Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-09-03, 15:01
Port
Autor Wiadomość
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-06-30, 01:18   Port





Kiedy rum zaszumi w głowie,
Cały świat nabiera treści.
Wtedy słucha chętnie człowiek
Morskich opowieści.


Do rozległego portu w Crystal City, gdzie zawsze czuć zapach przygody i rozkładających się Magikarpiów, zacumowały dwa potężne statki. Ich kapitanowie podawali się za zwykłych kupców, jednak władze po kilku dniach zaczęły coś podejrzewać, bowiem ani razu nie widziano, aby załoga wynosiła z łajb jakikolwiek towar.
.
To byli piraci, którzy przybyli do miasta w zupełnie innym celu. Gdy po oceanie rozeszła się wieść o wielkim skarbie, obydwoje kapitanów zapragnęło go odnaleźć i zdobyć. Jednak aby tego dokonać, musieli zwerbować na swoje okręty nowych korsarzy, którym niestraszne są sztormy, rozwścieczone Gyaradosy ani zwodnicze pieśni Primarin.
.
Musicie wiedzieć, że pirackie życie to ciężki orzech do zgryzienia. Pomijając wszelkie niebezpieczeństwa grożące im z głębin wód, nieznanych wysp i wrogich bander, muszą mieć się na baczności nawet wśród własnych towarzyszy. Na pokładzie wielką wagę przykłada się do współpracy i zgranej załogi, lecz bywają chwile, kiedy trzeba myśleć wyłącznie o sobie, o ile nie chce się zostać rzuconym na pożarcie ławicy Sharpedo.

Hej, ha! Kolejkę nalej!
Hej, ha! Kielichy wznieśmy!
To zrobi doskonale
Morskim opowieściom.


R O D Z A J E- Z A D A Ń- I- P U N K T A C J A

• Zadania będą podzielone na indywidualne i grupowe. Będą się one przeplatać i czasem mogą na siebie nachodzić.
- Zadania indywidualne:
    - Oczywiście każdy wykonuje je sam i oceniani również będziecie indywidualnie.
    - Skupiają się na fabule, dlatego będą polegały na pisaniu postów, w których każdy przedstawi, jak jego postać radzi sobie na danym etapie atrakcji. Czyli taki typowy PBF.
    - Za jedno można zdobyć od 0 do 20 pkt.
    - 0 pkt otrzymają wyłącznie te osoby, które nie wykonają zadania, co jest równoznaczne z dyskwalifikacją z eventu.
    - Minimalny czas na odpis wynosi 72 h.
    - Odbywać się będą na forum w dziale "Piracka Przygoda".
    - Przewidywana liczba zadań indywidualnych: 4.
- Zadania grupowe:
    - Wykonujecie je w swoich grupach, więc oceniani również będziecie jako cała drużyna.
    - Będą miały postać różnego rodzaju atrakcji pozaforumowych (np. rebus, gra).
    - Za jedno można zdobyć od 0 do 8 pkt. Każdy z członków drużyny, która wygra dane zadanie, otrzyma 8 pkt, natomiast członkowie drużyny przegranej zdobędą po max. 7 pkt. Wszystko zależy od tego, jaka będzie różnica między ekipami, więc mam nadzieję, że żadna nigdy 0 nie zdobędzie (musiałaby naprawdę totalnie olać "misję").
    - Osoba, która nie weźmie udziału w zadaniu grupowym, zostanie zdyskwalifikowana. Są tu jednak pewne odstępstwa, bo czasem zadania grupowe będą wymagały obecności danego dnia o konkretnej godzinie (będzie takich max 3; proponuję organizować je między 21 a 23 w nocy, bo wtedy chyba najwięcej osób ma czas wolny; jeśli większość zaproponuje inną porę, jestem gotowa negocjować ;p), a jak wiadomo (chociaż trudno w to uwierzyć!) są ważniejsze sprawy niż pokemonowe forum, np. praca (nie dotyczy Kyuubi), dlatego stosowne, zgłoszone mi odpowiednio wcześniej powody nieobecności będą usprawiedliwiane ("sorry, ale mam ważny mecz w LOLa" nie zaliczę :v).
    - O zadaniach grupowych wymagających obecności danego dnia o konkretnej godzinie będę informowała nie później niż 72 h przed nimi.
    - Wracając do usprawiedliwień, należy zgłaszać mi je nie później niż 6 h przed rozpoczęciem zadania grupowego wymagającego obecności danego dnia o konkretnej godzinie. Zasada nie dotyczy nagłych wypadków ("sorry, ale kumpel na pół godziny przed zadaniem powiedział mi, że mamy ważny mecz w LOLa, który potrwa min. godzinę" nie jest nagłym wypadkiem :v).
    - Zadania grupowe odbywać się będą na discrodzie. Każdemu przydzielę tam odpowiednią rangę na JEDNO KONTO.
    - Przewidywana liczba zadań grupowych: 6.



