Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tajemnica Iron Island
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2016-04-24, 16:12   Tajemnica Iron Island



Dziwnym cudem wszyscy podołaliście swoim zadaniom i trafiliście do jednej, wielkiej, podziemnej komnaty. Jest tu dosyć jasno dzięki otworowi w suficie, przez który do środka pieczary wpadają promienie słoneczne. Pośrodku sali znajduje się jakaś całkiem spora drewniana skrzynia. Co więcej słychać dochodzące z niej odgłosy pisków, szamotania i jęków. Zanim zdążyliście zbliżyć się do skrzyni, zza głazów wybiegła szóstka mężczyzn ubranych w szare kostiumy zakrywające prawi całe ich ciało. Tajemniczy ludzie nie mają przy sobie balli ani Pokemonów, ale każdy z nich posiada przyczepione do paska urządzenie wyglądające jak paralizator. No i te podejrzane okulary... czy nie ma w nich wbudowanych jakichś ukrytych bajerów?



- Ani kroku dalej! - krzyknął jeden z facetów. - Brygada Szarych Agentów przejmuje tego unikalnego Pokemona. Odejdźcie stąd albo pożałujecie!
I co? Daliście się przekonać? Oj wątpię... Rywali jest sześć, a Was dwanaście (bez Ginko, bo on zaczął grę od nowa), więc proszę dobrać się w duety i każda para musi rozprawić się z jednym agentem. W jaki sposób? Kompletna dowolność. Mówiąc szczerze możecie ich nawet wykończyć, jeśli potrzebujecie się wyżyć. Tylko bez mocno drastycznych scen.

Pary proszę ustalać sobie samodzielnie i najlepiej gdzieś na priv, żeby nie było, że ktoś napisze tutaj "szukam towarzysza do duetu", nikt mu nie odpowie i będzie się tłumaczył brakiem odzewu od potencjalnego partnera. Jeśli nikt nie chce z Tobą współpracować ( :cry: ), wówczas niestety musisz radzić sobie sam. Life is brutal~
To ostatni etap, więc nie poddawajcie się :P

Osoby, które nie przeniosą swoich KP albo zaczęły grę od nowa, nie mogą brać dalej udziału w wyprawie.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-24, 16:19   

Zerknęłam na May.
- Co powiesz na współpracę?- zagadnęłam
- Bo obie lubimy nieszablonowe rozwiązania
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Orange 


Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 513
Wysłany: 2016-04-24, 16:26   

Podszedłem do Vesa.
- To co? Próbujemy razem?
_________________

 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2016-04-24, 16:29   

- Czemu nie. - odpowiedział Gwen.
- Zabawny się nim, ale najpierw może go skrępujmy? Zniewolone cele są lepsze do zabaw. Może za pomocą Psychic? - dodałam.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-24, 16:32   

Pogłaskałam Lugię (w końcu nie pisałam, że ją odwołuję)
- A co powiesz na Telekinesis? Efekt chyba byłby podobny, jeśli nie lepszy. Ale ogólnie niegłupia koncepcja- pochwycić takiego idiotę i potem można walić czym kto ma na dystans... Myślisz o tym co ja?
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2016-04-24, 16:42   

Nie zaprzątając sobie głowy szukaniem partnera do rozprawienia się z Agentem wypuściłam swojego Gyaradosa. -Jorry, uwięź najbliższego agenta przy pomocy Whirpool.- Poleciłam czerwonemu wężowi. -Użyj Thunderbolt, by nieco go "uspokoić", a następnie owiń się wokół niego przy pomocy swojego cielska i przysmaż go nieco przy pomocy Flamethrower.- Dodałam jeszcze. Popatrzyłam na to czy mojemu wężowi uda się rozprawić z wrogiem. -Jak się będzie szarpał to pomóż mu nieco ochłonąć przy pomocy Hydro Pump.- Rzuciłam jeszcze do Jorry.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2016-04-24, 17:54   

Idę w stronę Koori.
- No to chyba znowu musimy sobie pomóc co nie? - spytałam się, wyciągając dłoń w jej stronę.
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Koori 
Wilkeł


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-04-24, 18:00   

- Jasne - ujęłam dłoń dziewczyny - Jakiś pomysł? Bo najchętniej to bym się go po prostu pozbyła... Jednak ten paralizator i dziwne okularki... Można zakładać, że atak frontalny nie da żadnego skutku, W dodatku powinnyśmy mu to jak najszybciej strącić, nie wiadomo, co mu dają... A ty co myślisz?
_________________
 
 
     
