Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
After the Storm
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-02-26, 23:12   

Niby posłałam pw, ale żeby ogólnie było wiadomo i nie wynikł jakiś pszypał - wybieram Pana Pawła!
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Sosik 


Wiek: 24
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1679
Wysłany: 2018-02-26, 23:54   

To Sosik vel Huntress też informuje, że ruszył na drugi brzeg z Panem Pawłem, skoro wszyscy tutaj piszą ._.
_________________
#team#spideypool

KP Olivera || KP Huntress
 
     
Lisek Chytrusek

Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 1309
Wysłany: 2018-02-27, 15:37   

Kul jednorożce! ♥
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-01, 01:07   

Ha! I co Bożena? Kul Jednorożce wygrały! Nikt nie chce używać twoich portali!


A weź się zamknij Pawle. Obyś nie zdał. Poza tym twój róg jest podrabiany! Ja mam dwa, prawdziwe!


Kiedy przedostawaliście się przez rzekę w pewnym momencie usłyszeliście głośny krzyk. Kiedy odwróciliście się w stronę brzegu, na którym pozostała Asha, ujrzeliście ją na ziemi w kałuży krwi, a także w towarzystwie potężnego wilka, który wbijał się kłami w jej szyję. Chcieliście ruszyć jej na pomoc, ale do samotnego wilka dołączyła jego wataha. Liczebność jej zmusiła was do zaprzestania pomocy i ruszenia w dalszą drogę bez Ashy. Po podziękowaniu Panu Pawłowi i Bożenie udaliście się dalej. Prosto przed siebie. W sumie to bez celu, ale kto by się tym przejmował.


Słyszałam, że Asha umarła, a wy szukacie magicznych niemowląt. Tak się składa, że wiem gdzie ich szukać. Widziałam sprawcę tego wszystkiego, ale NIE INTERESUJE MNIE TEN LAS. NIECH SPŁONIE. Rozwiążcie mi tą krzyżówkę, a wskażę wam drogę.


https://imgur.com/a/L9NnT

Podpowiedzi:
1. chyba jasne
2. to chyba też
3. to też xd
4. to jest bardzo proste
5. to też
6. to też
7. to też
8. Chodzi tu o jedno słowo z tytułu piosenki pewnej youtuberki :D To już jej trzecia.
9. to jest łatwe
10. to też
11. tytuł filmu
12. piosenkarka
13. to chyba wiadomo
14. to też
15. to też
16. Chodzi 2 wyraz nazwy kreski z CN.

_______________________________________________________________________
Hejka, dziś bez fabuły, bo późno. Odpowiedzi na krzyżówkę przesyłajcie mi na PW do piątku do godziny 22:00. Pozdrawiam!!!
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-03, 02:01   

Nieznajoma kobieta, wskazała wam drogę, którą przejeżdżali tajemniczy Ludzie w Kapturach razem z Magicznymi Niemowlętami. Gdyby zależało jej na lesie pewnie zatrzymałby ich, ale w końcu życzy lasu spłonięcia w płomieniach, więc ich nie zatrzymała. Wycieńczeni i brudni od potu udaliście się dalej. Nie minęły nawet dwie godziny, a dotarliście do Świątyni. Zajrzawszy do jej środka, ujrzeliście brązowowłosą dziewczynę medytującą na kamiennych kaflach.



- Witajcie. - zwróciła się do was, przerywając medytację. - Czekałam na was. Widziałam was w myślach. W momencie, w którym Asha umarła, rola przewodnika w poszukiwaniu Magicznych Niemowląt przypadła mnie, Magicznej Nastolatce. Tylko ja przeżyłam z ostatnich Magicznych Dzieci, bo reszta lekceważąco podeszła do potęgi, jaką nam zesłano. Banda idiotów. Dobrze, że nie żyją. - westchnęła. - Niestety nie mogę jednak opuścić tej świątyni. Niechcący rzuciłam klątwę, której nie umiem rozwiązać. Rozwiążcie ją, a poprowadzę was dalej! - dodała, wskazując na ścianę z kolorowymi płytami, na których widnieją wizerunki znanych osób w lesie.



