Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2018-08-30, 02:10
"Prawdziwy świat jest tam, gdzie potwory
Autor Wiadomość
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-26, 15:46   "Prawdziwy świat jest tam, gdzie potwory


8.08.2015, Lato l Drem Land - miejsce nieznane.



Nie było to trochę dziwne, że twoje ciało się zmieniło? Dlaczego się zmieniło? Ale na pewno czułeś się lepiej, niż jako normalny człowiek. Kto wie, może nawet "coś potrafisz"? Tak czy inaczej znajdowałeś się w lesie, bardzo pięknym lesie który jakby coś cicho szeptał do ciebie. Niezrozumiale. Nieśmiało...Było ciepło ale strumyczek obok ciebie zapewniał ci natychmiastową możliwość schłodzenia się, jeżeli poczułbyś taką potrzebę. Shinx nie mógł się doczekać aż ruszycie, zrobicie cokolwiek, ogólnie był strasznie podekscytowany! Tobie jednak w oczy rzucił się bardzo ładny widoczek. Otóż na powalonym pniu, pokrytm mchem, który leżał po drugiej stronie niedużego strumyka siedział zimorodek. Ot taki śliczny, piękny ptaszek, niewielki i właśnie połykał małą rybkę. Może nic w tym niezwykłego, jednak po chwili ptak spojrzał na ciebie i odezwał się ludzkim głosem!
- Hmm...Dawno nie widziałem takiego gościa jak ty. Czegoś ci trzeba?



[Jeszcze taka krótka notka ode mnie - ja nie mam nic przeciwko wrzucaniu Rakana do świata Dream World, jednak weź pod uwagę, że musisz się postarać przy pisaniu postów. Inaczej niestety ale się pożegnamy
_________________

------------
  
 
     
Walkapa 
Main Rakana


Wiek: 16
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-06-27, 21:42   

Dopiero co opuściłem ziemię, a tu już coś się dzieje.
- Wow! Nie wiem gdzie jestem, ale tu jest super! - Zawołałem wesoło. Widząc ptaka mówiącego ludzkim głosem stanąłem zdziwiony i zacząłem wpatrywać się w niego. Był naprawdę ładny. Zdawało mi się, że widziałem go kiedyś w śnie. Nagle zrozumiałem że ptak się mnie o coś zapytał.
Umm, tak. Gdzie wiedzieć gdzie ja jestem. - Odparłem na odpowiedź ptaka. - Dopiero tu trafiłem. Nie wiem dlaczego, ale po popełnieniu samobójstwa trafiłem tutaj. - Powiedziałem opuszczając głowę w dół. -Ale to długa historia. Tak w ogóle jestem Rakan, Rakan Akabane. - Dodałem z uśmiechem. - Mam nadzieje że rozpocznę tu drugie ży... - Nagle zauważyłem że wyglądam inaczej. Zauważyłem że jestem czymś innym. Nie wiem czym byłem. Miałem ręce, nogi i.... szpony?!
- Czym ja jestem?! - Krzyknąłem na cały głos. - Co się stało z moim dawnym ciałem?! - Zadawałem sobie to pytanie w myślach.
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-28, 01:50   

Zimorodek przypatrywał się tobie, twojej reakcji na nowe ciało oraz twojemu pokemonowi, bez większych emocji. Jego duże, czarne oczy błyszczały niczym klejnoty kiedy świdrowały twoją osobę. Kiedy już minął ci pierwszy szok po zobaczeniu swoich szponów oraz reszty, zadałeś a racze odpowiedziałeś na pytanie ptaszka. Ten energicznie, bardzo szybko, zatrzepotał głową na prawo i lewo po czym powiedział
- Jesteś w Dream Land drogi Rakanie. A na mnie mówią Świstrunek. Nie wiem czym jesteś, wyglądasz z daleka jak duży feniks dlatego tutaj jestem...No ale nie jesteś ptakiem...Eeee...Chyba
W jego głosie na końcu zdania wyraźnie dominowała niepewność, poza tym jego barwa głosu ogólnie przypominała tę od chłopczyka. Takiego co jeszcze nie przeszedł mutacji. W tym dziwnym, dosyć osobliwym głosie, czuć jednak było powagę i jakby...wiedzę. To było dziwne ale podświadomie wiedziałeś, że on musi wiedzieć znacznie więcej niż tylko "co to za świat"
- A jak wyglądałeś zanim się zabiłeś?
Zapytał wyraźnie tym zainteresowany.
_________________

