Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W świecie baśni
Autor Wiadomość
Katrahh 


Wiek: 23
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 108
Wysłany: 2018-06-02, 20:05   

Katrahh 9/10, biorę 4k.

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z lodu ponieważ zgrywa się to z temperaturą mojego serca.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby to pingwin, ponieważ wytrzymałby w domku z lodu.
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby zmniejszyć rachunki za wodę i szpiegować ludzi(latając na swojej ważce)
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby ,,Znowu próbowałaś nałożyć makijaż?''
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z drewna ponieważ byłbym stolarzem.
_________________
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-02, 22:23   

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałabym ze strbra ponieważ wilk chodził na dwóch łapach, więc był wilkołakiem, a wilkołaki są uczulone na srebro
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby to koń ponieważ wkurzałby Osła Shreka :V
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby dostać się do banku, poczekać aż wszyscy pójdą spać i przelać na konta wszystkich polityków gruby hajs żeby ich pozamykali za kradzież. Chociaż raz.
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby "Dlaczego paliłaś beze mnie, babciu?"
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z czekolady ponieważ byłoby to wtedy jedyne dziecko, które by się długo nie gotowało Jakby ktoś nie skumał - Ja bardzo lubię dzieci, ale się dlugo gotują ;)

Koori zgarnęła całe 7 punktów. Biorę moje 3k pieniądzów ^^
_________________
  
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-06-04, 07:08   

Dowód, że zdobyłam maksymalną ilość punktów.

1. Gdybym była czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałabym z kości martwych zwierząt (przeważnie wilków i psów). ponieważ wilk stwierdziłby, że świr i popapraniec jestem i zostawiłby mnie w spokoju.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby to orangutan (Bibliotekarz ze Świata Dysku), ponieważ chciałabym zobaczyć, co zrobiłby z tymi butami.
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałabym, aby chować się przed matką, żeby przestała się mnie ciągle o coś czepiać.
4. Gdybym była Czerwonym Kapturkiem i zobaczyła, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadała, brzmiałoby czy przypadkiem nie brała jakiś narkotyków albo innego świństwa.
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałabym z kryptonitu, ponieważ nie dość, że ładnie się świeciłby, to jeszcze odstraszałby Supermana.

Wybieram cukierki.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Pikutorialu 



Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 386
Wysłany: 2018-06-04, 07:52   

7/10 i wybieram pieniążki
1. Z luster by odstraszyć wilka jego własną brzydotą
2. Kruk, bo czemu nie? Kruki są interesującymi ptakami.
3. Wykorzystałbym do przesiadywania w księgarniach i czytania tam książek albo do chodzenia do kina za darmo.
4. "Wszystko dobrze babciu? Zadzwonić po lekarza?"
5. Wykonałbym z ludzkich ciał, bo czemu nie? Byłby bardzo ludzki wtedy.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2772
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-04, 12:17   

Póki nowe zasady warnów nie działają

Dante - 10/10

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z Monsterów ponieważ Miały dość Redbulla
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to Koń ponieważ czemu by nie ;)
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do podglądania
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby "Wybierasz śmierć naturalną czy przez c4?"
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z Vibranium ponieważ Kto by mu wówczas podskoczył?

\\5 rc
_________________
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-04, 22:44   

Test wykonany - 10 na 10

1. Gdybym był czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałbym z drewna ponieważ cegły ukradła mi inna świnka.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby/byłaby to wilk ponieważ skoro był kot to może być też i wilk :D
3. Gdybym był Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałbym, aby/do zaglądania we wszystkie możliwe katy oraz dziury.
4. Gdybym był Czerwonym Kapturkiem i zobaczył, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadał, brzmiałoby "brałaś dziś rutinoscorbin babciu?"
5. Gdybym był Gepettem, swojego synka wykonałbym z waty cukrowej ponieważ wkurzałabym dzieciaki, że mają się od niego z daleka trzymać.
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-06-05, 00:44   

9/10, poproszę gotówkę c:

1. Dom wybudowałbym na... drukarce 3D, ponieważ nikt jeszcze o tym nie wspomniał. A czemu nie?
2. Kota zastąpiłaby stonoga, bo kto by nie chciał zobaczyć stonogi w butach. Ale potrzebowałaby jeszcze 98 butów.
3. Wzrost Calineczki wykorzystałbym do próbowania ogromnego jedzenia, aby sprawdzić czy smakuje tak samo.
4. Babcię zapytałbym czy chce coś zjeść. Byle nie mnie.
5. Pinokia wykonałbym z abakanu, ponieważ zapewne nie wiesz czym jest abakan i za chwilę to wygooglujesz. Chyba, że wiesz. Wtedy cały plan straci sens. :(
_________________
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-06-05, 21:36   

