Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy
Autor Wiadomość
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-07-05, 11:37   Zapisy

Skoro już zapoznałeś/zapoznałaś się z moimi zasadami, to chyba czas najwyższy, aby złożyć zapis. Pamiętaj, aby przed jego złożeniem przeczytać mój regulamin. Usuwanie jakichkolwiek punktów jest zabronione.
    FORMULARZ
    informacje podstawowe:
    LINK DO KARTY POSTACI: Link do waszej karty postaci. To jedna z najważniejszych rzeczy, którą biorę pod uwagę.
    TOWARZYSZ: Osoba, która razem z waszym bohaterem wybrała się w podróż. Jeżeli takiej nie ma, to nic się nie stanie, a, jeżeli chcesz, abym ją wprowadziła w trakcie to nie ma problemu.
    RYWAL: Najzagorzalszy wróg waszego bohatera, który często w jakiś dziwny sposób znajduje się w tym samym miejscu lub osoba, z którą najczęściej wdawać się można w bójki. Jeżeli chcesz, żebym go wprowadziła to żaden problem.
    POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Tutaj pozostawiam wam wolne pole do popisu. Jeżeli jednak wynika z historii, że jest to Unova, to niech tak zostanie. Zachowajmy dozę realizmu. W historii nie uwzględniłeś regionu i miasta? Nie ma problemu. To ja mogę je wybrać.
    ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Wszystko co znajduje się w plecaku. Jako, że stawiam na realizm to z rzeczami wypisanymi wyruszacie w wędrówkę. Pamiętajcie, żeby nie pakować do plecaka masy kanapek i 50 litrów wody, bo wasza postać zwyczajnie tego nie udźwignie. Bardziej chodzi mi o jakieś podstawowe rzeczy - typu jakiś prowiant, ciuchy na zmianę, butelka wody, etc.
    CEL/CELE PODRÓŻY: Jeden z najważniejszych punktów w całym zapisie. To od celów waszej postaci zależy w większej mierze, czy przyjmę Twój zapis. Tutaj stawiam bardziej na jakość a nie ilość jeśli chodzi i główne cele postaci, ale wiadomo, im więcej jakichś pobocznych, mniejszych celów tym przygoda ciekawsza.
    WĄTKI +18: Tak/nie, wszystko jest do omówienia. :3 Chodzi mi tutaj o wulgaryzmy, przemoc, erotykę, etc.
    pokémony:
    ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Maksymalnie 3.
    MÓJ DREAM TEAM: Czyli wymarzona drużyna, maksymalnie 10 stworków.
    pozostałe informacje:
    Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?: Chodzi mi tutaj głównie o jakieś okaleczenia, ciąże, etc.
    Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?: Tak/nie. Sprawiedliwy, z zachowaniem zależności między typami, chodzi mi jedynie o to, aby walki w przygodzie nie trwały jakoś strasznie długo, a wyliczanie obrażeń nie było męczące. .-. Nie dotyczy to walk z liderami.
    PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Wszystkie wątki jakie chcecie zobaczyć w swojej przygodzie, które jednak zgodne są z moim regulaminem. Wprowadzę je wtedy na pewno, aby jeszcze bardziej urozmaicić wam przygodę. Pytania kierować możecie w tym punkcie, a ja przy odpowiedzi na zapis na nie odpowiem. To samo tyczy się sugestii, czy to na temat Pokemonów, czy ludzi wprowadzanych do przygody (konkretne imiona, czy wiek) Wszystko to, co zapomnicie wypisać w tym punkcie możecie również wysłać na PW lub jeżeli zostaniecie przyjęcie to na bieżąco w przygodzie.

