Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-07-22, 09:21
10.06.2018 - 16.06.2018
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-10, 09:10   10.06.2018 - 16.06.2018

10.06.2018 - 16.06.2018
Strefa 3


Stworki w tym regionie nie są aż tak ufne jak w Strefie 1. Ich rodzice zazwyczaj zostali wyrwani ze swojego naturalnego środowiska w innym regionie i przetransportowani tutaj, o co zapewne mają żal. Na szczęście dobra opieka sprawiła, że pokemony są przyjazne.

Spotkać tutaj można:
Pokemony z Unova/Kalos z listy często spotykanych.

Lista pokemonów często spotykanych.

Ważne wejściówki mają:

- Avers (pok S2)
- Tammy_Grey (pok S1)
- Huntress (pok S1)
- Katrahh (pok S2)
- Charme
- Rieul

_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2018-06-12, 16:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-06-12, 16:56   

Wejściówka jest, więc wchodzę powolnym krokiem na Safari. Rozglądam się dookoła, bo tak naprawdę nie wiem, jaką obrać drogę, żeby trafić na Fletchlinga lub Litleo, bo oba stworki mnie interesują równie bardzo i nie wyjdę stąd bez jednego z nich! Biorę w dłoń mapę Safarii... Ruszam w stronę raczej zarośniętych terenów, może gdzieś w konarach drzew będzie się chował Fletchling albo gdzieś zza krzaka wyskoczy na mnie Litleo.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-12, 21:55   

Rieul Na razie leci sobie ku tobie Spritzee, samiczka na 14lvl
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-06-12, 21:59   

Spritzee to bardzo ciekawy Pokemon i pewnie gdybym nie miała konkretnego celu to chciałabym, żeby dołączyła do mojej drużyny. Tym razem jednak omijam ją i szukam dalej.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-13, 09:26   

Rieul Tymczasem oto i on- Fletchling, samczyk na 11lvl i... SHINY!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-06-13, 09:36   

O kurcze, tego się nie spodziewałam! Postaram się rozegrać to wszystko na spokojnie i przyjaźnie, Pokemony z tej strefy są raczej przyjazne, no ale nie mogę zapominać, że dalej każde z nich ma jakiś swój, unikalny charakter i mimo, że pewnie nie są zbyt płochliwe to i tak muszę uważać, tym bardziej, że maluch przede mną jest Shiny! Podchodzę nieco bliżej, ale staram się go nie spłoszyć.
- Hej, przeszkadzam Ci? - przekręcam głowę delikatnie w prawą stronę i się uśmiecham. Staram się wyglądać jak najbardziej przyjacielsko. - Może mogłabym chwilę z Tobą tutaj pobyć? - zadaję od razu drugie pytanie, żeby nie stać i bezczynnie się na niego nie gapić. Nie chcę, żeby poczuł się nieswojo.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-06-13, 11:08   

Ostrożnie postawiła stopę na podłożu, które witało ją przy wejściu do strefy Safari. Bez Sableye, która została jej odebrana przy wejściu, a także bez swoich magicznym umiejętności czuła się w tym momencie nieco bezbronna - nie wiedziała, co ją tu czeka, została tylko ostrzeżona, że wszystkie Pokemony, jakie zdoła tutaj spotkać są nieprzewidywalne i nikt nie bierze za nie odpowiedzialności, a także to, że musi radzić sobie sama.
Nie zainteresowałaby się tym miejscem gdyby nie fakt, że ze zdobytych źródeł dowiedziała się i dwóch Pokemonach, które tu występują, a które są jej potrzebnej, by zasiliły jej szeregi zabójczej drużyny, zdolnej pokonać i unicestwić legendę. Brakowało jej bardzo umiejętności Keen Eye Sableye, która pozwalałaby oszacować, czy dany stwór będzie godny obecności przy jej boku, czy niewarty zachodu.
Zrzucając na bok źle i niepewne myśli po prostu ruszyła przed siebie, kierując wzrok swych złocistych tęczówek na przemian w stronę ziemi, to znów skupiając się na pobliskich drzewach, gdzie mogłaby spotkać koty lub myszy - dwóch odmiennych typowo i że względu na zachowania stworzeń, po które przybyła.
_________________
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-13, 18:27   

Rieul Ptaszek przysiadł sobie nieopodal, balansując na jakiejś długiej łodyżce. Przypatrywał ci się ciekawie i od czasu do czasu wstrząsał piórkami.

