Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2018-07-17, 17:29
Multikonta
Autor Wiadomość
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-06, 03:28   

Pomysł Kyuubi z oczekiwaniem 2 miesięcy od poprzedniej karty wydaje mi się najbardziej sensowny. Przynajmniej na próbę brzmi idealnie. Wymóg stron jest krzywdzący dla graczy, którzy odpisują rzadziej (z własnej intencji czy też przez MG), czas na forum też średnio, co już napisano na górze. Myślę jednak, że ograniczenie do 3 kart to już jest maks. Skupianie się na 5 różnych postaciach jest raczej średnio możliwe. Ja sam z chęcią założyłbym drugą grę poboczną z o wiele cięższym klimatem, rzadszymi, długimi odpisami i myślę, że sporo osób zdecydowałoby się na podobny ruch. Jednocześnie nie ograniczałbym bonusów pozafabularnych tylko do "głównej" karty postaci, bo nie wszyscy muszą jedną traktować priorytetowo, a pozostałe ulgowo. Nie widzę za bardzo problemu, dlaczego miałoby to nie wypalić. Gracze zadowoleni, bo więcej do pisania. Mistrzowie zadowoleni, bo więcej graczy. Trochę bałaganu może się zrobić przez przez pierwsze tygodnie, ale hello - to PBF, gdyby ktoś chciał kręcić to równie dobrze może to robić teraz, bo nie sądzę, że faktycznie aż tak pilnujecie wszystkich edycji kart postaci, banków, bonusów itd.
_________________
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-06, 03:55   

DC1 napisał/a:
Myślę jednak, że ograniczenie do 3 kart to już jest maks. Skupianie się na 5 różnych postaciach jest raczej średnio możliwe.

Czy ja wiem? Jeśli chciałoby się założyć pięć kart jednocześnie, to pewnie tak, jednak jeśli się to robi w pewnym odstępie czasowym, to nie taki problem. Są osoby, które z powodzeniem wykorzystują obecny limit 4 kart. :D No i to nie jest przymus, a możliwość.
Z drugiej strony jeśli przeszłaby dowolność w typie kart, to sama chętnie (nie ujmując niczego obu MG, którzy prowadzą mi gry) wymieniłabym dwie swoje pokemonowe karty na jedną trenerską i pewnie by mi to starczyło.Choć głowy nie dam.


Kanapka dla każdego, kto się wypowie.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
  
 
     
Zumi 
The end of time is near


Wiek: 28
Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 222
Wysłany: 2018-07-06, 20:43   

Zgadzam się, że większa swoboda jest dobrym pomysłem, a jak ktoś będzie nadużywał, to się go pacnie po głowie i tyle o/

Ludziki nie będą musieli kombinować, jak jakiś fajny pomysł na kartę będzie to nie trzeba będzie usuwać poprzedniej. Co się wiąże z ryzykiem czy warto etc. etc.

A kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień...Czy coś takiego.
_________________

 
     
Daisy7 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Mar 2016
Posty: 6144
Skąd: niedaleko Lublina ;'3
Wysłany: 2018-07-08, 22:12   

Dla mnie jedynym plusem tego, że multikonta były na dwóch kontach + na jednym można było mieć tylko jedną ludzką KP, było, iż łatwo było dać odnośniki tam pod avem. Bo nie wyobrażam sobie, by osoba z 4 ludzkimi KP na jednym koncie miała pod avem 16 takich odnośników .-. W sumie 17 licząc z Crystall's Dollars. No ale nie jest to zbyt wielki problem, bo owe odnośniki można wywalić i dać wymóg, że trzeba mieć w sygnie linki do wszystkich kapci (a najlepiej także boxów, banków i trofeów, bo wygodniej jest, gdy nie trzeba wbijać przez KP).

