Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2018-08-08, 21:36
KP Bitron
Autor Wiadomość
Bitron


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-07-06, 20:37   KP Bitron

Imię/imiona: Rafael
Nazwisko: Grammer
Obrazek wyglądu postaci:

Data urodzenia (wiek): 04.06.1995 (23 lata)
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Ewolucjonista
Team: -
Towarzysz/towarzyszka:


Spectra - chłopak to najlepszy przyjaciel Keitha. Znali się z czasów szkolnych i zawsze się wspierali, a przynajmniej od momentu, gdy się zaprzyjaźnili, gdyż nie od razu było między nimi różowo. Rafael jest bardzo rozsądnym młodzieńcem i zawsze stara sie analizować kolejny krok czego trzyma się również w czasie walk pokemon. Tak jak i Keith raczej trzyma się z dala obcych ludzi, którym nie bardzo ufa. Bardzo tajemniczy, lubi chodzić swoimi ścieżkami.

Alexis - urocza towarzyszka Rafaela. Również przyjaciółka ze szkoły. Razem ze Spectrą i Rafaelem stworzyli paczkę, która w większości zdań drużynowych nie miała sobie równych. Jest niezwykle ciepła i empatyczna. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi. Tak jak i chłopaki posada spory talent do walk pokemonów. Niezwykle przebiegła i sprytna potrafi wykorzystać swoje wdzięki, aby osiągnąć zamierzony cel.


~~~~~~

Opis wyglądu: Rafae jest szczupłym, niezbyt ciężkim młodzieńcem, waży 70 kg, co przy jego 190 centymetrowym wzroście wygląda dosyć mizernie. Mimo to jest bardzo silny, a także zwinny, potrafi dobrze walczyć wręcz. Nosi czarką koszulkę z czerwonym logo, a także granatową kurtkę z pomarańczowymi ochraniaczami na łokciach i barkach, które chronią go przed otarciami w czasie jazdy. Posiada spodnie również tego samego koloru z podobnymi ochraniaczami na kolanach. Na swoich rękach nosi długie, skórzane rękawice koloru brązowego. Jego stopy przywdziewają skórzane buty.
Opis charakteru: Rafael to uparty chłopak gotów zrobić wszystko, aby odnaleźć i odzyskać ojca. Jest spokojny i rozważny, choć często zdarza mu się postąpić pochopnie. Jest także odważny. Nie boi się stanąć przed żadnym wyzwaniem, choć strach nie jest mu obcy. I co tam jeszcze... Jest dumny i honorowy. Szanuje każdego, kto na ten szacunek zasługuje, tj. nie uważa się za lepszego od innych itp. Potrafi odpowiedzieć za swoje czyny. Samotnik, choć nie odrzuca towarzystwa. Ma niewielkie grono przyjaciół, którym może bezgranicznie ufać. Ciężko go wyprowadzić z równowagi.
Historia: Po-ke-mony. Niezwykłe istoty, które zamieszkują nasz świat i towarzyszą nam w codziennych sprawach. Istnieje wiele gatunków pokemonów, lecz nikt dokładnie nie wie ile ich jest. Black, White, Platina, Diamond, Pearl, Emerald, Ruby, Saphire, Crystal, Gold, Silver, Yellow, Blue, Green. Czternastka młodych supertrenerów, którzy tworzą Elitę zwaną Ligą Mistrzów Pokemon, a przewodzi im najpotężniejszy z trenerów Red, który nie poniósł dotąt żadnej porażki. Tylko najlepsi mogą stanąć do walki przeciwko Mistrzom i zająć godne miejsce w ich szeregach, lecz nikt nie wie gdzie dokładnie się znajdują, gdyż są ciągle w podróży, a zbierają się tylko raz do roku na okres miesiąca, by bronić swojego tytułu. Prawo do walki z tą trenerską elitą ma tylko trener, który w danym roku zwyciężył w regionalnej lidze, pokonał jej Elitarną Czwórkę oraz Championa, a taże pozostałych zwycięzców innych lig pokemon. Taak, wyzwanie może rzucić tylko jeden, tylko najlepszy. Każdy z Mistrzów zasłużył sobie w sposób nadzwyczajny na swoje miano udowadniając swoją odwagę, siłę, męstwo, honor, dumę i szaczunek, choć często nie była to łatwa droga, gdyż obfitowała w wiele niebezpieczeństw. Tak naprawdę Mistrzowie pokazywali sie bardzo rzadko żyjąc w miejscu, gdzie zwykli ludzie nie mieli dostępu lub po prostu nie mieli pojęcia, gdzie się znajdują. Pojawiali się wtedy, gdy światu groziło niebezpieczeństwo. A nowa bitwa właśnie się szykowała...