Charme To może coś z Unovy - samica Minccino, 15lvl. Właśnie kima na jakiejś gałęzi.
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-06-13, 18:41   

Jak na razie to wszystko wygląda przyzwoicie. Jak już ta mała istotka wykazała zainteresowanie moją osobą to oznacza tylko tyle, że idziemy na przód. Siadam sobie na trawie, stwierdziłam, że nie będę wymuszała kontaktu fizycznego, ani na siłę zachęcała do tego, żeby do mnie dołączył. Postaram się go zachęcić, w miły, uczciwy sposób, jeśli będzie chciał do mnie dołączyć to to zrobi, a jeśli nie no to po co biedaka stresować - odejdę i tyle się widzieliśmy. W końcu to też istota żywa, prawda? Staram się przybrać zrelaksowaną, przyjazną pozę.
- Strasznie fajne masz te piórka, wiesz? Jeszcze nie widziałam Fletchlinga z takim ubarwieniem! A raczej, w PokeDexie to jasne, że tak, ale na żywo! To jest dopiero kozackie. - śmieję się delikatnie, staram się nieco akcentować miłe słowa, ale na pewno nie krzyczeć. - Uhhhh, ładne to całe Sarafi, ale nie sądzisz, że nieco tu gorąco? - spoglądam na niego i tym razem również z uśmiechem przekręcam głowę.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-06-13, 19:59   

Szara, puszysta kulka poruszająca się miarowo na drzewie była niezwykle urocza, jednak to nie po nią przybyła wiedźma. Spuszczając głowę z powrotem na ziemię, dalej lustrowała spojrzeniem okolicę, oczekując pojawienia się tego, czego szuka. Może kolejny raz będzie lepszy.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-14, 21:29   

Rieul Ptaszek przysłuchiwał ci się, a potem sfrunął bliżej ciebie. Chyba coś go w tobie zaintrygowało ;)

Charme Purrloin, samiec na 12lvl
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-06-14, 21:58   

Fajnie, fajnie. Stwierdziłam, że rozluźnię się jeszcze nieco bardziej. Skoro nie mam zamiaru zrobić mu krzywdy, a chyba coś mu się we mnie spodobało, no to czemu mam siedzieć nieco zdenerwowana, że mogę go spłoszyć? Kładę plecy na trawie, ręce składam na brzuchu.
- Uffff, faktycznie gorąco. - tak naprawdę nie mówię tego tylko po to, żeby przed nim grać. Faktycznie nieco się spociłam i co jakiś czas po moim ciele rozchodzi się fala ciepła. - Nie wiem jak Ty, ale na pewno ja i moja przyjaciółka Ralts byśmy tu długo nie wytrzymały... - śmieję się cicho. - Jak jeszcze byłam dzieciakiem i przychodziło lato, ale takie wiesz, naprawdę gorące dni, to bardzo ciężko było wyciągnąć Anastasię na podwórko. Zapierała się tymi swoimi małymi łapkami albo chwytała jednej z nóg mojego łóżka. Przezabawne, prawda? - śmieję się nieco głośniej przypominając sobie te wszystkie sytuacje. - Myślę, że byście się polubili, cóż, ona na pewno polubiłaby Ciebie, jest trochę podoba do mnie... W sumie, nawet bardzo podobna. Na pewno nie jest taką gadułą! - milknę na chwilę, przyglądając się niebieskiemu niebu nad Safari. - Nie ciekawi Cię jak świat wygląda poza tą strefą? Pewnie zastanawia Cię jak to jest zwiedzać różne regiony. Mimo, że masz tutaj naprawdę dobrze to i tak to w pewien sposób... Zamknięte środowisko. - wzdycham, mając nadzieję, że zmusiłam go w pewien sposób do refleksji. - Nie wiem, mnie by nudziło takie życie, chyba potrzebuję przygód i nieco rozrywki. Do tego muszę odnaleźć brata... - milknę tylko na chwilę, bo do głowy wpadło mi niezwykłe pytanie! - Właściwie to dlatego po prostu nie wyfruniesz z Safari? Nie gadaj, że jesteś tym typem, który się osiedli w jednym miejscu i tu zostanie... A może przed ucieczką chroni jakaś magiczna bariera? W sumie nigdy się nad tym szczególnie nie zastanawiałam. - biorę oddech, pytając sama siebie, czy aby nie za dużo nawijam. Przeklęte gadulstwo! - A właśnie, zapomniałabym... - sięgam do kieszeni, wyciągając nieco karmy. - Chcesz skosztować? Ponoć bardzo dobre. - biorę jeden kawałek do ust i krzywię się, średnio mi smakuje. - Cóż... Może chociaż Tobie posmakuje. - wysypuję nieco karmy po mojej lewej stronie, mniej więcej na wyciągnięcie dłoni. - No nie bój się, przecież Ci nie zrobię krzywdy, żadna ze mnie sadystka, Ana może potwierdzić! Do odważnych świat należy, co nie?
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-06-14, 23:00   