Kod:
[u][b]FORMULARZ[/b][/u]
[i]informacje podstawowe: [/i]
[b]LINK DO KARTY POSTACI:[/b]
[b]TOWARZYSZ:[/b]
[b]RYWAL:[/b]
[b]POCZĄTKOWY REGION & MIASTO[/b] [i](ewentualnie pora roku i pora dnia)[/i][b]:[/b]
[b]ZAWARTOŚĆ PLECAKA:[/b]
[b]CEL/CELE PODRÓŻY:[/b]
[b]WĄTKI +18:[/b]
[i]pokémony:[/i]
[b]ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW:[/b]
[b]MÓJ DREAM TEAM:[/b]
[i]pozostałe informacje:[/i]
[b]Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?:[/b]
[b]PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE:[/b]
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

  
 
     
Bitron


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-07-08, 11:46   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: klik
TOWARZYSZ: W KP są opisani :)
RYWAL: Team Zeo, ich lider i jego przydupasy, aktualnie nieznani.
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Snowpoint w Sinnoh
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Trochę jedzenia w którego skład wchodzą: kilka kanapek, dwie puszki konserwy, paczka sucharów, jakieś ciastka.
CEL/CELE PODRÓŻY: Odnaleźć rodziców i poznać plany Teamu Zeo.
WĄTKI +18: Okej.
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Smok, Ogień... Ogólnie to lubię wszystkie typy :)
MÓJ DREAM TEAM: W zasadzie to mógłbym tu wypisać 95% pokemonów z generacji 1-4, sporo z 5, trochę mniej z 6 :)
pozostałe informacje:
Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?: Okej, ale mam nadzieje, że nie zajdę w ciążę ;w;
Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?: Jasne
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: -
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-07-08, 12:01   

Przyjmuję, historia naprawdę mi się podoba, mam dość duże pole do popisu. :3 Przygoda pewnie jeszcze dzisiaj.~
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Cosmos


Wiek: 29
Dołączył: 01 Lis 2016
Posty: 72
Wysłany: 2018-07-19, 11:05   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: Link do bardzo cosmicznej KP
TOWARZYSZ: Brak na starcie, ale chętnie potem kogoś przygarnę
RYWAL: Zekrom
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Tematycznie pasowałaby Unova, ale równie dobrze możesz Reshi wysłać tam gdzie sobie chcesz
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Teoretycznie poza tym co musiałem wpisać w KP, to Reshiram nie ma na starcie nawet majtek na pupie
CEL/CELE PODRÓŻY: Odzyskać swoją postać, policzyć się ze zdrajcami, zatrzymać planowany kataklizm.
WĄTKI +18: Tak
pokémony:
Hum, nie dotyczy, to pokegra ma być
pozostałe informacje:
Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?: Zgadzam się. Właściwie częścią mojej wizji było to, że wygląd Reshi będzie się zmieniał
Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?: Tak
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Jak coś, to omówimy dodatkowe kwestie na PW.
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-07-19, 11:20   

Oczywiście przyjmuję, gra pewnie pojawi się jeszcze dzisiaj. ;)
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
JC 


Wiek: 25
Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 114
Wysłany: 2018-08-04, 03:35   

FORMULARZ

informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: LINK
TOWARZYSZ: Mogą się pojawić, acz nie mam preferencji
RYWAL: To samo, co wyżej
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): W kwestii regionu i miasta, niech to będzie niespodzianka, jakaś Twojego wyboru :D // pora roku -> wolałbym realistycznie, czyli tak jak teraz: Lato
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: poza ekwipunkiem z KP; butelka 2l wody, owoce [banany, jabłka], karma Pokemon własnej roboty,[EDIT "Skleroza": odzież na przeodzianie, zegarek i połowa-wisiorka (relacja brat-siostra, połowę mam ja, połowę ona)]
CEL/CELE PODRÓŻY: Poznanie regionu, różnych gatunków Pokemonów oraz zajście możliwie najwyżej w kwestii zdobywania odznak, wstążek i innych trofeów. Zgromadzenie wszystkich okazów elektrycznych pokemonów.
WĄTKI +18: Mogą być, byle z umiarem xD

pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: <3 !!!!Electric!!!! <3 [inne: Dark, Ghost]
MÓJ DREAM TEAM: W zasadzie nie posiadam, zawsze dobieram pokemony do okazji, ale jeśli miałbym wybrać poza elektrycznymi, duchami i mrocznymi moje fav 10 pokemonów to: Jumpluff, Leafeon, Finneon, Altaria, Toucannon, Vivillon, Kingdra, Cherrim, Ninetales(Alola), Noctowl. Mimo to nietrudno będzie mnie zadowolić stworzonkiem :D !