*


Wokół domu, który wyglądał niemal jak z bajki rozległ się warkot silnika motocyklu. Siedział na nim pewien chłopak z blizną na twarzy i w kasku założonym na głowę. Czekał pod domem, z którego kilka chwil później wyszła blondwłosa dziewczyna.
- Widzę, że nic się nie zmieniło od naszego ostatniego spotkania. Nadal lubisz jeździć na tym swoim starym motocyklu. - powiedziała zmierzając w jego kierunku. Chłopak zdjął kask z głowy, lecz nie zsiadł z motocyklu.
- Wiesz przecież ile on dla mnie znaczy. Poza tym nie przyszedłem tutaj, aby pogawędzić. Przyszedłem, by prosić o pomoc. - odparł chłopak z nutką grozy w głosie, po czym położył kask na siedzeniu swojego D-Wheela i zsiadł z niego. Wyraźnie nie było mu do śmiechu. Dziewczyna także spoważniała i gestem ręki dała mu znać, by poszedł za nią. Znaleźli się w altance, która znajdowała się na tyłach posesji w wielkim ogrodzie. Usiedli tam, po czym lokaj przyniósł im coś do picia.
- A więc mów co się dzieje Rafael, wiesz że mam u ciebie dług wdzięczności do spłacenia. - zwróciła się do chłopaka dziewczyna zamieniając się w słuch.
- Tylko, że... Ja sam nie wiem, czy będziesz mi w stanie pomóc. Moi rodzice zaginęli i nie mam pojęcia, gdzie się znajdują. Nic nie wiem. Na dodatek pojawił się u mnie dziwny gość, który wręczył mi ten oto pokeball mówiąc coś takiego: "Nazywa się Cyndaquil. Opiekuj się nim, a nie zawiedzie cię. Wsparcie będzie ci od potrzebne." Po tych słowach zniknął bez śladu. Wiele godzin zastanawiałem się co też może oznaczać cała ta szopka, aż w okół domu zaroiło się od facetów w dziwnych strojach. Włamali się do domu i przetrząsneli wszystko jakby czegoś szukali. Schowałem się w tajnym laboratorium rodziców i czekałem, aż wyjdą. Nawet nie miałbym z nimi szans...
- No proszę, syn wielkiego Rio Grammera i Akizy się boi... - zaśmiała się cichutko dziewczyna, po czym widząc ostre spojrzenie Rafaela, który poczuł się nieco urażony tymi słowami mrukneła - Przepraszam.
- Spróbowałem się dowiedzieć czegoś o nich i okazuje się, że był to niejaki Team Zeo. Nie mam jednak pojęcia czego mogli szukać w moim domu. - westchnął chłopak, po czym rozmyślania przerwały im czyjeś kroki. Był to chłopak wysoki i ubrany w ciemne barwy z maską na twarzy. Minę miał poważną tak jak i Rafael. Gdy zbliżył się do altanki młody chłopak wstał i uśnisnęli sobie ręce.
- Miło was widzieć. - powiedział.
- Ciebie też Spectra. Co cię sprowadza? - zapytała dziewczyna, widząc że i on nie przyszedł tutaj bez powodu.
- Można powiedzieć, że to samo co i Rafaela, Alexis. Z tą różnicą, że ja mam nieco informacji na ten temat. Otóż jego rodziców porwał właśnie Team Zeo. Jak zapewne wiesz rodzice Rafaela byli specjalistami w dziedzinie genetyki pokemonów. Ostatnimi czasy wyglądało na to, że ludzie z Teamu Zeo mutują pokemony. Nadają im niezwykłe zdolności, zmieniają typy niektórych pokemonów, a także za pomocą specjalnych środków uodparniają je na różne typy ataków, a także pozwalają im się uczyć ataków, które normalnie są niemożliwe do poznania przez te pokemony. Twoi rodzice muszą być pewnie częścią jakiegoś większego planu. Szykuje się zapewne coś większego. - powiedział Spectra.
- No to trzeba to sprawdzić. Wchodzicie w to? - zapytał Rafael. Pozostała dwójka jego przyjaciół skinęła głową. Byli gotowi rozpocząć podróż swojego życia, podczas której wiele się mogło wydarzyć.
Rodzina: Rio & Akiza Grammer - znani badacze pokemon. W podziemnym laboratorium swojej posiadłości prowadzili badania nad pokemonami. Byli bardzo szanowani wśród naukowców w swojej dziecinie, a zajmowali się genetyką i możliwościami ewolucji, transformacji i zmian wśród pokemonów. Badali także, czy jest możliwa fuzja pokemonów różnego gatunku.
~~~~~

