Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-07-18, 18:25
System kar
Autor Wiadomość
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-06-02, 14:23   

Mi chodzi głównie o MG właśnie, bo oni byliby najbardziej poszkodowani. Jak na moje mogłoby to być po prostu od 3 Warna wszystko albo zaczynać się od 2, ale powiecie pewnie że jestem nieobiektywny, duh.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-02, 15:03   

Huntress napisał/a:
O ile te z wyznaczonymi pokami to pikuś do wypisywania, tak wypisanie każdego poka danego typu w przypadku pełnych boxów może być uciążliwe. Masz rację, ludzie wypisują, ile pokemonów danego typu akurat załapało im się na bonus, ale nie wypisują każdego z osobna, kiedyś widziałem to może tylko u jednej osoby. Wypisywać 60-70 gatunków (w przypadku takiego Dida, Gwen czy Fay) co dwa tygodnie to byłaby istna katorga, niewarta tego 0,5 lvla, chociaż hajs jest już sporawy, nie powiem.


Nie sądzę by to była katorga, robię tak od samego zarania mojej przygody na Crystalku, jakoś daję radę i się nie skarżę xD Bez przesadyzmu, znalazłyby się większe upierdliwości do ogarnięcia (chociażby te wszystkie obliczenia i ogarnianie ataków, pokemonów itp w forumowym systemie walk, gdyby chcieć, żeby działał zawsze i wszędzie- to dopiero jest katorga), a wypisanie poków, którym dopisuje się poziom z bonusu to pikuś. Wychodzę z założenia, że skoro już sobie prowadzę spisik tego kiedy, w jaki sposób i które moje stworki zdobywają poziom, dostają przedmiot do ewolucji, itp, to dopisanie tych z mini-eventu jest sensowne i nawet poniekąd konieczne. Nie wiem, może jestem jakaś porąbana na tym punkcie, ale dla mnie to jest wygodne xD

W przypadku MG byłabym skłonna przystać na ustępstwo, że przy warnach za brak odpisów na czas, kary nie będą wyciągane.
Aczkolwiek z drugiej strony za notoryczne łapanie warnów z tego tytułu powinno się trochę dostać po tyłku. Wiecie, raz to może się każdy "zapomnieć", ale w sytuacji kiedy można zgłosić nieobecność, czy po prostu napisać graczom w swoim dziele, że "Ej, mam sytuację taką i taką, mogłoby być, że odpisy byłyby z poślizgiem przez jakiś czas?" to jednak trochę by było przegięcie i poniekąd przyklaskiwanie nieodpisywaniu. Choroba, nawet jest możliwość by za zgodą graczy taki MG miał 2 tygodnie na sklecenie odpisu bez konsekwencji, to o czym my tu rozmawiamy? Wiecie, rozwiązać to jakoś po ludzku, poinformować o co chodzi i czemu to tak, to i gracze mają poczucie, że MG ich nie zlewa, a i administracja oraz moderatorzy paczą łaskawszym okiem, że delikwent załatwił sprawę po bożemu, jest jakaś informacja o co chodzi i nie ma sensu używać tego warna.

Chodzi mi o to, by taki notoryczny MG-nieodpisywacz jednak trochę to odczuł na swojej skórze, bo jednak po coś się na to stanowisko zgłaszał, nie? Jest to w pewnym sensie dość odpowiedzialna funkcja, bo że za warny stracisz funkcję i potem ci znikną to pikuś, ale trzeba pamiętać też, że gracze to nie warny- nie znikają i jednak to nie fajnie gdy zostają na lodzie, bo ich MG nie umie się ogarnąć.

Tak więc tu jeszcze bym troszkę podyskutowała i podumała nad tym. Że jeszcze pierwszy warn za nieodpisywanie w terminie bym puściła bez konsekwencji, ale już przy kolejnym żeby obowiązywały te kary.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-06-02, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Huntress 
Queen


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 373
Wysłany: 2018-06-02, 17:00   

Nie no, bez przesady, za notoryczne nieodpisywanie to i tak prędzej czy później straci taki mg stanowisko. Jeśli nie odpisze raz, drugi, i trzeci to po kłopocie. Ja rozumiem, że zlewanie graczy to nie jest fajna sprawa, ale przy wyborach administratorzy nie poznają się od razu na człowieku. Jeżeli będzie robił to notorycznie, to wiadomo że kara go nie ominie, ale jeżeli zdarzy mu się raz nie odpisać, a kolejny raz zdarzy się za pół roku, to nie popadajmy znowu w obłęd. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten MG, który ani razu nie miał warna za nie odpisanie w czasie/zlewanie graczy? Chyba tylko Daisy i Gwen nie miały jeszcze warnów z tego co pamiętam.