Co do zniesienia zasady, że na jedno konto może przypadać 1 ludzka KP. Można znieść, ale wtedy byłabym za tym, żeby podstawowo gracz miał pozwolenie na 1 KP (dowolną). Jeśli chce drugą (również dowolną), musi wbić ileś tam stażu na forum, np. 2 miesiące (może nie jest to najlepszy wyznacznik, ale chyba bardziej sprawiedliwy niż strony w grze). Jeśli chce trzecią (także dowolną), musi wbić znów ileś stażu, np. kolejne 2 miechy + wykonać zadanie + nie mieć żadnego poważnego warna. Jeśli chce czwartą KP (also dowolną), wbija kolejna 2 miesiące stażu. Takim sposobem po pół roku można mieć 4 dowolne kapcie. Dla jednych pół roku może wydawać się kupą czasu, dla innych niczym, ale tak gracz może najprościej udowodnić, że mu zależy i nie zwieje zbyt prędko. Wiem, że niektórzy mają ogrom weny tydzień po zarejestrowaniu się, ale słabo jak taki ktoś zrobiły nagle 4 kapcie i się szybko wypalił, bo nie nadążałby za nimi, i w rezultacie porzucił wszystkie, i odszedł po miesiącu. A tak etapowo gracz mógłby spokojnie sprawdzać, czy daje radę z jedną, potem dwiema, a następnie trzema i czterema kartami postaci. I czemu wymóg ze stażem już dla drugiej KP, skoro aktualnie każdy może mieć dwie od razu? No bo aktualnie tylko jedna mogła być ludzką KP i żeby zdobyć drugą, trzeba było mieć odpowiedni staż + wykonać zadanie.

Ach, byłabym w ogóle za trzema kartami postaci na konto. Czyli:
- na start masz jedną dowolną KP
- jeśli masz staż min. 2 miesiące, możesz zrobić drugą dowolną KP
- jeśli masz staż min. 4 miesiące + wykonałeś zadanie + nie masz poważnych warnów, możesz zrobić trzecią dowolną KP
Po pierwsze, czarno widzę aktywne granie czterema postaciami. Nie mówię, że nikt by tak nie potrafił, ale większość takich kapci zapewne nie przetrwałaby kilka miesięcy. Oszczędźmy sobie bałaganu.
Po drugie, jedna osoba nie może zabierać w ciul miejsc u MG .-. Niektórzy na pewno pamiętają, jak parę razy musieliśmy prosić... namawiać graczy, by zostawali mistrzami gier, bo ich brakowało. Raz nawet było rozważane, czy nie zablokować na bliżej nieokreślony czas multikont, bo jedni zajmowali 4 miejsca u MG, a inni nie mogli 1 znaleźć. A MG raczej chętniej przyjmują tych graczy, których już znają, niż nowicjuszy. W pełni to rozumiem, bo sama się czasem obawiam, czy taki nowy mi szybko nie zniknie, jednak nie możemy się na nich zamykać i utrudniać im znalezienia MG. Jakby to pewna osoba powiedziała: "Kółko wzajemnej adoracji".
Po trzecie, w offtopie -> rozmowy -> gry forumowe -> Gry Forumowe można mieć jakie się chce przygody, ile się ich chce, o czym się chce itd. Tam nie obowiązują żadne zasady, bowiem wszystko zamyka się w offtopie. Niemniej uważam to za świetne rozwiązanie dla tych mega ambitnych graczy, którzy czują, że dadzą radę prowadzić cztery czy więcej postaci. Nie ma tam żadnych wymogów ani nic. Po prostu szukasz sobie osoby chętnej do poprowadzenia Ci przygody (nie musi mieć rangi MG) i bawcie się na całego ;) Nie musisz się przejmować czasem na odpis itd.
Po czwarte, oszczędźmy modów .-. Wyobrażacie sobie, żeby taka Gwen prowadziła czterem postaciom jednej osoby "łowy" w Safari? Albo Ksioteł w swoich jeziorkach, rezerwatach itd. Nie widzę sensu zakazywania tym dodatkowym KP (mówię oczywiście o ludzkich KP) korzystania z innych atrakcji Crystala niż tylko przygoda, bo gdybyśmy tak zakazali, to równie dobrze można prowadzić takie gry w wyżej opisanym offtopie.
_________________
< 3
[ Charlie | box | bank | przygoda ]
< 3

"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"

~ Tove Jansson, "Dolina Muminków w listopadzie"
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2018-07-08, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kesty 
It's curse o'clock!


