Pokemon Crystal Strona Główna Pokemon Crystal
Forum PBF o tematyce Pokemon~

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2018-07-22, 09:21
15.07.2018 - 21.07.2018
Autor Wiadomość
Bitron


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-07-18, 18:15   

No trzeba przyznać, że te jego kąsania nie należały do przyjemnych, a i moje pomysły powoli sie kończyły... Postanowiłem być jednak twardy i dzielnie znosić jego kąsania, przy czym zwróciłem się do niego:
- Ty mały, a nie wolałbyś po prostu pójść ze mną i wyżywać się na innych pokemonach z którymi mógłbyś sobie powalczyć? Masz spory potencjał do walk, a ja chętnie bym pomógł stać się silniejszym. To jak będzie?
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-18, 18:45   

Mimikyu to bym złapał, ale to wyglada jak Pikachu po długim zakrapianym weekendzie. Idę dalej.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-07-18, 20:02   

Rieul Żabek mrugnął. Ale tak jakoś przeciągle, jak kobita z dziekanatu. Na razie jednak dalej siedział gdzie siedział i nie widać było, by próbował coś nawywijać.

Kaiwe Jaszczurek syknął ostrzegawczo i jak na razie ani myślał korzystać z poczęstunku. W ogóle widać było, że jest napięty jak do skoku, a i ogon zaczyna mu delikatnie latać na boki. No jak kot gdy się przyczaja na ofiarę!

Kardis Stworek wysłuchał cię, ale i tak przypatrywał się czujnie. Szczeknął ostrzegawczo gdy uznał, że podeszłaś zdecydowanie zbyt blisko... ale nie atakował.

Charme No jest, niektórym pokom można tym zmienić płeć, miedzy innymi Snoruntowi. A tymczasem... Mimikyu, samica na 10lvl

Bitron Nietoper przerwał w połowie kąsania. Znaczy się znieruchomiał trzymając twoje przedramię w mordce. Sądząc po spojrzeniu twoja propozycja wzbudziła w nim spore zainteresowanie.

DC1 To może Eevee? Samica na 8lvl
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kardis 

Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-07-18, 20:06   

Zatrzymałam się gdy lisek szczeknął. Usiadłam na trawie i spojrzałam na pokemona cierpliwie. Wpadłam na pomysł skuszenia pokemona karmą. Może to podziała? Nasypałam karmę na dłoń i wyciągnęłam ją w strone pokemona.
-Może chcesz się poczęstować? W podróży na pewno poznałbyś wiele nowych smaków...-powiedziałam i czekałam aż pokemon podejdzie i sie połasi na jedzonko. Na mnie to przecież działa
Cytat:
..
_________________
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-07-18, 20:13   

- No słuchaj, ja naprawdę nie chcę, żeby tutaj doszło do rękoczynów! - zaśmiałam się cicho, podnosząc ręce w ramach kapitulacji. - Tak się składa, że szukam towarzyszy do podróży. Chcę zwiedzać świat, trenować i razem z moimi Pokemonami stawać się silniejsza. I jestem tutaj, żeby znaleźć cudownego kompana podróży. - zaczęłam powoli. Nie chciałam wyjść na jakąś nachalną, no a już na pewno nie chciałam go rozzłościć, czy go atakować. To naprawdę nie w moim stylu, myślę że gdyby już do czegoś takiego doszło to miałabym wyrzuty sumienia.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Bitron


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-07-18, 20:48   

No, takie podejście już bardziej mi się podobało. Widać, ze ten pokemon ma przeogromny potencjał bitewny, a do tego jego zawadiacki i nieustępliwy charakter może nie raz się przydać w walce. Sięgnąłem zatem po safari balla.
- Wystarczy, że zostaniesz w tym ballu i będziesz mógł zostać jednym z największych poke-wojowników na świecie. Pokonywać razem ze mną liderów i innych trenerów. Rosnąć w siłę tak, że następnym razem nie będę miał żadnych szans z tobą. Choć i teraz dałeś mi mocno w kość. - starałem się jeszcze pochlebić pokemonowi, po czym zaryzykowałem... Niech się dzieje co ma sie dziać. Podejmuję próbę łapania Noibata dotykając go ballem.
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-07-18, 21:28   

Stwierdziła, że nie będzie już wybrzydzać i podeszła spokojnie krok w stronę Pokemona. Przypatrzyła mu się - przerażająco narysowana twarz Pikachu zastygła w bezruchu, co przyprawiło matronę o ciarki - nie bała się niczego, ale musiała przyznać, że ten martwy wzrok wyglądał trochę niepokojąco, z drugiej strony wiedziała, ze właściwe oczy Pokemona znajdują się niżej, jednak było to bardzo konfundujące. Wiedziała także, że Pokemony te są bardzo nieprzewidywalne, a także to, że zdjęcie przez nie swojego przebrania może poskutkować śmiercią wszystkich, którzy go ujrzeli. Pięknie.
- Witaj, mały. Nie chciałam ci przeszkadzać, ale.. masz może chwilę, żeby ze sobą porozmawiać? - wyjęła z sakwy poke-chrupka i ostrożnie wyciągnęła dłoń w kierunku zjawy, mając się cały czas na baczności, by ją wrócić, gdyby Poks zaaatakował.
_________________
 