pozostałe informacje:
Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?: Tak, aczkolwiek ciążę sobie bym podarował XD
Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?: Jeśli system ów nie traci na bogactwie fabularnym to jestem za :D
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego formularza :3
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-08-04, 09:50   

Przyjmuję, karta postaci mi się podoba, historia ciekawa, jak coś to dogadamy się na PW w razie jakichś wątków z siostrą. ;) Gra jeszcze dzisiaj.
edit: Jako że Emolga jest z Unovy, to mam nadzieję, że nie obrazisz się, jak wrzucę Cię właśnie do tego regionu. ;D
edit 2: wrzuć sobie obowiązkowe odnośniki do podpisu, informacje o nich masz tutaj ;)
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

  
 
     
Zumi 
The end of time is near


Wiek: 28
Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 222
Wysłany: 2018-08-08, 21:27   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: >klik<
TOWARZYSZ: Vanja opisana w KP, ale możesz dodać kogoś od siebie ^^
RYWAL: Obecnie brak, ale nie pogardzę
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Środek lata. A co do regionu to obojętne mi, acz jeśli masz jakiś swój własny nieznany region to bardzo chętnie
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: Ubranie na zmianę, zapas jedzenia na kilka dni, śpiwór, buty na zmianę, lina (około 7 metrów), zapalniczka, telefon, słuchawki, butelka z wodą. (Jakbym o czymś zapomniał to dam znać to się dogadamy)
CEL/CELE PODRÓŻY: Pozbyć się Vanji z głowy w sposób dowolny (porwanie przez ufo, tajny projekt rządowy, maść na odciski "Agatka", obojętne). Zacząć żyć pełnią życia i spełniać marzenia
WĄTKI +18: Przemoc spoko, flaki spoko (acz bez przesady), sceny erotyczne już raczej nie.
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Dark, Poison, Bug
MÓJ DREAM TEAM: Tutaj cały czas się to zmienia i nie mam jako takiej wymarzonej drużyny, więc na ten moment: Sandslash, Crobat, Ariados, Ampharos, Umbreon, Sneasel, Nincada, Sableye, Mawile
pozostałe informacje:
Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?: Owszem, nie mam z tym problemu
Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?: Jak ci będzie wygodniej ^^ Sam wolę prostsze systemy
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Co do Vanji, to masz tutaj dowolność w kreowaniu jej charakteru. Owszem kilka cech tam ma, ale tak poza tym to daję ci wolną rękę. Lubię oddzielać rzeczy forumowe od fabularnych, więc mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza.
Ach, no i chciałbym startera wybrać w przygodzie. No i osobiście preferuję pokemony z pierwszych 3-4 generacji, ewentualnie piąta. Ale nie będzie problemu, jeśli spotkam jakieś pokemony z późniejszych regionów.
Lubię wątki supermocy i podróży w czasie, ale jestem skłonny do kompromisów. Ach no i jakiś mały romans nie zaszkodzi, coby moja postać nie była wiecznie taka smutna.
_________________

  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-08-08, 22:41   

Przyjmuję, historia jest po prostu świetna, rzekłabym sztos! Jak coś by mnie zastanawiało to się skontaktuję. Jedynie proszę, żebyś w jakiś inny sposób mi zaznaczał myśli, które skierowane są jako słowa do Vanji (najbardziej by mi odpowiadało jakbyś zwykłe dialogi pogrubiał, a słowa do Vanji zaznaczał kursywą). Przygoda prawdopodobnie jutro. :3
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Wikcio 