Jeżeli chodzi o te kary i chcecie je koniecznie dla mg też wprowadzić... Za 3 warnem pod rząd traci stanowisko. Może niech to zablokowanie bonusów będzie za 2 warnem pod rząd?
Tak na dobrą sprawę, jeśli kara będzie już przy pierwszym warnie, to taki kandydat będzie sobie mógł przekalkulować, czy mu się opłaca zostać tym mg. Dobry mg nie powinien już na początku z góry zakładać, że podwinie mu się noga, ale każdy musi mierzyć swoje własne siły. Jeżeli ma już trochę pokemonów nałapanych, to może stwierdzić, że po prostu nie opłaca mu się ryzykować, że straci kasę z bonusów na 2 miesiące, skoro będzie z tego na pewno więcej pieniędzy niż wypłaty z mg. Ja wiem, że kasa to nie wszystko, bo liczy się też satysfakcja ze stanowiska i graczy, ale można zauważyć, że jednak te wypłaty są odbierane regularnie co miesiąc, więc one też się liczą.

Kończąc moje zawiłe wywody, których pewnie połowa nie zrozumie, byłbym na nie za kary przy 1 warnie i zaczął je dopiero od 2/3.
_________________
R.I.P. Allison Argent †
1997-2014


Karta Postaci || Box || Bank
Multi Sosika. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-03, 14:49   

#NieZnamSięToSięWypowiem
Ogólnie jestem za karą przy 1 warnie(I wcale nie dlatego, że sama mam często zaniki pamięci i taki warn jest lepszy niż żeń-szeń), ale mam kilka ale
1. Mamy na Crystalu x aktywnych użytkowników. Sprawdzając na szybko wychodzi, że jakaś 1/3, może 1/4 ma chociaż tego jednego warna. Tak na oko. Kazać komuś sprawdzać KAŻDEGO jednego użytkownika z warnem czy sobie czegoś pokątnie nie wpisał? Gad.
2. Ktoś rzucił pomyłem na osobny wątek. Wszystko fajnie, ale to uderzy w całą społeczność, bo KAŻDY, nawet ten bez warna, będzie musiał tam lecieć i wpisać, że odbiera bonus, za co odbiera i tak dalej. Niby spoko, mi to nie wadzi przynajmniej, i mniej do sprawdzania dla moda, tylko tu rodzi się pytanie, czy nadal trzeba to wpisywać do kapcia, skoro jest w temacie osobnym.
3. Ktoś rzucił pomysłem, żeby każdy gracz miał swój temat. I to jest wg mnie pomysł najlepszy. Zamknąć temat i do domu. Nie będzie to tak uporczywe jak 1 i 2, dla moda dokładnie tyle samo roboty<według mnie, ale co ja tam wiem>, no i dla graczy też tyle samo, bo co za różnica, czy wpisze to sobie w kapcia czy w osobny temat. I kapcie będą mniej zaśmiecone...
Także nie znam się, wypowiedziałam się, jestem za karaniem od pierwszego warna i jestem za osobnymi tematami dla mini-eventów.
Wilk rzekł.

EDIT - A dlaczego nie przy tym drugim? Ano dlatego, że warn to ma być kara. Jeśli już pierwszy będzie dokuczliwy, to być może nie będzie drugiego/trzeciego/siódmego. Poza tym, jak ktoś idzie na MG, bo o nich widzę tu dyskusję, to chyba wie, na co się pisze. Na MG nie idą świezaki widzące forum po raz pierwszy w życiu, co nie?
A co do powinięcia się nogi. Są różne sposoby komunikacji, jest tydzień na odpis, można zrobić dwa, są nieobecności, jest dogadanie się z graczami, są zastępcy. Nie przesadzajmy, to nie przedszkole
_________________
  
 
     
Conan 
Shotacon


Dołączyła: 25 Kwi 2016
Posty: 2335
Wysłany: 2018-06-03, 15:42   

*Przybywa MG z dwoma warnami OwO*

Po przeczytaniu wszelkich wypowiedzi uważam, że blokowanie bonusów i eventów już po pierwszym warnie jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Gdyby taka zasada została wprowadzona to te "ostrzeżenia" w końcu nabrałyby więcej wagi niż tylko czerwony paseczek przy nicku i myślę, że przyczyniłby się do baczniejszego przestrzegania ich wśród MG.... prawdopodobnie.
MG podpisali regulamin i to ich wina, że nie wyrobili się w danym czasie i nie powiadomili o tym graczy w żaden sposób. Jest to złamanie regulaminu jak każde inne i nie powinno być postrzegane inaczej. Dziękuję za uwagę i żegnam~
_________________
#7B68EE || #5B7187

Karta Postaci l Box l Bank | Trofea | CD

You can't spell sHOTa without 'hot'!