Dołączyła: 21 Wrz 2017
Posty: 381
Wysłany: 2018-07-08, 22:28   

Ja wciąż jestem przeciwna ukrócaniu ilości KP do trzech i najchętniej zostałabym przy czterech, tak jak jest teraz. Nie mówiąc, że mogą być osoby, które posiadają już taką liczbę (i musiałyby jedną odrzucić przez to) albo mają trzy i chętnie by spróbowały czegoś nowego~ Ostatnio przybyło dużo Mistrzów, którzy nie mają za wielu ludzi.
A jeśli chodzi o zajmowanie miejsc u jednego MG, można zrobić z tym jakąś zasadę, że max. 1 lub 2 KP od tej samej osoby? Albo po prostu samemu się pilnować x'D
_________________

k a ż d y _ M G _ j e s t _ p o _ c z ę ś c i _ s a d y s t ą _

RRRR
RRRR

 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-08, 22:40   

Kesty napisał/a:
Ja wciąż jestem przeciwna ukrócaniu ilości KP do trzech i najchętniej zostałabym przy czterech, tak jak jest teraz. Nie mówiąc, że mogą być osoby, które posiadają już taką liczbę (i musiałyby jedną odrzucić przez to) albo mają trzy i chętnie by spróbowały czegoś nowego~ Ostatnio przybyło dużo Mistrzów, którzy nie mają za wielu ludzi.
A jeśli chodzi o zajmowanie miejsc u jednego MG, można zrobić z tym jakąś zasadę, że max. 1 lub 2 KP od tej samej osoby? Albo po prostu samemu się pilnować x'D

O to to to.
Zgadzam się z tym, że co 2 miesiące stażu można dołożyć jedną kartę (jeśli poprzednie są aktywne), ale już z ograniczeniem do mniejszej ilości niż mamy teraz już nie do końca. No i oczywiście to się nie wiąże od razu z tym, że każdy miałby cztery karty - bo tak naprawdę teraz jest taka możliwość (multi nie jest czymś nieosiągalnym), a tak naprawdę nie ma ich wcale aż tak dużo.
Zawsze można też dać możliwość założenia kolejnej karty za staż MG (wiecie, ok, załóż sobie kolejną kartę, ale za to musisz zrobić miejsca dla kilku graczy). To by się fajnie wpasowało w wyrwę w bonusach dotyczących pensji MG (między 8 miesięcy a rok i 3 miesiące).
Jestem jedną z tych osób, które mają dwie karty u jednego MG. Trzeciej bym raczej nie chciała mu biednemu wciskać. xD
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Zumi 
The end of time is near


Wiek: 28
Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 222
Wysłany: 2018-07-08, 22:46   

Co do linków pod avkiem, to tak jak było wspomniane wyżej. Obowiązkowe linki w sygnaturze chyba by wystarczyły. Co do ilości KP to moim zdaniem, te wymagania zo podała Daisy są całkiem w porządku. Nie za dlugo, nie za krótko. Co do wszelakiego rodzaju bonusów, terenów, loterii i tym podobnych, to tutaj trzeba by było troszku podumać. Może pierwsze dwie KP miały by do tego dostęp? Tutaj wolę się nie wypowiadać bo praktycznie z tego nie korzystam.
Co do wątków offtop, to bądźmy szczerzy, mało kto tam zagląda. Zgoda, można by nieco wypromować to miejsce. Jednak fakt, że nie ma tam żadnego przymusu, jeśli chodzi o odpis w danym czasie, sprawia, że ludziom aż tak nie zależy. (Mnie na przykład taki przymus odpisu w tydzień bardzo motywuje). No i jeśli wątek offtop się za bardzo spopularyzuje, to mogą na tym ucierpieć MG. Wiadomo, mogę się mylić, jasnowidzem nie jestem (tak dla jasności).