     
DC1 
dece


Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 916
Wysłany: 2018-07-18, 23:18   

Daję jej wolność, bo dopiero co do moich rąk trafiła inna Eevee i szukam dalej.
_________________
 
     
Kaiwe 
Creator of the Universe


Wiek: 24
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 3073
Ostrzeżeń:
 1/5/7
Wysłany: 2018-07-18, 23:20   

Pokręciłam tylko głową na boki po czym szybko wyciągnęłam przed siebie rękę. Zwizualizowałam sobie wszystkie właściwości bariery i powiedziałam cicho
[color=]-Protectum [/color]*
Aby stworzyć sobie zasłonkę w razie jego ataku
- Szanuję cię i podziwiam tę bezustanną czujność, widzę w tobie prawdziwy ogień walki jak przystało na gada. Ale ja też znam kilka sztuczek. Może jednak odpuścisz sobie atak na moją osobę i..no nie wiem...spróbujesz się z kimś innym? Bo ja jestem celem łatwym, nie to co inne pokemony przy których mógłbyś naprawdę pokazać na co cię stać. I nie mam na myśli te na safari ale te, co żyją poza nim. Uwierz mi jest różnica


*1. klik 2. ctrl+f 3. słowo "Protectum" = dowód że umiem xD
_________________

------------
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-07-19, 16:50   

Kardis Lisek długo bił się z myślami, ale ostatecznie skusił się na jedzonko. Powęszył chwilę, pomalutku się zbliżając. Potem raptownie przyskoczył, złapał w mordkę kilka chrupek i zaraz odskoczył, pospiesznie pochłaniając to co zabrał. Ale... to już jakiś postęp!

Rieul Żabek pomalutku odwróci isę ku tobie i posłał ci bodaj najbardziej znudzone spojrzenie jakie w życiu oglądałaś. Temu tutaj było chyba totalnie wszystko jedno w kazdej kwestii.

Bitron Próba zakończona sukcesem- pochwycił się. Gratuluję, czekam na skan (bez charakteru i historii) i zapraszam na kolejne łowy w kolejnym cyklu :)

Charme Stworem wykonał coś przypominającego wzruszenie ramionami i przyzwalająco machnął łapką, abyś kontynuowała. Samo w sobie nie byłoby to niczym dziwnym, gdyby nie fakt, że "łapka" była pazurzastą łapą z jakiejś ciemnej materii i wylazła spod "przebrania". Brr!

DC1 Smokeł mejbi? Axew, samiec na 8lvl

Kaiwe Stworek skoczył an ciebie, ale odbił się nim zdołała dosięgnąć cię pazurkami. Nie wyglądał na zadowolonego i przez chwilę z zaciętością godną wkurzonego ratlerka, usiłował cię "utrupić" którymkolwiek ze swoich ataków. Widząc, że guzik to daje wycofał się, wydając z siebie przeciągłe warknięcie i przypatrując się z mordem w oczach. Wyraźnie nie spodobał mu się fakt, że nie dasz mu się zabić i teraz rozkminiał co z tym fantem począć ;P
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Kardis 

Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2018
Posty: 205
Wysłany: 2018-07-19, 17:03   

-Smakowało? Moge zagwarantować ci o wiele więcej takich pyszności o ile byś chciał dołączyć do mnie i do moich przyjaciół. Moglibyśmy razem zwiedzać, walczyć i zajadać się różnymi pysznościami na swiecie.. -mówiłam nasypując jeszcze troche chrupek by bardziej zachęcić liska.
_________________
 
     
Charme
The Deciever.


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 158
Wysłany: 2018-07-19, 17:49   

Zmrużyła oczy. Shadow Claw? Taki, którego potrafi kontrolować, a nie tylko używać do ataku? Musi być silny. Bardzo silny.
Miała się cały czas na baczności, zachęcający ruch mógł zawsze okazać się pułapką, gdzie Poks zdzieli Blanc po twarzy łapą i tyle z niej bedzie. Nie mogła jednak zmarnować tej szansy, więc podeszła ostrożnie jeszcze dwa kroki i niemalże z namaszczeniem położyła przed Pokemonem przysmaki.
Odsunęła się krok, łapiąc mocniej kostur, którego zamierzała użyć do obrony w razie czego. Chciała wyciągnąć Safariball, jednak stwierdziła, że jeszcze za wcześnie.
- Więc.. Skoro pozwoliłeś mi do siebie podejść, to chyba znaczy, że wolisz towarzystwo, mały. - zamruczał a przyjaźnie, siląc się na uśmiech. - Nie uważasz, że towarzystwo na dłużej byłoby bardziej interesujące? - zagadnęła.
_________________
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-07-19, 18:49   