 
 
     
Jeckyll 
Druga osobowość Dafa



Wiek: 26
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 285
Skąd: Kraków/Kielce
Wysłany: 2018-06-03, 18:01   

No już nie przesadzajmy z tymi MG, to też są ludzie, są wydarzenia losowe, a nikt nie będzie przynosił na forum L4, żeby przypadkiem nie dostać warna. Oni też zajmują tą pozycję zw swojej własnej, dobrej, nieprzymuszonej woli. Nie karajmy ich od samego początku, no pls.
_________________
 
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-03, 21:37   

A ja w ogóle karę za te np. dwa warny to bym zmienił z zakazu korzystania z bonusów i takich rzeczy jak mini-event na zakaz korzystania z takich miejsc jak 'Jezioro', 'Kopalnia' czy też 'Ogródki' i zakaz brania udziału w eventach typu Dzień Dziecka który ostatnio był czy może nawet Trylogii za którą są soczyste nagrody. Uważam, że każdy bardziej by się przejął utratą możliwości zebrania tych 15 Enigm co tydzień niż dodaniu 0,5lvl jakiemuś ze swoich Poków i zyskaniu przy tym 300$ co dwa tygodnie :/ Taka kara uderzyłaby mocno tylko i wyłącznie w graczy z niesamowicie dużą ilością Pokemonów którzy z mini-eventu zbierają kokosy. A ta którą zaproponowałem objęłaby ogół aktywnych użytkowników.

Sprawiłoby to, że byłoby z tym ogólnie mniej roboty - mniej sprawdzania graczy, nie trzeba zakładać żadnych nowych tematów do których będzie trzeba wyznaczyć moda. Wystarczy tylko zobaczyć, że osoba zgłaszająca się w Trylogii ma dwa warny i od razu się jej nie przyjmuje. Simple.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-03, 21:54   

To jest propozycja kary za 3 warny.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-03, 22:04   

Daltonis Anu, tak jak pisze Kyuu- to by była ewentualna kara za trzy warny. A to do czego się odnosisz w swoim poście o mini-eventach i bonusach to propozycja kary przy 1 warnie. Ogólnie założenie z mojej strony (bo to ja zaproponowałam w międzyczasie, by dołożyć jeszcze kary od 1 warna) było takie, żeby te kary stopniować i z każda kolejną ubywało coś więcej. Najpierw głupi bonusik za mini-event, potem udział w innych aktywnościach poza przygodą, a potem standardowo to co działa obecnie- zablokowanie pisania postów i ban.

Ogólnie z tego co widzę, pułap 3 warnów i zaproponowana przez Dafa kara za te warny jest poniekąd "przyjęta" jednogłośnie (oczywiście jeszcze nie jest to oficjalne, ani nic- ot spostrzeżenie). Wychodzi więc na to, że pasowałoby przeprowadzić jakąś konkretniejszą dysputę nad ewentualnym pułapem 1 warna i coby się z tym wiązało. Innymi słowy... Wypowiadajcie się ludziki! :)
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Daltonis 
Head In The Clouds


Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 335
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-03, 22:19   

No nie wiem, mi ogólnie chodziło o to, że sporo zamieszania z blokowaniem użytkownikom dostępu do bonusów. Jedynym sensownym i najmniej pracochłonnym rozwiązaniem byłoby nakazanie każdemu założyć temat w którym udostępniałby historię zmian u Pokemonów, w Banku itp. aczkolwiek i to nie jest pewniakiem, bo wydaje mi się, że bardzo łatwo wślizgiwać gdzieś poziom czy troszkę kasy, szczególnie jeżeli ktoś ma tych rzeczy dużo. Z kolei zakładanie jednego wątku w którym każdy pisałby co odbiera też nie byłoby dobrym rozwiązaniem - mod miałby tyle roboty, że biorąc pod uwagę życie prywatne i/lub ewentualne losowe wydarzenia - za sam fakt niedopilnowania tych rzeczy od czasu do czasu dostawałby warny. Pomysł sam w sobie jest dobry, ale trudno z jego sensownym wprowadzeniem w życie forum. Ale to tylko moja opinia - co ja wiem - jestem nowy, to Wy najlepiej wiecie jak to forum funkcjonuje.
_________________

"Put my feelings all aside
Don't know how to make it right."