Moik zdaniem to co zaproponowała Daisy jest bardzo rozsądne, zostaje problem z bonusami i eventami. Może podczas przydzielania nagród gracz powinien mieć obowiązek napisania do której postaci ląduje np. Pokemon z safari, czy przedmioty z jeziorka. To by miało chyba sens.
_________________

 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-09, 03:42   

Odniosę się do dyskusji w trochę inny sposób. Kiedy wszedłem tu pierwszy raz od X lat niegrania na PBFach, byłem trochę zdziwiony ogromem regulaminów i zasad. Szukaniem problemów na siłę i bohaterskim ich rozwiązywaniem. Do licha, tu gra 15-20 osób na krzyż. Po co utrudniać sobie życie?

Mam wrażenie, że podobnie jest teraz. Jeśli naprawdę przyczyną, która blokuję tą propozycję są odnośniki do KP pod avatarem czy nagrody z safari/eventów/czegokolwiek, to jest to trochę absurd. Przecież linki można równie dobrze wrzucić najmniejszą czcionką na dół sygnatury. A jeśli faktycznie safari, ogródki i jeziora są takim problemem to po prostu ograniczmy je do jednej głównej karty postaci. Nikt raczej nie prowadzi przygody tylko dla bonusów z tych działów (a jeśli już to dla głównej karty, inne są dla czystego funu z prowadzenia gry).

Tak samo robienie jakichś zadań, żeby otrzymać możliwość zrobienia kolejnej KP. Po co? Tracicie czas na wymyślanie zadań, gracz trafi czas na wykonywanie go, a potem znowu traficie czas na sprawdzanie zadania. Kto na tym zyskuje? Bo chyba wszyscy tracą. Po prostu wprowadźmy możliwość posiadania 2 KP, a na kolejne (nie wiem ile gier są w stanie prowadzić najwytrwalsi, 4?) pozwalajcie po zwykłym ludzkim kontakcie na PW, jeśli pozostałe 2 gry są aktywne i faktycznie widać, że graczowi zależy na ich prowadzeniu i że ich nie porzuci po kilku dniach.

Gdyby nie to, że Kyuu wyczynia cuda w mojej grze (za co gigantyczny szacunek dla niej) i codziennie zapisujemy po kilkanaście, kilkadziesiąt postów, to chyba bym się pochlastał czekając tydzień na odpis. Wobec tego nie dziwię się, że ludzie po prostu chcą prowadzić kilka gier.
_________________
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-09, 05:44   

DC1 napisał/a:
Tak samo robienie jakichś zadań, żeby otrzymać możliwość zrobienia kolejnej KP. Po co? Tracicie czas na wymyślanie zadań, gracz trafi czas na wykonywanie go, a potem znowu traficie czas na sprawdzanie zadania. Kto na tym zyskuje? Bo chyba wszyscy tracą. Po prostu wprowadźmy możliwość posiadania 2 KP, a na kolejne (nie wiem ile gier są w stanie prowadzić najwytrwalsi, 4?) pozwalajcie po zwykłym ludzkim kontakcie na PW, jeśli pozostałe 2 gry są aktywne i faktycznie widać, że graczowi zależy na ich prowadzeniu i że ich nie porzuci po kilku dniach.

Gdyby nie to, że Kyuu wyczynia cuda w mojej grze (za co gigantyczny szacunek dla niej) i codziennie zapisujemy po kilkanaście, kilkadziesiąt postów, to chyba bym się pochlastał czekając tydzień na odpis. Wobec tego nie dziwię się, że ludzie po prostu chcą prowadzić kilka gier.

Ze wszystkim co wcześniej się zgadzam (ba, te odnośniki pod avatarem mi się w ogóle nie podobają takie wielkie, przy krótszych postach to sztucznie rozwleka forum i masz więcej odnośników niż tekstu w poście), ale zadania niespecjalnie są wymyślane na siłę. Forum ciągle przechodzi jakieś zmiany i wprowadzane są poprawki, którymi czasem zajmują się ludzie, którym zależy na multikontach. Gdyby to ode mnie zależało (w tej chwili nie zależy, ale kiedyś zależało i przydzielałam takie zadania), to na przykład oddelegowałabym kogoś do pomocy Grzegowi z programem do skanów, bo brakuje tam jeszcze kawałka bazy danych, którą trzeba spisać a mi się trochę nie chce bo zostały same długie generacje. Także to nie są zadania typu "rozwiąż labirynt i krzyżówkę", a coś, co faktycznie później zawsze się przydawało.