P O Z O S T A Ł E- I N F O R M A C J E

1. Za co można zostać zdyskwalifikowanym, już wiesz. Oprócz odpadnięcia z eventu wiąże się to również z otrzymaniem warna o wartości 1 do odpracowania.
2. W tym evencie spiskowanie nie ma najmniejszego sensu, jednakże nie jest zabronione. Oznacza to mniej więcej tyle, że możesz podpowiadać drużynie przeciwnej w zadaniach grupowych, jednak jeśli Twoja załoga się o tym dowie i udowodni mi Twoją dwulicowość (screenshoty), staniesz na desce za burtą statku i jeśli min. połowa członków Twojej ekipy zadecyduje, że powinieneś zostać wyrzucony do wody, tak też się stanie = odpadasz z eventu, ale nie zostajesz ukarany warnem, a nawet możesz odebrać nagrodę.
3. Trudno się określić z czasem na odpis. W zad. ind. jest to nie mniej niż 72h, ale w grupowych wszystko będzie zależało od rodzaju "misji". Ustalmy, że dla zadań grupowych niewymagających obecności danego dnia o konkretnej godzinie będą to 24h. Czyli przy takim zadaniu musisz w ciągu doby wbić na discorda i zrobić coś przy aktualnej "misji", aby nie zostać zdyskwalifikowanym.
4. Jak widzisz, z eventu nie można odpaść, jeśli jest się aktywnym i nie spiskuje przeciwko swoim, co na dobrą sprawę oznacza, że wszyscy uczestnicy mogą dotrwać do końca! ♥
5. Mimo wszystko może się zdarzyć, że ktoś odpadnie, dlatego nie przywiązuj się całym sobą do drużyny, bo jeśli różnica osób w załogach będzie większa niż jeden, chętna bądź losowa osoba z liczniejszej ekipy zostanie przeniesiona do tej drugiej.
6. Event nie potrwa dłużej niż półtorej miesiąca, licząc od daty zakończenia zapisów. Pewnie wyrobimy się do końca lipca, ale, jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony ;)
7. Udział można brać z jednego konta, aczkolwiek nagroda ląduje na dowolne (nie można rozdzielać przedmiotów/Poków z nagrody na kilka KP).



    N A G R O D Y

    Jak już wiesz, każdy magazynuje na swoim koncie własne punkty zdobyte zarówno w zadaniach indywidualnych jak i grupowych. Na koniec eventu wymienisz je na nagrody według własnego uznania, ale zgodnie z poniższą rozpiską:
      1 pkt - Heart Scale
      5 pkt - 500$
      8 pkt - dowolny TM
      9 pkt - dowolny MT
      30 pkt - dowolny przedmiot ewolucyjny (o wartości max. 3000$).
      50 pkt - dowolny Pokemon na 25lvl (prócz legend i UB, prócz unique, stadium adekwatne do poziomu [dotyczy Poków ewoluujących przez poziom])
      17 pkt - Pokemon-nagroda ma formę shiny
      3 pkt - Pokemon-nagroda ma +1lvl
      10 pkt - Pokemon-nagroda zna dowolny Egg Move

      Można wziąć kilka takich samych nagród, np. mając 115pkt możesz zdecydować się na Pokemona (-50 pkt), któremu dodajesz 14 poziomów (-42 pkt) i jeden Egg Move (-10 pkt), a także zgarniasz 1000$ (-10 pkt) i 3 Heart Scale (-3 pkt).