Wiek: 25
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 196
Wysłany: 2018-08-11, 12:19   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: click
TOWARZYSZ: na razie bark
RYWAL: na razie brak
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): Sinnoh, wszystko inne jak w świecie rzeczywistym
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: pieniądze, leaf stone, 4x pokeball, Aqua Tail, pokedex, mapa i kilka jagód.
CEL/CELE PODRÓŻY: Powrót do mojego świata.
WĄTKI +18: Tylko jeśli konieczne
pokémony: Rowlet oraz Joltik.
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: Trawa, Ogień
MÓJ DREAM TEAM: Lubię wiele pokemonów i liczę na ich losowość.
pozostałe informacje:
Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?: Niewielkie zmiany postaci mogą być, czyli ,np. nie chciałbym skończyć bez kończyny.
Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?: Tak
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Chciałbym kontynuować przygodę rozpoczętą przez MG Pandę, ponieważ nie chcę stracić moich pokemonów oraz przedmioty, które zdobyłem, bardzo mi na tym zależy. Proszę również o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji. Z góry dziękuję.
_________________
[ Karta Postaci | Bank | CD | Box | Ogródek | Przygoda ]
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-08-11, 15:07   

Wybacz Wikciu, ale odrzucam. Już pomijając fakt, że moim zdaniem powinieneś napisać w wątku o przenosinach, skoro chcesz kontynuować poprzednią przygodę, to masz jeden cel - wrócić do domu. I jeśli faktycznie to jedyny cel to przygoda mogłaby się skończyć po 10 stronach, a chyba nie o to Ci chodziło, racja? Nie wiem, czy Twój bohater chce tylko wrócić do New York, czy może jednak z czasem zobaczy, jaki świat Pokemon jest piękny i zechce tam pozostać. Do tego widzę, że czasem masz problem z napisaniem tych regulaminowych pięciu linijek. No i chyba chodziło Ci o Central Park w historii.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Kardis 

Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-08-29, 20:40   

FORMULARZ
informacje podstawowe:
LINK DO KARTY POSTACI: http://pokemoncrystal.pl/topics4/3620.htm#73314
TOWARZYSZ: na razie brak, chociaż chętnie kogoś przygarnę
RYWAL: brak
POCZĄTKOWY REGION & MIASTO (ewentualnie pora roku i pora dnia): możesz wybrać ^^
ZAWARTOŚĆ PLECAKA: ekwipunek z KP + aparat fotograficzny, butelka wody, kanapki, karma uniwersalna dla pokemonów, ubrania i buty na zmiane, śpiwór, latarka, zapalniczka,
CEL/CELE PODRÓŻY: podróże, podróże i jeszcze raz podróże
WĄTKI +18: okej
pokémony:
ULUBIONE TYPY POKÉMONÓW: normal, electric, dark, psychic, fairy, ghost
MÓJ DREAM TEAM: Cały czas mi się zmienia, więc trudno mi wybrać konkretne. Jednak jest kilka najulubieńszych. Buneary, Mismagius, Glaceon i Houndoom
pozostałe informacje:
Czy zgadzasz się na zmiany w postaci?: Ciąży nie chce.. ale reszta mi pasi
Czy zgadzasz się na mój system prowadzenia walk w przygodzie?: tak
PROŚBY & PYTANIA & SUGESTIE: Nienawidze Unovy i tylko kilka poków z tego regionu toleruje, błagam trzymaj mnie z daleka od tego regionu. Proszę o ciekawą przygodę ^^
_________________
  
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-08-29, 20:43   

Kocham Unovę, mój ulubiony region. xD Co tu dużo mówić, przyjmuję, bo ugadane, przygoda zaraz. ;D PS. Wrzuciłaś link do trofeów, a nie karty postaci, ale ok... xD

Zapisy zamykam, bo mam komplet. ♥
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.