https://cdn.discordapp.com/attachments/408230866330845185/419292887872700416/nowy_event.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/408230866330845185/419301352083161098/nowyeventxc.png
https://i.imgur.com/7qvxR7I.jpg

● Riverdale
● The Vampire Diaries/The Originals
● The 100
● Gra o Tron
● Shadowhunters

Podpowiedź: Przeważnie postacie z jednego serialu są obok siebie ;w;
+ zaznaczone są innymi numerkami ;=; / kolejność wymienionych seriali nie ma nic do tego, musicie przypasować serial do wybranego rodzaju numerków i odgadnąć postacie
Można skorzystać z dwóch pomocniczych pytań ;w;
____________________________
Czas na rozpoznanie postaci z serialu (podaniu mi imion i nazwisk tych postaci) macie do poniedziałku godziny 21:00. Na PW.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-11, 16:05   



- Nie spodziewałam się, że zrobienie tej zagadki zajmie wam tyle czasu. Oby magiczne dzieci nie wybuchły! Jeśli wybuchną, to wszystko przez was![/i] - magiczna nastolatka zwróciła się do was. - Dobrze... nie mamy czasu. Ruszajcie się! - dodała, prowadząc was w nieznane.
Podróżując przed lasy, doliny, góry i inne majestatyczne lokacje, na których opis jesteście niegodni, dotarliście w końcu pod bramę do Złowieszczej Krainy. Złowieszcza Kraina to jedyne miejsce, w którym magiczne niemowlęta mogą się znajdować! To właśnie tam podążają wszyscy przestępcy, bowiem nie ma tam nikogo, kto powstrzymałby ich przed czynieniem zła.



- O, siemka. Też idziecie do Złowieszczej Krainy? - pod bramą zaczepił was przesympatyczny chłopak, który na pewno nie jest zły. - Jeśli chcecie... Agata popierdoliło cię? Nadal udajesz Magiczną Nastolatkę? - zdziwił się, rozpoznając w waszej przewodniczce znajomą postać.
- Co ty tutaj robisz??? - Agata wrzasnęła na niego. - Nie udaję, jestem nią! - dodałam, uderzając go w policzek.
- Ja wiedziałem, że jesteś z nas najbardziej pojechana, ale nie sądziłem, że nadal będziesz to ciągnąć. Wszyscy oddaliśmy swoje moce oprócz ciebie, samolubna szmato. - chłopak westchnął, masując się po policzku.
- Sam jesteś szmatą i nie jestem samolubna! Nie oddałam mocy, bo jestem jej godna! Mniejsza z tym... wychodzę stąd! Radźcie sobie sami! Widać, że wolicie tego przegrywa. I tak miałam was zabić. - Agata rzuciła na was focha, zostawiając was z nieznajomym, ale na pewno nie złym, chłopakiem.
- Typowa Agata. Ja nie wiem czemu w ogóle jej pomogliście wyjść z tej świątyni. Idiotka się w niej zamknęła, beka była. Jeśli chcecie pomogę wam przedostać się do Złowieszczej Krainy, ale dalej z wami nie idę. Mam swoje sprawy do załatwienia, a wy... nie interesujecie mnie po co tam idziecie. - chłopak powiedział do was, podając wam kartkę z zagadkami, które musicie rozwiązać, żeby przejść przez bramę.

Quiz wiedzy Pokemon!!!