      O ile ilość zadań nie ulegnie zmianom (wówczas "cennik punktów" również zostanie zmodyfikowany), maksymalnie można zdobyć 128 pkt (co oznaczą, że można zgarnąć nawet 2 Poki!).
    Jeśli chodzi o Crystal's Dollars, ich ilość również zależy od ilości zdobytych punktów:
      1 - 15 pkt -> 5 CD
      16 - 30 pkt -> 10 CD
      30 - 45 pkt -> 15 CD
      powyżej 45 pkt -> 20 CD



    F O R M U L A R Z

    Jeśli przeczytałeś cały ten post, możesz śmiało zapisać się do eventu. Jednak najpierw zastanów się, czy będziesz miał na niego wystarczająco dużo czasu.
    Liczb miejsc nieograniczona.

    Kod:
    [b]Imię/pseudonim postaci:[/b]
    [b]Płeć postaci:[/b]
    [b]Wiek postaci:[/b] (min. 16 lat)
    [b]Wygląd postaci (opcjonalnie):[/b] [url=LINK DO OBRAZKA]klik[/url] *
    [b]SS z gry:[/b] [url=LINK DO OBRAZKA]klik[/url] **
    [b]Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.[/b]

    * Wygląd postaci to dodatek (chociaż może być pomocny przy niektórych zadaniach indywidualnych). Jeśli decydujesz się, aby go dodać, niech to będzie jakiś pirat/piratka, a nie zwierzę, cyborg, elf, koleś z przyszłości itd.

    ** Należy zagrać w tą gierkę (nie gwiazdorzę, naprawdę mi to potrzebne ;-;). Im więcej stworków podasz w ciągu 20 min, tym lepiej. Jeśli zdążysz wypisać wszystkie, liczy się czas, w jakim tego dokonałeś.

    Zapisy trwają do 6 lipca br., godz: 20:00.
    Zapisy możecie edytować, byle nie po czasie i żeby do 6 lipca, godz. 20 wszystkie rubryczki w formularzu były uzupełnione.

    Jeśli zapisze się nieparzysta ilość osób, ta z najniższym wynikiem z gry trafi na listę rezerwowych i zostanie włączona do atrakcji dopiero wtedy, kiedy zwolni się w niej miejsce.



    T O- C O ,- W Y P Ł Y N I E S Z- Z- N A M I- N A- P E Ł N E- M O R Z E ?- A R R !
    _________________
    < 3
    [ Charlie | box | bank | przygoda ]
    < 3

    "Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

    ~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
    Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-07-30, 21:30, w całości zmieniany 3 razy  
     
         
    Panda 


    Wiek: 27
    Dołączyła: 23 Kwi 2016
    Posty: 2359
    Wysłany: 2018-06-30, 10:35   

    Imię/pseudonim postaci: Erica Thompson
    Płeć postaci: Kobieta
    Wiek postaci: 24 lata
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik *
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałam się z całym tym postem i jestem świadomya kary, jaką zostanę obarczona, jeśli złamię którąś z zasad.
    _________________

    KP Yuzuki / Box / Bank
    KP Yuki / Box / Bank
    KP Venus / Gijinka

    Flowers enshrine my heart

    between their petals

    [mru]
     
     
         
    Daisy7 


    Wiek: 25
    Dołączyła: 25 Mar 2016
    Posty: 6144
    Skąd: niedaleko Lublina ;'3
    Wysłany: 2018-06-30, 11:15   

    A właśnie, zapisy możecie edytować, byle nie po czasie i żeby do 6 lipca, godz. 20 wszystkie rubryczki w formularzu były uzupełnione ~
    _________________
    < 3
    [ Charlie | box | bank | przygoda ]
    < 3

    "Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

    ~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
    Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-06-30, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
     
         
    Did
    #czasnaprzenosiny


    Dołączył: 23 Kwi 2016
    Posty: 3013
    Ostrzeżeń:
     1/5/7
    Wysłany: 2018-06-30, 11:22   

    Imię/pseudonim postaci: May Ludenberg
    Płeć postaci: Kobieta
    Wiek postaci: 20+, bo nie wiem ile ma May
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik * klik *
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QI2Ialsd7rU[/youtube]
    _________________
    Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

    KP|Box|Bank|Galeria
     
         
    Szamanekk 
    Aroora ^^


    Wiek: 19
    Dołączył: 15 Cze 2018
    Posty: 38
    Ostrzeżeń:
     1/5/7
    Wysłany: 2018-06-30, 11:54   

    Imię/pseudonim postaci: Kanae Rowald
    Płeć postaci: Mężczyzna
    Wiek postaci: 18
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik *
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.
     
