątek często przecinał się z moją drogą.
  
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-18, 13:18   

DC1


Poczytałem sobie Twoją KP i nie znalazłem żadnych problemów. Fajnie się czyta i stworzyłeś rozbudowane postacie.

Pomimo tego nie przyjmuję. Twoja przygoda miałaby jakiś oddalony cel i chętnie wplatałbym w nią jakieś wątki i motywy poboczne, jednak prowadzę już dwie tego typu przygody. Co za dużo to niezdrowo. Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach!
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Psycho 
Do you feel dark?


Wiek: 32
Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-05-20, 13:47   

KP
Orientacja: Tak [Bez różnicy]
Lokacja startowa: Kanto
Pora roku: Wiosna
Towarzysz oraz informacje o nim: --
Rywal oraz informacje o nim: --
Cele: Złapanie więcej poków.
A tak normalnie. Joker jest liderem nowo otwartej grupy przestępczej, Team New World. Jego celem jest pozbycie się innych grup, czyli wszystkich jakie istnieją od Team Rocket po inne. W tym celu musi zdobyć trochę władzy i poków oraz ludzi, więc tak wszystkiego po trochu jak można. [:3]
+18: Yup yup
Realność czy fantasy: Real
Klimat przygody:
System walki: Animu
Dream Team: Riolu / Evee / Growlithe
Dodatkowe:
Jack nie ma zbytnio rywali, ani wrogów [Jeszcze] Tak więc, jeżeli jest możliwość znalezienie rywala i jakiś wrogów. To z chęcią ich przyjmę :3.
_________________

  
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-20, 14:17   

Psycho


Wah, wreszcie jakaś zła postać jako główny bohater. Miła odskocznia od tych wszystkich milutkich bohaterów których się spotyka na co dzień.

Przyjmuję! Mam przeczucie, że ta przygoda to będzie sporo zabawy x) Postaram się ją założyć dzisiaj w nocy. Jak nie to powinna pojawić się do wtorku włącznie.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-05-31, 11:46   

Link do KP
Orientacja:
Bisex
Lokacja startowa:
Icirrus, Unova
Pora roku:
Zima
Towarzysz oraz informacje o nim:
---
Rywal oraz informacje o nim:
---
Cele:
- Skompletowanie potężnej drużyny do obalenia Yveltala
- Utrzymanie władzy w Czarnej Róży, by nie dać się obalić
- I ogólnie, psucie życia innym, igraszki, kłamstwa, fortele, knucie, wszystko!

+18:
Tak.
Realność czy fantasy:
Fantasy!
Klimat przygody:
Pełna dowolność, byleby tylko nie przesłodzone romansidło, bardziej mroczne klimaty, brutalność. >.>
System walki:
Obydwa
Dream Team:
Poipole, Blacephalon, Magearna, Minior, Salandit, Goomy, Gible, Misdreavus, Yamask/Litwick, Mareanie
Dodatkowe:
Fajne byłyby jakieś mini-wątki związane z sektą mojej postaci, jeśli byłaby możliwość wplecenia w przygodę wątków z League of Legends było superek, ale kompletnie tego nie wymagam. <3
Ciekawą opcją, według mnie, mogłoby być rozdzielenie wątku na dwa, w których od czasu do czasu na randomowym skrawku świata pojawia się lustrzane odbicie Blanc i próbuje namieszać w czyimś życiu - oczywiście to Ty decydowałbyś kiedy, gdzie i jak to się stanie, a ja musiałbym się dopasować.
_________________
  
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-05-31, 20:08   

Charme


Wybacz, że tyle musiałeś czekać, ale jakoś nie miałem czasu wczoraj i dzisiaj musiałem nadrabiać z odpisami dla każdego. Ogólnie przeczytałem KP od deski do deski i oprócz tego, że nie mam absolutnie żadnego pojęcia o Lidze nic mi nie przeszkadzało. Więc o ile i Tobie moja niewiedza na ten temat nie będzie zbyt wadziła, to
Przyjmuje! Kilka pozostałych rzeczy ustalimy na PW, bo nie mam pewności co do jednego. Poza tym, spodziewaj się przygody dzisiaj w nocy bądź jutro.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2018-07-30, 21:05   

Link do KP
Orientacja: Daltonisoseksualizm Homo
Lokacja startowa: Zostawiam Tobie, bo w sumie to może być wszędzie.
Pora roku: Lato
Towarzysz oraz informacje o nim: Brak
Rywal oraz informacje o nim: Brak
Cele: Nie ma w zasadzie żadnego określonego celu. Na pewno chciałby się dale spełniać w swoim hobby. No i gdzieś tam z tyłu głowy zapewne jest ciekaw, co się stało z jego biologicznymi rodzicami.
+18: Jeszcze jak.
Realność czy fantasy: Jakieś elementy fantastyki są mile widziane :D
Klimat przygody: Taka mroczna akcja, o.
System walki: Na pewno nie forumowy.
Dream Team: W zasadzie nic konkretnego.
Dodatkowe: Co Ty tyle w tego Fortnajta grasz, raka dostaniesz, kurła.
_________________
 
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-01, 15:01   

Jeckyll


Jako że ostatnio mam straszną suszę graczy i zwolniły mi się praktycznie wszystkie miejsca z przyjemnością oznajmiam, że

Przyjmuje! przygoda pojawi się najpewniej dziś.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-16, 16:38   

Dzień dobry!
Orientacja: Aseksualna
Lokacja startowa: Stajnia Ponyt nieopodal lasu Viridian
Pora roku: Późna wiosna
Towarzysz oraz informacje o nim: -
Rywal oraz informacje o nim: -
Cele:
- Odnaleźć pokemona używającego obręczy jako portali(Hoopa)
- Odnaleźć Ostatniego(prócz niej) wiedźmina
- Wyrównać rachunki z Kirv'alem
- Wieść spokojne życie wiedźmina... Lub nie?
+18: Yup yup
Realność czy fantasy: Fantasy! Dużo fantasy!
Klimat przygody: Przygodowy kryminałodramat? Albo coś?
System walki: Poproszę Twój autorski. Nie lubię Crystalowego mimo wszystko
Dream Team: Rapidash, Charizard, Shiny Ninetales, Quilava, Shiny Magcargo, Arcanine, Volcarona, Talonflame, Litleo, Salazzle
Dodatkowe:
_________________
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-09-17, 00:43   

Kaoriann


Tak, tak i jeszcze raz tak! Takiej przygody właśnie szukałem i kiedy odezwałaś się do mnie z tą propozycją myślałem, że zejdę. Mashup Pokemonów i Wiedźmina otwiera tyle możliwych opcji fabularnych, że nie jestem sobie w stanie tego nawet wyobrazić.

Przyjmuje! Oczywiście, że tak. Jak mógłbym odmówić takiej okazji. Przygoda powinna pojawić się do jutra do mniej więcej 12.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.