------------
 
     
Walkapa 
Main Rakana


Wiek: 16
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-06-28, 12:03   

Słysząc pytanie ptaka dotarło do mnie, że nie pamiętam niektórych rzeczy.
-Powiem ci szczerze. Zapomniałem. Nie wiem jak wyglądałem i gdzie mieszkałem. Pamiętam jedynie kłótnie z moimi rodzicami. To przez nich tutaj jestem. - Wytłumaczyłem ptakowi. Nagle poczułem jak coś drapie moją nogę. - Shinx! Zapomniałem że tu jesteś. - Kucnąłem przy pokemonie. -To jest mój Shinx. Są w tym świecie jakieś pokemony? - Zapytałem. - Bo chce by Shinx miał przyjaciela, a tak w ogóle są tu jakieś miasta czy inne rzeczy tego typu? - Zapytałem. -Zadaje za dużo pytań. Co on o mnie pomyśli? - Zadałem sobie pytanie w myślach.
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-06-29, 01:04   

//Pokemonami steruję ja i..jeżeli twoja postać ma zanik wspomnień to dlaczego niegdzie o tym nie wspomniałeś? .-.

Brak wspomnień musiał być uporczywy, na domiar złego pamiętałeś tylko kłótnie z rodzicami. Ale jak oni wyglądali? Ich postacie były zamazane kiedy starałeś się chociaż na chwilę to przypomnieć. Nie pamiętałeś jak wyglądałeś, czy kogoś znałeś oprócz Shinxa. Ale pamiętasz pokemony i realia jakie obowiązywały w twoim świecie, czyli m.in pokemony albo te przereklamowane walki trenerów i odznaki które były tylko kupką błyszczącego, polakierowanego metalu. Zimorodek milczał przez chwilę, po czym zaśmiał się głosem chłopczyka i odpowiedział
- Hahaha, dziwny jesteś. Chodź za mną!
Wzbił się do lotu i poleciał przed siebie, od razu wymuszając na tobie dosyć spore tempo poruszania się. Shinx przez cały ten czas grzecznie stał przy tobie, ocierając się czasami o twoją nogę oraz mrucząc przyjaźnie kiedy tylko poświęciłeś mu minimum swojej uwagi.
_________________

------------
  
 
     
Walkapa 
Main Rakana


Wiek: 16
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-07-16, 14:52   

-Ech, już coś się dzieje. - Mruknąłem. Bez chwili oddechu ruszyłem pędem za ptakiem, omijając przy tym skały i drzewa. Wskoczyłem na drzewo i skakałem z jednego na drugie. -A może to wszystko mi się śni? - Zapytałem siebie w myślach. -Mniejsza o to. I tak nie chcę tam wrócić. - Odpowiedziałem sam sobie na głos. Miałem nadzieje że Shinx biegnie za mną. -Hej, ptaku! Poczekaj chwilę! Ja nie mam skrzydeł. Nie polecę tak jak ty! - Krzyknąłem zły. Zatrzymałem się na jednym z drzew ciężko sapiąc.
  
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-19, 16:01   

Kiedy krzyknąłeś za Zimorodkiem, ten od razu się zatrzymał w powietrzu. Popatrzył na ciebie świecącymi oczkami i powiedział
- Podążaj za moją smuga, ja muszę być znacznie dalej od ciebie. Na wszelki wypadek
Smugą? O jaką smugę mu chodziło? Na odpowiedź nie musiałeś czekać. Zobaczyłeś, że kiedy Świstrunek wystrzelił jak z procy przed siebie, zostawiał za sobą niebieską, półprzezroczystą smugę która utrzymywała się w powietrzu. Wydawało ci się, że lekko świeciła. W ten sposób mogłeś spokojnie odpocząć po krótkim ale męczącym biegu, po czym ruszyć dalej. Każdy kawałek smugi który zostawał za tobą, znikał tak, że nie mogłeś się wycifać. Na zdrowy rozsądek - lepiej iść za ptakiem niż błąkać się po tym lesie aż znajdziesz się niewiadomo gdzie. Niosłeś tak Shinxa w rękach aż ten po kilkunastu minutach wyrwał się z twojego objęcia, po czym sam ruszył przed siebie nie zbaczając ze "smugowego szlaku". Nie był głupi i wiedział, tak jak ty, że trochę waży i na pewno zacznie ciążyć ci podczas podróży. Ta natomiast zdawała się ciągnąć i ciągnąć...ale w końcu coś nowego rzuciło ci się w oczy. Między drzewami, które były naprawdę różnorodne, zauważyłeś jakby duży, marmurowy kielich z któego wylewała się woda a dalej...jakby budynek? Zimorodek usiadł niespodziewanie na twoim ramieniu i powiedział
- Mamy tutaj taką zasadę - Las jest wielki jak twój umysł. Na początku go nie pokonasz. Aby to zrobić, trzeba spędzić w Naito Meahausu dwa dni. Co tam znajdziesz - nie wiem. Jednak to miejsce na pewno ci pomoże
To powiedziawszy znikł a ty zostałeś sam z Shinxem.
_________________