         
    Black Lotus 
    Ostatni dziedzic rodu Magów~



    Wiek: 25
    Dołączył: 23 Kwi 2016
    Posty: 1751
    Wysłany: 2018-06-30, 13:01   

    Imię/pseudonim postaci: Francis Drake
    Płeć postaci: kobieta
    Wiek postaci: 19 lat
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik *
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.
    _________________
    ~ Rin Tohsaka ~

    "Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

    "Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

    ?© kotlet barani




     
     
         
    Kaoriann 
    Arf!



    Wiek: 28
    Dołączyła: 05 Lut 2018
    Posty: 388
    Ostrzeżeń:
     1/5/7
    Wysłany: 2018-06-30, 14:07   

    Imię/pseudonim postaci: Kyrissaean Llyondrake<już widzi połowę postaci próbującą to wymówić>
    Płeć postaci: Kobieta
    Wiek postaci: 23
    Wygląd postaci (opcjonalnie): -
    SS z gry: klik ** Zgubiło mnie głupie parowanie ;-;
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad. Arf.
    _________________
      
     
         
    totoro 
    forest spirit


    Wiek: 25
    Dołączyła: 02 Maj 2018
    Posty: 170
    Skąd: Warszawa
    Wysłany: 2018-06-30, 15:20   

    Imię/pseudonim postaci: Róża
    Płeć postaci: kobieta
    Wiek postaci: 17 lat
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik *
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.
    _________________


    Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
    Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
    Turn a frown into a smile for free?
    Who's the kid with a heart full of magic?
    Everyone knows it's Butters!

     
         
    Kesty 
    It's curse o'clock!


    Dołączyła: 21 Wrz 2017
    Posty: 381
    Wysłany: 2018-06-30, 18:01   

    Imię/pseudonim postaci: Edwin Perlmann
    Płeć postaci: Mężczyzna
    Wiek postaci: 18
    Wygląd postaci:

    Młodzieniec o jasnobrązowych włosach i tego samego koloru oczach, mierzący koło 180 cm wzrostu. Nie wygląda groźnie i na pierwszy rzut oka, trudno powiedzieć, jak się znalazł na statku wypełnionym piratami. Kto by się zapytał - gdzie takie chuchro na ze sobą zabierają. Na tym polega cały myk! Chłoptaś to idealny szczur okrętowy, którym można pchnąć, zawołać, by nalał rumu bądź zastraszyć, żeby wyszorował deseczki i szable do blasku! Nie chcąc wylecieć za burtę, podejmie się nawet najgorszych zadań!
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.
    _________________

    k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

    RRRR
    RRRR

      
     
         
    Zumi 
    The end of time is near


    Wiek: 28
    Dołączył: 10 Gru 2017
    Posty: 222
    Wysłany: 2018-06-30, 18:35   

    Imię/pseudonim postaci: Dr. Vinson 'Four-eyes' Vance
    Płeć postaci: Mężczyzna
    Wiek postaci: 27 lat
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik * (mam nadzieję, że doktorek na statku też się przyda :3 )
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.
    _________________

     
         
    Gwen Brown 
    Uszanowanko!


    Wiek: 29
    Dołączyła: 24 Kwi 2016
    Posty: 7162
    Skąd: Lubelskie
    Wysłany: 2018-06-30, 19:34   

    Imię/pseudonim postaci: Gwendala Brown
    Płeć postaci: Kobieta
    Wiek postaci: 24
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik *
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałam się z całym tym postem i jestem świadoma kary, jaką zostanę obarczona, jeśli złamię którąś z zasad. Amen.