1. Rywalka Jessie o włosach w kolorze blond.
2. Tylko w grze pokemon platinum wręcza ci jajko Topegi po wygranej walce.
3. Jej pasja do pokemonów jest mocniejsza i gorętsza niż wulkan! Pewnie dlatego została liderką!
4. Dziewczyna z Kanto z dwoma Ditto! Jeden z nich jest mini!
5. Pracowała razem z Bibarel'em przy budowie mostu. Jej imię może kojarzyć się z terrorystami.
6. DJ z radia! Prowadziła program razem z Oakiem!
7. Został liderem, ponieważ jego kariera filmowa zakończyła się po kontuzji na planie filmowym.
8. Skrytykowała (skomentowała jej zachowanie) Dawn, że powinna zwracać bardziej uwagę na rzeczy, co pomogłoby jej w Pokazach. Ah, ci starsi ludzie w Sinnoh.
9. Ukradł jedną z trzech broni do ataku na Ultra Bestie!
10. Dziewczyna z Ninetales, która podobnie do wampirów nie ma obicia w lustrze. Oczywiście nie przeszkodziło to Brockowi, żeby się w niej zakochał!
11. Sławny baseballista z Aloli! Gra dla Magikarpia!
12. Jego Wobbuffet został zaatakowany podczas festiwalu (jako już 3 przypadek) w wiosce przez Crasherów.

Przepraszam, że eventu nie było tak długo, ale po prostu nie mogłem się ogarnąć i ciągle brakowało mi czasu. Czas na odgadnięcie o jakie postacie ze świata Pokemon mi chodzi, macie do wtorku do godziny 20. Postaram się od razu po tym dać kolejny etap! Odpowiedzi na PW~!
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-12, 22:37   

Jako, że macie problem z 8 i 12, to dodałem podpowiedź do tych pytań </3
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-13, 22:07   

Niestety wrota do Złowieszczej Krainy okazały się być zamknięte jeszcze od środka, więc musicie wypełnić kolejne zadanie.



https://cdn.discordapp.com/attachments/420679255307845636/423224506388316171/nowezadanie.png
https://i.imgur.com/BLpHweL.jpg

_____________________________________________________________
Dziś bez fabuły, bo jest późno. Czas na wykonanie zadania macie do piątku do godziny 23:59. Odpowiedzi wysyłajcie mi na PW. Waszym zadaniem jest rozpoznanie 17 pokemonów (dziękuję Gwen za wylosowanie liczby). Trudne czy łatwe, to sami się o tym przekonacie!
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-17, 14:59   



Minęło kilka godzin zanim udało wam się rozwiązać ostatnią zagadkę. Wraz z jej końcem, kartki z zadaniami spłonęły na waszym oczach, a z ich popiołu magicznie wyleciał klucz. Złoty klucz, który skierował się od razu do bramy, a następnie wszedł w jej zamek.
- Tak! Udało się wam! Teraz mogę w spokoju udać się do Złowieszczej Krainy! - tajemniczy chłopak zwrócił się do was, przekręcając klucz w zamku. - Zapomniałem wam powiedzieć, że osoba, która przekręci klucz dostanie worek złota. Mniejsza z tym... wasz las i tak umrze, więc po co wam złoto! - zaśmiał się, znikając w Mrocznym Lesie za bramą do Złowieszczej Krainy.
W pierwszej chwili ruszyliście za nim, ale gdy tylko przekroczyliście wrota, zgubiliście go. Peszek.
.
.
.
.
Już po chwili w Mrocznym Lesie zorientowaliście się, że jest on niczym innym, jak ogromnych labiryntem, a zarazem kolejnym zabezpieczeniem przed nieproszonymi intruzami. Jako, że nie odeszliście za daleko bramy, chcieliście do niej wrócić. Niestety drogę powrotną zagrodziła wam tajemnicza kobieta w kapturze.
- Myślałam, że umrzecie... nie po to upozorowałam swoją śmierć, żebyście tutaj dotarli! - powiedziała do was, odsłaniając przed wami swoją twarz, a wraz z tym jej słowa nabrały sensu. To Asha! Żywa stoi przed wami, ale jak? - Jesteście gorszymi natrętami, niż te magiczne niemowlęta! Ukradłam je, by zniszczyć ten las! Za to, że nie zostałam magicznym niemowlęciem! I tak nie zdążycie do nich dotrzeć! Nie znajdziecie wyjścia z tego labiryntu! Mam nadzieję, że przynajmniej w nim... umrzecie! - krzyknęła do was, znikając wam z oczu.