KP | Box | Konto bankowe | Trofea
 
     
Profesor Voriarty 
Straight outta R'lyeh



Wiek: -7
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 558
Wysłany: 2018-06-03, 23:04   

Ogólnie jestem za dodaniem tych kar, niechże warny faktycznie coś znaczą, tylko trochę mi się nie podoba, że te z MG zrobią się dużo dotkliwsze od przyznanych za jakieś rozróby, bo te pierwsze wykluczają z bonusów na dwa miesiące (ale czy aby na pewno? zob. niżej) i nic się z tym nie da zrobić (poza rezygnację ze stanowiska, ale jednak nie sądzę, żeby ludziom naprawdę aż tak na nim nie zależało xd), a drugie można szybciutko odrobić i w zasadzie nic nie stracić.

I jak to by wyglądało w praktyce, skoro poziom i atak można sobie dopisać w dowolnym momencie miesiąca, byle nie do tyłu? Np. dodaję bonusy 1 maja, 2 dostaję warna - ale bonusik za maj już zainkasowany, odbierać słabo, może w przygodzie zdążyłam już użyć dodanego ataku? Jeśli to warn za MG, to po dwóch miesiącach spada - czyli mamy 2 lipca, masa czasu na dopisanie bonusu za lipiec. Czyli tracę tylko czerwiec. Tymczasem jeśli ktoś np. nie był na forum 1 maja i bonusów nie wpisał, a dostał warna przy okazji tej samej inspekcji, traci dwa miesiące. Jak dla mnie trochę nie halo, bo przewina jednakowa, a okno czasowe na tyle niewielkie, że trudno warczeć, że trzeba było pilnować swoich interesów i nie zwlekać z wpisywaniem.
_________________
Time waits for no man. Or woman. Or single cell organism. It does wait for certain trees. Those trees are to be feared and worshipped.
KP Winifreda Cresswell | Bank | Box
 
     
Zumi 
The end of time is near


Wiek: 28
Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 222
Wysłany: 2018-06-04, 02:04   

To może ja się wypowiem również.
Nie za bardzo się znam na prowadzeniu forum i ogólnie jakiejś większej społeczności, ale kilka spostrzeżeń mogę chyba wrzucić.

Sądzę, że kary powinny być już od drugiego warna.
Jednakże niektóre, większe wykroczenia były by karane dwoma warnami na raz. Pozwoliło by to w jakimś stopniu unikać sytuacji, gdzie MG się potknie noga i nie zdąrzył odpisać na czas, a tym którym się na prawdę należy od razu przyznana będzie odpowiednia kara. Bo skoro MG nie ma czasu na odpisy, to tym bardziej na bieganie po safari. Prawda?
Tutaj bany na comiesięczne bonusy bym sobie dopuścił, bo rzeczywiście dużo zachodu z tym. Ale można by (jak wspominał Daltonis) stopniowo wlepiać zakaz na te najczęściej używane sekcje forum. Czyli wiadomo, najpierw safari i loterie, potem prace i coś jeszcze itd. itp. Z każdym kolejnym warnem znika ci jakaś cześć forum.
Byłoby to dosadne powiedzenie "hola hola brachu, tutaj sie tak nie robi, masz szlaban na kompa i marsz do pokoju".
No i nie byłoby sytuacji, gdzie ktoś sobie flejmi, " bo przecież jeszcze 3 warny do prawdziwej kary".

Nie jestem moze najbardziej aktywnym użytkownikiem, ale stwierdziłem, że warto się wypowiedzieć. o/
_________________

  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-04, 08:59   

Daltonis Każda opinia jest dobra, osobiście doceniam twoje zdanie i punkt widzenia, nawet jako gracza względnie "świeżego", bo właśnie dzięki takim postom można jakoś to sensownie przedyskutować i ostatecznie wszystko lepiej dopasować pod graczy :)

Innymi słowy nie bójmy się wypowiadać w tego typu propkach xD

Hm... A jakby połączyć to co zaproponowała Kyuu kilka postów temu i to, o czym pisze Zumi?