Pokemony:

Cyndaquil [M]

Imię: -
Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Cyndaquil (14lvl) -> Quilava (36lvl) -> Typhlosion
Ataki: Tackle, Leer
Charakter i historia: Cyndaquil znajdował się w pokeballu, który rodzice Rafaela trzymali w swoim laboratorium. Jest on bardzo nieufny wobec obcych ludzi, ale gdy już kogoś pozna i się z nim zżyje skoczy za tą osobą w ogień. Jest bardzo drażliwy na krzywdę innych, a zwłaszcza innych pokemonów. Nie zważa uwagi na to jak silny jest wówczas przeciwnik tylko stara się bronić słabszego nawet jeśli sam miałby bardzo ucierpieć. W walkach pokazuje niezwykłego ducha i wolę walki.
Umiejętność: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---

Zorua


imię
-
poziom
7 (0%)
ewolucja
Zorua (30 lv.) → Zoroark
ataki
Scratch | Leer | Pursuit | Shadow BallTM
charakter & historia
Lisiczkę Rafael złapał w swoim rodzinnym domu, gdy ta porwała list od jego rodziców. Sprytne to i chytre, a do tego zwinne! Ta mała Zorua uwielbia szydzenie z innych, robienie wszelakich psikusów innym ludziom i Pokemonom, a używa w tym celu swoich umiejętności iluzji. Często wykorzystuje swoją skoczność, aby coś komuś ukraść i szybko z tym czmychnąć. Raczej towarzyska, naprawdę bardzo lubi być w centrum uwagi, dlatego szczególnie upodobała sobie wszelkie bitwy. Bywa jednak nieposłuszna wobec trenera, zdarza jej się wykonywać polecenia po swojemu, jest uparta. Ma jedną, zasadniczą słabość - dla Cyndaquilla swojego trenera zrobi po prostu wszystko, chce się temu ognistemu stworkowi przypodobać jak tylko może i w głębi duszy liczy na szybki ślub.
umiejętność
Illusion - sprawia, że Pokemon przyjmuje wygląd ostatniego Pokemona w drużynie. Umiejętność przestaje działać po przyjęciu ciosu od przeciwnika.
trzyma
-

Noibat


imię
-
poziom
12 (0%)
ewolucja
Noibat (48 lv.) → Noivern
ataki
Screech, Supersonic, Tackle, Absorb, Gust
charakter & historia
Pochodzi ze Strefy Safari. Noibat to pokemon waleczny... i to aż do bólu. Dosłownie. Jakby nie patrzeć jego ulubionym zajęciem i sensem życia jest zadawanie bólu innym, najlepiej w formie łomotu. Powód zawsze się jakiś znajdzie. A to ktoś bez czapki chodzi. A to w czapce. A to za sam fakt istnienia... Do wyboru do koloru. Noibat jest ambitny- chętnie bierze udział w treningach i uczy się nowych sztuczek. Powód jest dość prozaiczny- marzy o ewolucji, dzięki czemu stanie się jeszcze efektywniejszą "maszynką do zadawania bólu".
umiejętność
Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute.
trzyma
-
~~~~~

Box | Konto bankowe | Trofea

~~~~~

Ekwipunek:
- 1L butelki wody
- 2 kanapki
- pieniądze 4500
- pokedex
- 4x pokeball
  
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-07-06, 20:57   

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Panda 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Kwi 2016
Posty: 2359
Wysłany: 2018-08-08, 19:12   

_________________

KP Yuzuki / Box / Bank
KP Yuki / Box / Bank
KP Venus / Gijinka

Flowers enshrine my heart

between their petals

[mru]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.