Link do Labiryntu Numer Jeden


Link do Labiryntu Numer Dwa

_______________________________________
Event zbliża się do końca ;w; Co prawda był nijaki, bo nie umiem prowadzić eventów, ale no cóż. Bywa. Czas na rozwiązanie labiryntów macie do wtorku do godziny 15:00. Rozwiązane labirynty przesyłajcie mi na PW!
Do Dagensa: Do końca niedzieli masz czas na zrobienie poprzedniego zadania albo umrzesz w finale ;=;
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-03-26, 18:03   


- No hej. - Pan Paweł przywitał się z wami. - Przybyłem was uratować! Już wiem, że Asha porwała wasze magiczne niemowlęta! Nie wyjdziecie z tego labiryntu! Jest zaklęty! Rozwiążcie szybko te trzy szyfry! One sprawią, że labirynt zniknie! - dodał, podając wam trzy kartki.


Oryginalny tekst został potraktowany jednym z najprostszych szyfrów podstawieniowych! Jego nazwę znacie na pewno, nawet nie jako szyfr!


Wskazówka do tego szyfru jest zawarta w szyfrze powyżej. Kliknij w obrazek i powiększ.


Ostatni szyfr jest bardzo słodki ;w;

___________________________________________
Finał! Finałowe zadanie! Ważne! Macie czas na jego rozwiązanie do niedzieli do godziny dwudziestej. W poniedziałek lub w niedzielę wieczorem pojawi się podsumowanie i nagrody <3 A także koniec wątku fabularnego. Odpowiedzi na PW.
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Did
#czasnaprzenosiny


Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 3013
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-02, 18:39   