    Jakby mnie ktoś szukał na Discordzie, to figuruję tam jako Jaguz
    _________________
    Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

    Ariana: | Poke-KP |

    Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

    ~~~
     
         
    Rieul 


    Wiek: 25
    Dołączyła: 18 Lip 2016
    Posty: 570
    Skąd: Kyralia
    Wysłany: 2018-06-30, 20:19   

    Imię/pseudonim postaci: Ruth Evans
    Płeć postaci: Kobieta
    Wiek postaci: 16 lat
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik *
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałam się z całym tym postem i jestem świadoma kary, jaką zostanę obarczona, jeśli złamię którąś z zasad.
      
     
         
    Avers 



    Wiek: 25
    Dołączył: 15 Kwi 2018
    Posty: 210
    Ostrzeżeń:
     1/5/7
    Wysłany: 2018-06-30, 20:31   

    Imię/pseudonim postaci: Adrian (przedstawia się jedynie imieniem)
    Płeć postaci: facet
    Wiek postaci: 24
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik * (że też nikt go jeszcze nie zgarnął)
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.

    (EDIT by Dais: wrzucam sobie jesio SS z gry, bo nie ufam tinypicowi ;;)
    _________________
      
     
         
    DC1 
    dece


    Dołączył: 15 Sie 2017
    Posty: 916
    Wysłany: 2018-06-30, 22:10   

    Imię/pseudonim postaci: Damian
    Płeć postaci: Męska
    Wiek postaci: 19-20 lat
    Wygląd postaci (opcjonalnie): - (pewnie dodam potem)
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.
    _________________
     
         
    Charme
    The Deciever.


    Dołączył: 28 Maj 2018
    Posty: 158
    Wysłany: 2018-06-30, 22:18   

    Imię/pseudonim postaci: Katie
    Płeć postaci: Kobieta
    Wiek postaci: 21
    Wygląd postaci (opcjonalnie): klik
    SS z gry: klik **
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z całym tym postem i jestem świadomy/a kary, jaką zostanę obarczony/a, jeśli złamię którąś z zasad.
    _________________
     
         
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Graficy
    Sojusznicy:

    Panda
    35451075
    Yukiyorin

    Did
    44021735

    Daisy7
    ania.daisy7

    Księciu
    raivvitch

    WAW Pokemon

    SNM
    SnM

    PokeSerwis

    Kurs Manga

    Re:Start

    Anime Centrum
    anime online

    Lucid Dream

    Stray Dogs

    Rainbow RPG
    Rainbow RPG

    Cytadela

    Proelium

    Riverdale

    Eclipse
    Eclipse

    Oversoul

    Morsmordre

    Ninshu

    Dragon - Space Trip
    Dragonst

    Nemea

    Orchard Stable

    Genetrix

    Hetaliowe Awokado

    Rabbit Doubt

    France

    New York City

    Czarodzieje

    Vampire Diaries
    Vampire Diaries

    Disney World

    Sekret Miasta

    Epoka Nordlingów

    Skraj

    Dragon Domination

    Horizon

    Valor

    Into Darkness

    Life Sucks

    YLO

    Inno Świat

    Over Undertale
    over-undertale

    Dysharmonia

    Eridani

    Camp of shadows

    Dragon Ball New Generation Reborn
    Dragon Ball New Generation Reborn

    Tvedeane

    Kundle

    Zmiennokształtni
    www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

    Magic Lullaby

    Black Butler
    BlackButler

    Hogwart Dream
    HogwartDream

    Maligna

    FT Path Magician

    Luciferum
    Luciferum zaprasza!

    Stado psów

    Ninja Clan Wars

    Mortis

    Czarny Horyzont

    Ardhi

    Artemida - Warrior Cats

    Drachen

    The Avengers

    Noctus

    Kraina Snów

    Dragon Ball - Another Universe

    Wishtown

    Hoshi Fusion

    Spectrofobia

    X-Men RPG

    Virus

    Mystery Town

    Avengers Assemble

    Bleach Other World
    Bleach OtherWorld

    Wizard's World

    Król Lew PBF
    Król Lew



    Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
    Copyright 2016 by Daisy7.

    Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
    Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
    Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

    Pokemon Crystal launched 2011-03-23.