------------
  
 
     
Walkapa 
Main Rakana


Wiek: 16
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-07-26, 17:41   

-Ach, świetnie. Zostawiasz mnie na pastwę losu i znikasz. - Mruknąłem zły. Chwilę stałem przed budynkiem. Postanowiłem odpocząć bo biegu. Po chwili odpoczynku wszedłem do środka cały się trzęsąc. Bałem się takich miejsc, co było dziwne, w końcu nie jestem już dzieckiem. Nie wiem czy chcę tu być, ale nie wiem gdzie mam iść i co tu robić, więc po prostu stałem przy wyjściu z nadzieją że nic mnie nie zaatakuję. A może by tak wejść głębiej, i tak już chyba nie żyje, więc co mi szkodzi. - Ruszyłem w głąb budynku.
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-04, 02:48   

Na twoje mruknięcie odpowiedziała ci tylko cisza, przerywana tylko co jakiś czas szumem wiatru. Podświadomie bałeś się tego miejsca jednak jak się okazało, wnętrze nie było jakimś horror hous'em. Pierwsze co zastałeś na wejściu do środka, do którego prowadziły piękne, hebanowe drzwi (nie były zamknęte), to ... no tego na pewno się nie spodziewałeś. Była to bowiem nieduża, domowa szklarnia a 3/4 dachu było przeszklone.

Nie wyglądało na to, żeby było stąd jakieś wyjście a całe pomieszczenie wypełniały rośliny. We wnęce która znajdowała się parę metrów od ciebie, po prawej, było jakieś pierwsze lepsze łóżko i szafka barowa wykonana z drewna. Być może jest tam jakiś prowiant. Najbardziej wyróżniała się stara wanna, która służyła za wielką "donicę" na kwiaty. Panowała tutaj bardzo przyjemna atmosfera, również temperatura i ciepło były takie jak w najlepsze lato - nic tylko siedzieć, opalać się i rozkoszować wiatrem który wdzierał się tutaj lekko przez uchylone w górze okno. Gwałtownie słyszysz baaardzo ciche "psik" po czym zza wanny wyskakuje jakiś pokemon i patrzy na ciebie. Patrzy, patrzy aż w końcu nie zobaczył Shinxa który stał za tobą. Swablu wzrok miał taki, jakbyś właśnie zobaczył przekąskę



//jakby co to to jest tylko obrazek podglądowy i tej dziewczyny tam nie ma
.// dodaj link do kp w podpisie
_________________

------------
 
     
Walkapa 
Main Rakana


Wiek: 16
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 25
Wysłany: 2018-08-13, 11:59   

Gdy wszedłem do środka zobaczyłem przepiękne pomieszczenie. W sam raz na moje wymarzone mieszkanie. Mógłbym zostać tu na zawsze. Nagle zauważyłem Swablu. Musiał być głodny.
-Hej mały, chcesz przekąskę? - Zapytałem pokemona. Zorientowałem się że nie mam żadnych przekąsek. -Wybacz mały, ale nie mam nic do jedzenia. Wiesz może gdzie ja jestem? - Zapytałem Swablu. Wiedziałem że mi nie odpowie, ale miałem nadzieję że pokaże mi coś ciekawego.
_________________
Karta postaci: http://pokemoncrystal.pl/topics4/3292.htm
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-08-15, 01:11   

Swablu nie wyglądał na głodnego, raczej myślał, że ty chcesz go zjeść albo Shinx. Twój koci towarzsz zamruczał tylko przyjaźnie i otarł się o twoją nogę, jak to na prawdziwego kota przystało. Chmurkowy ptaszek wyglądał na trochę nieśmiałego, może nawet i był przestraszony ale jakoś to ukrywał...? Twoje przyjazne nastawienie sprawiło jednak, że po chwili podleciał do ciebie bliżej i...tak po prostu usiadł sobie na twoim ramieniu. Wydał z siebie przyjazne "Uuuuruuu" po czym wzbił się do lotu, podleciał do wanny i spomiędzy roślin wyciągnął...niewielkie, stare stereo. W środku chyba coś było, bo Swablu nacisnął jakiś guzik na urządzeniu i zaczęła lecieć muzyka (klik)
Nie był ci znany ten utwór, jednak oto skoro chciałeś coś ciekawego - miałeś. Bowiem ptaszek zaczął kręcić lekko zadkiem, potem gdy muzyka nabrała tępa wzbił się w górę i tam zaczął kręcić piruety i inne powietrzne akrobacje.
_________________

------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.