- Tak naprawdę to moja praca domowa, ale nie umiałem jej zrobić, więc was podszedłem! Hahahah! Nie wiem jak wyjść z tego labiryntu, to już wasz problem. Ja po prostu przeniosę się z powrotem do szkoły! Pa! - Pan Paweł zaśmiał się, znikając z rozwiązaną pracą domową, pozostawiając was z niczym. Dosłownie z niczym.
Zbłąkani i głodni zaczęliście tułać się pośród drzew, szukając wyjścia. Robiliście to dniami i nocami, ale w końcu udało wam się wyjść z leśnego labiryntu! W sumie nie zajęło wam to dni ani nocy, bo labirynt okazał się bardzo prosty i wyjście było łatwe do znalezienia, ale każdej historii przyda się podrasowanie faktów! Tak więc po dniach i nocach ruszyliście na ostateczny pojedynek, by odzyskać magiczne niemowlęta! Jakie ogromne było wasze zaskoczenie, kiedy spotkaliście Ashę przy wyjściu. Czemu ona tutaj została? Powaliło ją?
- CO? JAK TO! JAK WYDOSTALIŚCIE SIĘ Z LABIRYNTU! WY NĘDZNE KREATURY! I TAK JEST JUŻ ZA PÓŹNO! NIE URATUJECIE MAGICZNYCH NIEMOWLĄT! BOWIEM JEST JUŻ ZA PÓŹNO! - Asha krzyknęła, przebijając nożem jedno magiczne niemowlę. Krzyk, który wydało z siebie to malutkie stworzenie był przerażający. Poczuliście się, jakbyście nagle pogrążyli się w najgłębszą rozpacz, a wasze serce owił smutek i cierpienie. Wtem z nieba zaczęła zlatywać przedziwna postać. Kiedy dotarła bliżej was ujrzeliście w niej owcę. Czarną owcę z rogami. Nie barana, ale owcę z rogami.
- O nie, moje dziecko cierpi. Jak mogłaś przebić je nożem. Już dobrze, kochanie. Przywrócę cię do życia. Za życie tej suki, która ci to zrobiła. - zwróciła się do martwego niemowlęcia, wyciągając z jego ciała nóż.
- CO? KIM TY JESTEŚ? - Asha wrzasnęła, odsuwając się od owcy.
- Jestem najwyższą Owcą, stworzycielem magicznych niemowląt. NIE WYBRAŁAM CIĘ NA MAGICZNE NIEMOWLĘ, BO NIKT CIĘ NIE LUBI I JESTEŚ ZBYT NORMALNA, A TERAZ GIŃ! - owca zwróciła się do niej, przebijając jej serce nożem, dzięki czemu magiczne niemowlę ożyło. - Jak ona mnie wkurzała... od samego początku czułam, że będą z nią problemu. Mniejsza z tym, dziękuję, że wyruszyliście odnaleźć moje niemowlęta. Przeniosę was magicznie do drzewa. Bo mogę wszystko. Heheszki. - dodała, tupiąc kopytkiem o ziemię.
W mgnieniu oka przenieśliście się pod drzewo, skąd wyruszyliście w podróż. Za pomocą Zaawansowanej Magii Wełny, Najwyższa Owca Stworzyciel Niemowląt odbudowała magiczne komory i włożyła w nie z powrotem magiczne dzieci.
- Bywajcie! Moi kochani! - zwróciła się do was i miała już odlecieć, kiedy Dagens zadała jej pytanie.
- Ale owce nie mają rogów! Nie powinnaś być baranem? - Dagens spytała się jej, pogrążając się TOTALNIE.
- SAMA JESTEŚ BARAN! JESTEM OWCĄ Z ROGAMI! JAKO NAJWYŻSZA OWCA MOGĘ MIEĆ ROGI! Za zniesławienie mnie skazuję cię na karę! Bycie zakopytkowanym na śmierć! Trudno, nie zostaniesz bohaterką! - Najwyższa Owca Stworzyciel zdenerwowała się z uwagi Dagens, która padła na ziemię martwa po tym, jak Owca dotknęła jej czoła Kopytkiem. - Pa. - Owca pożegnała się z wami, znikając w majestatycznym świetle.
Mimo tragicznej śmierci Dagens i tego, że byliście pogrążeni w smutku jeszcze przez kilka minut, wyprawiliście ucztę! Działo się na niej wiele, ale zbyt wiele, by to opisać.

DI END>

Oto nadszedł czas na koniec eventu! Pragnę podziękować wszystkim, którzy brali w nim udział. Zadania były trudne, ale daliście sobie z nimi radę. Wszystko dlatego, że jesteście bardzo inteligentni! *heheszki* Za pracę i wysiłek czekają was wspaniałe nagrody! Cukierki! Pieniądze! Kamyki! I MIMIKYU! UNIKALNY! JA SAM ROBIŁEM <3

Kod:
[color=#E9006A][b]Albinos Mimikyu[/b][/color]
[b]Imię:[/b]


[b]Poziom: [/b]
30 (albo 5, jak nie możecie wziąć na 30lvl)
[b]Typ: [/b]
[img]http://pldh.net/media/types/ghost.png[/img][img]http://pldh.net/media/types/fairy.png[/img]
[b]Ewolucja: [/b]
Mimikyu
[b]Ataki: [/b]
[color=#E9006A][i](Egg Move) Nightmare, Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack, Charm  [/i][/color]
[b]TM:[/b]
[color=#E9006A][i]---[/i][/color]
[b]MT:[/b]
[color=#E9006A][i]---[/i][/color]
[b]HM:[/b]
[color=#E9006A][i]---[/i][/color]
[b]Charakter i historia:[/b]
Mimikyu to jedno z dzieci Najwyższej Owcy Stworzyciela, której magiczne niemowlęta zostały uratowane przez dzielnych członków Najlepszej Drużyny. Dlatego właśnie w nagrodę za ten czyn, Najwyższa Owca Stworzyciel przekazała tego ślicznego, białego Mimikyu każdemu członkowi Najlepszej Drużyny! Jako, że Mimikyu był tylko jeden, został przez nią sklonowany. Dodatkowo planowanie Najwyższa Owca Stworzyciel sklonowała Mimikyu jeden raz więcej, dzięki czemu zabrała oryginał ze sobą, pozostawiając na ziemi klony. Każdy klon różni się od siebie charakterem, czyniąc swoje istnienie wyjątkowym. Może jednak trochę zbyt wyjątkowym. 
[u]Disguise[/u] - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
[b]Trzyma: [/b]
---