Czyli wg. propozycji Kyuu założyć, że w przypadku MG, kara za pierwszy warn za nieodpisanie terminowo, nie byłaby tak jakby naliczana (jest bo jest, to by było tak na poczet ewentualnego potknięcia, zdarzeń losowych czy coś tam), ale już od następnego warna za brak odpisu w terminie kara obowiązuje. Wtedy faktycznie można by karać recydywę, a nie jednorazowy błąd w sztuce. Opcjonalnie można by zakombinować jeszcze inaczej i założyć jakiś osobny spis kar z warnów pod funkcję MG.
Z kolei z propki Zumi można by wziąć zakres tego, co traciłby taki gracz, ale bez babrania się w mini-eventy i te bonusy trochę problematyczniejsze w sprawdzeniu. I przykładowo wyszłoby coś takiego:

- 1/2 warn - zakaz korzystania z działu Prace, Adopcje i Loterie (ogólnie nie ma obowiązku z nich korzystać i nie są jakieś hiper niezbędne, "zabranie" ich ma stosunkowo niską, ale zauważalną upierdliwość dla gracza)
- 3 warn - odpadają do zabawy wszystkie Tereny oraz zakaz udziału w różnego rodzaju eventach, pokazach, itp. (czyli widać, że robi się poważniej)
- 5 warn - blokada pisania postów
- 7 warn - ban
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-06-04, 09:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kaoriann 
Arf!



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2018
Posty: 388
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-04, 19:27   

#NieZnamSięToSięWypowiem2

Ja tylko z jeszcze jedną uwagą na temat warnów. Nie uważacie, że byłoby to trochę nie fair gdyby tylko MG miał "fory"?
Cytując Gwen
"Czyli wg. propozycji Kyuu założyć, że w przypadku MG, kara za pierwszy warn za nieodpisanie terminowo, nie byłaby tak jakby naliczana (jest bo jest, to by było tak na poczet ewentualnego potknięcia, zdarzeń losowych czy coś tam)"

Chciałabym nadmienić, że MG jest również graczem, to raz. Dwa, że byłoby to niesprawiedliwe dla innych graczy, że oni zostają ukarani za 1 razem, a MG ma tę jedną szansę. Biorąc to pod uwagę, należałoby zrobić ten sam wyjątek dla modów, adminów itede.

Tu nie ma do końca dobrego wyjścia, BO. Z jednej strony MG jest graczem, czyli powinien go obowiązywać ten sam system kar co dla każdego gracza. Z drugiej jest MG i ma nieco więcej obowiązków, a z tym wiąże się odpowiedzialność, blablabla.
Zmierzając do senda
Jestem za tym, by zrobić rozpiskę tylko dla graczy, ALE
Żeby nie było, to tylko pomysł i propozycja
MG/mod/czy tam inny posiadający stanowisko człek z racji tego, że ma większe pole do popisu, miałby też więcej do stracenia. Uwaga, przykład.
Weźmy pod uwagę MG. MG za swoją pracę dostaje miesięcznie piniążki i CeDusie jak je lubię nazywać. A gdyby tak od drugiego warka BLOKOWAĆ możliwość odbierania ich? Na przykład 1 warn - 1 miesiąc bez tego dodatku, 2 warny - 3 miesiące i tak dalej. Ew, biorąc pod uwagę ten "warn ostrzegawczy" - od drugiego warna - 1 miesiąc, 3 warn - trzy itd. Modzi też mają wypłaty, czy coś tam(chyba), więc też można zastosować. Proste do sprawdzenia, nie trzeba nigdzie zakładać nowych tematów i tak dalej. I ja wiem, że nie wszyscy MG biorą te pieniążki dl siebie czy coś, ale nie mogliby ich w ogóle rozdysponować, boby ich nie dostali(bo wiem, że niektórzy MG dają je graczom)
_________________
 
     
Rudzik 
Hi-da-ka~!


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 1039
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-04, 21:25   

Kaoriann napisał/a:

Weźmy pod uwagę MG. MG za swoją pracę dostaje miesięcznie piniążki i CeDusie jak je lubię nazywać. A gdyby tak od drugiego warka BLOKOWAĆ możliwość odbierania ich?

Ja tylko napomknę, że w przypadku CD to już działa - MG, który dostał warna, w danym miesiącu nie dostaje CD :)
_________________
The future, where there is nothing beyond the pain...
...if that's the case, I want to love that pain
MMarietta Delacroix:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kenneth Corcair:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Lena Schwarz:
Karta Postaci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.