Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje
Autor Wiadomość
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-07-05, 11:22   Informacje

Ta wielka ściana tekstu to wszystko to, co musisz wiedzieć przed tym, jak złożysz u mnie zapis, enjoy~

    ode mnie słów kilka (raczej o mnie, hehe): Mam na imię Brygida i studiuję administrację na UŚ. Byłam już kiedyś Mistrzem Gry, ale nagle zniknęłam, nie ma to jak błędy młodości, ahhh. Mam również nieco doświadczenia jeśli o wszelkie odpisy chodzi bo nie raz brałam udział w blogach, gdzie wcielałam się w jakąś postać i pisałam posty w jej imieniu. Co do odpisów – przewiduję dwa odpisy na tydzień minimum, chyba że coś ważnego by mi wypadło – tutaj ważna zasada: PIĄTEK dniem świętym. Co to oznacza? Piątek to dzień, który mam wolny od uczelni i jeśli widzisz, że do czwartku do wieczora odpisu nie ma to pojawi się on na pewno właśnie w piątek (tutaj nie przewiduję wyjątków, może jeśli nagle zniknie mi internet albo wypadnie coś naprawdę ważnego). Jeśli chodzi o długość odpisów – cóż, z tym bywa różnie, ale jednak mam skłonność do dłuższych, bardziej rozbudowanych odpisów (mimo, że nie zawsze chcę, żeby tak długi odpis był xD), bo bardzo lubię kreować świat, lubię opisywać uczucia innych i opisywać postacie, które do przygody wprowadzam, więc jeśli nie przepadasz za raczej długimi odpisami nie będziesz u mnie szczęśliwy.

1. Nie popędzaj mnie z odpisami. Zdarza się, że mam dużo na głowie i zwyczajnie w świecie nie mam czasu, aby Ci odpisać. Osobom, które poganiają, są samolubne i nie szanują mojego czasu mówię nie.
2. Jestem człowiekiem, mam prawo się pomylić i z pewnością nie jestem wszechwiedząca, a co za tym idzie zdarza mi się popełnić błąd – jeśli jakiś zauważyłeś po prostu mnie o tym poinformuj, czy to w prywatnej wiadomości, czy w poście swojej przygody.
3. Mogę odrzucić Twoją przygodę, jeżeli uznam, że historia czy cele są nieciekawe lub po prostu nie będę miała na nią pomysłu (a szkoda marnować Twój czas na męczenie się w przygodzie, która może być średnia). Pod ocenę głównie biorę historię oraz cele Twojej postaci, bo uważam, że charakter postaci to coś, co wykreowałeś sam dla siebie i nie powinnam w to ingerować (no chyba, że będzie naprawdę słaby albo pełen niespójności). Pamiętaj jednak, że reszta punktów formularzu też jest ważna.
4. W przygodzie do dyspozycji masz jedynie swoją postać. Ty nią kierujesz, opisujesz to co robi bądź czuje. Wszelkie osoby trzecie lub zdarzenia w przygodzie wprowadzane zostają przeze mnie. To co robi Twój stworek również pisane jest przeze mnie. Na własną rękę nie wprowadzasz żadnych innych postaci lub Pokemonów - to tylko i wyłącznie moje zadanie.
5. Otrzymałeś od kogoś Pokemona, wylosowałeś stworka w loterii lub jest to nagroda za Twoje zasługi? Poinformuj mnie o tym (to samo tyczy się również przedmiotów do ewolucji, jaj Pokemonów i wszystkiego innego, co chcesz mieć w przygodzie faktycznie przy sobie), a następnie zostaje Ci poczekać, aż ja fabularnie wprowadzę czy to Twojego podopiecznego, czy inne rzeczy, o których mnie informowałeś.
6. W swojej przygodzie możesz nauczyć swoich podopiecznych wszystkich jego ataków (zarówno TM, HM, jak i MT). Należy jednak pamiętać, że na opanowanie danego ataku nie wystarczy jeden trening. Im cenniejszy atak, tym trudniej jest go nauczyć Pokemona.
7. Prowadzę głównie przygody trenerów, ponieważ nie za bardzo znam się na koordynatorach. Jeżeli jednak chcesz złożyć zapis koordynatorem, to musisz się liczyć z tym, że mogą pojawiać się błędy w przygodzie. Przygód Pokemonów i gijinek na razie nie prowadzę.
8. Raczej łatwo się ze mną dogadać, więc jeśli masz jakieś prośby, pytania, czy sugestie to zapraszam na moją prywatną pocztę.
    przydatne informacje:
    Lubię dopieszczać szczegóły w przygodzie, tak jak już pisałam – mam tendencję do długich odpisów, bo po prostu w tym czuję się dobrze, ale co za tym idzie – odpisy mogą pojawiać się rzadziej. Raczej nie liczyłabym na kilka odpisów dziennie.
    Stawiam raczej na realizm, gdyż w fantastyce nie czuję się zbyt pewnie i zbyt dobrze, ale staram się jakoś przekonać do fantastyki. Jeśli chcesz, żeby w przygodzie pojawiły się wątki nadprzyrodzone to możesz na to liczyć, a wszystko jest do omówienia. Zaznaczę też, że lubię umiar, więc jeśli liczyłeś na moc, która da Ci władanie nad światem to nie licz na to. Masz wybór – możesz wybrać przygodę całkiem realną, bez magicznych wątków, ale też taką, w której fantastyka będzie obecna. Dodatkowo – przygody prowadzę w świecie Pokemon, z zachowaniem wszystkich regionów i miast, więc jeśli liczysz na inne uniwersum, cóż u mnie tego nie znajdziesz. Ps. Sci-fi nienawidzę, nie spotkasz go u mnie.
    → Preferuję narrację pierwszoosobową oraz pogrubione dialogi.
    Lubię jak coś się dzieje w przygodzie, więc jeśli lubisz walki, pojedynki, pościgi i wybuchy to dobrze trafiłeś. Co do przemocy i wulgaryzmów – to zależy od tego jak się umówimy. Możesz stracić rękę, a nie musisz, hehe.
    Co do wątków miłosnych – nawet wskazane! W końcu jestem kobietą! XD
    Nie prowadzę przygód kilkuosobowych.
    Max 4 ataki na jeden odpis.
    Jeśli o fakedex chodzi – znajdziecie go tutaj i fajnie, gdybyś mi się określił, czy go chcesz w swojej przygodzie, czy nie.
    PokeDex wygląda u mnie tak. Żadnych urządzeń latających przy Twojej głowie. .-. Nie ma funkcji komunikatora, nie możesz zgrać na niego playlisty. Służy on tylko do skanowania Pokemonów oraz posiada wbudowaną funkcję mapy regionu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Co oferuję? (hehe) Na pewno masę zabawy i mile spedzone chwile przed monitorem. Staram się nie zalegać z odpisami, a jakieś konkursy czy eventy na pewno się znajdą.

To tyle z mojej strony. Jeżeli po przeczytaniu informacji jesteś zainteresowany przygodą prowadzoną przeze mnie, to składaj zapis. :3
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.