Dla Dagensa będzie Chłopczyk Mimikyu:
Powstały z klonowania Mimikyu identyfikuje się jako odkurzacz. Tak, jako odkurzacz! Gdy tylko opuści pokeball stara się wydawać odgłosy, jak włączony odkurzacz. I tak, jak odkurzacz wciąga do swojej paszczy wszystko, co popadnie. Poczynając od kamieni, kończąc na czyiś butach. Aczkolwiek, jego specjalizacja to wciąganie jedzenia! Jest w tym lepszy od niejednego Snorlaxa!

Dla Gwen będzie dziewczynka Mimikyu:
Powstała z klonowania Mimikyu zapragnęła być szamanką i przyznać boga Kamienia. Dlatego rozkazała swojej trenerce Gwen kupić kamień. Nie zostawia go, nie opuszcza go ani nie daje nikomu innemu dotknąć swojego kamienia. Czci go i wielbi ponad wszystko. Kamień jest dla niej najważniejszy! Spróbuj go tknąć, a pójdziesz w piach!

Dla Sosika będzie dziewczynka Mimikyu:
Powstała z klonowania Mimikyu jest dziwna i to bardzo dziwna! Ucząc się nocami, zagłębiła się w starożytną magię wełny, Pierwotną Magię Najwyższej Owcy Stworzyciela. Dzięki nauce opanowała przyzywanie magicznej wełny i tworzenie z niej przeróżnych rzeczy! Ostatnio zrobiła sobie wełniane łóżka!

Dla Fay będzie chłopczyk Mimikyu:
Powstały z klonowania Mimikyu jest ostoją i spokojem świata. Oddany boskim nauką przyjął drogę światła, stając się jedynym w swoim rodzaju, Świetlistym Duchem, Kapłanem. Oczyszczony z grzechu i ciemności, szerzy miłość na świecie. Niszcząc wszystko, co jest plugawe!

Dla Liska Chrystyska będzie chłopczyk Mimikyu:
Powstały z klonowania Mimikyu to istny BISH! Mimo braku klaty kocha lizać klaty innych mężczyzn. Pragnie również znaleźć innego Mimikyu płci męskiej, z którym mógłby razem jarać się i lizać klaty innym mężczyznom. W sumie, to lizać cokolwiek. Lizanie jest kul.

Dla Mroka będzie dziewczynka Mimikyu:
Powstała z klonowania Mimikyu kocha kanapki! Daj jej kanapkę, a zrobi dla ciebie wszystko! Najchętniej je klasyczne kanapki, ale nie pogardzi też wymyślnymi kanapkami! Kanapki życiem i celem! Bez kanapki nie ma dnia.

Dodatkowo do powyższych nagród dostajecie 15RC, Dowolny item do trzymania do wartości 5000$, dowolny przedmiot ewolucyjny bez Mega Stone'ów.

Dodatkowo Dwa możecie wybrać sobie wygląd Albinosa Mimikyu!!!