I no, jakby nie patrzeć, Twoja gra jest szczególnym przypadkiem, bo takie, w których odpis jest chociaż raz dziennie można policzyć na palcach. Ja grając na cztery karty czasem z nudów łażę po ścianach, bo się tak złoży, że wszyscy trzej MG u których gram mają jakiś zastój (żeby nie było chłopaki, ja się wcale nie czepiam, bywa no). Tak naprawdę chyba jedynym MG, który odpisuje codziennie u wszystkich, jest Daisy. Pssst... Nie myślałeś o zostaniu MG? xD
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
  
 
     
Black Lotus 
Ostatni dziedzic rodu Magów~



Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 1751
Wysłany: 2018-07-09, 18:12   

Kyuubi napisał/a:
te odnośniki pod avatarem mi się w ogóle nie podobają takie wielkie, przy krótszych postach to sztucznie rozwleka forum i masz więcej odnośników niż tekstu w poście

Tutaj wydaje mi się dobrym rozwiązaniem byłoby zrezygnowanie z linków do dodatków typu bank czy box, a ograniczenie się jedynie do linków do KP nr jeden, dwa, itd. Ewentualnie, tak jak wspomniał o tym DC1, można by zrezygnować z takiego czegoś całkowicie i nakazać, aby takie odnośniki były w podpisie, gdzie napisanie krótkiego BBCode'u z przekierowaniem nie jest nie wiadomo jak trudne.


DC1 napisał/a:
Tak samo robienie jakichś zadań, żeby otrzymać możliwość zrobienia kolejnej KP. Po co? Tracicie czas na wymyślanie zadań, gracz trafi czas na wykonywanie go, a potem znowu traficie czas na sprawdzanie zadania. Kto na tym zyskuje? Bo chyba wszyscy tracą. Po prostu wprowadźmy możliwość posiadania 2 KP, a na kolejne (nie wiem ile gier są w stanie prowadzić najwytrwalsi, 4?) pozwalajcie po zwykłym ludzkim kontakcie na PW, jeśli pozostałe 2 gry są aktywne i faktycznie widać, że graczowi zależy na ich prowadzeniu i że ich nie porzuci po kilku dniach.

Z jednej strony zgodziłbym się ze stwierdzeniem, że zadania są problematyczne, z drugiej jednak strony znam PBF, gdzie zdobywanie dodatkowego slota na postać wyglądało właśnie tak, jak ty to proponujesz. Sprawiło to jedynie powstanie kilkunastu pustych kont, które uczestnictwo w sesjach można by policzyć na palcach jednej ręki.
Zresztą tak jak zauważyła Kyuubi, zadania na multi to nie jest "rozwiąż krzyżówkę i pomaluj obrazek, ale bez wychodzenie za linie", tylko coś, co ma pomóc na forum. Ja sam chociażby przeglądałem stopkę z bannerami pod względem tego, czy dane fora żyją i czy mają u ciebie naszą reklamę. Może to nie było opisywanie abilitek czy ataków, jednak coś co w jakiś sposób ma pomóc naszemu forum.
_________________
~ Rin Tohsaka ~

"Fighting for others, but not yourself, is nothing but hypocrisy."

"Even if my life is full of hypocrisy, I'll keep on striving to be a hero of justice!"

?© kotlet barani




 
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-09, 20:13   

Również jestem za zniesieniem odnośników. Ani to ładne, ani specjalne przydatne. Można przecież wkleić linki do podpisu.

Co do reszty - myślę, że wszystko zostało powiedziane. Osobiście jestem za zezwoleniem zrobienia drugiej karty postaci po dwóch miesiącach stażu na forum.
Co do większej ilości myślę, że dłuższa ilość stażu (np. 3 przy trzeciej, 4 przy czwartej) i zadanie brzmi rozsądnie i uczciwie. Nie jestem za zezwoleniem tylko trzech postaci - aktualnie jest opcja posiadania czterech gier i jak widać, niewiele osób z niej korzysta. Mało komu by się chciało prowadzić aż cztery postaci ludzkie, I guess.