Vereesa


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-04-24, 19:22   

Wymieniłam spojrzenia z Harleyem i porozumiewawczo skinęłam głową, podbiegłam do niego nie czekając na wiele.
- Weźmiemy go na siebie? Trzeba uważać na paralizator i te dziwne okulary, mój Aron może zająć się przyjmowaniem na siebie ataków, jest bardzo wytrzymały, Quilava będzie atakował z daleka, osłaniając twoje pokemony, w razie czego może użyć Smokescreen, żeby zaatakować go z zaskoczenia, co ty na to? - zaproponowałam czekając na odpowiedź mężczyzny.
_________________

Box | Bank
 
     
Księciu 
pstryk

Wiek: 30
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1996
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-24, 19:38   

Uśmiecham się do Credy i odgarniam grzywkę, która lekko opadła na czoło. Dziewczyna niemal od razu wpadła mi w oko jako miła i sympatyczna osóbka, dlatego współpraca z nią będzie jedynie przyjemnością. Z uwagą przysłuchałem się jej pomysłowi, po której skinąłem głową.
- Dobrze. Zatem - Swablu - Ciebie najdroższa będę prosił o uśpienie tych agentów przy pomocy swojego Śpiewu. Gdy uda Ci się wepchnąć ich w objęcia Morfeusza, osacz jednego z nich i wyżyj się używając Peck.
Gengar, bez względu na to czy Yvonne uśpi tych Panów, czy nie, zdematerializuj się i pojaw się za nimi, traktując jednego z nich Thunder Punchem, coby poczuł jak naprawdę działa paralizator, a na drugiego Fire Punch, ażeby mógł poczuć naszą ognistą determinację.
Solrock, słońce, twoim zadaniem będzie wspieranie Arona w przyjmowaniu ataków na siebie. Wykorzystaj na początku Harden, a następnie odbijaj ewentualne ataki swoim Fire Spinem.
Kochani, uda nam się odbić tego stworka. Nie możemy im pozwolić na jego kradzież.
- Mówię, instruując swoje Pokemony. Czuję, że uda nam się pokonać agentów. Nie wyglądają na specjalnie inteligentnych.
_________________


MXander Hale
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-25, 07:08   

Po chwili zastanowienia wydałam swoim podopiecznym (bo Dragonair też nie odwoływałam ;P) pierwsze polecenia:
- Shinonome (Lugia), wybierz sobie któregoś idiotę w szarych rajtuzach i przytrzymaj go swoim Telekinesis. Perła (Dragonair) ty w tym czasie użyj Substitute. I tak atakujecie tego "przytrzymywanego" gostka: Perła nr. 1 Flamethrowerem, a Perła nr. 2 Thunderboltem. Nie oszczędzajcie go, nie lubię kiedy jakiś złodupiec próbuje mi rozkazywać.
W czasie gdy moje podopieczne działały, zerknęłam na May.
- Śmiało, częstuj się. Podejrzewam, że twoje pokemony też chętnie się na czymś wyżyją
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Ves 
twenty one arceuses



Wiek: 21
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 282
Wysłany: 2016-04-25, 13:59   

Skinąłem głową do Orange porozumiewawczo.
- Dobrze. Nikita, wybieram cię! - krzyknąłem po czym z mojego pokeballa wyszedł Arbok - To jak, bez taryfy ulgowej? - szepnąłem i do pokemona, i do Orange'a. :pedobear:
_________________

|-/

don't you dare
to ever care


σѕσвιѕту вαттℓє тнємє

 
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2016-04-25, 15:26   

- Ja w sumie jestem za... A o ty na to, że ja odwrócę jego uwagę? - zaproponowałam. - Wtedy ty będziesz miała swobodniejsze pole do manewru - rzuciłam.
Wypuszczam swojego Shiny Absola Bone
_________________
Nadia KP|BOX|BANK
POKE KP
ChristineKP|BOX|BANK
 
     
Koori 
Wilkeł


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 60
Wysłany: 2016-04-25, 15:36   

Kiwam głową, wypuszczając z balla mojego Dratini, Mirge'a. Uśmiechnęłam się wrogo
- To jak masz odwrócić jego uwagę, to zacznij. My z Mirge zaraz się dołączymy. Nie używajcie ataków fizycznych, nie wiadomo, czy ten paralizator nie jest nawet w stanie zabić pokemona - mówię po chwili zaniepokojona - Postarajmy się go jak najszybciej pozbyć
_________________
 
 
     
War Machine


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 670
Wysłany: 2016-04-25, 15:47   

Po chwili wypuściłam jeszcze moją drugą Absol, Candy.
- No to moi kochani czas się wziąć do roboty...
Candy zacznij od zaatakowania przeciwnika przy pomocy swojego Razor Wind.
Bone w tym samym czasie użyj na nim swojego Leer by nieco osłabić wroga, to bardzo jej pomoże a zaraz potem dołóż swój Razor Wind, celuj tak by wytrącić mu paralizator.
Jeśli to się wam uda to Candy zacznij go uderzać przy pomocy swojego Furry Cutter a na koniec dołóż mu swoim Zen Headbutt
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.