Poskładany skan i wybrany item oraz kamień napiszcie w poście poniżej! Besos <3
_________________
Daisy7 "no niestety jestem na nie, ale nie hejcę" 2k17

KP|Box|Bank|Galeria
  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-04-02, 18:57   


Albinos Mimikyu
Imię: ---

Poziom: 30
Typ:
Ewolucja: Mimikyu
Ataki: Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack, Charm
EM: Nightmare
Charakter i historia: Mimikyu to jedno z dzieci Najwyższej Owcy Stworzyciela, której magiczne niemowlęta zostały uratowane przez dzielnych członków Najlepszej Drużyny. Dlatego właśnie w nagrodę za ten czyn, Najwyższa Owca Stworzyciel przekazała tego ślicznego, białego Mimikyu każdemu członkowi Najlepszej Drużyny! Jako, że Mimikyu był tylko jeden, został przez nią sklonowany. Dodatkowo planowanie Najwyższa Owca Stworzyciel sklonowała Mimikyu jeden raz więcej, dzięki czemu zabrała oryginał ze sobą, pozostawiając na ziemi klony. Każdy klon różni się od siebie charakterem, czyniąc swoje istnienie wyjątkowym. Może jednak trochę zbyt wyjątkowym. Powstała z klonowania Mimikyu zapragnęła być szamanką i przyzwać boga Kamienia. Dlatego rozkazała swojej trenerce Gwen kupić kamień. Nie zostawia go, nie opuszcza go ani nie daje nikomu innemu dotknąć swojego kamienia. Czci go i wielbi ponad wszystko. Kamień jest dla niej najważniejszy! Spróbuj go tknąć, a pójdziesz w piach!
Umiejętność: Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
Trzyma: - Zmniejsza wagę pokemona o połowę (w trakcie walki).



Plus oczywiście pozostałe fanty w postaci 15 RC, Float Stone (który Mimikyu już trzyma) i Up-Grade
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Mhrok 
Knight of Londinium~


Wiek: 25
Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 2206
Skąd: Biedastok
Wysłany: 2018-04-02, 19:19   

Cytat:

#778 Albinos Mimikyu [30.00%]

Ewolucja
Mimikyu
Ruchy:
Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack, Charm, {32}
EM: Nightmare
Historia i charakter:
Mimikyu to jedno z dzieci Najwyższej Owcy Stworzyciela, której magiczne niemowlęta zostały uratowane przez dzielnych członków Najlepszej Drużyny. Dlatego właśnie w nagrodę za ten czyn, Najwyższa Owca Stworzyciel przekazała tego ślicznego, białego Mimikyu każdemu członkowi Najlepszej Drużyny! Jako, że Mimikyu był tylko jeden, został przez nią sklonowany. Dodatkowo planowanie Najwyższa Owca Stworzyciel sklonowała Mimikyu jeden raz więcej, dzięki czemu zabrała oryginał ze sobą, pozostawiając na ziemi klony. Każdy klon różni się od siebie charakterem, czyniąc swoje istnienie wyjątkowym. Może jednak trochę zbyt wyjątkowym.
Powstała z klonowania Mimikyu kocha kanapki! Daj jej kanapkę, a zrobi dla ciebie wszystko! Najchętniej je klasyczne kanapki, ale nie pogardzi też wymyślnymi kanapkami! Kanapki życiem i celem! Bez kanapki nie ma dnia.
Umiejętność:
Disguise Przebranie - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.


Biorę 15RC, Light Clay oraz Ice Rock (ten do ewolucji Eevee w Glaceona) ^^
_________________


I'll say this not as a King, but as
a loyal knight. Anything to disturb
the King's peace will be crushed!
Clarent Blood Arthur!
MYukine Hakui:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Harumi Hasashi:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Leticia Forvedge:
Karta Postaci | Box | Bank | Trofea

Kazuto Kirigaya (Eevee):
Karta Postaci
 
     
Fay 



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 892
Wysłany: 2018-04-03, 17:24   

Albinos Mimikyu
Imię:

Poziom: 30
Typ:
Ewolucja: Mimikyu
Ataki: (Egg Move) Nightmare , Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack, Charm
Charakter i historia:
Mimikyu to jedno z dzieci Najwyższej Owcy Stworzyciela, której magiczne niemowlęta zostały uratowane przez dzielnych członków Najlepszej Drużyny. Dlatego właśnie w nagrodę za ten czyn, Najwyższa Owca Stworzyciel przekazała tego ślicznego, białego Mimikyu każdemu członkowi Najlepszej Drużyny! Jako, że Mimikyu był tylko jeden, został przez nią sklonowany. Dodatkowo planowanie Najwyższa Owca Stworzyciel sklonowała Mimikyu jeden raz więcej, dzięki czemu zabrała oryginał ze sobą, pozostawiając na ziemi klony. Każdy klon różni się od siebie charakterem, czyniąc swoje istnienie wyjątkowym. Może jednak trochę zbyt wyjątkowym.
Powstały z klonowania Mimikyu jest ostoją i spokojem świata. Oddany boskim nauką przyjął drogę światła, stając się jedynym w swoim rodzaju, Świetlistym Duchem, Kapłanem. Oczyszczony z grzechu i ciemności, szerzy miłość na świecie. Niszcząc wszystko, co jest plugawe!
Umiejętność: Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
Trzyma: Spooky Plate - Podnosi moc ataków typu duch o 20%. Jeśli przedmiot jest trzymany przez Arceusa, zmienia jego typ na duchowy.

Biorę 15 RC, Spooky Plate, które trzyma Mimikyu i Pal Pad.
_________________
After all, it’s rude to talk about someone who’s listening.

Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Kyuubi
Your worst nightmare


Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1634
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-04-04, 01:05   

Albinos Mimikyu
Imię: Przemysław

Poziom:
30
Typ:

Ewolucja:
Mimikyu
Ataki:
(Egg Move) Nightmare, Wood Hammer, Splash, Scratch, Astonish, Copycat, Double Team, Baby-Doll Eyes, Shadow Sneak, Mimic, Feint Attack, Charm
TM:
---
MT:
---
HM:
---
Charakter i historia:
Mimikyu to jedno z dzieci Najwyższej Owcy Stworzyciela, której magiczne niemowlęta zostały uratowane przez dzielnych członków Najlepszej Drużyny. Dlatego właśnie w nagrodę za ten czyn, Najwyższa Owca Stworzyciel przekazała tego ślicznego, białego Mimikyu każdemu członkowi Najlepszej Drużyny! Jako, że Mimikyu był tylko jeden, został przez nią sklonowany. Dodatkowo planowanie Najwyższa Owca Stworzyciel sklonowała Mimikyu jeden raz więcej, dzięki czemu zabrała oryginał ze sobą, pozostawiając na ziemi klony. Każdy klon różni się od siebie charakterem, czyniąc swoje istnienie wyjątkowym. Może jednak trochę zbyt wyjątkowym. Powstały z klonowania Mimikyu identyfikuje się jako odkurzacz. Tak, jako odkurzacz! Gdy tylko opuści pokeball stara się wydawać odgłosy, jak włączony odkurzacz. I tak, jak odkurzacz wciąga do swojej paszczy wszystko, co popadnie. Poczynając od kamieni, kończąc na czyiś butach. Aczkolwiek, jego specjalizacja to wciąganie jedzenia! Jest w tym lepszy od niejednego Snorlaxa!
Disguise - Pokemon może obronić się przed pierwszym ruchem przeciwnika, który zadaje obrażenia. Nie dotyczy to obrażeń wywołanych konfuzją czy efektem pogodowym.
Trzyma:
---

Biorę też 15RC, Dusk Stone i Twisted Spoon.
_________________
Czy moje życie jest jakąś reżyserowaną na kolanie w sklepie zoologicznym grą komputerową? - DC1

[Chiyuri | Box | Bank] | [Joyce | Box | Bank] | [Yuuji | Box | Bank]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.