Rieul Ptaszek wyraźnie się zaskoczył pytaniem o to, czemu po prostu stąd jeszcze nie odleciał. Najwyraźniej nawet nie przyszło mu to do głowy. Nieprawdopodobne, a jednak. Z wyrazem zaskoczenia, dziobał sobie karmę, którą go częstowałaś, myślami dalej będąc jednak przy tej banalnie prostej koncepcji. No właśnie- ma skrzydła, lata, chyba mu tu nudno... to czemu tu został? Hm...
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-06-14, 23:14   

W sumie, faktycznie... Skoro może stąd uciec to po co tu został? Fajnie, że jeszcze bardziej się do mnie zbliżył, może już niewiele zostało, aby go przekonać do opuszczenia tego miejsca ze mną? Odwracam delikatnie głowę w jego kierunku.
- Właściwie to może Ty też kogoś szukałeś? Bo wiesz, my trenerzy zjawiamy się w Safari, żeby znaleźć nowych przyjaciół - Pokemony, które zechcą do nas dołączyć, zwiedzać z nami świat, spotykać ludzi, trenować, a przede wszystkim nawiązać z trenerem te jedyną, niepowtarzalną więź... - wzdycham, znowu patrząc w niebo. - Może po prostu bałeś się uciec, bałeś się tego wielkiego świata, pełnego niebezpieczeństw. No bo... Fajnie mieć kogoś, kto Cię ochroni, wesprze i z kim będziesz mógł spędzać czas, prawda? A tutaj Ci dobrze, nie musisz się o nic martwić, nic Ci nie grozi, ale czy to naprawdę takie świetne? W głębi serca czuję, że tak naprawdę chciałbyś zobaczyć jak wygląda świat poza tą strefą, więc może ja mogłabym Ci go pokazać i obronić Cię przed zagrożeniem? Oboje na tym zyskamy, ja pomogę przestać Ci się bać, pomogę poznać świat, będziemy trenowali i staniesz się silniejszy, a Ty uczynisz mnie szczęśliwym trenerem, który może znowu poczuć jak to jest nawiązać więź z istotą taką jak Pokemon. - wyciągam Balla, kładę przed ptaszkiem i czekam na jego decyzję. - Nie naciskam, ale też nie ukrywam, że bardzo bym się ucieszyła, gdybyś zechciał do mnie dołączyć. Bierz co chcesz, jak to mawiają. - uśmiecham się czule i czekam na jego decyzję.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-06-14, 23:38   

Złociste źrenice zabłysły z ekscytacji, kiedy jej oczom ukazał się fioletowy kształt, który mógł zwiastować tylko jedno - znalazła to, czego szukała. Zwolniła kroku, zmrużyła powieki - wyglądała niczym przyczajona do ostatecznego skoku pantera, która wyczuła łatwą ofiarę, jednak po chwili wszystko minęło, wyprostowała się powoli i zaczęła małymi krokami podchodzić do kotka.

Stanęła kilka metrów od stwora, by zbytnio nie naruszać jego przestrzeni osobistej i ścisnęła mocniej swój kostur, który zawsze jej towarzyszył. Nie wiedziała nic o zachowaniach tego pokemona, musiała dopiero wybadać i dostosować swój stosunek do jego stosunku. Na razie postanowiła zagrać uprzejmie, neutralnie.

Przymknęła oczy, wykonując elegancki dyg w stronę Purrloina;
- Witaj, Pokemonie. - zamruczała cichym, uwodzicielskim tonem - Czy wiesz może, gdzie mogłabym znaleźć godnego towarzysza do swoich podróży? - Starając się być gotowym na każdą z możliwych reakcji, Blanc próbowała nie wypaść z rezonu. Chciała załatwić to szybko i wyjść stąd czym prędzej, by zająć się dalszymi planami.
_________________
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.