Cóż, zrobiło się nieco problematycznie. Jak mu wszystko jedno to pewnie nie znajdę odpowiedniego sposobu, żeby go przekonać do pójścia ze mną, a naprawdę chciałabym go wziąć ze sobą.
- Słuchaj. Widzę, że Ci obojętne co się z Tobą dzieje, więc może do mnie dołączysz? Może ze mną, tam na zewnątrz znajdziesz coś, co będziesz chciał robić w życiu? Treningi, masa jedzenia. Nawet mam tu trochę. - sięgam do kieszeni i pokazuję mu chrupki na otwartej dłoni. - No, co Ci za różnica? Ja Ci krzywdy nie zrobię, a tak chociaż może coś Cię będzie czekało w życiu, nie tylko siedzenie na dupie na Safari.
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko!


Wiek: 29
Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 7162
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2018-07-19, 18:57   

Kardis Poczęstować to i się jeszcze poczęstował. Ale dalej łypał na ciebie nieufnie. Hm... A może by mu tak trochę o sobie opowiedzieć?

Charme Stworek "zagarnął" poczęstunek swoją łapką. Przysłuchiwał ci się chwilę po czym... po prostu sobie poszedł. No cóż, najwyraźniej ten tutaj nie był zainteresowany nawiązywaniem znajomości. trudno, może w kolejnym cyklu?

Rieul Zabek wydał z siebie "ech", stworzenie zmęczonego bólem istnienia i bez przekonania wysunął język, by chapnąc nim kilka smaczków. Chyba więcej z nim nie zdziałasz- jemu serio jest wszystko jedno xD
_________________
Gwen Brown: | KP | Bank | BOX | Trofea | CD | Jeziorko | Rezerwat | Ogródek | Zima | Lato | Stragan |

Ariana: | Poke-KP |

Astrid: | KP | Bank | BOX | Trofea |

~~~
 
     
Rieul 


Wiek: 25
Dołączyła: 18 Lip 2016
Posty: 570
Skąd: Kyralia
Wysłany: 2018-07-19, 19:11   

Podaję mu trochę chrupków, skoro mu smakują, wyciągam z kieszeni Balla i po prostu rzucam w jego kierunku. Skoro mu wszystko jedno to chyba raczej da się pochwycić, prawda?
_________________

Cynthia Morris [ karta postaci | box | bank ]
Lea Clark [ karta postaci | box | bank ]

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Graficy
Sojusznicy:

Panda
35451075
Yukiyorin

Did
44021735

Daisy7
ania.daisy7

Księciu
raivvitch

WAW Pokemon

SNM
SnM

PokeSerwis

Kurs Manga

Re:Start

Anime Centrum
anime online

Lucid Dream

Stray Dogs

Rainbow RPG
Rainbow RPG

Cytadela

Proelium

Riverdale

Eclipse
Eclipse

Oversoul

Morsmordre

Ninshu

Dragon - Space Trip
Dragonst

Nemea

Orchard Stable

Genetrix

Hetaliowe Awokado

Rabbit Doubt

France

New York City

Czarodzieje

Vampire Diaries
Vampire Diaries

Disney World

Sekret Miasta

Epoka Nordlingów

Skraj

Dragon Domination

Horizon

Valor

Into Darkness

Life Sucks

YLO

Inno Świat

Over Undertale
over-undertale

Dysharmonia

Eridani

Camp of shadows

Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Tvedeane

Kundle

Zmiennokształtni
www.zmiennoksztaltni.wxv.pl

Magic Lullaby

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Maligna

FT Path Magician

Luciferum
Luciferum zaprasza!

Stado psów

Ninja Clan Wars

Mortis

Czarny Horyzont

Ardhi

Artemida - Warrior Cats

Drachen

The Avengers

Noctus

Kraina Snów

Dragon Ball - Another Universe

Wishtown

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

Virus

Mystery Town

Avengers Assemble

Bleach Other World
Bleach OtherWorld

Wizard's World

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Panda & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Copyright 2016 by Daisy7.

Zabrania się kopiowania tekstów i obrazków autorstwa naszych użytkowników bez ich zgody na użytek innych stron!
Grafika pochodzi ze źródeł internetowych. Nie przywłaszczamy sobie do niej żadnych praw. Jeśli jesteś autorem obrazka wykorzystanego na forum i nie życzysz sobie, by się tu znajdował, napisz do administracji Pokemon Crystal, a zostanie on usunięty.
Pokemon Crystal nie czerpie żadnych korzyści materialnych z prowadzenia tej strony poświęconej serii "Pokemon" - własności Nintendo.

Pokemon Crystal launched 2011-03-23.