10/10

1. Gdybym była czwartą świnką w baśni "Trzy Cztery małe świnki", swój dom wybudowałabym z pancernego szkła ponieważ wilk nie mógłby się przez nie przedrzeć, a ja mogłabym obserwować jego próżne wysiłki, hihihi.
2. Gdyby zamiast kota w butach miało wystąpić inne zwierzę, również w obuwiu, byłby to jeż, ponieważ wyglądałby fajnie, a poza tym może zostawiałby wyraźniejsze ślady, a wtedy dowiedzielibyśmy się, dokąd tuptał nocą!
3. Gdybym była Calineczką, swój malutki wzrost wykorzystałabym, aby mieszkać w jakimś wypasionym domku dla lalek i jeździć wierzchem na małych zwierzętach.
4. Gdybym była Czerwonym Kapturkiem i zobaczyła, że babcia wygląda jakoś podejrzanie, pierwsze pytanie, jakie bym jej zadała, brzmiałoby byłoby pytaniem o coś, co tylko moja babcia mogłaby wiedzieć, żeby potwierdzić jej tożsamość.
5. Gdybym była Gepettem, swojego synka wykonałabym z kości ponieważ byłby wtedy takim fajnym szkieletorkiem. Ale czaszkę bym mu dała zwierzęcą.

Biorę hajsik.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-09, 16:30   

P O D S U M O W A N I E


Poprawne odpowiedzi:
1. Z iloma krasnoludkami mieszkała Śnieżka? | 7
2. Jak nazywało się dziecko, które wiedźma tuczyła, by następnie je zjeść? | Jaś
3. Czym ukłuła się Śpięca Królewna? | wrzecionem
4. Co wyróżniało Roszpunkę? | długie włosy
5. Które z tych zwierząt nie było jednym z muzykantów z Bremy? | mysz
6. Co musiał powiedzieć chłopiec, by na magicznym stole pojawiło się jedzenie? | Stoliczku, nakryj się!
7. Kto nakazał Czerwonemu Kapturkowi udać się do babci? | mama
8. Dlaczego Dziewczynka z zapałkami chodziła boso? | miała buty po matce, lecz były na nią za duże i je zgubiła
9. W kim zakochał się Ołowiany Żółnierzyk? | papierowej tancerce
10. W czyim gnieździe narodziło się Brzydkie Kaczątko? | kaczym

Nagrody:
• Panda (9/10) - wybierz nagrodę: 4 Rare Candy lub 4000$
• Gwen Brown (10/10) - 5 Rare Candy
• Huntrees (10/10) - 5 Rare Candy
• Zły Orzeszek (9/10) - 4 Rare Candy
• Daltonis (10/10) - 5 Rare Candy
• Foks (8/10) - Poke-KP nie przysługuje, ale miło, że chciałaś się pobawić xD
• Avers (9/10) - 4000$
• totoro (10/10) - 5 Rare Candy
• Księciu (9/10) - 4 Rare Candy
• Luna (9/10) - 4 Rare Candy
• Charme (7/10) - wybierz nagrodę: 3 Rare Candy lub 3000$
• Castiel (8/10) - 4 Rare Candy
• Fay (10/10) - 5 Rare Candy
• Katrahh (9/10) - 4000$
• Kaoriann (6/10) - zdobyłaś 6 a nie 7 punktów (dowód), aczkolwiek za tyle i tak możesz zgarnąć 3000$, więc nie ma problemu ;)
• SayuriSagi (10/10) - 5 Rare Candy
• Pikutorialu (7/10) - 3000$
• Dante Aligieri (10/10) - 5 Rare Candy
• Mirajane (10/10) - wybierz nagrodę: 5 Rare Candy lub 5000$
• DC1 (9/10) - 4000$
• Profesor Voriarty (10/10) - 5000$
-
Dodatkowo wszyscy z powyższej listy otrzymują 6 CD.

Osoby, które wzięły udział w quizie, lecz nie odpowiedziały tutaj na pięć pytań, niestety nie dostają żadnej nagrody :<

Wątek będzie otwarty do 30 czerwca br. (włącznie). Przez ten czas osoby, które nie wybrały jeszcze swoich nagród (Panda, Charme, Mirajane), mogą to zrobić, bo potem upominki przepadną.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-06-09, 16:32   

4 Rare Candy
_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-29, 15:28   

Mirajane i Charme, przypominam, że macie czas do końca jutrzejszego dnia na wybranie nagrody za event. Jeśli tego nie zrobicie (należy napisać tutaj post, tak jak Panda wyżej), Wasze upominki przepadną :c
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-06-29, 23:12   

Wybieram 3 candy.
_________________
 
     
SayuriSagi 
The Mad King Of Goldy Pond


Wiek: 25
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 1975
Wysłany: 2018-06-30, 07:38   

Jeszcze zabieram 6 CD, bo po podaniu odpowiedzi i wzięciu cukierków nie zaglądałam do tego tematu i dopiero dzisiaj zobaczyłam, że je także się dostawało.
_________________

Cleome Spinosa | Box | Bank | Trofea | Crystal Dollars | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek

Lucyfer
 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-30, 08:24   

Lajtowo, informować o odbiorze muszą jedynie Ci, którzy wcześniej nie podali, co wybierają ;)
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Mirajane 


Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2971
Ostrzeżeń:
 3/5/7
Wysłany: 2018-06-30, 20:45   

Sorry. Sesja i zaliczenia mnie opóźniły. Biorę Rare candy
_________________
KP/ Box/Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.