Co do bonusów - proponuję, by można było wybrać jedną główną postać, czyli tą, na którą idą bonusy. Nie uważam, że ta pierwsza z automatu powinna być traktowana jak główna. Po zrobieniu nowej postaci gracz powinien mieć jednorazową możliwość zmiany głównej postaci. Jeśli zrobi już cztery i wybierze na przykład tą, którą założył jako drugą, nie będzie miał już możliwości zmiany głównej (chyba, że z niej zrezygnuje - wtedy znowu którąś musi wybrać).
Aktualnie można mieć dwie postaci ludzkie, z których można czerpać bonusy, więc właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć dwie tak zwane główne postaci. Zgadzam się z Daisy, że bonusy na 4 karty to byłaby duża przesada i zbytnie obciążenie modów (ten problem mógłby rozwiązać jedynie dodatkowy pobór na tę posadę).
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-09, 20:29   

totoro napisał/a:
Co do bonusów - proponuję, by można było wybrać jedną główną postać, czyli tą, na którą idą bonusy. Nie uważam, że ta pierwsza z automatu powinna być traktowana jak główna. Po zrobieniu nowej postaci gracz powinien mieć jednorazową możliwość zmiany głównej postaci. Jeśli zrobi już cztery i wybierze na przykład tą, którą założył jako drugą, nie będzie miał już możliwości zmiany głównej (chyba, że z niej zrezygnuje - wtedy znowu którąś musi wybrać).
Aktualnie można mieć dwie postaci ludzkie, z których można czerpać bonusy, więc właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć dwie tak zwane główne postaci. Zgadzam się z Daisy, że bonusy na 4 karty to byłaby duża przesada i zbytnie obciążenie modów (ten problem mógłby rozwiązać jedynie dodatkowy pobór na tę posadę).

A gdyby rozwiązać to tak, że wszystkie cztery postaci korzystają z jednego np. ogródka/rezerwatu/jeziora i jagody/przedmiot idą na dowolną kartę wybraną przez gracza? W praktyce oznaczałoby to, że "mocniejszą" kartą można wspomóc trochę tą słabszą, ale takie rzeczy i tak się dzieją przez różne kombinacje, więc można by było to jakoś uregulować. Skoro i tak się dzieje, i tak się dzieje, to określmy zasady na jakich miałoby to działać?
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
totoro 
forest spirit


Wiek: 25
Dołączyła: 02 Maj 2018
Posty: 170
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-07-09, 20:35   

Hm, w sumie taka opcja jest nawet lepsza.
Jestem jak najbardziej za.
_________________


Leopold Butters Stotch | konto bankowe | box | trofea | gra
Who's the boy that can laugh at a storm cloud?
Turn a frown into a smile for free?
Who's the kid with a heart full of magic?
Everyone knows it's Butters!

 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-07-09, 20:51   

To wydaje się sensowne, co jednak z przedmiotami do Terenów? Miałyby być one wykupowane tylko raz? I z którego konta patrzyłoby się na poziom pokemona/ów?
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-09, 20:58   

Mhrok napisał/a:
To wydaje się sensowne, co jednak z przedmiotami do Terenów? Miałyby być one wykupowane tylko raz? I z którego konta patrzyłoby się na poziom pokemona/ów?

Nie no, raczej każde konto musiałoby spełnić odpowiednie warunki, żeby móc zabrać przedmiot. Przykładowo, na trzech z czterech KP mam poka na 15 levelu o typie pasującym do rezerwatu, a na dwóch z tych czterech kont wykupiony zestaw do dłubania w ziemi, w tym na jednym zakres poziomów 600, na drugim 300.
Trafiam nagrodę na zakres poziomów 300. Mogę ją wziąć i kontem z zakresem 600, i kontem z zakresem 300, z kolei nie mogę kontem które nie ma wykupionego zestawu ani tym, które nie spełnia wymagań do rezerwatu, ale za to za śmiesznego mema mogłabym wziąć już przedmiot trzema kontami.
Atrakcja z Greatballem, pok trafia tam, skąd był użyty Greatball.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.